Jietk S. S,cfiool Om het kampioenschap van N.-Holland ^Buitenland £and: enJninéoiw f-ullicaties Het se'zoen een succes voor Keetman. Ke.tman kampio n voer N.-Holland. DE REORGANISATIE VAN DEN VOLKENBOND. Rapport te Warschau uitgebracht. HET OPTREDEN VAN DE VALERA. Tegen de Blauwhemden. Jachten op Cosgrave en O'Duify. EVANGELISCHE JEUGDBOND. Een Hitlerjeugd. NOODWEER IN ITALIË. Spoorwegbrug ingestort. KERKTOREN OP EEN HUIS GEVALLEN. Zes dooden in Italië. ENGELSCH LANDHUIS VERBRAND. Twee dooden. SCHIP GESTRAND. Duitsch stoomschip met zuid vruchten bij Kijkduin vastge- loopen. ONLUSTEN IN PALESTINA. HONGERSNOOD OP CYPRUS. MIJNONGELUK IN POLEN. 1 doode, 3 gewondeik AANGEKONDIGDE WEDSTRIJDEN. Dinsdag 12 Dec. Bergen (N.HOm den Kennemer- Wisselbeker; atstand 500, 1500 en 5000 M. Aanvang 11 uur. „De Q u i n t". Alkmaar. Gecostumeerde ijswedstrijd. Aanvang 1 uur. .Wo*nsda°r 13 Dec. „De Quint", Alkmaar. Kinderwedstrij den. Aanvang 2 uur. Warmenhuizen. Om den Warmen- huizer wisselbeker; afstanden 500, 1500 en 5000 M. Aanvang 11 uur. Purmerend Nationale proefwedstrij- den; afstanden 500 en 1500 M. Nieuwe Niedorp. Kortebaan wed strijden; afstand 160 M Prijzen, 60, 40, f 15 en 10 gulden. Aanvang 1 uur. Na afloop van den wedstrijd werden In De Rustende Jager door den voorzitter van de B. IJ. V. de prijzen, bestaande uit fraaie kunstvoorwerpen, uitgereikt. De voorzitter, de heer A. van Reenen, bracht alle deelne mers en de jury een woord van dank; bo vendien werd aan alle deelnemers een gra tis consumptie aangeboden. Hierna vermaakte men zich met een ge animeerd bal. Morgen, Dinsdag, worden op de baan van de B. IJ. V. wedstrijden op 500, 1500 en 5000 M. gehouden om den Kennemer Wis selbeker; deze wedstrijden, waarbij de be kendste hardrijders uitkomen, beginnen om 11 uur. De vaart van A'.kmaar raar Bergen was Zaterdag vanwege de gemeente door de werkloozen voor het berijd n geschikt ge maakt en werd Zondag drrk bereden. Aan gezien zich op deze mooie breede vaart geen enkel stukgevaren gedeelte bevindt, is ze voor klein-tourisme aan te bevelen en dit te meer, waar ook in de volgende dagen op deze baan van gemeentewege werkloozen te werk worden gesteld. De mooie Hofvijver kan men langs deze vaart bereiken en ofschoon het gezellig heidsleven zich op de ijsbaan van de Berger Ijssport Vereeniging aan den Kerkedijk concentreert, werd ook Zondag de Hofvijver 1ruk bereden. IJsfeest te Nieuwe Niedorp. Zondagmiddag hadden op de Rijd te N Niedorp ringrijdenjen voor paren plaats. De uitslagen zijn: le pr. mevi. Stammes-Butter en den heer N. Davids; 2e oi. mej Riek Zeeman en den Iheer Jb Bood; 'e pr. mej. Jansje Fijnheer en den heer C. Rol. De prijzen waren resp. 5.3.en [ƒ2 Het was echt gezellig op de baan. De heer Oudendijk van Wieringerwaard zorgde dooi middel van gramofoonpla'en met versterker voor een echt gezebig muziekje op de baan, dat overal uitstekend hoo'baai was. Vo.or den wedstriid voor dames-amateurs over 500 en 1000 M warn Zondag reefs 10 aangiften binnen, waaronder ook weder de beide dames Taconis van Ams'erdam. NIEUWE WEDSTRIJDEN. Bergen. De Berger ijsclub heeft voor morgen haar eerste greote wedstrijden om den Kennemer