^Binnenland £anden Juinlouw Jieck ÓL School Jlucgedijke Stand Adoeztentiën Centrale door districtskantoren der ge westelijke organisaties, welke op alle plaatsen van beteekenis worden geves tigd, worden afgegeven. worden ingevuld en aan de daarop vermelde CLAZINA WILHELMINA FREDERIKA. GER PEDROLI MARIE PLOEGER, JOOSJE, in den aanvalligen leeftijd van 7 dagen. M. A. JANSE. DAGMEISJE Huishoudster. jan Musch een krans en het geheele ge selschap lange ovatie, die zeei ver diend *'as W. Dit spel in vier bedrijven, van den Fransch. man Marcel Pagnol. heeft ook den tweeden avond nog h' el wat oezoekers getrokken. Uet speelt :n een Dar aan de Vieux Port te Marseille, er treden vrijwel niet anders dan -eeiui en vischvrouwen in op en het is dus La stuk vol kleur en leven. Aan de Vieux port in Marseille schijnt de zon slechts op Wie kleuren en de menschen, die in het kroegje van César in en uitgaan, dragen iets van zee en zon in zich mee en zijn de <rulle welbespraakte typen van de Zui-d- pransche havensteden. In dit kroegje staat César in de tapkast jen pet dekt zijn zwarte krullen, een voor schoot valt in breede plooien over zijn kaste leinsbuikje en de doek waarmee hij zijn glaasjes afdroogt komt telkens te pas als hij zich het zweet van nek en voorhoofd moet ve?en. César heeft het druk. niet alleen met het bedienen van zijn klanten, maar ook met het discussieeren en debatteeren met allen, die hier hun stamcafétje hebben gevonden, paar is b-v. Escartefigue. kapitein van een stoompontje, die zich een onderdeel van de Fransche marine waant, daar is een meneer die verificateur-titulair is en zich als 'landrot jij deze omgeving heeft aangepast, een me- nefr Panisse, die een groote zaak in scheeps- jjenoodigdheden heeft er. er is ook nog een mannelijke heks, die zoo luguber is, dat we zijn gelijk nog nimmer op eenig tooneel gezien hebben. Het middelpunt van dit bonte wereldje ie de kastelein César, van w-len Jan Musch een kostelijk type gemaakt had. Hij is aller biecht vader, hij is koppig als Fransche wijn, dade lijk bereid met ieder zijner klanten een hartig woordje te spreken, maar even later weer een liefhebbend vader voor zijn zoon Marius en voor zijn stamgasten en buurtbewoners <je vriend in den nood, op wiens hulp nim mer tevergeefs een beroep wordt gedaan Marius Jaccl de Haas is de jongen, die zijn vader in de tapkast vervangt, maar wiens gedachten verder gaan dan het kleine kroegje, wiens verlangen het is zijn zwer- versnatuur te volgen, op schepen verre rei zen te maken en de wereld te leeren kennen. Al lang zou hij de kroeg ontvlucht zijn als er niet Fanny, de dochter van de vischvrouw Honorine was. Panisse Ko Arnoldi den rijke handelaar, wil het meisje tot zijn vrouw maken. Hij heeft geld en kan haar alles bieden, behalve de liefde, want een man van zestig past niet meer bij een meisje van twintig Zoo denkt Marius er over, die zich niet beheersehen kan als het paar in ae kroeg van zijn vader een vertrouwelijk sa menzijn zoekt. Door zijn verontwaardiging weet Fanny, dat Marius haar lief heeft. Zij laat Panisse vobr hem in den steek en de zon zou in dit Fransche kioeg]e slechts loutei ge luk beschijnen als er in Marius nog altijd niet dat knagend verlangen was om het avontuur te zoeken. Hij weifelt tusschen Fanny en zijn zwerversverlangen, hij weifelt nog als Fanny's moeder Honorine