Een buitenkansje! Groote spanning in de meeste afdeelingen. Alhmaarsche Courant van Maandag 23 October t933. Ajax leidt in I, doch vier andere clubs bedreigen haar! Het „puzzelt" nog steeds in afdeeling II! Go ahead, op de zesde plaats, heeft slechts twee punten achterstand. Willem II en Be Quick nog sieeds ongeslagen. DE LEIDERS HANDHAVEN ZICH! Ajax tegen V. S. V. De spanning in afdeeling II. Kiyf A F D E E L 1 N G 1 ONZE VIERDE KLASSERS. SPORT WEDSTRIJDEN. tiet derde deel der competitie is thans achter den rug en met verbluffende re gelmaat is het programma afgewerkt. Behalve in het zuiden, waar men door den semi-inter land wedstrijd natuurlijk een dag achterop is geraakt, zijn er slechts zes clubs, die een wedstrijd min der gespeeld hebben Wij zouden dus op het oogenblik zoo ongeveer moeten kunnen zeggen, wie in deze zes wedstrijden zijn uitgeloopen en in den regel kon men dan ook in de ver schillende afdeelingen een „kop" aan wijzen. En nu? In afdeeling I gaat Ajax aan den kop met 10 punten uit zes wedstrij den, maar.er zijn vier andere clubs, die met twee punten achterstand de lei ders voortdurend blijven bedreigen. Ernstiger is dit nog, als men bedenkt, dat Ajax nog uit moet naar Feijenoord en V. S. V. en nog twee keer tegen Z F. C. moet spelen. Er kan dus nog van al les gebeuren. In afdeeling II blijft de spanning er in. Stormvogels staat nu op de eerste plaats, maar het gedrang is hier nog giooter dan in afdeeling I. Slechts vier punten voorsprong hebbfn de Stormvo gels op nummer laatst ,al heeft die ook een wedstrijd meer gespeeld! Het wordt hier straks nog veel spannender, want tot nu toe hebben de clubs elkaar onder ling afgemaakt en niets wijst er op, dat dit in het vervolg niet zal gebeuren. Dan is er het Oosten, waar elk jaar hard gevochten wordt. En nu? Alleen A. G. O. V. V. en Hengelo zijn afgezakt, doch de rest is van ongeveer gelijke kracht. En Go ahead op de zesde plaats heeft twee verliespunten meer dan He- racles, dat aan den kop gaat! Bijna hetzelfde zien wij in het zuiden, waar alleen de stand van P. S. V. hoogst vreemd is: met twee punten uit 5 wed strijden staan deze kampioenen vrijwel onderaan En in het Noorden heeft Groningen de leiding. De drie eersteklassers in Gro ningen staan bovenaan met zeer gerng verschil en worden eigenlijk alleen nog eenigszins bedreigd door Veendam en Leeuwarden. Hier zien wij ook twee zwakke broeders: Sneek en Alcides met resp. 2 en 1 punt uit zes wedstrijden. Heel veel teekening is er dus nog niet gekomen in den strijd, die echter daar door veel meer interessant wordt. O Als wij nu de verrichtingen van giste ren nagaan, dan beginnen wij natuurlijk bij de belangrijkste ontmoeting in af deeling I V. S. V was zoo wonderlijk goed ge start, dat deze wedstrijd van onmiddel lijk belang was voor de voorloopige be zetting der bovenste plaats. Beide clubs hadden twee verliespunten en voor bei der. stond dus evenveel op het spel Ajax begreep haa rtaak; ze wist, dat men met techniek alleen er niet komen zou en dus begon ze V. S. V. met diens eigen wapenen te bestrijden: enthousi asme en open spel Daardoor werd het een forsche wedstrijd, doch volkomen eerlijk werd er door beide ploegen ge speeld. De eerste helft van den strijd was van •uitstekend gehalte. In hoog tempo werd begonnen en aangezien de geestdrift bij de thuisclub even groot was als bij de bezoekers, kon verwacht worden dat de meerdere techniek der Ajaxieden den doorslag zou geven. Dat gebeurde ook. want met de rust had Ajax een 31 voorsprong