Agenda £aatste B LUNCHROOM. VROOM DREESMANN onze gezellige avonden. *1 Feestprogramma MELCHERT SCHUURMAN KONING FEISHAL VAN IRAK t. MOORD IN EEN CONCENTRATIE KAMP. Stad eti O Opening van het Najaarseizoen in onze Overheerlijke Hollandsche Poffertjes per portie f 0.25 LICHT OP! lOeec&edcfit Jlechtszaken JUovutciaal Tlieuws ZUIDSCHARWOUDE. BEVERWIJK. ONTEIGENING VOOR DEN WEG AMSTERDAMWIERINGEN LEEUWARDEN. DE STREEK. BOVENKARSPEL. DE TOESTAND OP'cUBA. De vloot onderweg. De conferentie der partijleiders heeft voorts Jiucqecüjke Stand, Jngeiondm Stukken Stede! ij k Museum, i n g a n Breedstraat, eiken werkdag vén tot 12 en van hali 2 tot half 4 geopend; Za terdag van 9 tot 1 uur; Zondag gesloten. Bioscopen. CinemaAftierlcain 7.30 uur, hoofd nummer Het oude lied (rom.), hoofdrollen Lil Dagover, Lien Deyers, Ida Wüst en re- lix Bressart. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af, doorloopen- de voorstellingen. 7.30 uur, Bioscoop Harmonie tot en met Woensdag, hoofdnummer Mano- lescu en de vrouwen (rom. sens.), hoofdrol len Mady Christians, Ivan Petrovich en El len Richter. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstellingen. Woensdagmiddag half 3, vertooning avondprogramma. 7.30 uur, Victoria Theater, hoofd nummer Vrouwennoodlot (dram.), hoofdrol len Joan Crawford en Gary Cooper. Toe gang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstellingen. Ulll, 7.30 uur, A. B. T., hoofdnummer Het blan- ke opperhoofd (Wild-Westfilm), hoofdrol George O'Brien. Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstellingen. Vrijdag 8 September. 12 tot 8 uur, Muziektuin, Floraliatentoon- stelling. Zaterdag 9 September. 12 tot 8 uur, Mu2iektuin, Floraliatentoon- stelling. Zondag 10 September. 2 tot 10 uur, Muziektuin Floraliatentoon- etelling. Dinsdag 12 September. 8 uur, café Central, vergadering 8 Oct> vereen. Alkmaar Ontzet. Woensdag 13 September. In Het Wapen van Munster, vergadering huurtcommissies versiering op 8 Oct. GROOTE GEBEURTENISSEN TE WACHTEN IN CHINA. In de Japansche pers wordt gemeld, dat in China gebeurtenissen voor de deur staan. Maarschalk Tsjang Kai Sjek, minister Soeng en minister-president Wansiwei, zouden de bedoeling hebben een directorium te vormen, dat er naar zou streven de politie de Kwo- mintang uit te schakelen en de geheele macht in China naar zich toe te halen. In het bijzonder zal worden geageerd tegen de thans bestaande provinciale regeeringen. Koning Feishal van Irak is plotseling na een hartaanval overleden. Hij is 50 jaar oud geworden. In de buurt van het concentratiekamp Err- ferwegen in Eemsland werd een gedetineerde van het kamp doodgeschoten. De man, een communist, was niet blijven staan, toen men hem had geroepen dat hij halt moest hou den. Er werd geschoten met het gevolg, dat de man doodelijk werd gewond. DE AFSLUITDIJK OPEN. Op 25 September tevens onthulling van het monument. Naar wij vernemen, ie de minister van Waterstaat voornemens, den afsluitdijk op 25 dezer officieel te openen, op welken datum tevens de aanbieding aan den Staat zal ge schieden van het door de Mij. tot uitvoering der Zuiderzeewerken opgerichte monument DE BEKRONINGEN IN DE SCHERM EER. Men verzoekt ons er op te wijzen, dat de Ie prijs voor vette koeien (afgewisseld) op de tentoonstelling in de Schermeer niet behaald is door den heer P. Binnenwijzend, Z.vaart te Stompetoren, maar door den heer O. Groot Wzn. te Stompetoren. PROCESSEN UIT HET VERLEDEN. Wü maken in dit nummer een aanvang tnet de publicatie van een reeks processen uit het verleden waarbij bekende persoonlijkhe den waren betrokken en die van historische beteekenis zijn geweest. In dit nummer plaatsen