Alkmaarsche Courant. DE ROODE VULPENHOUDER Rondvlucht boven Nederland. Jtadiomeuws SeuiCleton Londensche brieven. NEDERLANDSCHE RONDVLUCHT 1933 VRIJDAG 4 AUGUSTUS 2eheu£en Luchtvaart In twee dagen naar Oost, West, Zuid en Noord I In Twente wordt overnacht. Groote deel name verwacht. 25/26 AUGUSTUS Jfo. 182 uonöerfl Ti/l en derfloste Jaargang. HET AANTAL LUISTERAARS IN NEDERLAND. Op 1 Juli jl. bedroeg het aantal aangege ven radio-ontvanginrichtingen 298.242 Het aantal aangeslotenen aan radio-distri butie-centrales bedroeg 291.534, hetgeen in totaal neerkomt op 72 luisteraars per 1000 inwoners. Zaterdag 5 Augustus. Hilversum, 1875 Af. (Uitsluitend VARA). gGramofoonpl. 10.VP RO-morgenwij- ding 10-'15 Uitz. voor de Arb. in de Con- tinubedrijvenTrio Favoriet en Hetty Beek, declamatie. 12.— Haarlemsen Salonorkest 01 v. J. Stoffer en gramofoonplaten. 2.-4 Gramofoonplaten. 4.15 Gramofoonplaten. 5— Literaire causerie A M. de Jong. 5.20 Strijkensemble o.l.v. L. Cohen, m. m. v. Jan Vogel, orgel. 6— Albert Hahn-herdenking door F. Ankersmit. 6.20 Vervolg concert. 7 VRO. 8.Herhaling SOS-berichten 8 02 Gevarieerd programma m. m. v. A'damsch Salonorkest o.l.v D. Kikens, The Four Serenaders, accordeon. J. Vogel, orgel en piano. J. Mulder, saxofoon. E. Busch, zanf. R Schoute, piano. W. van Cappellen, voordracht en VARA-tooneel. 8.25 Vaz pjas 9.VARA-Varia. 11.Gramofoon platen. Huizen, 296 Af. (KRO-uitzending, 4—5.— HIRO). 8.9.15 en 10.Gramofoonplaten. 11.30 Godsd. halfuur. 12.15 Gramofoonpla ten 2.Jeugdhalfuur. 2.30 Kinderuur. 4. HIRO. 5.— Orkestconceit, gramofoonplaten en lezing. 7.15 Causerie 7.35 Gramofoonpl. g Orkestconcert, gramofoonplaten en Radiotooneel. In de pauzes: Vaz Dias. 11 12.— Gramofoonmuriek. Daventry, 1554 Af. 10.35 Morgenwijding. 19 5011.05 Tijdsein en bericht-n. 12.20 Militairconcert o.l.v. N. M. Richardson. 1.05 Gramofoonplaten. 1.35 Commodore Grand- orkest o.l.v. Muscant. 2.35 Gramofoonpl. 3 05 Sydney Mvte's band. 3.50 Schotsch Studio-orkest o.l.v. G Daines, m. m. v. C. Davidson, alt. 5.05 Drgelsoel Don Baker. 5.35 Kinderuur. 6.20 'erichten. 6.50 Sport- praatje. 7.05 Zang door Tom Fickering, tenor. 7.25 De Bard o' H. M. Grenadier Guards o.l.v. Capt. C. Miller 8.20 Variété programma. 9.20 Gericliten. 9 45 „The Tid- worth Tattoo", militair progiamma. 10.15 Communitv Singing o.lv. J. Lewis. 11 Vervolg militair nropramma 11.15 BBC- Dansorkest o.l.v. Henrv Hall. 11.45 Finale v d. „Tidworth Tattoo". 12.05—12.20 Ver volg dansmuziek. Parijs Radio-Paris1724 Af. 8.05, 12.20, 7 30 en 8.20 Gramofoonplaten. 8.50 „lm weissen Rössl", operette van Benafzky. Kalundborg, 1153 Af. 12.202.20 Con cert uit rest. „Wivex". 3.205.20 Omroep orkest o.l.v. Meyer—Radon. 5 20—5.50 Gra- moloonplaten. 8.20 Weensche muziek o.l.v. Meyer—Radon. 9.30 Liedies bij de guitaar 9 50 Moderne pianomuziek door S. Hansen. 10.25—11 15 Omroeporkest o.l.v. W. Af ever—Radon. l.angenberg, 473 Af. 6.25 Gramofoonpl. 725 Kurorkest Oevnhausen o.l.v. Ladwig. 8 23 Gramofoonpl. 11.50 Dito. 12.20 Popu lair concert. 1.20 Cor.cert o.l.v. Eysoldt. 2 50 Gramofoonplaten. 5.20 Concert. 6.10 We- ragorkest m. m. v. Oertzen, sopraan en 'Jeugdkoor o.l.v. K. Schmitz Begel.: H Haas. 8 25 „Dem Theinentlang", gevariëerd programma. 11.0512.20 Dansmuziek o.l.v Evsoldt. Rome, 441 Af. 0.05 Orkes*concert o.l.v Marchesini 9.50 Radiotooneel. 10.20 Ver volg concert. Brussel. 338 en 508 Af. 338 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 1.30 Omroepklcinorkest o.l.v. Lauwers. 5.20 Dansmuziek! 7.05 en 8 20 Gramofoonplaten. 9.20 Concert uit Blankenberghe. Hierna: Dansmuziek. 6.35 Gramofoonplaten. 