Met twee vrij gelukkige goals kreeg Ajax een nuttige 20 voor sprong, doch toen gelukte het S V om tegen te scoren. Hevig werd de druk toen op het Ajax-doel. doch op het critie- ke moment gaf Oudendijk een solo-ren, di_ hij besloot met een heel kard schot, dat doel trof. In de tweede helft was Ajax weer de sterkere, doch doelpunten bleven voor- loopig uit. Echter, na 25 minuten doel puntte V S V. uit een feilen uitval en weer werd de Velser club gevaarlijk. Mulders zorgde echter voor de beslis sing, want hij bracht met een schitte rende kopbal den stand op 4—'2 en toen even later het scoringbord 5—2 aan wees, leek V S.V. geslagen Plotseling s oeg V.S.V een beleg voor net Ajax- doel en zoowaar, de achterstand werd ten 5—4 verkleind. En nider groo'-e spanning kwam toen het einde zoodat Ajax een zware zege bevochten had Z F C veroverde de tweede plaats door een alles zeggende zege op HD l S De Zaansche voorhoede had blijk baar doelpuntenhonger. want regel matig werd er gescoord Reeds met de rust was een 4—0 voorsprong voor de thuisclub verkregen en hoewel H B - S. na da rust betel speelde, k~n ze het doel niet vinden Beter ging het met de Zaansche. dat nog drie keer doelpuntte Mat 7—0 kwam het einde Ook Feijenoord herstelde zich. door thev H F C. te kloppen. Het was een zeer middelmatige vertooning. waarin ook Feijenoord toonde nog in de depre- sie te zitten. Dank zij van Heel, kon Feijenoord de leiding nemen en nog voor de rust werd v. d. Meulen voor de tweede keer gepasseerd. In de tweede helft werd nog een derde doelpunt gescoord en de H. F. C.-voor hoede bleek niet bij machte, om de nog steeds langzame verdediging van Feijen oord te passeeren. Vandaar de „nul" in den uitslag! Tenslotte bleef ook Sparta in the run ning". Het klopte thuis A. D O. met 4—2 na een zeer fraaien strijd. Sparta was zoo gelukkig om binnen 5 minuten een 2O-voorsprong te veroveren, doch A. D. O bleek daar niet wanhopig onder te zijn. Haar vlugge voorhoede roerde zich danig en verkleinde den achter stand tot 21. Een uitval van Sparta was oorzaak, dat de rust met 31 voor de Rotterdam mers inging. Toen na de thee vrij spoedig de stand -1 werd, verslapte het spel en pas even voor 't einde kreeg A. D. O. nog een tweede doelpunt. 't 'Gooi en Haarlem vochten op Hil- versumschen grond een harden strijd, om uit de buurt van de onderste plaats te komen Bizonder spel was er natuur lijk niet te zien. De Haarlem-voorhoede was deze keer iets beter dan gewoonlijk en scoorde voor de rust twee keer tegen 't Gooi een keer. Na de thee maakte 't Gooi spoedig gelijk, doch toen werd Haarlem wakker en viel enthousiast aan. Met twee goede doelpunten kreeg Haarlem tenslotte de overwinning (42) en drukte 't Gooi voorloopig vast op de onderste plaats. De stand is thans: Ajax 6 5 0 1 27—15 10 Z. F. C. 6 4 0 2 27— 9 8 V. S. V. 6 4 0 2 20—15 8 Feijenoord 6 4 0 2 1613 8 Sparta 6 4 0 2 14—12 H D V. S. 6 3 0 3 15-18 6 A. D O. 6 2 0 4 18—19 4 H. F. C. 6 1 2 3 9—19 4 Haarlem 6 114 13—23 3 t Gooi 6 0 1 5 5—21 1 De Stormvogels hebben eindelijk de eerste plaats veroverd in deze afdeeling; dank zij een kleine overwinning op Excelsior, doch vooral dank zij de medewerking van H.B.S., dat D.H.C. versloeg. De IJmuider club speelde niet zoo bijzon der best. Alleen haar verdediging was in goeden vorm en daaraan is dan ook de over winning te danken. De vlugge voorhoede van Excelsior kon slechts een keer de IJmuider defensie passeeren en dat nog pas in de twee de helft, toen de stand al 2—0 was voor Stormvogels. Voordien hadden beide voor hoedes in de eerste helft tevergeefs gepro beerd, om te doelpunten. Bij de Stormvogels ging het in de tweede helft iets beter en bin nen een kwartier was het 2—0. Toen de stand 21 werd. begon het te spannen, doch de I Jmuider verdediging wist zich nog net te handhaven. Zooals gezegd, H.B.S. zorgde er voor, dat de Stormvogels op de eerste plaats kwam. De nu uitgefuifde H.B.S.