wisselbeker De belangstelling van de ziide der rijders is zeer groot. Behalve de kopstukken uit Noordholland (Keetman, Schenk v. d Ruit enz zullen ook Hooftman. Dijkstra e.a aan deze wedstrijden deelnemen Zooals men weet. is Dijkstra kampioen van Zuidhollaod; hij klopte gisteren nog Heiden op de 5000 M.f Fn Hooftman? Wel, die is wel icht op het oogenblik de snelste op de 500 M. Het ijs houdt zich best en het moet al h-'el gek zijn. ais Jeze wedstrijden morgen niet doorgaan. Het feest begint om 11 uur en Ik: bestuur der B IJ. S heeft maatregelen ge nomen, om het publiek voortdurend over den stand van den wedstrijd in te lichten. De Quinh Cp de Quint organiseert de ijsclub „de Omval'- voor Dinsdag wedstrijden voor leden. Dit zijn gecostumeerde ijswed- strijden en zij beoogen een Drachtig doel: de prijzen, die gewonnen worden, komen aan de armen aan den Omval. Moge het plan slagèn! Verder heeft ..de Omval" op dezelfde baan voor Woensdag kinderwcdsl rijden uitge schreven. Hieraan kunnen kinderen van leden meedoen, echter met dien verstande, dat de deelname voor meisjes open staat tot 14 jaar en voor jongens tot 12 jaar. Warmenhuizen. De ijsclub *e War menhuizen houdt Woensdag amateurwed strijden over 500. 1500 en 5000 M. Hiervoor is als hoofdprijs een zilveren wisselbeker be schikbaar gesteld en daarnaast tal van andere prijzen. Ongetwijfeld zullen vele amateurs hier starten. Purmeren 1. Op de ijsbaan Purmer- steijn worden Woensdag de nationale proef- wedstrijden gehouden over 500 en 1500 M. Aan deze wedstrijden kunnen de jongeren deelnamen. Zij zijn steeds belangrijk, omdat hier nieuwe rijders aan den start komen, en al dikwijls is gebleken, dat er onder de jonge ren krachten voor de toekomst zijn. Nieuwe Niedorp. In N.-Niedorp is men al zeer actief. Dan staat voor Woensdag een kortebaan-wedstrijd op het programma. Hier zulten de berocpsrijders elkaar bekampen om goede prijzen (totaal 125) en onge twijfeld zullen deze wedstrijden veel publiek trekken. IJSCLUBS VERGADEREN. Koedijk geen lid van den Ijsbond Holl- Noorderkwartier. Vrijdagavond vergaderde de IJsclub „Koedijk". Deze vergadering was belegd ter bespre king van de vernieuwing der statuten, welke verloopen zijn. De heer Zwetsman noemde eenige bedra gen van kosten van aansluiting bij den Ijs bond Hollands Noorderkwartier en meent dat «deze kosten niet opwegen tegen de voor deden, daar in de laatste jaren totaal geen samenwerking bestaat. De voorzitter wees er nog op, dat er bij den Ijsbond 102 afdeelingen zijn aangeslo ten en deze daarvoor toch wel hun reden zu"en hebben. Met 10 tegen 4 stemmen wordt besloten niet tot vernieuwing der statuten over te gaan. De Rijp wil een nieuwe ijsbaan. In een vergadering van de Rijper ijsclub werd besproken de exploitatie van een nieu we ijsbaan aan den Zuiddijk. De huur be draagt 120 voor de vier wintermaanden, terwijl de aanlegkosteri op 1100 geraamd werden. Het plan werd voorloopig aangehouden. In het land van N.