Alkmaarsche Courant. Als er een STER STER TABAK MOORD OP ABBOTSHALL de beste tabak De Noordhollandsche Zangersbond. op Staat, is Het die ge voor Uw geld kunt koopenl NIEMEIJER'S üonflcnj flfi «i derllgsft laargang. HAANDAG 11 DECEMBER Jladionieuuis Stad en Omgeving De algem e e vergadering te Alkmaar b.slist het critisch verslag le behouden. DE HOOGE AUTEURSRECHTEN. JmilletoH Seld kunt koopen. at is de reden waarom Niemeijer's Ster Tabak Holland's populairste merk is! £>d&nd de fèeJép f (Wordt vervolgd), No. £92 1933 Dinsdag 12 December. Hilversum, 296 M. (AVRO-uitzending). 8.Gramofoonpl. 10.Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Kook- en bak- praatje door mevr. R. LotgeringHille- brand. 11.Orgelconcert P. van Egmond Jr., m. m. v. M. Olsen, sopraan. 12.—2.15 Omroeporkest o.l.v. N. Gerharz. 3.— Knip cursus. 4.— Pianorecital door J. Odé! 4.30 Radio-kinderkoorzang o.l.v. J. Hamel. 5. Voor de kinderen. 5.30 Jeugdhalfuur voor de VPRO door ds. B. J. Aris. 6.Barnabas <von Geczy en zijn orkest. 7.Causerie over „De Zilvermeeuw". 7.20 Gramofoonpl. 7.30 Eng. les F Fry. 8.Vaz Dias. 8 05 Barna bas von Geczy en zijn orkest. 9.— „Spoken", hoorspel van C. Behr. Vertaling: G. Czopp. Regie: Kommerkleyn (1ste acte). 9.40 Con certgebouw-orkest o.l.v. P. Monteux, m. m. v. U Rogatchewsky, tenor. 10.30 Graiflofoonpl. 11.— Vaz Dias. 11.10—12.— Uit „Pschorr" te Rotterdam: Dansmuziek door Tom van der Stap en zijn 10 Witte Raven. Huizen, 1875 M. (Uitsluitend KRO). 8. 9.15 en 10.Gramofoonpl. 11.30 Godsd halfuur. 12.15 Sextetconcerten gramofoonpl 2.Vrouwenuurtje. 3.— Cursus. 4.15 Piano-recital. 4 30 Zangvoordracht. 4.45 Gramofoonplaten. 5.Pianorecital. 5.15 Zangvoordracht. 5.30 Gramofoonpl. 5.^5 Schlagermuziek. 6.40 Cursus. 7.15 Kath R V.U. 7.35 Gramofoonplaten. 7.45 Lezing 8.Orkest- en koorconcert. In de pauze om 8 30: Vaz Dias 9.— Orlestconcert m. m. v. zangsoliste. 10.30 Vaz Dias. 10.35 Gramo foonplaten. 10.50 Schlagermuziek. 11 30— 12 Gramofooninuziek Daventry, 1554 M. 10 35 Morgenwijding. 10 50 Tijdsein en ber. 11.05 Kookpraatle 11.2011.40 Lezing. 12.20 Orgelspel R. New. 12.50 Commodore Grand orkest o.l.v. J Muscant. 1.50 Gramofoonplaten 2.25 Verslag Rugbv-wedstriid Oxford-Cnmbridge 4.05 Sted orkest Torouav o.l v. E. W. Goss, jn m. v J. Coxon, sopraan. 4.50 Concert. A. M. Blake, mezzo-sopraan en het Svlvan- Trio. 5.35 KincWvurt'e 6 Berichten 6.50 Pianorecital F Dawson. 710 Duitsche cau serie. 7.40 Radio-Militair-orkest o.lv. B. Walton CFDonnell m. m. v. M. Monnier, cello. 8 50 Lezing. 9.20 Berichten. 9.40 „By Royal Appointment'romantische comedié met muziek 10.40 Lezing. 10.4512.20 Dansmuziek door Lew Stone en de Monseig neur Band. Pari/s Radio-P aris"1724 M. 8.05, 12.20 en 7.40 Gramofoo iplaten. 8.20 Concert m. m. v. het Radiokwartet. (L. Kartuin, piano; S. Tenenbaum, viool, Yvcnne Save, declama tie en mevr. MalnoryMarseillac, zang). Kalundborg, 1153 M. 11.20—1.20 Con- ecrt uit het Bellevue-Cirandhotel. 1.503.50 Omroeporkest o.l.v. Gröndahl. 7.20 Iersche muziek voor viool en piar.o. 7.40 Radio- tooneel. 8.30 3de en 1de acte van „Rigoletto", opera van Verdi. 10.20—11.50 Dansmuziek. Langenberg, 473 M. 5.25, 6.35, 10.15 en 11.20 Gramofoonplaten 12.55 Weragorkest o.l.v Kühn. 2.35 Cello- en pianoconcert. 3.20 Omroeporkest o.l.v. Görlich. 6.20 Orkestcon cert o.l.v. Rosbaud. 7.55 Kwartetccncert. 8 35 Gevar. programma. 10.05 Gramofoon platen. 10.20 Mandoline-orkest en solisten. Rome, 441 M. 8.