-ers speelden tegen het vrij sterke D.H.C. een zeer fraaie partij voet bal, doch vonden de Delftsche verdediging in prima vorm. Deze heeft enorm veel verwerkt, vooral in het eerste kwartier, toen H.B S domineerde. Toen luwde het even en kwam er meer evenwicht in het spel. Juist in deze oeriode kreeg H.B.S. een goede kans, die benut werd. In de tweede helft zakte het tempo iets, doch weldra nam H.B.S. het spel weer in handen en na ruim een kwartier was de stand 20. H.B.S. ging toen verdedigen, doch kon niet voorkomen, dat D.H.C. vlak voor het einde den achterstand tot 21 ver kleinde. Verder kwam de Delftsche club nie'. D.F.C. behaalde de derde 21 overwin ning1 in deze afdeeling en wel o Xerxes. De thuisc'ub was direct goed op dreef en wist voor de rust twee keer te doelpunten. De dcelwisseüng bracht een forschen strijd, doch kon door een strafschop slechts een tegencunt scoren. K.F.C. verraste iedereen, door den uitwed- striid tegen R.C.H met vreemde cijfers (63 te winnen Al spoedig nam de Koogsche uit een vrijen trap de leiding en wel maakten R C.H. spoedig gelijk, maar twee doelpunten van K. F. C. zorgden voor een nuttige voor sprong met de rust (1—3). Direct na de her vatting werd het 1—4 en toen miste R C H maar eventjes twee strafschoppen! Van 1—5 werd het tenslotte 2—5 en later 26 en 3—6. V.U.C. voelt heelemaal niet voor de voor de onderste olaats en deed keurig werk, om het sterke Hilversum met 31 te kloppen Het spel werd in een zeer snel tempo gespeeld en V.U.C. was zoo gelukkig, om voor de rust twee keer te doelpunten. In de tweede helft drong Hilversum door te forsch snel op en wist den achterstand tot 21 te reduceeren. Uit een vrijen trap kwam echter het derde doelpunt van V.U.C. en daarmee was het lot van Hilversum bezegeld De stand is momenteel: Stormvogels 5 4 0 1 116 8 D. F. C. 5 3 11 13—11 D. H. C. 6 3 12 16—14 H. B. S. 5 2 2 1 10—8 Hilversum 5 2 12 1613 Excelsior 6 2 13 17 15 K F C 6 2 13 18—18 V.' U. C 6 2 13 15-17 d r h 6 2 0 4 1419 Xerxea 6 2 Q 4 11-™-2Q Heracles leidt weerl In het Oosten houdt men van stuivertjes wisselen. Precies 8 dagen heeft Vitesse de leiding gehad, doch sinds gisteren staat deracles weer boven aan, zij het alleen dank zij het betere doelgemiddelde. Heracles ging naar Enschedé, om den zwaren strijd tegen de Sportclub te spelen. Beide clubs vochten om de leiding, want beiden hadden nog steeds een mooie kans op de eerste plaats. Enschedé begon zeer enthousiast, doch het eerste succes had -feracles, dat al gauw een strafschop benutte Ondanks dezen achterstand bleef Enschedé sterker, doch de Almelosche verdediging stond als een rots. En ondanks de meerder heid in het veld wist Enschedé niet te doel punten. Het gebeurde aan den anderen kant, waar nog twee uitvallen succes hadden. Met 3—0 voor Heracles werd gedraaid. Heracles begon de tweede helft rustig en zelfbewust en was nu langen tijd sterker. Die uitvallen kwamen nu van de thuisclub, doch ze had pas even voor 't einde succes eu redde alzoo de eer! Vitesse ontving de onberekenbare Ensch. Boys en was dadelijk sterker, wat ze in een doelpunt kon uitdrukken. Toen