-Holland, waar de hardrijderij bij uitstek wordt beoefend en waar men voor de ijssport reeds vele snelle rijders naar voren heeft gebracht, leeft men ten volle mee, wanneer daar een belangrijke wedstrijd wordt gehouden. De ijsclub „De Volharding" te Oudkar spel, die op het „Waardje" aldaar een goedt wedstrijdbaan exploiteert, is wel het centrum van deze oud-vaderlandsche sport bij uitne mendheid. Ook gister toen op deze baan het kampioenschap van N.-Holland van den Ned. Schaatsenrijdersbond werd verreden, was dit het gevai. Toch was het aan de op komst van het publiek merkbaar dat de be volking gedrukt wordt door den malaise-toe- stand, waarin de akkerbouwers aldaar reeds jaren verkeeren. De opkomst bedroeg thans een 2000 personen, welk getal in den bloei tijd zeker dubbel zoo groot was. Het was nu vooral de jeugd (ook de meisjes van den Langendijk beoefenen thans het hardrijden) die met belangstelling en enthousiasme de verschillende wedstrijden volgde. Er werd gereden over afstanden van 500, 1500 en 5U00 M Niet minder dan 40 rij ders, waaronder zeer bekende figuren, had den zich laten inschrijven. Vooral in den strijd op te 500 M en op de 1500 M. afstand leverden de 22 jarige J. Renauld en de 21-jarige Koos de Koning het bewijs, dat we voor de ijssport in hen op komende jongeren mogen zien. Er werden gisteren mooie tijden gemaakt en dit vooral, als men in aanmerking neemt, oat de baan een tikje golvend was en dat de rijders op deze open vlakte nog wel wat gehinderd werden door den ietwat sterken wind. Ondanks de koude (het zonnetje wilde maar niet doorbreken en de lucht bleef grijs bewolkt) bleef het publiek tot het einde. Door de groote deelname zag de wedstrijd leider, het hoofdbestuurslid >an den K. N S B., Mr Eecen, zich genoodzaakt, de deelna me m den wedstrijd op de 1500 M. te be korten. Het was reeds donker geworden, toen de vierde serie op de 5000 M. afstand werd verreden. Hooftman, de kampioen van Zuid Hol land, die op de 500 M te Kralingen een tijd maakte van 46 3/5 sec., werd hier op de 500 M. nummer 1 in een tijd van 48 1/5 sec. Nummer twee was K. Schenk met 48 3/10 sec. en nr. 3 W. Keetman met 49 2/10 sec., die op de 1500 M. afstand nummer 1 werd in den tijd van 2 min. 42 4/10 sec en in het totaal klassement met 162 55 punt kampi oen voor Noord Holland werd. De uitslag op de 1500 M. is 1. W. Keet man 2.42 4; nr. 2. K. Schenk 2 44 3 en 3. L. v. d. Ruit 2.47.3. Uitslag 5000 M. afstand. 1. J. Langen dijk 9.33.3; 2. W. Keetman 9.52.2; 3. L. v. d Ruit 9.55.1. In het eindklassement voor het kampioen schap werd 1 geplaatst W. Keetman te Win kel met 162.55 punten; 2. K. Schenk te Wie ringerwaard met 165.49 pt.; 3. J N. Lan gendijk, Oudkarspel, 165.93 punten. In de 5000 M. werd Keetman tegenover Schenk gep'aatst; deze wedstrijd was bizon- der spannend; beiden startten zeer fel; in de eerste ronde bleef Schenk voor, doch in de tweede ronde wist Keetman iets te winnen, die daarna sterker vooruitliep en in de derde ronde zelfs een tijd maakte van 45 seconden. De snelste tijd voor het Nederlandsch kampioenschap is 9.02.3; Keetman maakte een tijd van 9.52.2 en algemeen dacht men dan ook, dat dit op de 5000 M. afstand wel de snelste tijd zou zijn. Tot ieders verba zing slaagde Langendijk, die tegenover v. d. Ruit was geplaatst erin een tijd te maken van 9.33.3; v. d. Ruit 9.55.1. Langendijk mocht hiervoor van den