wij no. 1 van de negen artikelen, n.1. de aanklacht tegen Lady Macbeth. EEN FRAAIE PANORAMA-FOTO. Panorama filmfotobureau uit Haarlem toonde ons hedenmorgen een zeer fraaie opname, waarop niet alleen de geheele boerenbruilofstafel, maar ook het publiek en de décors van het Oud-Hollandsche stadie voorkomen. De zeer groote foto, die op een negatief tan dezelfde grootte is opgenomen, is in de etalage van de fotozaak van den heer Klin- kert in de Langestraat alhier tentoongesteld. WEG VELSEN— ALKMAAR. Ten behoeve van verbetering van het ge deelte Beverwijk—Alkmaar van den rijksweg VelsenAlkmaar zullen eenige perceelen worden onteigend in de gemeenten Heems kerk, Castricum, Limmen, Heiloo en Alk maar. Zij zijn genoemd in de Staatscourant van gisteravond. DE FLORALIATENTOONSTELLINO In den Stedelijken Muziektuin, prachtig gelegen In den Hout heeft op 8, 9 en 10 September de 3-daagsche Floraliatentoon stelling plaats. Het is voor de tweede maal dat de Bloe misten-Patroonsvereeniging „Alkmaar en Morgenavand 8 uur (Zaterdag) met medewerking van EN ZIJN ENSEMBLE. ALKMAAR. Omstreken" de tentoonstelling organiseert en alles werkt mee om de dagen te doen slagen In den fnooien muziektuin, welke zich hier voor uitstekent leent zijn dit jaar een prach tige collectie planten bijeengebracht. De kwa liteit der planten is zeker de helft beter dan het vorig jaar, terwijl het aantal inzendingen verdubbelde. Buitengewoon mooi is de inzending Coleus Fuchsia en Bladbegonia. Ook de inzending ter opluistering, hoewel niet groot, mag ge zien worden In twee waranda's die geheel vol zijn, staan Flora's kinderen op hun mooist, daar achter een mooie aankleeding van palmen en op de smetloos witte tafels bloemen in vazen. Mooi weer begunstigede den eersten dag en terwijl de laatste hand aan de versiering werd gelegd had om 10 uur de opening plaats. De voorzitter, de heer G. Smits opende, heette allen welkom, inzonderheid mevrouw en mijnheer Schippers, collega's en de jury Het speet spr. dat B. en W. andermaal verhinderd waren, wat teleurstellend is. Dat het stadsbestuur zoo weinig belang stelt in het mooie opvoedende werk wat hier ten grondslag legt, stemt tot nadenken. Dank bracht spreker aan den secretaris, den heer C. Bruin, die zijn moeitevollen arbeid met volle toewijding verricht, doch daar boven al zijn planten en bloemen belangloos afstond. Dank aan de heeren Adriaanse en Schippers, die wederom bereid waren de prijzen aan te koopen en hedenmiddag om 5 uur de prijzen zullen uitreiken. Over de in zending, die groot en volledig is, kunnen we meer dan te vreden zijn. Dank daarvoor aan de onderwijzers (essen), de ouders en de kin deren, die met groote liefde hun planten ver zorgden, dank aan allen die meewerkten, niemand uitgezonderd, om deze 3-daagsche tentoonstelling te doen slagen. Wij mogen het wel als een compliment be schouwen dat de heer Schippers, die altijd alle floraliatento»nstellingen meemaakte, verklaarde dat nog nooit zoo'n goed ge kweekte collectie aanwezig was. Dit moet voor ons een spoorslag wezen om op den in geslagen weg voort te gaan. Nadat sur. een beroep had gedaan op allen om de vereerti- ging te steunen, verklaarde hij de tentoon stelling voor geopend. Nadat ververschingen waren aangeboden, werden de stands bezichtigd. Daar de jury nog niet volledig met de bekroning gereed was er werden ruim 10Ö prijzen toege kend volgt de uitslag der bekroning eerst morgen. FAILLISSEMENTEN. De rechtbank heeft heden in staat van faillissement verklaard; C. Bijtjes, koopman te Alkmaar, Groot Nieuwland. Mr. Ubbens, rechter-commissaris en mr. de Groot, curator. N.V. Scheba, gevestigd te Schoorldam. Mr. Crabbe, rechter-commissaris en mr. v. Leeuwen, curator. R. K. MUZIEKKAPEL ST. LOUIS. Dirigent Willy Kohier. Concert op Zondag 10 September van 3—5 uur. 1. Le President, Marsch, G. Rodeur. Isabelle, Ouverture, E. Ercke. A la plus Belle, Wals, A. Govaert. La Fete Triomphale, Fantasie, C. Joh. van Dam. Les Bords de la Verne, Fantasie, L. Ludovlc. Pauze. 