begon de thuis club aan onderschatting der tegenpartij te lijden en daardoor konden de Boys spoedig gelijk maken. Na de hervatting namen de Boys zelfs de leiding en toen werd Vitesse weer wakker. Het duurde echter nog vrij lang, voordat de overigens verdiende gelijk maker kwam. Verder kwam Vitesse, onaanks haar meerderheid, echter niet. Met Go ahead is het nog steeds niet heele maal in orde. In Wageningen kon het slechts een gelijk spel behalen en dat nog pas na feilen strijd. In de eerste helft kon geen der partijen doelpunten en na de thee wist Wage ningen het eerst te doelpunten. Pas in het laatste kwartier kwam de gelijkmaker en daarbij bleef het. P.E.C. zorgde er voor, dat het niet verder afzakte en wist A.G.O.V.V. in Apeldoorn met 31 te kloppen. Hw^el het krachtver- schil niet zoo heel groot was, benutte P.E.G haar kansen beter en nam met 20 in de eerste helft een nuttigen voorsprong. Na de hervatting scoorde de thuisclub spoedig tegen (21) doch weldra stond het 31 voor P.E.C., waarbij het bleef, ondanks de heftige pogingen van A.G.O.V.V. De Hengelosche derby tusschen Tubantia en Hengelo leverde een gelijk spel op. Het was geen mooie wedstrijd en er werd veel geknoeid. In de eerste helft scoorde geen der teams. Na de hervatting kreeg Tubantia de leiding door het benutten van een strafschop, maar 10 minuten voor het einde kwam de gelijkmaker. De stand is: Heracles 6 4 11 18—6 9 Vitesse 6 4 11 17—7 9 Enschede 6 3 1 2 20-12 7 P.E.C. 5 3' 1 1 11—12 7 Wageningen 6 2 2 2 98 6 Go ahead 5 13 1 148 5 Ensch. Boys 6 2 1 3 913 5 Tubantia 6 2 1 3 918 5 A. G. O. V. V. 6 1 1 4 9—16 3 Hengelo 6 0 2 4 6—22 2 Willem II en Eindhoven bovenaan. De resultaten in het Zuiden brachten Wil lem II en Eindhoven bovenaan en Middel burg en P.S.V. onderaan. De plaatselijke ontmoeting tusschen Wil lem II en Longa was zeer spannend. Wel was Willem II in het veld iets sterker, doch haar voorhoede hield het spel te kort. Daar door werd de taak der Longa-verdediging zeer vergemakkelijkt. Longa had het eerste succes, nadat een Willem II-man voor open doel reeds gemist had. In de tweede helft tapte Willem II uit een ander vaatje en begon het spel iets meer op te voeren. Dat gaf een keer succes, zoodat de punten netjes gedeeld werden. Eindhoven klopte P.S.V. met 40. Aan vankelijk was P.S.V. in de meerderheid, doch de voorhoede kon nog steeds het doel niet vinden. De rust kwam met blanco stand. In de tweede helft drong Eindhoven goed op en scoorde vier keer, zoodat met 4—0 het einde kwam. M. V. V—Bleijerheide eindigde in een 3 —3 gelijk spel. M. V. V. begon heel goed en wist in de tweede helft de stand tot 30 voor haar op te voeren. In de laatste 20 mi nuten wist Blijerheide echter gelijk te maken. N. A. C. deed goed werk, door thuis Noad met 3—1 te kloppen, wat geheel volgens het spelverloop was. Tenslotte deed Middelburg verrassend goed werk, door in den Bosch met 3—1 van B.V.V. te winnen. Wel begon B.V.V. goed, doch wist ondaiks haar meerderheid niet te doelpunten. Beter deed Middelburg het, dat voor de rust een lreer scoo-de en de stand na de thee tot 2—0 opvoerde. Teen kreeg B.V.V. haar verdiende doelpunt. Toen Middelburg echter nog een derde punt scoorde was B.V.V. geklopt. De stand is: Eindhoven 5 Willem II 5 Longa 5 Bleverheide 5 M. V. V. 5 N A. C. 5 B V. V. 5 N O. A. D. 5 P S. V. 5 Middelburg 5 4 3 3 2 2 2 2 0 1 0 2 1 2 2 1 O 0 2 O 14—6 11-5 21—9 16—11 13—11 10-10 9—17 6—12 8—15 6—18 Be Quick handhaaft zich. In het Noorden was het een beste dag voor de stad Groningen. Be