wereldkampioen Heiden, die buiten mededinging aan den Zuid. Holl. kampioen Dijkstra partij gaf op de 5000 M afstand en in de laatste ron de nog net door Dijkstra geklopt werd, een compliment in ontvangst nemen. W. Taconis P. Burger C. Jongert S. J. Westra K. Schenk J. Donker J. Dekker L. Dijkstra N. Min S. de Boer J. J. de Koning P. Hoynck P. Niele J. Heiden A. Heiden K. Kaan F. J. ter Beek W. J. Meyerink A. Beekman W. J. Strijbets De uitslagen over ue ial'0 M. T. Hooftman K. Schenk W. Keetman L. van de Ruit J. G. Renaud J. Langedijk Koos de Koning H. Peereboom C. Jongert S. da Boer Cor Kos A. Kaan P. Nielen K. Kaan A. Beekman A. Saai W. Taconis T. Goinga J. Donker G. Molenaar P. Hoynck G. H. v. d. Heyde J. Heiden G. van Dorssen 55 66.1 53 1 (gev.) 48.3 60 61 49.3 58.3 53.1 61 56.1 543 47.4 61.2 54 4 57 61.3 54 4 64 2 waren 2.51.2 2.44.3 2 42.4 2.47.3 2.52.1 2.48 2.57 3.04.2 2.57 2.53 254.4 3.023 2.59.3 2.56.3 3.06.3 257.4 3.02,3 3.05 3 258.1 2.59 2.59.2 259.3 2.56.9 3.01.3 De uitslagen over de 5000 M. waren: K. Schenk 1024.3 W. Keetman 9.52.2 L. van de Ruit J. Langedijk T. Hooftman J. G. Renaud K. Kaan J. Heiden 9.55.1 9.33.3 10 39.2 10.30.2 10 14.1 10.202 S. de Boer 10.25.1 C. Kos 10 43.2 De prijsuitreiking had plaats in de ver sierde kolfbaan van den neer Vis, waarna men zich nog gezellig met muziek en dans vermaakte. De Poolsche minister van buitenland- sche zaken, Beek, heeft gisteren den ambassadeur Laroche ontvangen, die, naar men meent te weten, den Pool- schen minister heeft ingelicht over de Duitsche voorstellen aan Frankrijk, over de Fransche houding t a. v. de reorga nisatie van den Volkenbond en over het onderhoud, dat Boncour te Parijs heeft gehad met Simon en Henderson. Aange kondigd is een bezoek van Boncour aan Warschau als beantwoording van het bezoek van Beek aan Parijs. Volgens politieke kringen bewijst dit bezoek, dat de vriendschappelijke verhouding tus- schen Frankrijk en Polen onverminderd voortduurt. De uitslagen van de 500 M. waren: A. Krom 52.3 sec J. Langedijk 52 2 99 T. Goinga 56.1 ft C. Kos 53.3 99 C. Jonker 56.1 W. Keetman 49 1 99 L. van de Ruit 50.3 G. van Dorssen 57.3 99 ff J. A. Schipper 58 j. G. Renaud 52.1 9> A Ligthart 58.3 K. Hart 64 1 99 ff A. Saai 55 H. Peereboom 53 99 99 G. Molenaar 56 1 H. Donker 66.4 19, Koos de Koning 52.2 99 G. H. v. d. Heijdt 56.2 99 A. J. de Koning 59.2 9f T. Hooftman 48.2 99 De Valera gaat voort scherpe maat regelen te nemen tegen de verboden or ganisatie van Blauwhemden. Zaterdag zijn opnieuw tal van leden dezer orga nisatie gearresteerd wegens het in bezit hebben van vuurwapens en munitie. In een onderhoud met den vertegen woordiger van de Sunday Chronicie heeft De Valera verklaard, dat het Iersche volk bij rerirendum zich met overweldigende meei derheid zal uit spreken voor de Iersche republiek. In dien een definitieve Engelsch-Iersche overeenstemming tot stand mocht komen, zou het verdrag van 1921 moeten worden vernietigd. Ierland weigert zich door de Engelsche regeering te laten voorschrijven of het al dan niet in het Britsche gemeenebest zal blijven. In de nabijheid van het dorp Annakrie in het Graafschap Dobegal is Zondag avond op Cosgrave een