8.20 Accordeonrecital 8 40 Gramofoonpl. 8.50 Gramofoonpl. 9.20 Concert uit Ostende. Hierna: Dansmuziek. Zeesen. 1635 Af. 8.20 Dansmuziek door Feidy Kaufmann en zijn orkest, m. m. v. R Gaden en zijn ensemble. 9.50 „Havelzau- I>er", vroolijk spel va i \V. E. Hintz. 10 30 en 11.05 Berichten. 11.20—12.50 Vervolg dans muziek. GEMEENTELITKE RADIO DISTRIBUTIE. Zaterdag 5 Augustus. Zijn 1: Hilversum. Zijn 2: Huizen. Zijn 3: Daventry 10.35—24.—. ie 71 Langenberg 10.5015.50, Zeesen ^024. Geautoriseerde vertaling Baar *t Engelsch van Molly Thynne, door A. W. v. E.v. R. 60) Als in een droom zat hij er bij, gedurende Bet lange onderhoud tusschen Kean en Cyn thia. en als hij verslag had moeten uit brengen over hun gesprek, zou dat vaag en verward zijn geweest. Pas bij het eind, toen Kean aanbood, haar naar het huis van haar taate terug te rijden, kwam hij weer tot het besef, waar hij zich bevond en dwong zich met geweld tot handelen. »Als jij Cynthia steelt, ga ik weg," zei bij schertsend. „Ik heb nog het een en ander uO€n onderweg." Zij waren zoo in hun gesprek verdiept bat zij bijna geen acht sloegen op zijn heen gaan, maar als Kean toevallig uit het raam nao gekeken, zou hij er zich ongetwijfeld ver verbaasd hebben, dat Fayre, inplaats n dadelijk zijn zaken te gaan afdoen, eerst gev'cer een kwartkr verkoos te verknoeien een gesprek met Kean's chauffeur. de Hknar-Tiep hii taxi aan €n reed naar kam ar ging hii regelrecht naar zijn mer en zocht het adres op, dat Gregg ra? gegeven had, toen die hem had aange- Da Z1JD ^e^ Lloyd op te zoeken. Ql ,i: a h_aai9e hij uit zijn portefeuille eenige totos te voorschijn ea voegde ex het Petroleum en benzine uit steenkool. De Britsche regeering meent, blijkens een verklaring van Mac Donald eenige dagen geleden, dat thans de tijd rijp is voor de in troductie van de nieuwe industrie, waarbij petroleum en benzine worden gewonnen uit steenkool. Het proces, waarbij dit kan ge schieden, is een zaak van hooge specialisatie welke in verschillende landen in laboratoria tot ontwikkeling is gebracht. Onderzoekers in Engeland, Nederland, Duitschland en de \ereenigde Staten hebben bij internationale afspraak eikaars resultaten naast elkaar ge legd en daaruit is het werk-procédé voortge komen, dat thans in Engeland op eenigszins ruime schaal toepassing zal krijgen. De andere landen, die aan de ontwikkeling van het procédé hebben medegewerkt, kunnen er op hun beurt gebruik van maken. In Engeland zal de winning van olie en benzine uit steenkool worden aangepakt door de groote chemische trust van het land, be kend als Imperial Chemical Industries. De aanmoediging door de regeering heeft den vorm aangenomen van een subsidie (deze weer bij wijze van accijnsverlaging of voor keurtarief) van vier stuivers per gallon uit steenkool gewonnen benzine. Dit komt neer op vrijdom van accijns. Deze vrijdom zou de regeering te staan komen op een verlies aan inkomen van ongeveer 35.000.000, indien de onderneming van Imperial Chemical In dustries, aangepakt op den voorgestelden grondslag van productie, slaagt. Het verlies van de Schatkist zou nog grooter zijn, indien andere ondernemingen die vanzelfspre- ken ddezelfde faciliteiten zouden krijgen het voorbeeld van I.C.I. zouden volgen. De regeering voorziet zulk een inkomstenverlies met gelatenheid, omdat zij meent, dat zij goed werk doet door Engeland te gaan be trekken in de landen, die olie en benzine pro duceeren, daar zij verwacht, dat de industrie zich zal ontwikkelen, omdat zij het van nationaal en ook van strategisch belang acht dat het land onafhankelijk is van aan voer