Henriette van Kuyk den kapitein van de „Bar de la Marine"' vertelt dat zij haar dochter met zijn zoon slapend in één en hetzelfde bed heeft aangetroffen en Fanny Ank van der Moer brengt ten slotte het groote offer. Zij laat hem gaan. zij geeft hem de vrijheid en neemt de schande van hun ongeoorloofde verhou ding op zich omdat zij hem zóó lief heeft, dat zij zijn geluk vóór het hare laat gaan. Als Marius besloten is en met zijn bultzak naar de vertrekkende boot snelt, valt zij bewuste loos in de armen van den niets kwaads ver- moedenoen vader. Dit spel van het zonnige Zuiden, dit spel van zee en land van mannen en vrouwen die aan en op het water ieven heeft vier bedrij ven lang een veile zaal belangstellenden ge ïnteresseerd. Zij hebben het spel van Ank van der Moer, van Jacq de Haas, van Hen riette van Kuvk en Ko Arnoldi bewonderd, maar bovena. dat van Jan Musch, den goe_d- hartigen kroegbaas, die alle moeilijkheden in zijn leven met opgeheven handen en een luchthartig „Oei la la" van zich wegwuift en m de vier bedrijven van dit stuk een zijner beste creaties heeft gegeven. Tj- DE VODDENRAPER VAN PARIJS. In de Nieuwe Schouw burgloge op het Doelenveld is Zaterdagavond door het •Anisterdamsche Tooneel voor een vrij tairij'k publiek opgevoerd het aloude stuk „De Voddenraper van Parijs". De inhoud zal wel voldoende bekend zijn, zoodat hierover niet veel meer be hoeft gezegd te worden. Vader Jean, de voddenraper (Jan Ncvy), heeft het publiek meermalen door zijn onvervalschte volkshumor hartelijk doen lachen. Vooral in het sa menspel met de vroedvrouw (Clara Vischer) liet hij zich van zijn beste zij de kennen Pierre Caronse, voddenraper later Baron Hofman, werd door Piet Katter- rnonde goed uitgebeeld, hoewel wij hem bet eerste bedrijf gaarne iets wanho- P^er hadden gezien. De overige rollen werden naar beste hunnen vertolkt. Het publiek heeft dan ook meerma'en hoor krachtig applaus te kennen gege- ven,dat ook een ouderwetsch stuk nog v«i in den smaak valt. DE KAPITEIN VAN KOPENICK. Zaterdag en Zondag ging in de schouw- ucg Doelenveld (Dassi) nogmaals het ^ds twee avonden eerder gegeven stuk e kapitein van Köpenick. het op histo- sche gegeven berustende Duitsche Pr°°kje", waarin de macht en invloed n de militaire uniform aan de kaak orden gesteld en lichtelijk bespottelijk gemaakt Jammer was het, dat beide dagen het z>ek bepaald slecht te noemen was desondanks is met enthousiasme fvP^'d en het applaus was na ver- slrllu .e tafeereelen ui.bundig. Soms bet als tot een ovatie- Na hetgeen wij in een vorig nummer reeds schreven over spel en spelers meenen wij daar thans niet meer op te moeten ingaan. TWEE WEEZEN. In de slechts matig bezette Schouwburg- loge Hesse, werd gisterenavond, als laatste voorstelling, het drama „Twee Weezen" van d Lnnery, ten tooneele gebracht. Dit zeer bekende stuk zal voor velen niet onbekend zijn, waardoor wij een beschrij vuig van den inhoud achterwege zullen la ten. Wat vermeld dient te worden was het spel van Lena Kemper als gravin de Linie- res, Anna Langenaken als vrouw Trochard en Ko de Haas als Jacques, die allen zeer verdienstelijk spel hebben gegeven. Op heei natuurlijke wijze werd gespeeld door Beppie Nooy en Rina Blaaser, als de twee weezen, die hun rol zeer getrouw hebben vertolkt an de overigen willen wij nog noemen Is Monnikendam als Picard, den geestigen ka