Quick trok naar Frisia, dat tegen de withemden altijd een der beste wedstrijden speelt. Na ruim 10 minuten wist Be Quick te doel punten, doch Frisia wist al gauw gelijk te maken. Na de' thee kon Be Quick nog twee keer scoren en daarbij zou het gebleven zijn, als niet een strafschop voor Sissing aan Frisia een tweede doelpunt had gegeven. Velocitas ontving Leeuwarden en won met 4—2. Het heeft er echter zeer gespannen en zelfs wist Leeuwarden voor de rust een 20- voorsprong te veroveren. Toen begon Velo uit een ander vaatje te tappen en na eerst ge lijk te hebben gemaakt, zorgde het voor een 4—2-zeg% 'n Buitenkansje, die verrukkelijke Kyriazi sigaretten tegen die ver- bazend-lage jubileum-prijzen! Denk er echter om: de aanbieding is „tijdelijk"! Stap vandaag nog bij Uw sigarenwinkelier binnen en geniet! Geniet van Kyriazi! APIS van 100 ets. voor 50 ets. SPECIAL Be ets. 40 ets. No. I 50 ets. 34 ets. 0 FERIK 50 ets. 22'/2 ets. (in doosjes van 20 siuks) 1 AZ 1 G.V.A.V. won thuis met 51 van Alcides, dat al heel zwak is. Met de rust stond het al 3—6 en pas toen in de tweede helft de stand tot 5—6 was opgevoerd, kon Meppel tegen scoren. Achilles deed best werk, door thuis met 31 van Sneek te winnen en kwam dus een heel eind uit de buurt der gevaarlijke zóne. De rust ging in met 26 en na de hervatting doelpuntte elk der partijen nog een keer, zoo dat het einde kwam met 3—1 voor de Asser club. Friesland en Vtendam deelde de punten heel regelmatig (10, 11, 12, 13, 23, 33). Hoewel Veendam iets sterker was, kon het toch niet winnen, dank zij de vasthoudendheid van Friesland. De stand in het Noorder is: Be Quick 6 5 1 0 26-9 11 Velocitas 6 5 0 1 28—6 10 G V. A. V. 6 4 1 1 21—8 9 Veendam 6 3 1 2 24—18 7 Leeuwarden 6 3 1 2 15-14 7 Friesland 6 2 1 3 12—18 5 Achilles 6 2 0 4 9—15 4 Frisia 6 2 0 4 9—15 4 Sneek 6 1 0 5 8—19 2 Alcides 6 0 1 5 10—34 1 Westel. 2e kl. A 8 '5 -C e ai ai <5 'v> •c LU 1 O O E 3 _o O V N co' >s Q Z. V. v.j Lu «i W F. C. Alcmaria] Kinheim 3 3 5 0 - 5 5 H. R. C. - - - - - - - - 1 3 W.-Frisia - - 1-1 - - 1 2 - 6-3 - O.V.V.O. - 2-1 - - 2 3 - - 2-2 - Zeeburgia l-i - 2-1 - - - 2 1 - - D.W.S. - - 1-1 - 2-1 - 5-0 - - Z. V. V. - 5 2 - - - - 6-0 2-1 A. F. C. 6 3 - 1 1 - - 2-2 - - W. F. C. 2-0 - - - 1 0 0 3 - - - Alcmaria - - 1-1 1 2 DE TWEEDE KLASSE. In onze tweede klasse moet nu toch wel ernstig rekening gehouden worden met Z. V. V. Tot nog toe hebben wij gemeend, dat de Zaansche club met een beetje geluk gespeeld had, doch nu weer werd in Enkhuizen West- Frisia met 21 geklopt. Deze prestatie is wel heel bizonder goed te noemen want de ex-eersteklassers zijn vooral thuis moeilijk te overwinnen. De wedstrijd zelf heeft een onaangenaam verloop gehad. Beide partijen speelden zeer enthousiast en forsch. Daardoor gingen di verse kansen verloren, zoodat de rust met blanco stand inging. In de tweede helft was Z. V. V. zoo ge lukkig, om te doelpunten en daarna begon het lieve leven. De beide mid-halfs wilden el kaar blijkbaar „afdrogen" en namen een dreigenae houding aan. Het gevolg was, dat ze allebei naar de kleedkamer konden gaan. Ook de Z. V. V. keeper kreeg een waar schuwing, omdat hij door steeds uit te trap pen tijd trachtte te winnen. West Frisia kon tenslotte nog weer gelijk maken, doch opnieuw nam Z. V. V. de lei ding, dien ze niet meer afstond. Vijf minuten voor tijd kreeg West-Frisia nog een strafschop te nemen wegens te ruw spel der Z. V. V.