— Orkestconcert m. m. v. A. Landi, sopraan en O. Puliti-Santoliquido, piano. Hierna Gramofoonmuziek. Brussel, 338 en 508 M. 338 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 1.30 Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans. 5.20 Radio-Symphonieorkest o.l.v. Leemans. 6 50 Pianorecital F. Coene 7 20 Gramofoonpl. 820 Cabaret-programma. 508 M.: 12.20 Omroepk'einorkest o.l.v. Lee mans. 12.40 Zang. 12.55 x ervolg orkestcon cert. 1.30 Gramofoonnl. 5.20 Kamerconcert. 6 50 Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans. 8.20 Omroep-svmphonieorkest o.l.v. Meulemans. Deutschlandsender1635 M. 7.30 Liefda digheidsconcert uit Reichenbach. Versterkt Omroeporkest o.l.v. E. Lindner, m. m. v. R. van Schirach, zang. In de pauze: Tooneel- praatje. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.20 11 20 Concert uit Leipzig o.l.v. W. Steffen met medewerking van 't Omroep-dameskoor. GEMEENTELIJKE RADIO DISTRIBUTIE. Dinsdag 12 December. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Huizen. Lijn 3: Lond. Reg. 10.3510.50, Daventry 10.50—11.40, Lond. Reg. 12.2013.35, North Reg. 13.35—14.20, Midi. Reg. 14.20 16.50. Daventry 16,50—24. Lijn 4: Langenberg 10.3519.50, Athlene 19.50—24.—. De Noordhollandsche zangersboni hield gister zijn algemeen® jaarvergade ring in de bovenzaal van café Central. Nadat de voorzitter, de heer P. J. Mink uit Warmen'nuizen, met een woord van welkom en een korte toe- Spraak de vergadering had geopend en zijn voldoening aan de groote opkomst had geuit, werden de notulen onveran derd vastgesteld De voorzitter deelde mede, dat de koninklijke goedkeuring nog niet door het hoofdbestuur was aangevraagd, drar de noodzakelijkheid daarvan niet dringend werd geacht. Gevraagd werd aan de penningmees ters der aangesloten vereenigingen om het juiste aantal leden aan het hoofd bestuur op te geven, teneinde moeilijk- In den met de contributiebetaling te voorkomen. Hierna bracht de secretaris, de heer A van Bergen, verslag uit over het afgeloopen vereenigingsjaar, welk jaar verslag onder applaus werd goedge keurd De commissie tot het nazien der reke ning bracht hierna rapport uit. De ont vangsten en uitgaven bedroegen 370.47, met een batig saldo van 54 38- De boeken werden in volkomen orde bevonden, terwijl aan den penning meester, den heer A. Lek, hulde werd gebracht voor zijn uitstekend Deheer In verband met het groote verlies, dat het concours heeft opq-ebra-ht. ten Detective verhaal dooi PHILIP MAC DONALD Geautoriseerde vertaling door H A C S Si De wagen ging rijden. Anthony wuifde, om nog eens te bedanken, draaide zich op zijn hielen om en ging het logement weer binnen. 8. Binnen een half uur was hij in Lucia's salon. Buiten Lucia's hek stond zijn groote roode wagen. Lucia liet hem nauwelijks twee minuten wachten. Toen zij kwam, merkte hij met ergenis, dat zijn hart wild klopte, als /an een schooljongen. Hij zag in haar een nieuwe fijne soort van schoonheid vandaag. Iets donkers en wonderlijks en iets, dat bijna mtstuimigheid was. Zij gaf hem de hand. ,Ik hoorde de auto. Ik, heb u toch niet laten wachten?" vroeg zij. Anthony schudde van neen. Zij keek nieuwsgierig de kamer door. „Neen," zeide hij. „Hastings is niet geko men. Hij moest teruggaan. Dat, daarbuiten, is mijn wagen. Als u 't goed vindt, zal ik u waardoor het batig saldo geheel zal worden geabsorbeerd, werd door den heer Gioot, van Bergen, voorgesteld, de contributie hooger te stellen. Dit voorstel werd, gezien de minder rooskleurige tijdsomstandigheden, ver worpen. De rekening werd hierna onveran derd goedgekeurd. Bestuursverkiezing- Aar de orde was nu de verkiezing van een