van buiten (een aanvoer, die overigens aan het land geen windeieren legt, omdat, naar bekend is, de regeering een groot-aan deelhoudster is van de Anglo-Persian), om dat de nieuwe industrie thans ledige handen weer aan den arbeid zou brengen en omdat de handelsbalans er door zou worden ver beterd. Het plan heeft van technische zoowel als van politieke zijde nog al wat verzet ontmoet. De Labour-partij heeft uiteraard niet het minste bezwaar tegen opoffering van natio nale inkomsten op het oude beginsel, dat de belastingbetaler het tekort kan aanvullen. Zij meent dat de zakken der belastingsbeta lers onuitputtelijk zijn en vindt dan ook, dat rijksgeld in overvloed behoort te worden ge bruikt voor het scheppen van werkgelegen heid, hetzij door uitvoering van nuttige open bare werken, hetzij, als in dit geval, door het lanceeren van nieuwe bedrijven. De Labour- partij echter is tevens van meening. dat het winnen van vloeibare brandstof uit steen kool behoort te worden aangepakt door der. staat zelf en heeft daarom ernstig bezwaar gemaakt tegen het feit, dat de regeering een particuliere maatschappij in den arm heeft genomen. De productie van arbeidsvermogen moest een staatsbedrijf worden, waarvan aan de nieuwe industrie een onderdeel moest zijn. De critiek bij de liberalen richt zich uiter aard tegen het klaarblijkelijk on-economisch karakter van het nieuwe bedrijf. De liberalen zien hier een nieuw, buitensporig en ontstel lend voorbeeld van de dwaasheid van autar kie, die toestaat dat importbenzine a drie stuivers per gallon in Engeland de concur rentie zal moeten verdragen van „home made" benzine, verkregen door een kostbaa distilleerproces, dat den productieprijs op acht a negen stuivers per gallon brengt. De liberalen hebben verder betoogd, dat dit proces voor oliewinning nog een experi menteel stadium verkeert en dat het daarom aan het particulier initiatief moest worden overgelaten. Het was veel te gewaagd voor de regeering, er in dit stadium reeds haar steun aan te geven. De uitgebracht critiek zal aan de uitvoe ring van het plan niet in den v.eg staan. De groote meerderheid van het Lagerhuis keurt het plan goed. De regeering heeft het op schrandere wijze verdedigd. Men moest niet vergeten, dat de risico van de nieuwe in dustrie geheel op de schouders van de parti culiere onderneming kwam te rusten. Indien zij niet slaagde en dus haar productie niet hoog genoeg zou kunnen opvoeren of haar niet zou kunnen omzetten, dan zou de Schat kist naar evenredigheid van de mate van mislukking minder verliezen. De regeering had berekend wel zeer in tegenstelling met de liberalen dat het verlies van in komsten over de gansche periode, waarin de regeering haar steun had toegezegd, op niet meer dan 5 000.000 zou komen. Want veel van hetgeen de Schatkist zou verliezen aan benzinebelasting, zou worden goedge maakt door minder uitkeering voor werkloos heid, en door inkomstenbelasting, die het nieuweb edrijf op vele wijze zou afwerpen. Men schat dat 12000 man gedurende an derhalf jaar werk zullen hebben aan den bouw en de inrichting van de fabriek, die voor het nieuwe bedrijf wordt opgericht. Wanneer de zaak kan gaan werken, schat men, dat 1400 extra mijnwerkers noodig zul len zijn om de vereischte steenkool te delven, dat de fabriek zelf 1300 menschen in diens: zal nemen en dat nog eens 1300 menschen indirect er werk door zullen krijgen. Impe rial Chemical Industries zal een bedrag van 2.500 000 besteden voor de nieuwe onder neming. De opzet is voorloopi?. dat de maat- kiekje, dat hij van miss Allen gekregen had bij. Hij stopte ze in