-backs, doch Peereboom schoot den bal naast. Het is een wedstrijd geweest van forsch spel en tal van vrije trappen. Vooral de Zaansche achterhoede speelde verre van fair. De scheidsrechter bleek niet berekend voor zijn moeilijke taak. Door dit succes gaat Z. V. V. fier aan het hoofd. Ze wordt echter op den voet gevolgd door D. W. S., dat na een spannenden wed strijd Zeeburgia met 21 klopte. Vooral de kracht van de D. W. S.-verdediging is groot, getuige het doelpuntencijfer (4 tegen!) O. V. V. O. bracht Alcmaria een neder ig tos, dis nigt verdiend was, doch het ge volg was, dat Alcmaria een mooie gelegen heid liet voorbij gaan, om hooger op te klim men. Ze had bij een overwinning met West- Frisia de derde plaats gedeeld. Kinheim duikelde ook leelijk, door onver wacht in Wormerveer van W. F. C. te verlie zen met 2—0. Met H. R. C. gaat het heele maal verkeerd, want nu weer werd in Am sterdam van A. F. C. verloren met 6—3. Hoe lang moet den Helder op een puntje wach ten? Al met al is de spanning nog steeds groot, want West Frisia op de derde plaats en Alc maria op de achtste, hebben evenveel verlies punten. Alleen D. W. S. en Z. V. V. zijn weer iets meer uitgeloopen. Zij zullen echter ook nog wel eenige keeren struikelen. De stand is hier: Z. V. V. - 6 4-2 20— 9 10 D. W. S. 5 4 1 14— 4 9 W. Frisia 6 2 2 2 13—10 6 O. V. V. O. 6 2 2 2 10—11 6 Kinheim 5 13 1 1411 5 Zeeburgia 5 2 1 2 66 5 W. F C. 6 2 1 3 8—17 5 Alcmaria 5 12 2 1111 4 A. F. C. 6 12 3 10—18 4 H. R. C. 4 4 7—16 0 In 2 B. handhaafde Velox zich aan den kop. Wel verloor het in de derby tegen Her- cules een punt door gelijk te spelen (22), doch Blauw Wit deed in Bloemendaal pre cies hetzelfde en wist ook slechts met een 2-2 resultaat de punten te deelen. B. F. C. steeg tot de derde plaats, dank zij de 3—0 zege op T. O. G., dat gevaarlijk dicht bij de onderste plaats blijft. Nog erger echter maakte V. V. A. het, dat in Haarlem met 41 van E. D. O. verloor. De stand is: Velox 6 5 1 23— 7 1! BI. Wit 6 4 2 20— 8 10 B. F. C. 6 3 12 13—12 7 E. D. O. 5 3—2 19—11 6 D. O. S. 5 3—2 15—15 6 Spartaan 5 2 1 2 99 5 Bloemendaal 5 12 2 1215 4 T. O. G. 6 1 1 4 9—20 3 Hercules 6 114 1024 3 V. V. A. 6—15 13—23 1 DE KENNEMERS HEBBEN DOELPUNTENHONGER. In de derde klasse gaat de strijd tusschen de Kennemers en Hollandia met groote hard^ nekkigheid voort. De Kennemers schotea danig uit hun slof en klopten thuis de Meer- vogels met liefst 123. Hollandia won den lastigen uitwedstrijd tegen K. V. V. met 5—2 O S V. bleef goede derde, door in Put- merend met 6—2 van Purmersteyn te win nen en Helder deed verrassend goed werk door Assendelft met 82 naar huis terug te zenden. De Meteoor verloor thuis met 53 van D. W. V., dat daardoor de vijfde plaats bezet. De stand is: Kennemers 6 6 3312 12 Hoiiandia 6 5 1 3013 10 O. S. V. 6 5 1 30—14 10 Helder 6 3 1 2 20—15 7 D. W. V. 6 3 1 2 19—23 7 Purmersteijn 6 2 2 2 1523 6 Meteoor 6 1 2 3 15-23 4 K. V. V. 5 1 4 12—18 2 Meervogels 6 2 4 1934 2 Assendelft 5 5 1128 Van de Alkmaarsche clubs stelde „Alk maar" geducht teleur, door te St. Pancras van het puntlooze „Vrone" met 4—2 te ver liezen. Zonder eenige afbreuk te willen doen aan de capaciteiten van het Pancrasser „Vro ne", hadden wij hier stellig op een Alkmaar sche zege gerekend. Dit succes bracht de Vronianen inmiddels van de onderste plaats. De Boys deden het beter en wisten op lexel juist een kleine 1—2-zege te behalen, waar door de leiders over het maximum aantal winstpunten blijven beschikken. Te Oudkarspel werd een eigenaardige wedstrijd gespeeld tusschen D.T.S. en «Uit-

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 9