bestuurslid, aftredend de heer A. van Bergen, die met 19 van de 20 stem men werd herkozen. Volgende vergadering te Alkmaar. weer Het volgende punt van de agenda was het bepalen van de plaats, waar de vol gende algemeene jaarvergadering zal worden gehouden. Op voorstel van het hoofdbestuur werd, na uitvoerige discussie. Alkmaar wederom aangewezen. Aangedrongen werd op een feestelijke viering van het 10-jarig bestaan van den bond in een andere plaats dan Alkmaar, maar een voorstel, om deze feestelijke viering te combineeren met de jaarvergadering en deze dar, te houden in een zuidelijker gelegen plaats dan Alkmaar, een en an der ter propaganda, werd verworpen. De hooge auteursrechten. De vereeniging Harmonie te Heiloo stelde voor: Het bestuur van „De Noord-Holland- sche Zangersbond" stelt pogingen in het werk, zoo noodig met medewerking der opende, „dat mr. Hastings niet kon komen Ik had gehoopt in de gelegenheid te zijn hem persoonlijk te bedanken." Anthony, eenigszins pijnlijk getroffen, monterde zichzelf op met de gedachte, dat er een iach was geweest in haar stem. Hij wierp een blik op haar gelaat. Het vertelde hem niets. Haar reistasch werd naar buiten gebracht en in den wagen gezet. „Ik rijd zelf," zei Anthony. „Wilt u voor zitten?" Zij glimlachte tegen hem en ging op de plaats naast den bestuurder zitten. Gehinderd door de beroering, die deze glimlach binnen in hem teweeg bracht, reed Anthony het hek uit en den smallen weg naar de brug met een ongeoorloofde snel heid. Maar daarna verminderde hij zijn vaart, zich erg schamend Een nieuwe sen satie voor Anthony Ruthven Gethryn. „Het spijt me," zei hij. „maakte die snel heid u angstig?" Zij keerde hem haar gezicht toe, niet het gespannen, bleeke, dat hij verwacht had, maar een blij, levenslustig van achter de be koorlijke sluier. „Niet in 't minst," zeide zij, en haar lach klonk in haar woorden. „U ziet, na giste ren en alles wat u deedt voel ik mij hee'emaal veilig met u. Alsof u geen fout zoudt kunnen maken. Onmogelijk!" Anthony gloeide. „Ja", zei ze. „Heelemaal /eilig. zoo voel ik f." Een pauze. „Net zooals een klein meis je zich voelt wanneer haar vader haar mee uit neemt, laten we zeggen op een tan dem." Anthony viel als uit den hemel, met een slag. Goede God! „Vader!" Dus, hij had een emotie opgewekt, welke overeen kwam met die van een dochter? Ongelukkig voor hem, moet iemand, die een auto bestuurt, zijn andere bonden, om tot eene belangrijke verlaging der auteursrechten, welke door het „BUM A." worden geheven, te komen. Het praeadvies van het hoofdbestuur luidde: Het hoofdbestuur wil gaarne mede werken om tot het beoogde doel te ko men. Het wil zich daartoe in de eerste instantie wenden tot de Federatie van Zangersbonden in Nederland. De afdeeling Heiloo lichtte haar voor stel nog nader toe en noemde de auteurs rechten van het B.U.M.A. zeer onbillijk. Ook door andere vereenigingen werd geklaagd over bedoeld bureau, dat wel eens misbruik van zijn positie probeert te maken, ten koste van de aangesloten vereenigingen. Ook werd het bureau on betrouwbaar genoemd. Van andere zijde werd aangevoerd, dat het bureau zeer inschikkelijk is. wanneer de vereenigingen het erkennen, doch tracht men de rechten ie rutdui- ken, of wekt men den schijn daartoe, dan haalt het bureau, wat er te halen valt. Tenslotte werd op voorstel va1 den voorzitter besloten, dat de aangesloten vereenigingen, wanneer het bureau iets doet, dat met z'n nieuwste, pas uitge komen circulaire in strijd is, zullen pro testeeren bij het bureau, en daarvan te vens