zijn zak, spoedde zich naar beneden, stapte weer in de wachtende taxi en gaf den chauffeur Lloyd s adres. Hij vond hem thuis een ongelikte beer met een gezicht, dat veel had van dat van een abnormaal verstandige aap, en met slordig, grijs haar. Blijkbaar had hij wel verwadit van Farye te zullen hooren en toonde hij geen verbazing over diens komst. Hij ge droeg zich zakelijk en eenigszins ruw. Op Fayre maakte hij den indruk van een man die weinig tijd over had voor anderen, maar die zich steeds geheel zou geven aan de zaak die hij ter hand nam wat het dan ook mocht zijn. „Ik kan niet vee' voor u doen, zei hij eer lijk. „Ik heb nooit geweten, wie die kerel was dien ik in Parijs met mrs. Dravcott zag. en dat zal ik ook wel nooit te weten komen, tenzij ik hem toevallig eens ontmoet En dat is niet denkbaar, wam ik ga nooit uit, ais ik het laten kan. Dat is maar onzinnig tijd ver knoeien. Ik haat het gezelschapsleven Slappe thee en een hoop vervelende praatjes over niets. Vraag mij maar. wat u weten wilt. V gaat gauwer en voldoet meer. Hij streek met de hand door zijn g baren, ging op een hoek van zijn rommelig schrijftafel zitten en keek Fayre door sterken bril vol verwachting aan r „Als u mij een verslag kon geven watjr in Parijs ^beurde, zou ik u r. zijn," steldde Fayre voor. „Ik ben j beeld van de data niet zoo goed op de hoog u, twh Pén troede eigenschap." vervolgde schappij per jaar 100.000 ton benzine zal produceeren, waarvoor zij ongeveer 1000 ton steenkool per dag behoeft. Misschien heeft men hier te doen met een hoogst belangrijk begin van productie, die het economisch beeld van Groot-Brittannië ingriioend zal veranderen. Misschien ook niet. Het is niet te zeggen. In haar voordeel kan worden gezegd, dat de regeering weinig waagt, indien men rekening houdt met het hooge belang van de zaak voor het land. Zij heeft het zoo weten aan te leggen, dat de maatschappij voornoemd feitelijk de kastan jes uit het vuur haalt. Aan den anderen kant is de voorstelling, welke men van geestdrif tige zijde hoort, dat de Britsche kolendelverij op het punt staat, als gevolg van deze proef neming, uit haar ellende te worden verlos:, wel wat heel erg overdreven. Het blijft een klein begin, dat voorloopig slechts behoefte heeft aan minder dan een tiende percent van de kolenproductie van het land. En men kan ook niet verwachten, dat deze steenkooldistil latie (of een van de andere procédé's) sne! een hooge vlucht zal nemen. De liberalen, die blijven volhouden dat het proces nog niet uit zijn experimenteel stadium is, mogen wat pessimistisch zijn; het is echter evenmin juist, een proces voor aanmaak van benzine, dat het artikel drie maal zoo duur maakt als het geraffineerd product uit aardolie, dat van overzee komt, loonend te noemen. Men herinnert zich natuurlijk nog wel, hoe in April van het vorig jaar de commis sie voor luchttourisme van de Kon. Ned. Ver- eeniging voor luchtvaart een tweedaagsche rondvlucht organiseerde boven ons land. Die rondvlucht is toen een groot succes gewor den, ofschoon er aan de voorbereiding nog wel iets heeft gehaperd. Tal van Pandertjes, Koolhovens en Fokkers renden twee dagen lang door het luchtruim en den inzittenden hebben we Alkmaar vanuit de lucht kunnen met een groot gedeelte van ons land. Zoo hebben je Alkmaar vanuit de lucht kunnen bewonderen en wij zien nog de wachtende schare schoolkinderen op ons sportterrein ijverig deelnemen aan den wedstrijd, die verbonden was aan deze vlucht. Ook uit „luchf'-oogpunt bekeken, was de rondvlucht een succes. Voor zoover noodig werd nogmaals bewezen, dat onze machines (en