merdienaar, markies de Presler (Bertus Berkhout) en Willem Faassen als baron Ro- ger De laatste twee speelden wel wat stroef. Over het algemeen werd goed spel te zien gegeven, wat dan ook na elk tafreel met een hartelijk applaus werd beloond. AUTO IN BRAND. Toen de heer G. te Bovenkarspel zijn luxe auto in de garage reed. geraakte deze laatste plotseling in lichte laaie. De auto brandde geheel uit. Gelukkig wist men grooter ramp te voorkomen. GEMEENTERAAD VAN ALKMAAR De Burgemeester van Alkmaar roept de leden van den Gemeenteraad op ter bijwo ning eener vergadering op Donderdag 7 September a.s., nam. één uur, ten einde te be raadslagen en te besluiten omtrent de hier onder vermelde punten. 1. Vaststelling van de notulen der vorige vergadering. Mededeelingen. Ingekomen stukken. 2. Benoeming van tijdelijke leeraren aan de Handelsschool (bijlage Nr. 102). 3. Idem van een tijdelijk leeraar aan de Gemeentelijke Avondschool voor lager nijver heidsonderwijs (bijlage Nr. 103). 4. Voorstel tot aankoop van grond aan en nabij den Bergerweg (bijlage Nr. 106). 5. Idem tot wijziging van het besluit in zake het verleenen van subsidie aan het plaatselijk crisis-comité ten behoeve van de verstrekking van kleeding enz. aan onder steunde werkloozen (bijlage Nr. 100). 6. Idem tot afwijzing van een adres van het bestuur van den Nederlandschen Bond van Personeel in Overheidsdienst inzake het verleenen van een wachtgeld aan den gewe zen assistent-brugwachter J. Tjeertes (bij1- lage Nr. 101). 7. Idem tot afwijzing van de adressen van het Comité van Actie om medewerking der gemeente ten behoeve van de stichting van een overdekte en open bad- en zweminrich ting (bijlage Nr. 104). 8. Idem inzake verhuur van grond aan den Westerweg (bijlage Nr. 105). De stukken liggen ter inzage. DE ROOFMOORD TE NUMANSDORP. Zestien jaar geëischt. In den laten avond van 3 Januari j.1. is de landbouwer J. de Reus te Numans- dorp, wonende op Johanneshoeve, gele gen ongeveer drie kwartier buiten de bebouwde kom der gemeente, vermoord. Verdacht van dezen roofoverval werden gearresteerd een zekere B en de 25- jarige varensgezel F. L., die beiden in het huis van bewaring werden ingeslo ten. Hier maakte B. na enkele dagen door ophanging een eind aan zijn leven. L. werd op 19 Mei j.1. door de Dordtsche rechtbank ter zake van diefstal met in klimming in vereeniging en afpersing veroordeeld tot 10 jaar g-vangenisstraf, van welk vonnis hij heden in hooger be roep voor het Haagsche gerechts'.of te recht stond. Door den advocaat-generaal waren 16 getuigen, o w. drie desku'.di- gen, gedagvaard L., door den president ondervraagd, zeide niet aan de hem ten laste gelegde feiten schuldig te zijn, waarop de president hem er op wees, dat hij in eerste instantie verschillende fei ten, waaronder de bedreiging met dood slag, heeft toegegeven. De advocaat-gen bij het gerechtshof, requisitoir nemend, laakte in scherpe bewoordingen de wreede handelingen van de beide verdachten. Spr. achtte het noodig ten aanzien van verdachte de strafwet in haar volle zwaarte toe te pas sen en vorderde met vernietiging van het vonnis der Dordtsche rechtbank zes tien jaar gevangenisstraf. Mr E. G. S Bourlier pleitte clementie Nadat verdachte nog gezegd had oprecht berouw te hebben en om een minder zware straf had verzocht, werd het ar rest bepaald op 18 September a s. DE