kennis zullen geven aan het hoofd bestuur, dat dan de zaak ter hand zal nemen. Intusschen zal de bond trachten de rechten verlaagd te krijgen. Aan de mogelijkheid tot samenwerking met de bonden, die niet bij de Federatie zijn aangesloten, waarop werd aange drongen, werd ernètig getwijfeld. De prijsuitreiking. Aan de orde was hierna een voorstel van „Vox Humana" te Santpoort: Drie weken na het concours officieele uitreiking der beha: 1de prijzen. Preadvies: Met het oog op de te ma ken onkosten en opgedane ervaringen van anderen aard acht het hoofdbestuur aanneming van het voorstel niet ge- wenscht. De afgevaardigden van „Vox Humana" verdedigde het voorstel nader. Bestreden werd, dat de financieel® kant van dit voorstel bezwaarlijk zou zijn. Het werd, voor den goeden geest, oeter geacht met de prijsuitreiking niet te lang na het concours te wachten. De voorzitter wilde wel aanne men, dat het met de financiën we! i gaan, maar het groote bezwaar is. cat er bijna geen vereenigingen op ie officieele prijsuitreiKingeii aanwezig zijn De prij zen moeten altijd opgezonden worden. Het gpng met ilc uitreikingen niet stee is naar wensch. Op zichzelf was spr. wel voor de prijs uitreikingen, maar gezien de ervarin gen, moest spr. het afwijzen. Naar eenige overwegingen werd het voorstel met 12 tegen 8 stemmen ver worpen. Hierna werd gepauzeerd. Middagvergadering. Bij de heropening der vergadering stelde de voorzitter aan de orde een voorstel van Tavenu te Andijk-West tot afschaffing van medaiiles en eere- teekens en met het hierdoor vr.i komen de bedrag te trachten het waarborg fonds hooger op te voeren. Preadvies: Het hoofdbestuur acht uit reiking van eereteekenen niet noodza kelijk en indien het voor een concours geldelijk voordeelen zou opleveren, al leen schriftelijk bewijs af te geven, zou h it zich hiermede kunne vereenigen. De vertegenwoordiger van Tavenu mo tiveerde het voorstel met te wijzen op de kosten van de eereteekens, zijnde on geveer 70 in het laatste jaar. De voorzitter merkte op, dat ge noemd bedrag in den regel niet uit het garantiefonds komt, maar dat de eere teekenen door particulieren worden uit geloofd. Alleen als het hoofdbestuur de rnedaillps e.d. zou moeten aankoopen, zou spr. het uitloven ervan achterwege willen laten. „Tavenu" wenschte het beschik baar gestelde geld, mits door de gevers niet speciaal bestemd voor eereteekenen, in de kas te storten. De voorzitter kon zich hiermee wel vereenigen. De heer Burger (hoofdbestuur) oogen op den weg gericht houden: hij had niet gezien de kleine glimlach van vroolijke spot, welke dien laatsten slag had vergezeld. Hij reed, terwijl zij zwegen, en dit duurde totdat ze in Guilford waren. Hier moest hij vaart minderen voor een wagen. Waart u op Abbotshall vanmorgen?" kwam een zacht stemmetje naast hem. Hij knikte. „Hoe verliep het onderzoek? U moet weten wa't ik niets gehoord heb, niets! Was het was het zoo slechts als u zei, dat het zou zou „Ik was er zelf niet!" zei Anthony, terwijl hij "zijn oogen gericht hield op den weg vóór hem „maar uit wat ze mij verteld heb ben, ben'ik bang, dat het zoo was." „Maar u zei, dat u daar was." „In het huis, ja. Niet bij het onderzoek." De fijne stem spotte met hem. „U houdt er zoo van om geheimzinnig te zijn, is t niet." „De spijker op den kop! Ik geloof, dat t zoo is, aaar hebt u gelijk in. Ik heb pas een hoop jeugdige trekken ontdekt, die heelemaal niet passen bij mijn leeftijd Iets in zijn toon deed haar naar hem opkijken van onder den brutalen rand van haar kleine hoed. Zijn profiel