6. La Ruche, Ouverture, Aug. Tack. 7. Les Dragon de Villars, Fantasie, A. Maillart. 8a. Mausie, Foxtrot, en b. Ich bin ja heut so glucklich, Paul Abraham 9. Finale. RUMOERIGE VERGADERING. De deze week te Castricum gehouden ver gadering van de Nazigroep Musseri in de Rus tende Jager had niet te klagen over gebrek aan belangstelling. De burgemeester had gezorgd voor voldoende politie wat geen overbodige maatregel was, want nauwelijks was'de vér- gadering geopend of door eenige O. S. P.-ers werd, toen de naam Troelstra gebruikt werd, zoodanig kabaal gemaakt, dat deze uit de zaal moesten worden verwijderd. Daar door ontstond een tumult met als gevolg dat een ruit vernield werd terwijl meerdere perso nen de zaal werden uitgewerkt. De politie die en in de zaal èn buiten was zorgde toen voor een behoorlijke afzetting zoodat de vergade ring verder ongestoord door kon gaan. Als sprekers traden op de heeren Tusenius oud-wethouder te IJmuiden, Vlekke en Plek- ker uit Haarlem. De leiding was in handen van den kringleider Haarlem, den heer Smit Kleine. In het dorp stond langs den rijksweg een haag van menschen dit bleef totdat de ver gadering ten einde was. De politie zorgde voor behoorlijke afzetting van het terrein voor de Rustende jager waar de auto's en autobussen stonden waarmede de Nazi mannen uit Haarlem en IJmuiden wareu gekomen, en deze konden in de richting Alkmaar en over den primairen weg naar Uitgeest rustig vertrekken Een groot aantal personen van tegenover gestelde richting hadden zich op den rijks weg in de richting Beverwijk opgesteld en naar men ons mededeelde met minder goede bedoelingen want verschillende steenen die langs de wegen lagen waren verdwenen Doordat de bezoekers, waarvan een 10-tal in uniform echter een andere richting namen voor den terugtocht, dit op aanraden van den burgemeester is van een ernstige orde verstoring niets gebleken. Dat O. S. P -ers zich niet op hun gemak gevoelden door de orde die de politie toepaste en zorgde voor doorloopen, laat zich begrijpen. DE HEER RENTENAAR OVER DE WINKELSLUITINGSWET. In het verslag van een vergadering van den Alkmaarschen middenstand staat o.a.: De heer Rentenaar, als eenige oppo sant tegen het bestuursvoorstel, zette zijn standpunt uiteen. Spr. vond, dat zoolang de winkelsluitingswet niet ver anderd werd, het bijvullen van een automaat een onwettige verkoop werd, waartegen spr. zich ten allen tijde zou verzetten. Spr. achtte het noodig, dat de winkelsluitingswet voor de consumptie zaken moest worden opgeheven. De heer Rentenaar verzoekt ons den laatsten zin te verbeteren door het woordje „dan" er in te voegen, zoodat gelezen moet worden: spreker achtte het dan noodig, enz. DOELTREFFENDE RECLAME. Een meer dan normaal uit de kluiten ge wassen jongmepsch heeft vanmorgen een be zoek gebracht aan onze kaasmarkt en omge ving, waar hij, met gewpldige stappen de kaasjes inspecteerencl, de menigte met gulle hand op een pakje sigaretten tracteerde. Gezien het Amerikaansche embleem op de hoed, bleek dit achteraf ook een Amerikaan sche sigaret te zijn genaamd „Start". KLEIN BRANDJE. Bij de politie werd gisteravond kennis ge geven, dat er in een perceel aan de Molen buurt een binnenbrandje woedde. Zij begaf zich onmiddellijk met een paar bluschappa- raten derwaarts, doch behoefde men