KONINGIN IN DE HOOFDSTAD. Omtrent het bezoek van de koningin aan de hoofdstad kunnen wij nog mededeelen, dat de audiënties niet ten paleize zullen wor den gehouden. Zooals we reeds mededeelden, arriveert H M. aan het Centraal Station mor genmiddag om kwart voor zes. VECHTPARTIJEN TE OSS. Een doode. In den afgeloopen nacht te ruim 12 uur heeft zich in de St Willibrordusstraat nabij het café van Netten in de Heide te Oss weer een ernstig drama afgespeeld. In genoemd café schijnt een twist te hebben plaats ge had tusschen eenige personen en toen na sluitingstijd té middernacht het cafe moest worden ontruimd, werd de ongeveer 40-jarigt gehuwde G. van Lieshout uit Oss overvallen. Het slachtoffer kreeg eenige messteken in ae hartstreek en zakte ineen. Hij overleed spoe- *Öe marechaussee uit Oss en dr. Stolz.uit Oss waren spoedig ter plaatse, doch - genoemde kon geen huln meer \erleen «ïiorhta den dood constateereiu De verslagene laat een vrouw en vier kin deren achter. Als vermoedelijke dader heeft de mare chaussee gearresteerd een zwager van het slact^offer, een zekeren P. v. R. uit Oss, die naar de marechaussee-kazerne is overge bracht. Nabij den Bergensche weg heeft eveneens een vechtpartij plaats gehad, waarbij een zekere Kooien zoodanig werd gewond, dat hij naar het St. Annaziekenhuis moest wor den overgebracht. Hij kon evenwel, na ver bonden te zijn, naar huis worden gebracht. MEVR. WEISSENBRUCH t. Te Naarden is vannacht overleden mevr. B. Weissenbruch—Weissenbruch een bekende figuur in de kringen van het Nederlandsche Roode Kruis. INVAL IN HET KURHAUS TE SCHEVENINGEN. Tot verrassing van de vele honderden be zoekers, maar niet van de directie, is Zaterdag nacht een aantal inspecteurs en rechercheurs van politie in de straperlo-zaal van het Kur- haus te Scheveningen binnengetreden om op last van den proc -generaal bij het hof te Den Haag proces-verbaai op te maken van de situatie, waarin zich op dat oogenblik het spel bevond. Het was de directie reeds lang bekend, dat de regeering een principieele rech terlijke uitspraak verlangde over de vraag of het straperlonspel, dat dezen zomer te Sche- veningen als attractie voor de bezoekers van de badplaats werd beoefend en dat door de plaatselijke overheid werd getolereerd, om dat het zich als behendigheidsspel had aan gekondigd, inderdaad niet viel onder de klasse der hazard-spelen, waarbij louter toe val of stom geluk den doorslag geeft. Om echter den materieelen gang niet te benadee- len was in overleg met de directie gewacht tot het einde van het seizoen, dat tevens voor dezen zomer het einde van het Schevening- sche straperlo zou zijn, n.1. tot Zondag 3 September middernacht. Aangezien op 3 Sep tember het onderzoek zou aanvangen, moest de politie er kort vóór middernacht zijn. Aldus is geschied, terwijl onder toezicht van commissaris Paree alles even ordelijk en za kelijk is verloopen. De negen tafels met toe- behooren werden in beslag genomen. Thans komt de kwestie dus 1 innenkort voor den kantonrechter en dan zal tevens principieel worden uitgemaakt of ook in andere bad plaatsen de spelen, die op straperlo gelijken, binnen de mazen van de wet vallen of niet. INBREKER GEVAT TE DEN HAAG. Ook handlanger georresteerd. Toen de familie J. te Den Haag Vrijdag in haar woning akn het Bezuidenhout terug keerde, bleek, dat inbrekers waren binnen