de meesten waren van Nederlandsch fa brikaat!) zeer betrouwbaar zijn en dat de stuurkunst der piloten niet alleen voldoende is, maar zelfs in overvloedige mate aanwezig was. Die rondvlucht was dus een glorieweek voor de nationale luchtvaart en heeft onge twijfeld vruchten afgeworpen. Sindsdien toch zijn de slechte tijdsomstandigheden ten spijt weer nieuwe sportvliegers aan de lijst toegevoegd; sindsdien hebben tal van Nederlandsche vliegers weer tal van vlieg uren gemaakt; sindsdien toch is men al weer een groote stap vooruitgegaan op allerlei vliegtechnisch gebied En sindsdien zijn er weer een paar vliegvelden bijgekomen, terwijl anderen groote verbeteringen hebben onder gaan. Wij wijzen in dit verband op het prachtige vliegveld Twente, dat met de bes te in Europa kan wedijveren en dat een zeer belangrijke plaats gaat innemen in het na tionaal en internationaal vliegverkeer. Wij wijzen ook op Eelde, dat beter geoutilleerd is dan voorheen en nu ook een K. L. M.- dienst heeft op Amsterdam, Twente en. Borkum! En zouden wij de vlieghavens op Zeeland mogen vergeten? Voor die Zeeuw- sche eilanden is de „vliegerij" een groote ver betering geworden, omdat alle afstanden gewoonweg weggeveegd zijn. De nieuwe rondvlucht. Het spreekt dan ook bijna vanzelf, daf voor 1933 een nieuwe tweedaagsche rond vlucht geprojecteerd werd. Ook nu heeft de Kon. Vereeniging van Luchtvaart de orga nisatie in handen, doch ze heeft daarbij de zeer te waardeeren medewerking gekregen van de verschillende vliegclubs in ons land en van den A. N. W. B. Deze bond, die zoo zeer het tourisme bevordert, houden zich thans, behalve met het tournooi te land en te water ook met dat in de lucht bezig en steunt natuurlijk zoo'n rondvlucht gaarne. Alle hens zijn dus aan dek geroepen en waar wij er zeker van kunnen zijn, dat de sportvliegers niet achter willen blijven, zal ook nu de tweedaagsche, die een jaarlijks te- rugkeertnde vliegdemonstratie moet worden, een groot succes worden. De sportvliegtuigen zullen volledig bemand zijn met piloten en passagiers en vlieg-enthousiasten, die gaar ne meewillen, worden door de K. L. M. daartoe in de gelegenheid gesteld. Vier toe stellen der K. L. M. zijn beschikbaar. Ten slotte zullen ook onze militaire vliegers den tocht meemaken, zoodat alles werkelijk een grootsch vliegfeest belooft te worden. De rondvlucht wordt gehouden op Vrijdag •Q> «S J2T3.4I. 25 Augustus: Waalhaven-Twente r541 K.M 26 Augustu* Twente-Waalhaven 472 K.M. Totaal 1013 K.M. voor gezichten, 'k Vergeet nooit een gezicht Beestachtig vervelend soms Als ik dien man terugzag, zou ik hem herkennen Wat data betreft; het was in de lente van 1920 dat ik hem zag Ging naar Parijs, om iemand te raadplegen in de Sorbonne, en kwam dien man en mrs. Draycott in een klein restau rant in Montmartre tegen. Soort van plaats, waar ik heen ga, omdat ze bij mij pa^t. maar die kerel was in het geheel niet iemand, die daar thuis behoorde Ook een verkeerde plaats voor mrs. Draycott. Zij waren daar, omdat zij niet gezien wilden worden, en na tuurlijk werden zij juist gezien. Zoo gaat het. Ik had Draycott eens ontmoet en wist. dat deze man een ander was Zooals ik mrs. Draycott kende, dacht ik er het ergste van. Kan me natuurlijk vergist hebben. Weet tot op vandaag nog niet, waarom ik ze volgde. Gregg was een vriend van mij. en ik wist. dat hij zenuwachtig was van angst, dat zij zou probeeren, den jongen te pakken te krij gen en ik was juist klaar met een moeilijk kar weitje en had op dat oogenblik niets anders te doen, en had een heelen avond voor mij In elk geval was het de derde avond