revolveraanslag gepleegd. Generaal O'Duffy heeft zich gister avond door de vlucht naar Ulster aan arrestatie, welke de Valera bevolen zou hebben, onttrokken. De aanslag op Crosgrave werd ge pleegd, toen deze zich tezamen met eeni ge andere sprekers van zijn partij per auto van Annakrie naar een ander dorp begaven. De daders, die zich verdekt langs den weg hadden opgesteld, slaag den niet in hun aanslag doordat zij de eerste auto, waarin Cosgrave zat en den tweeden wagen, waarin zijn partijvrien den waren gezeten, ongehinderd lieten passeeren Eerst op den derden wagen bezet door gewapende detectives, losten zij een aantal schoten en wierpen zij een aantal groote steenen De detectives openden onmidiellijk het vuur, waarop de da lers op de vlucht sloegen. Niemand werd gewond. De arrestatie van O'Duffy werd Zon dag door de Iersche regeering bevolen Nadat O'Duffy niet verschenei was, in een vergadering te Ca-ndonach werd bekend, dat hij over de grens naar Noord-Ierland gevlucht was. Later ver scheen hij in de Noord-Iersche stad Ar- nagh, vanwaar hij zich naar verluid ie naar Dublin wilde begeven, om zich ter beschikking te stellen van de autoritei ten. Tot ernstige onlusten kwam het in Tipperary, waar een demonstratie der blauwhemdpn door polirie te nuard werd ontbonden. De spreker ontkwam aan een arrestatie doordat hij zijn jas in handen van de politie liet en in een auto eprong. Ruwe huid met diepe voren Winterhanden, winterooren 7 Wintervoeten, winterteenen Stukke armen, stukke beenen 7 Weer in orde na 't gebruik Van Purol. Purol is puik I De Rijksbisschop en de Rijkrjeugd- leider makend bekend: De onderhandelingen over de inlijving van de Evangelische Jeugd in de Hitler- jeugd zijn bijna beëindigd. Om op het resultaat van deze bespre kingen niet vooruit te loopen en om te gelijkertijd een einde te maken aan de hier en daar optredende onrust, wordt het aan de gezamenlijke onderafdeelin- gen en hun vertakkingen verboden, overeenkomsten van welken aard ook te sluiten of andere zelfstandige maatrege len te nemen. Het noodweer in Midden- en Zuid- Italië duurt nog steeds voort. Instortin gen zijn aan de orde van den dag. Tus- schen Napels en Terra Annunciata is een spoorbrug ingestort, waardoor het verkeer is onderbroken. Te Agrigenta op Oost-Sicilië zonk in een lokaal, waar een bruiloft werd ge vierd, de vloer weg onder de voeten van de vijftien gasten, die zich aan den maaltijd bevonden. Zij kwamen terecht in een onder de zaal gelegen autogarage. De moeder van de bruid werd ernstig gewond. Te Otilo bij Reggio in Calabrië is ten gevolge van het noodweer de kerktoren ingestort en op een huis gevallen, waar door 6 personen werden gedood en 4 gewond. Bij een grooten brand in Whitechurch in Hampshire is de 23-jarige Hertog de la Tremville om het leven gekomen. Ook de vliegerkapitein Rodnay kwam in de vlammen op. De brand brak uit in de zolderverdie ping van het landhuis van James Mc Cormick, een lid van de bekende millionnairsfamilie uit Chicago, waar de hertog te gast was. Weldra stond het geheele huis in vlammen. Het dienst meisje kon langs een waterleidingsbuis naar beneden klimmen. Rodnay en zijn vrouw sprongen uit