gedrongen en een ware ravage hadden aan gericht. Onmiddellijk werd de politie gewaar schuwd, die ex in slaagde reeds eenige uren later de hand te leggen op eln berucht in breker, zekeren v. d- M., die indertijd uit de gevangenis te Schevenimgen wist te ont vluchten. Het grootste "gedeelte van den buit, bestaande, bestaande uit sieraden en zitver, werd op hem gerofiden. deelt De Ctf. mede. Later arresteerde de pplitie nog een handlanger, een beginneling in het vak. GEVECHT MET EEN SLANG. Een vrouw doodde het dier met een bezem. De vrouw van een timmerman te Franeker deed dezer dagen een vreemde ontdekking. Zij zag op den vloer naast een slaapkamer een vreemd dier over de mat kruipen. In haar angst ging zij het dier met een bezem te lijf. Door de vlugge bewegingen van het dier sloeg zij eerst elkens mis. Bij iederen slag stak het dier zijn kop rechtstandig om hoog. Eindelijk had zij succes. Een slag op den kop van het beest maakte een einde aan zijn leven. Bij nader onderzoek bleek het dier inderdaad een slang te zijn. De Crt. oppert de mogelijkheid dat het dier met een kist bana nen is meegekomen. VERKEERSONGEVALLEN. Door de electrische tram gegrepen. Gistermiddag omstreeks 12 uur is in de Maastrichter laan te Vaals de 72-jari- ge J. Lemmerts door de electrische tram gegrepen en enkele meters meegesleurd. Na veel moeite mocht het gelukken den man on'der de tram vandaan te halen. Op verschillende plaatsen heeft hij ver wondingen opgeloopen, terwijl zijn bei de beenen verbrijzeld werden. Genees kundige hulp was spoedig ter plaatse. Desondanks is de man na korten tijd overleden. Het lijk is door de politie in beslag genomen. De bestuurder van den wagen is voorloopig aangehouden. KORTE BERICHTEN. Op bijna 74-jarigen leeftijd is overleden, de heer O. M. F. Haffmans. notaris te Hel den (L.) en oud-lid der Eerste Kamer. De minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen, mr- Marchant, is heden van zijn vacantie teruggekeerd en heeft zijn werk zaamheden ten departemente hervat. AARDAPPELSTEUNREGELING 1933. In verband met een tot stand gekomen Kon. besluit, regelende de bevoegdheden van de Nederlandsche Aardappel Cen trale, Kazernestraat 3, Den Haag, telef. 180934, deelt de Ned. Aardappel Centrale mede, dat haar de uitvoering van de steunregeling oogst 1933 is opgedragen. De Ned. Aardappel Centrale steunt voor deze uitvoering op de medewerking van de Gewestelijke Aardappel-Organi satie voor Noordholland, directie Anna Paulownastraat 20 te 's Gravenhage. Teneinde belanghebbenden met de re geling op de hoogte te stellen, volgen hier in het kort de voornaamste punten: 1. Het vervoer van alle aardappelen is, behoudens het hierna bepaalde, ver boden met ingang van 4 September a.s. 2. Het vervoer kan worden toegestaan on vervoervergunningen, die namens de 3. Een bedrag van 1 (één gulden) per 100 K.G. is verschuldigd, indien op eene vervoervergunning aardappelen worden vervoerd in de sorteering van 3560 m.m., maximum lengte 8 c.M. en bestemd voor binnenlandsche consump tie. 4. Voederaardappelen, exportaardap pelen, door den Ned. Alg. Keurings dienst (N. A. K.) goedgekeurde poot- aardappelen zijn vrij van dat recht, mits de verzenders zich aan de daarvoor gel dende bepalingen onderwerpen. 5. Vrij mag worden vervoerd ten hoogste 10. K.G aardappelen in de sor teering 3560 m.m. maximum lengte 8 c.M. kennelijk bestemd voor de con sumptie van één persoon of één gezin. 