dat ik ze samen zag. en ik ging toevallig even na hen weg Zij had zelfs nooit mijn kant op gekeken en al had ze het gedaan, dan had ze mij waarschijnlijk toch niet herkend. Zij wan delden en dat deed ik ook. Het was een don kere avond en ik volgde hen op den voet, tot zij bij hun hotel waren, en zag ze er in gaan. Een klein hotelletje midden in Latinwijk. Toen had ik er genoeg van en wachtte niet, om te zien. of een van beiden er weer uit kwam maai eenig dagen later was ik weer in die buurt, ging toen naar binnen en vroeg 't vreemdelingenboek ter mzage. Vond niets De eenige Engelsche mannen, die er maan den lang in stonden, waren een zekeren mrs. Grant. die ik voor mrs. Draycott hield, en een zekere George Collins Blijkbaar logeerden er geen andere Engelschen in het hotel. Ik schreef Gregg, wat ik gedaan had en daar mee was de zaak uil. Ik hoorde later, dat Draycott in dien tijd in Egypte had gezeten. Ik vrees, dat dit alles is. wat ik u kan mede- deelen." „U zei, dat u den man zoudt herkennen, als u hem zag?" vroeg Fayre ijverig. „Zou hem overal uit kunnen halen. Ik zei u al, dat ik een abnormaal goed geheugen voor gezichten heb." Fayre haalde een half dozijn kiekjes uit zijn zak. waaronder ook de bewuste foto, en leg de ze op tafel. „Doet een van deze kiekje u aan hem den ken?" vroeg hij. Lloyd bekeek ze snel, en wees toen met zijn langen wijsvinger, waarop een gele vlek zat, op een er van. „Dat is hij," verklaarde hij zonder aarze ien. „Het is een ongewoon hoofd, dat is hij beslist." Fayre nam het kiekje met een eenigbzins bevende hand op. Hij had een vaag vermoe den gehad, dat Lloyd het bewuste kiekje zou aanwijzen, hoewel hij in zijn hart vurig ge hoopt, dat hij er geen van zou herkennen Van deze foto had hij het echter het aller laatst verwacht! HOOFDSTUK XXII. De volgende zes weken kropen om voor John Leslie, die binnen de vier muren van zijn cel in Car.isle zat, maar voor Cynthia beteekenden zij een langen tijd van ziels angst. Zij bracht een weekend bij haar fa milie op Calston door en nam toen dankbaar het voorstel van miss Allen aan, bij haar te blijven, totdat het Hof te Carlisle geopend werd. Haar moeders openlijke vijandschap tegen John Leslie maakte haar tehuis ondra gelijk voor het meisje, en zij was blij, dat zij er vandaan kon komen. Miss Allen's tactvol medegevoel en buiten gewoon gezond verstand werkten op het meisje als een opwekkend middel, en de oude re vrouw, die zelve nooit lang leeg kon zit ten, hield haar gast bezig met allerlei kleinigheden, die haar weinig tijd overlieten, over de naderende gebeurtenissen te blijven broeden. „Het is heelemaal niet goed, kwade dingen tegemoet te komen," verzekerde miss Allen haar. „Hoe meer je er over nadenkt, hoe meer je geneigd bent die waarschijnlijk nooit dingen te verzinnen, die waarschijnlijk nooit gebeuren zullen. En ga er nu in 's Hemels naam niet minder om eten, anders ben je tot niets in staat, als de tijd daar is Niettegenstaande haar scherpe tong waak te zij als een moeder over het meisje, wekte haar slechten eetlust op met allerlei onver wachte, verleidelijke kostjes en ontwikkelde een bijna geheimzinnig instinct, te weten, wanneer zij slecht geslapen had, en dan ver scheen zij 's morgens in de vroegte in haar kamer met melk en beschuitjes en bleef zit ten praten, totdat zij merkte, dat de oogle den van het meisje begonnen dicht te vallen. Cynthia begon van haar wijde, roode, ge watteerde ochtendjapon te houden en van de grijze vlecht, die stijf tusschen haar schou ders uitstak. Wordt v/ZAS&gi*

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 5