zag er streng uit; t scheen magerder dan ooit. ,,'t Spijt mij, als ik nieuwsgierig was." De fijne stem was fijner en zeer zacht. Anthony keek verschrikt. „Goede God! Neen! Ik meende dat niet Kijk, ik zal u 't vertellen. Ik ging naar Abbotshall, omdat ik inbreker wilde spelen, op de eerste verdie ping En de beste tijd om dit te doen was toen iedereen beneden was voor het onder zoek. Begrijpt u?" 9 Vorkrljgbaar van 13 tot 5 cent por half ons. Mot bons voor Niomeiier's be ken do kwalitêits-cadoaux. s direct te bewijzen! Vraag een fijnproever eens, waarom hij altijd Niemeijer's Ster Tabak rookt of - nóg beter - koop eens een pa\je Ster Tabak voor denzeliden prijs als Uw tegenwoordig merk. Alleen zóó kunt ge te weten komen, hoeveel meer smaak en geur ge voor datzelfde meende, dat het accepteeren van een beschikbaar gestelden prijs moet afhan gen van de bedoeling der gevers: indien reclame-doeleinden worden nagestreefd, zou men moeten weigeren. Een derge lijk gebaar zou een ieder het argument ontnemen, dat muziek en zang zouden worden beoefend om goud of zilver. De voorzitter betoogde, dat de vereenigingen wel gaarne een eeretee- ken „bemachtigen". Echter meende spr., dat do bond zelf die niet beschikbaar kan stellen uit gebrek aan financiën, men moet het uitloven aan het publiek overlaten. Spr. zou de kwestie in de concours commissie willen zien behandeld. De heer D. Mink (Warmenhuizen) vreesde dat de animo zou dalen, als heelemaal geen eereteekenen meer wer den beschikbaar gesteld. Bovendien zul len verschillende menschen wel een me daille of iets dergelijks willen geven, n.aar geen ge'd. De voorzitter was het hiermee eens. Spr. kon met het voorstel accoord gaan, als aan menschen die iets willen aanbieden, gevraagd wordt of de gave gebruikt mag worden op door den Bond te bepalen wijze. Tavenu trok het voorstel in en ver- eenigde zich met de zienswijze van den voorzitter. Het critisch verslag. Hierna kwam aan de orde het tweede voorstel van „Tavenu": 1. Onvoorwaardelijke toepassing van art. 17 van het huishoudelijk reglement, waarbij wordt bepaald: „Iedere vereeni ging die aan het concours heeft deelge nomen .ontvangt een gedrukt uitgebreid beredeneerd critisch verslag over alle vereenigingen. Wanneer speciale uit gave van dit verslag financeel bezwaar lijk is, neme het hoofdbestuur onver wijld maatregelen het verslag in „Eu- phonia" te doen opnemen, als zijnde dit o.i. de meest doeltreffende gelegenheid, het alsnog onder de aandacht der leden te brengen. Preadvies: Het hoofdbestuur neemt het eerste gedeelte geheel over en acht „Natuurlijk. Maar hoe spannend! Gaat u door. Ik zal 't niemand vertellen!" „Als ik dat niet geweten had," zei Antho ny, „zou ik heelemaal niets gezegd heb ben „Dank u wel. Vondt u iets wat u ver wachtte te vinden?" „Ik vond. Iets van wat ik vond, had ik ver wacht te zullen vinden; iets niet." Zijn toon was beslist, en weer volgde een stilte. De snelheid van den grooten wagen nam toe. Spoedig waren zij in Londen's buitenwijken. „Waar gaat u logeeren?" vroeg Anthony. „Brown's Hotel. Mag ik daar eerst naar toe?" Hij bracht haar naar Brown's Hotel, en wachtte met de auto, totdat zij terug kwam. Gedurende den rit naar Hastings' flat in Kensington was er weinig gelegenheid voor conversatie. Eens, terwijl hij behendig stuur de tusschen een ophooping van het verkeer, door, begon hij, tusschen zijn lippen, den klaagzang van Roodborstje te fluiten. Nu waren ze bij Hastings' flat. Toen het voorstellen voorbij was, werden zij alleen ge'aten in Hastings' studeerkamer, terwijl