6. Vervoervergunningen zullen slechts aan door de Ned. Aardappel Centrale erkende handelaren worden verstrekt. 7. Voertuigen mogen consumptie aardappelen slechts in geplombeerde zakken onder begeleiding eener vervoer vergunning vervoeren. 8. Vervoer van de boerderij of be waarplaats naar een nabijgelegen laad plaats moet eveneens door vervoerbon gedekt zijn. 9. Aardappelen, bestemd voor vee voeder, moeten worden gedenatureerd. 10. De consumptie-aardappelen zijn geclassificeerd in 4 groepen en wel: ru briek I: Bravo, Zeeuwsche Bonte, Zeeuwsche Blauwe, De Wet, Duinzand aardappelen en daarmede gelijk te stel len soorten. Rubriek II: Blauwe Eigenheimer, Bonte Star, Bevelander Eigenheimer, Eigenheimer Dalgrond le vrucht, Eigen heimer Dalgrond 2e vrucht, Furore Koh I Not Noordeling, Roode Star, Souvenir en daarmede gelijk te stellen soorten. Rubriek III: Alpha Bintje, Eersteling Erdgold, Friso Gelkaragis, Great Scott, Industrie, Ideaal, King Edward, Majes- tic, Monocraat, Present, Roval Kidney, Triumph, Wilde Duke en daarmede ge lijk te stellen soorten. Rubriek IV: alle zand- en veenaard- appelen. 11. De daarvoor aan de telers te be talen minimumrichtprijzen per 100 K.G. zijn: voor rubriek I 3—, rubriek II 2.rubriek III 1.50, rubriek IV 1.25 indien in de voorgeschreven sor teering van 3560 m.m. vierkante maat wordt afgeleverd, formaat of rooster van 33 m.m. is hiermede gelijk te stellen. 12. Door de gewestelijke organisaties zal voorloopig 3/i van de minimumricht prijzen aan den teler worden uitgekeerd. Het ingehouden bedrag zal met het sal do van het heffingfonds dienen om uit eindelijk nog in voorraad zijnde partijen te kunnen steunen. Mocht dat saldo daarvoor niet toereikend zijn, dan kan de Centrale besluiten tot terugvordering van de telers van een zeker percentage op de reeds uitbetaalde gelden. Is het saldo gunstig, dan zal aan de telers als nog het geheel of een gedeelte van het ingehouden van den minimumprijs kunnen worden uitgekeerd. 13. Boven deze minimumrichtprijzen is voor rubriek I, II en III een toeslag te betalen aan den teler voor levering in de periode van 1 December1 Maart van 10 cent per 100 K.G.; Maart 20 ct., April 40 ct. en Mei tot einde seizoen 60 cent per 100 K.G. Voor zandaardappelen zijn deze bedragen te halveeren. 14. Koopers moeten met inachtneming van plaatselijke betalingscondities de koopsom betalen aan de gewesten, waaronder de betreffende teler ressor teert, die op zijn beurt op geldende be palingen betaling van het Gewest ont vangt. 15. De inkoopprijzen worden door de grossiers voor onkosten, vrachtloonen enz. met 1 (één gulden) per 100 K.G verhoogd; op plaatsen waar deze onkos ten volgens een ontworpen regeling la ger zijn, wordt het surplus afgedragen aan het Gewest voor fondsvorming. 16. Directe verkoop van teler aan kleinhandelaar kan slechts onder in achtneming van alle voorschriften en betaling van de verschuldigde heffingen en den grossierstoeslag plaats vinden. Anders wordt geen vei%trbewijs ver strekt. 17. Allo eventueel door de Centrale over te nemen aardappelen moeten worden gedenatureerd en mogen niet meer voor consumptie worden verhan deld of aan een fabriek worden afgele verd. De denatureering geschiedt door en voor rekening van den houder onder toezicht der controleurs van de gewes telijke aardappel-organisaties of van de Centrale. 