een venster van 10 meter hoogte. De kapitein werd daarbij zoo zwaar gewond, dat hij later in een ziekenhuis is overleden. Zijn vrouw be kwam een wervelkolomfractuur en ver keert in levensgevaar. Het lijk van den hertog de la Tremville werd na den brand onder de puinhoopen gevonden. Bij een poging om zich te redden is hij waarschijnlijk bedwelmd geraakt. SLEEPBOOT GEZONKEN. Bemanning verdronken. Aan de Zweedsche kust is de sleep boot „Oaxen", die op weg was naar Cot- land, in den storm gezonken. De uit 9 koppen bestaande bemanning is vermoe delijk verdronken. De Zweedsche pers acht het riet uitgesloten, dat de sleep boot .Oain" op een mijn is geloopen en met man en muis is vergaan. Ter hoogte van Kijkduin is het Duit sche s. s. „Lipari" gestrand. Het sclflp, dat geladen is met een kostbare lading zuidvruchten, kwam uit de Middelland- sche zeehavens en voer met bestemming naar Hamburg. De oorzaak van de stranding is niet bekend. Wel was het Zondagavond erg mistig, doch de Lipari had draadlooze verbinding aan boord. Het schip zit diep in het zand en het zal hoogstwaarschijnlijk wel eenige dagen duren voordat het vlot kan worden ge bracht. Op draadloos verzoek is de sleepboot Drente van de maatschappij Weismuller met een motorvlet op sleeptouw onmiddellijk uit de haven van Nieuwediep vertrokken en heeft na het afsluiten van een Lloyds contract, waarvan de behandeling in Hamburg zal plaats hebben, een tros aan het schip vastgemaakt. Hedenmiddag om twee uur bij hoog water zal worden getracht met behulp van vier sleepbooten het schip vlot te brengen. Het gestrande s.s. is ongeveer 2000 ton groot en is in 1930 gebouwd. HET CHINEESCHE OOSTER CONFLICT. Op bevel van de Mandsjoerijsche militaire autoriteiten zijn Zaterdag bij de Westelijke lijn van den Chineeschen Oosterspoorweg wederom eenige Sovjet-beambten gearres teerd, omdat zij geweigerd hadden de beve len der Mandsjoerijsche bedrijfsleiding uit te voeren. 38 Soviet-beambten zijn gearresteerd en ter beschikking van de justitie gesteld. Krachtig protest. Officieus wordt gemeld, dat de regeering der Sovjet-Unie den Russischen consul gene raai te Charbin gemachtigd heeft de Japan sche regeering een protest te doen toekomen, waarin krachtig tegen de arrestatie van ge noemde beambten wordt geprotesteerd. TURKSCHE SCHURK GEDOOD. Hij ontvoerde mooie vrouwen. Na een gevecht van 24 uur zijn Turksche gendarmes erin geslaagd nabij Diar Bekir den beruchten roover Sheik Fanri en zijn uit 14 personen bestaanden lijfwacht te omsin gelen en te dooden. Sheik Fahri overviel met zijn benden kleine dorpen, die hij geheel uit schudde. terwijl hij tevens mooie vrouwen ontvoerde. Tijdens het gevecht werden vijf gendarmes gedood en 7 gewond. Naar ver luidt zou Fahri 9 vrouwen hebben. Omtrent de onlusten te Tel Vis la Palestina wordt nader gemeld, dat deze pas na schermutselingen, die drie uur duurden, door het ingrijpen van vijf met militairen bezette pantserauto's konden worden neergeslagen. Politie reserve- troepen uit Jaffa moesten met den gum mistok tegen de betoogers optreden en eenige charges werden gemaakt met de bajonet op het geweer, nadat de demon stranten een aanval hadden gedaan