hierme de niet handelend op te treden. Het bleek dat C. P. aan de Molenbuurt in een achter zijn perceel staand schuurtje een motorrijwiel bij net aanslaan in brand was gevlogen. De be woner en enkele buren hadden het vuur on middellijk met aarde gedoofd. Alleen het mo torrijwiel bekwam schade. NATIONAAL HULDIGINGS- DEFiLE. Men verzoekt ons mede te deel en, dat de deelnemers uit Alkmaar aan het défilé Sta dion 9 September 1933 om 12.45 uur op de Paardenmarkt aanwezig moeten zijn. Het vertrek zal plaats hebben om 1 uur precies. Er zijn politiemaatregelen getroffen voor een goede regeling van den afrit. hooibroei vermoedelijk de oorzaak van den brand zijn. De hofstede was verzekerd, de inboedel, was dit niet, zoodat deze brand be halve het ongerief voor den ongelukkigen huurder een belangrijke schadepost beteekent. Voor rijwielen en andere voertuigen heden avond te 8.02 uur licht op. HOFSTEDE ONDER HEILOO VERBRAND. Gistermiddag ongeveer half vijf werd de Alkmaarsche brandweer gewaarschuwd, dat brand was ontstaan in een hofstede aan de Kooimeerlaan onder de gemeente Heiloo. De brandweer was, onder commando van den heer Ringers, binnen weinige minuten mef de beide Fordautospuiter. aanwezig, maar al da delijk bleek, dat er niet veel te redden zou zijn. Een hooiberg had vlam gevat en het vuur was overgeslagen naar de boerderij, die weldra ook aan alle kanten door de vlammen werd aangetast. De bewoner, de heer P. Tervoort, die met vrouw en vier kinderen deze hofstede eigendom van den heer P. Frans bewoont, deelde ons mede, dat hij op het land aan het melken was en toen ontdekt, dat er vlammen aan de Oostzijde van zijn hofstede zicht baar waren. Men was er ternauwernood in geslaagd het voornaamste deel van den ui- boedel naar buiten te brengen toen de vlam men reeds van alle kanten uit de boerderij sloegen. Ook de stal werd aangetast maar gelukkig bevonden zich geen dieren daarin. Een groote hooiberg brandde als een fakkel en deskundigen beweerden, dat dit nog wel drie dagen kan duren voor deze uitgebrand zal zijn. Een naast gelegen hooiberg wist men door voortdurend nathouden nog te be houden al sloegen de rookwolkjes ook hier en daar reeds naar buiten. De boerderij met stalling ging geheel in de vlammen op en de Alkmaarsche brandweerlieden, die later nog met een motorspuit arriveerden, konden wei nig meer doen dan de gevaarlijke muren omverhalen. Naar de huurder ons mededeelde zou HET DRAMA IN DE NAALDW1JKSCHE STRAAT TË DEN HAAG. Het schot door de deur. In hooger beroep heeft gisterochtend voor het gerechtshof te Den Haag terecht gestaan de 32-jarige caféhouder etl petroleumventer A. C. van B., die door de rechtbank aldaar was veroordeeld tot 3 jaar gevangenisstraf ter zake van zware mishandeling, den dood ten gevolge hebbend, gepleegd in den avond van 13 December 1932 in een perceel aan de Naald wijksche straat, waai bij B. de aldaar wonende Francisca Leemkuil, die zich achter een gesloten deur bevond, met een revolver schot doodde. Door den advocaat-generaal waren geen getuigen gedagvaard. Voor het toelatingsexamen der Rijkstubi- bouwschool te Boskoop is o.a. geslaagde de heer Tj. oekstra te Zuid-Scharwoude. Hedennacht is alhier tot den grond toe afgebrand het café "SprengHs", gelegen aan de Schans. De oorzaarvan de2en brand is tot op heden nog niet opgehelderd. De burgemeester van Amsterdam maakt bekend, dat ingevolge de desbe- treeffende artikelen der onteigenings wet, een commissie uit Gedeputeerde Staten, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen des kundige en den burgemeester ten stad- huize zitting zal houden den 28en Sep tember 1933 te 10 y» uur. ten einde de be zwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van onteigening van eigendommen ten behoeve van den aanleg van den ontworpen weg c 7, van het rijkswegenplan 1932 (Amster damWieringen^Leeuwarden), De des betreffende stukken liggen ter inzage op de secretarie dezer gemeente (afdee- ling Publieke Werken, kamér 168) tot dat de commissie hare Werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht. De aanvoer van vroege exportaardappe len heeft geheel opgehouden. Ook de verkoop van pootaardappeien is voorloopig tot staan gekomen, omdat de handel zich eerst aan de sterk verhoogde minimumprijzen zal hebben aan te passen. Er blijven dus over de consumptie-aardappelen, waarvoor vOor de blauwe en bonte 1.50 per baal en de eigenheimers f 1 als minimumprijs is vast gesteld, waarvoor de verkooper 3/4 plus de meeropbrengst krijgt uitbetaald. De bloembollenveilingsveneen. „West- Friesland' heeft wederom een middagveiiing georganiseerd. De veiling verliep wederom zeer slecht. Beter dan kinine stikken Is het muggen dood te tikken. (Ongecorrigeerd Dertig oorlogsschepen zijn reeds op weg of zullen binnenkort naar de Cubaansche wateren vertrekken, terwijl duizend mariniers te Quantice orders afwachten. De volgende 24 uren worden zeer critiek beschouwd. In officiëele kringen der Vereenigde Staten beschouwt men den toestand op Cuba zeer ernstig. In de kringen Van Roosevelt wordt het voorstel te streven naar eert concentratie kabinet onder leiding van De Cespedes, van dt hand gewezen, door erop te wijzen, dat Roosevelt een politiek van non-interventie huldigt. In Washington bespreekt men de mogelijk heid van een stabiele regeering, welke doot Amerikaansche troepen zou worden gesteund en legt men er den nadruk op dat zoo'n actie geen interventie zou beteekehen. In regeeringskrir-ger schijnt men er tevre den over te zijn, dat de Zuid-Amerikaansche landen bij de bespreking van Roosevelt met ambassadeur der A.B.C.-landen, hun instem ming betoonen met de maatregelen der Ver Staten ter bescherming van Amerikaansche burgers en hun eigendommen op Cuba. De Zuid-Amerikaansche per# waarschuwt even wel, met het oog op de pan-Amerikaansche conferentie, welke in November te Monte video zal plaats vinden, voor interventie. In verband met het gevaar voor een Ame rikaansche interventie, hebben zich in het presidentiëele paleis te Havanna alle leiders der Cubaansche partijen vereenigd waar overeenstemming bereikt werd over een alge- meene samenwerking. Besloten werd dat Cuba nog voor aankomst van Swanson aan boord van den Amerikaanschen kruiser „Indianapolis", naar verklaard wordt, „voor een beleefdheidsbezoek aan den Amerikaan schen ambassadeur Welles", een nieuwen president moet hebben. naar waarnemingen, verricht in den mon^- van 8 September. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 775.6 mM. te Lerwick. Laagste barometerstand 752.1 mM. te Jan Mayen. Verwachting, geldig tot den avond van 9 September: Zwakke tot matige Oostelijke tót Noord, oostelijke wind; licht tot half bewolkt; droog weer; weinig verandering in temperatuut. Weeroverzicht. De hooge druk is in het Noorden Iets afge- nomen, maar blijft even gunstig voor het weer in onze omgeving. Alleen in het uiterste Noorden, in Zuidwest-Frankrijk en in Óóst- Duitschland viel eenige regen, elders houdt het fraaie droge weer aan tnet lage ochtend, temperaturen in Finland en hooge in Zuid- Frankrijk! Krachtige Zuidwestelijke einden waaien op IJsland en over de Noorsche kust In het Kanaal waait een vrij krachtige Noord-OosteHifte wind. d.e t is het in midden Duitschland, Zwitserland en Oostenrijk vrij- wel windstil. besloten Vrijdag een nieuwe regeering