18. Overtreding van de voorschriften of bepalingen van de Centrale of Gewes telijke Aardappel Organisatie kan wor den gestraft met een geldboete van ten hoogste 10.000 of intrekking van er kenning als teler of handelaar voor den tijd van 1 tot 10 jaar. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op de Districtskantoren, Gewestelijke kantoren of de Centrale. BEKENDMAKING AARDAPPEL- STEUNWET DISTRICT NOORIX HOLLAND. In verband met de te treffen steunmaatre gelen voor aardappelen is ieder groot- en-of kleinhandelaar verplicht opgaaf te doen van zijn voorraad aardappelen op Maandagmor gen 4 September 1933, op daarvoor ver krijgbaar zijnde formulieren. Deze formulieren zijn voor Noordelijk- Noordholland verkrijgbaar bij P. J. Zoete te Anna Paulowna, T. Koster te Breezand, J. Hoogland te Broek op Langendijk, S. Groen te Purmerend, S. Bak en Zn. te Edam. Fa. G. Timmer te Beverwijk (Meerstraat 72), J. Kliffen te Zaandam (Prins Hendrikkade 62). Er wordt uitdrukkelijk op gewezen, dat niet, of te late, dan wel onjuiste invulling uitsluiting ten gevolge kan hebben. Deze formulieren moeten denzelfden dag adressen worden toegezonden aan den Ned. Bond van handelaren in aardappelen te Am- sterdam. De heer H Vrugt te Westwoud is be noemd aan de jongensschool te Beverwijk. GEBOREN: Roeltje Elisabeth d v. Erasmus Kastelijn en Roeltje Blom. Nicoiaas Cornelis z. v. Gerard Schouten en Adriana Vermeulen. Maria Clasina d. v. Gerrit Hendrik Meij- roos en Cat.iarina Visser. Anthonie Pau- lus Johan z. v. Paulus Korver en Sophia Boersen. OVERLEDEN* Johannes Carolus Lambertus Wijdemart 58 jaar. Geertje Wonder gehuwd met Cornelis Over 82 jaar. Helena Gerarda Tijssen 53 jaar. Josephine Hermine Ma- ria Bots 5 dagen. De Heer en Mevrouw C. M. LAP—t. KLEEFF geven kennis van de geboorte van hun dochter Hamersveld, 2 Sept. 1933. Heden werden wij verblijd met de geboorte van een dochter MARIA CLASINA. G. H. MEIJROOS. T. MEIJROOS—VISSER. Alkmaar, 2 September 1933. Getrouwd en die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belang stelling bij hun huwelijk onder vonden. Schagen, 4 Sept '33. Heden overleed onze jongste lieveling en zusje Alkmaar, 2 Sept. 1933. Prins Hendrikstraat 40. F. C. J. BOTS. P. M. J. BOTS— JACOBSE. TREESJE. TOONTJE. ANNIE. CARLA. Den 29en Augustus over leed tot onze groote droef heid, door een noodlottig ongeluk, onze lieve Zoon, Broeder, Kleinzoon en aanstaande Schoonbroeder ANTON LODEWIJK DE WOLF, in den ouderdom van 23 jaar. Wassenaar, C. C. DE WOLF— VAN DOORNINCK. A. M. DE WOLF. M. J. M. DE WOLF. Gouda, M. J. M. DE WOLF— MONTIJN. Voorburg, J. W. R. MEYBOOM. Wassenaar, 2 Sept. 1933. Tulpweg 5. Geen bezoek, geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben Woensdag 6 September te kwart voor twaalf op de Ned. Herv. Begraafplaats te Wasse naar. Vertrek van het sterfhuis te kwart over elf. Mede namens de familie be tuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van deelneming ondervonden na het overlijden van onzen besten Vader, den Heer Uit aller naam, M. JANSE, Oosterburgstr. 1L J. F. KEESEN, Eendrachtstr. 14. Alkmaar, 4 Sept. 1933. Gevraagd net voor direct TOUSSAINTSTRAAT 11. Net Meisje b z. a. in klein ge zin of als Br. lett. H 385 bur, v. d. blad,

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 3