op de gezamelijke Arabische-, Engelsch- en Joodsche politie. Vier Engelschen en 12 Joodsche politie-agenten werden ge wond. Tengevolge van een droge periode van twee jaren is op een groot deel van het eiland Cyprus hongersnood. Om niet van honger te sterven eten vele boeren gras en wortelen. De velden en akker» zijn over groote uitgestrektheden geheel onvruchtbaar. De bevolking is wanhopig en het aantal roofovervallen neemt toe. Engelsche troepen zijn geconsigneerd. Zaterdag is in de Richtermijn in Sie- mianowitz een ernstig ongeluk gebeurd, waardoor 1 man gedood en 3 anderen ge wond werden. Een gang, waar de vier mijnwerkers bezig waren, stortte plotse ling in. Drie hunner konden zich zelf met moeite in veiligheid brengen, de vierde, die door de kolenmassa's bedol ven werd, vond den dood. Toen de drie ontkomen arbeiders begonnen hun ver ongelukten kameraad te bergen, had een tweede instorting plaats, waardoor zij gewond werden. Mej. M. Gomes, onderwijzeres aan de r.k. school te 't Zand heeft, wegens huwelijk, met ingang van 1 Febr. 1934 ontslag uit haar betrekking aangevraagd. EEN COMITÉ VAN ACTIE GESTICHT. Onder de bezuinigingsvoorstellen bij de gemeentebegrooting te Hoorn komt voor de ophefing der school voor voorbereidend on derwijs. In verband hiermede is een comité van actie gesticht, uitgaande van de Soc.- Dem. Vrouwenclub, Bond van Ned. Ond., N. O.G., H.B B. en Volksonderwijs, hetwelk door huisbezoek handteekeningen heeft verzameld van voorstanders van het behoud dezer on derwijsinrichting. Naar we vernemen hebben meer dan 2000 hoofden van gezinnen bedoeld petitionnement geteekend. INKRIMPING VEESTAPEL. Door de crisis-rundvee-centrale zal ge.egenheid worden geboden haar te leveren drachtig rundvee in alle soorten en kwaliteiten uitgezonderd zullen worden dieren waarvan moet worden aangenomen dat zij langer dan 7 maan den drachtig zijn te: Purmerend op 27 December, 8 tot 10 uur, veemark.; Schagen 28 December 8 tot 10, veemarkt; Hoorn 30 December 9 tot 11, bij de Ros kam. Prijzen en voorwaarden als in de voorafgaande week. De kaarten voor aangifte tot levering moeten uiterlijk Maandagmddag 18 December a.s. ten kantore van de crisis-rundvee-centrale te Den Haag zijn ontvangen. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat in het Gemeenteblad van Alkmaar zijn opgenomen de besluiten van den raad'dier gemeente van 16 No vember j.1., waarbij zijn vastgesteld: 1. Eene VERORDENING tot wijziging der Algemeene Politieverordening der gemeente Alkmaar. (Gemeente blad nr. 1375) (rijverbod van den Boschstraat); 2. Eene VERORDENING tot wijziging der Algemeene Politieverordering (Gemeenteblad nr. 1376) (verplaat sing St. Nicolaasmarkt); 3. Een BESLUIT tot wijziging dei ver ordening tot instelling eeuer 8t Nicolaasmarkt. (Gemeenteblad nr. 1377). Deze verordeningen zijn heden afge kondigd en gedurende drie maanden ter gemeente-secretarie ter lezmg gelegd. Zij zijn aldaar tevens in afdruk tegen betaling der kosten verkrijgbaar. Alkmaar, 11 Dec. 1933. Burgemeester en Wethouder# voornoemd, WENDELAAR. Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris.

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 10