te vormen, en deze op te dragen aan de lunta en de vertegenwoordigers der revolutionnalre partijen. ONDERTROUWD: Hermanus Koppijn en Aaltje Blokland, Nicolaas Snel en Corneaa Rietkerk. Johan- nes van Stralen en Catharina Wagend te ver. Gerrit Blom en Flisabeth Schenk*. Gerrit Wortel en Trijntje Burgert. Anne Schrale en Guurtje Oukes. Adrianus Praat en Comelia Brakeboer. Cornelis van den Tol èn Ckmentina Vermeit*. Andries Nieuwland en Johanna Gramaer. Wilhelm Woltering en Willemina Nomef. GEBOREN: Petrus Cornelis, z. van Cornelis Barhorst en Maria Meijer. Oerda. d. van Bauke Aaijen Reitsma en Oeertje Koppes Petro nella Wilhelmina, d. van Aloys Robers eo Jannetje Wil'.ms. OVERLEDEN: Helena Maria Caarle. wed. van Hendrieus Truijens. 82 jaar. Dirk Kistemaker. 70 i&ar. [ohann Schaüblin, 42 iaar. lantje Rus, gehuwd met. Willem Hopman, 33 iaar. (Buiten verantwoordelijkheid van At Redactie. De opnamt in ae rubriek, bewi/st geenszins dat de redactie er mede instemt). Mijnheer de Redacteur, Ik kan het niet anders dan onheusch blij ven noemen, wanneer men uit het betoog van zijn tegenstander citeert met weglating van de woorden, waar het op aankomt, al tracht men dit nu „van spoorwegzijde" goéd te pra ten. Het plaatselijk comité voor de regeling van het vervoer van de deelnemers aart het défilé heeft tenslotte haar advies niet gege ven dan na informaties bij de spoorwegen te hebben ingewonnen. In tegenstelling met wat nu „van spoorwegzijde" in uw blad van gis teren wordt beweerd, is ons verzekerd, toen wij informeerden, of de treinen van Alkmaar niet zouden kunnen doorrijden van het station Amsterdam C.S. naar het station \X ïllems- parkweg, dat deze route niet mogelijk was, daar men Willemsparkweg niet anders zou kunnen bereiken dan via Haarlem en Hoofd dorp, deze laatste rei6 aanzienlijk langer zou duren (spoorweg met beperkte snelheid) en vrij wat duurder zou zijn dan 0.98. Hoe de N.S. ten deze op dit oogenblik weer verschil lende faciliteiten zouden kunnen toestaan, die vroeger niet mogelijk bleken, is vrij raadsel achtig, tenzij de cóncurrentievrees de N.» wat soepeler heeft gemaakt Het is te W®- schen, dat men bij de N.S. niet steeds ope allerlaatste oogenblik tnet faciliteiten want dan zullen zij voortdurend achteï Ae net blijven visschen. De moeilijkheid voor de deelnemers zich na het défilé op te stellen, die overige® door den trein te nemen niet wordt onde vangen, wordt door de N.S. wel wat zwaarwichtig voorgesteld. Wanneer de dee nemers zich na het défilé zullen moeten op stellen langs den weg, dien de koninklijke mllie passeert - dit schijnt nu weer w door tè zullen gaan, ofschoon daarvani vermeld is in het officieele tekstboekje, kunnen de bussen zich tijdens het opste der Alkmaarsche groep op het Glympiap begeven naar het IJsclubterrein, waar v gens door het Hoofdcomité te -^ms s*a. verstrekte inlichtingen de bussen m?e!5n^e]. tionneeren. Al# men nu bedenkt, dat nemers uit de provinciën behalve N°9.r et Zuidholland het eerst aan de beurt zijn het défilé en du# het eerst opmarcheer de richting van het koninklijk paleis M»P Dam en de steden Ameterdam, Royo Den Haag en Utrecht het laat«t de 11 r dan is de kans zeer groot, dat de sche groep ongeveer tusschen het KJ seum en het IJsclubterrein wordt opg dus tamelijk dicht bij de standplaa bussen. «matte- Tenslotte had het advies, dat net p M lijk comité aan de vereenigingen ga bindend karakter, hetgeen wel Ime' j,ft dat een vijftal vereenigingen, die «er défilé deelnemen, besloten hebben spoor te gaan. redacWt Met dank aan u, nrijnheer de voor de verleende plaatsrmmte^^pQj^

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 2