Hastings weggegaan was om den zieke voort te bereiden. Anthony nam zijn hoed op. „Ik moet gaan," zei hij. „Waarheen?" „Naar Marling terug „O, mr. Gethryn!" riep Lucia uit. „Ging u alleen naar Londen om mij te brengen?" „Ja," zei hij na een pauze. „Hoe verschrikkelijk lief van u! Maar moest u al dien tijd verspillen?" „Alles wat prettig is." zei Anthony in orakeltaal, „is winst. Hebt u uw zuster ge- daardoor het 2e gedeelte van het voorstel overbodig.' Tegelijk met dit voorstel stelde de voorzitter aan de orde het voorstel van „Gemengd Koor" te Zuidscharwoude om voortaan met het oog op bezuiniging, het critisch verslag niet meer te laten schrij ven, maar te volstaan met de processen- verbaal, dje na afloop van het concours en den eere-wedstrijd worden litgereikt. Preadvies: Het hoofdbestuur acht een uitgebreid, critisch verslag alsnog van zo overwegend belang, dat het nog niet tot afschaffing kan adviseeren. De heer Pranger (Zuidscharwoude) verdedigde nader dit voorstel op bezui- nigingsgronden; hij meende ook, dat de schrijver ervan (d.i. één van de drie juryleden) meestal zijn eigen indrukken in zijn verslag op den voorgrond zal plaatsen De voorzitter bestreed deze mee ning. Hij zou graag het critisch verslag willen handhaven. Liever wilde spr dan het abonnement op „Euphonia", een z.i, toch wel belangrijk blad voor de zan gerswereld laten vervallen. Voor het aldus bespaarde kan het critisch verslag behouden blijven. De waarde hiervan werd door spr. in het licht ge stold. De heer Lek (hoofdbestuur) betreur de het, dat de vereenigingen zelf blijk baar weinig belang stellen in een cri tisch verslag. En dan vroeg spr., of het daarmee gemoeide bedrag (verleden jaar plm. 65) wel nuttig besteed kan wor den geacht. Tavenu wenschte het critisch ver slag te handhave-i. Sin t-P a n c r a s was van oordeel, dat het critisch verslag niet voldoet, om dat het niet de opmerkingen van het proces-verbaal bevat. Het geld, ervoor uitgegeven, is niet voldoende verant woord. Verschillende vereenigingen spraken zich uit vóór behoud van het critisch verslag. Het voorstel van Zuidscharwoude werd hierna verworpen met 14 tegen 4 stemmen. waarschuwd, dat Deacon waarschijnlijk zou gearresteerd worden na het gerechtelijk on derzoek „Ja. En ik probeerde haar te overtuigen dat zij geen angst moest hebben. Zoo ge hoorzaamde ik bevelen, zooals u ziet." „Geloofde u, dat er geen reden voor angst was?" Haar groote oogen ontmoetten de zijne. In hun donkere diepten zag hij kleine gou den vonken dansen. „Ja," zei ze. Anthony boog. „Goeden avond'' zei hij en was weg. HOOFDSTUK X. Vogels in de lucht. 1. Het was een naar minuten over half vijf, toen Anthony de stoep afkwam, en weer in zijn wagen stapte Door Londen reed hij snel; buiten verschrikkelijk snel. Altijd, wan neer hij zich onrustig voelde, zocht hij troost in snelheid. Het was nog prettiger te paard te zitten, maar de auto was beter dan niets Bovendien, was er geen werk te doen? Onderweg dacht hij veel. De eene helft van zijn geest was bezig met een probleem van x en y, de andere met een kwantiteit nog duisterder zelfs dan x. 't Was die tweede helft van zijn geest, die aan de waardigheid van Athony Ruthven Gethryn deed twijfelen De sensatie was nieuw. Toen hij door het groote hek van Ab botshall reed en de oprijnlaan op, sloeg de klok van de stallen kwart voor zes! Als de afstand van Kensington naar Marling is. wat zij zeggen, dat hij is, dan was het woord „verschrikkelijk" niet misplaatst.

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 5