£cmd: ea Jmw&quw 3\eck éi School JMmttietws Vtaaq enAan&od Amstetdamsche JSeucs DE BLONDE ENGEL. Cinema Americain. HET GEHEIM VAN DEN „ROODE KATER". A. B. T. DE KONINGIN EAD BEZOEK. Victoria- Théater. CINEMA EN THEATER. van Zaterdag 10 Maart 1934 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCB LANDBOUWCREDIET N. V. 1 (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van beden te: staatsleen1ngen. 247-8 78J-7t pl.m. 11.15 1891/,-| Vorige koara 58 95-59 9 lü-i *4.62-67 (8.o0-05 00 00 J360-80 33 80-39 *7 80- 3fc 12.70-80 Bij het stempel van een zijner vrienden heelt aai^hard om het te vernietigen. Hij heeft dan niet geaarzeld, om mee te helpen een misdrijf te verbergen. De heer Peuschens heeft tegenover de poli tie alhier erkend, dat de gang van zaken was in den zin als hier beschreven. Onopgehelderd zijn nog de beweegredenen van den Esschenaar, om het stempel juist aan den heer Peuschens te overhandigen. Hij had het toch ook ze'.f kunnen verbranden. Ook is nog niet duidelijk geworden, waarom de heer Peuschens het zoo gevaarlijke stemp.'l aangenomen heeft. Was het een vrienden dienst zonder meer? De man ontkent ten stel ligste, dat hij provisie zou hebben genoten van den handelaar te Esschen of van ande ren, die zich ..met het smokkelen bezig hiel den. Deze -vragen op te lossen behoort tot de taak van de justitie in België. Hier onder zoekt men in de eerste plaats, welk aandeel de heer Peuschens zou hebben gehad in de bmnenlandsthe bacon-affaires. Tot dusver is er weinig anders aan het licht gekomen dan het ten huize van den heer Peuschens in beslag genomen materiaal en de verklaringen van andere arrestanten, te weten den hande laar H. S. van den Ende en consorten. De heer Peuschens blijft hardnekkig ontkennen, daarmee iets uit te staan te hebben. DE FINANCIEELE TOESTAND VAN HET CONCERTGEBOUW. Maatregelen van minister Marchant. Itf verband met het feit, dat de financieele toestand van de N.V. Het Concertgebouw zorgen baart, heeft het bestuur van deze in stelling kort geleden een onderhoud gehad meh den minister van onderwijs. Als uit vloeisel van het besprokene heeft de minister thans, in overeenstemming met de subsidie voorwaarden, een commissie benoemd waarin zitting hebben genomen de heeren P. Visser, chef van het Departement van Kunsten en Wetenschappen, dr. Paul Cronheim en een rij'ksaccountant. Deze commissie heeft tot taak den financieelen staat van zaken van het Concertgebouw uit de daarvoor ter beschik king zijnde bescheiden nauwkeurig te onder zoeken en daarover rapport uit te brengen Omtrent een eventueele reorganisatie van de instelling of een verhooging van het subsidie staat in dit verband nog niets vast. De hui dige rijkssubsidie bedraagt 46.000. OUDKARSPEL. Dc Neutrale Bond van Boeren, Land- en Tuinbouwers vergaderde Dinsdag 6 Maart bij den heer C. Vis, De voorzitter, de heer Kaan, was afwezig. De heer G. IJff opende de vergadering. Ten einde de bespreking „samenvoeging" naar be hooren te kunnen voeren, was het hoofdbe stuurslid Hoogland van St.-Pancras aanwezig. Behandeling beschrijvingsbrief. Punt 1. Samensmelting met den Nederland schen Tuinderbond. De voorzitter deelde mede dat de zaak in het bestuur is besproken, waarbij men het niet eens kon worden. De heer Hoogland zette deze zaak voor de vergadering uiteen. Spr. wees er op dat de eerste bespreking met Zuid-Holland eerder op een gevecht geleek dan op een vreedzame ver gadering. Verschillende besprekingen zijn nog gehou den, en bij een vergadering met Zuid-Holland Utrecht en Groningenbleek dat Utrecht en Groningen met het standpunt van Noord- Holland medegingen. 1 Naderhand liet Zuid- Holland zijn standpunt varen. Mocht het standpunt in Zuid-Holland nog iets anders zijn dan Hier, dan komt het omdat zij daar nog niet zóó diep in den put zitten. Voor samenwer king is echter veel te zeggen. De organisatie moet landelijk worden. De heer P. Volkers zou liever hebben dat de heer Hoogland, inplaats van zijn oor te luiste ren leggen bij de kleine tuinders in Zuid- Holland, naar de kleine tuinders in Noord- Holland zou luisteren, daar die naar het mee- rendeel tegen de fusie zijn. De heer P. Paarlberg vroeg of de statuten zoo overgenomen worden. I)e heer C. Borst wees naast enkele andere bezwaren, op den geest in Zuid-Holland, die heel anders is dan hier Een groote organisatie is nog lang geen strijd-organisatie. En van strijd moet het toch komen. De heer Wonder wees er op, dat de statuten reeds opgezonden zijn voor de koninklijke goedkeuring. Dat is toch wat voorbarig. De heer Hoogland beantwoordde de sprekers en zeide dat hij den geest van de Noord Sollandsche tuinders wel kent. De Zuid- ollandsche tuinders hebben zich tegen hun hoofdbestuur uitgesproken. Wat betreft de statuten kon worden medege deeld, dat in Zuid-Holland de Nederlandsche Tuihdersbond is opgericht. De statuten zijn samengesteld met Noord-Holland, dus wij heb ben er geen bezwaar tegen. Een groote eenheid, heeft de heer Borst ge zegd, is nog geen strijd. Maar een groote een heid sluit geen-strijd uit. Wanneer de.leiders anders zijn dan de leden, dan moeten de leden andere leiders kiezen, Een strijd als de heer Borst bedoelt is op het moment onmogelijk. De heer Wonder zeide, dat men op de kring-vergadering het eerst een jaar wou aan- De heer Borst merkte op dat als Zuid-Hol land zoo graag samen wil, laten zij dan bij den Neutralen bond komen. De heer Hoogland heeft in het begin het zelfde gezegd als de heer Borst, maar de geest van den Zuid-Hollandschen tuinder is anders dan die van het hoofdbestuur. En al zou het daar niet zijn zooals wij het willen, dan kunnen wij daar onze meening tegenover zetten. De heer Wonder dacht dat er ook wel be- langenverschil zal zijn. Er zijn daar groote glasbedrijven, en die belangen zijn anders dan de onze. De heer Volkers zeide dat het hoofdbestuur géén rekening houdt met de leden, want de meerderheid wilde geen fusie. De omstandig heden, waarop de fusie zou plaats hebben, zijn wel veranderd, maar in wezen is het nog het zelfde'. De heer Hoogland zeide, dat er voor hem wel. .veel veranderd is. De Nederlandsche Tuindersbond zal met Noord-Holland anders werken, dan zonder Noord-Holland. De heer Jb. de Boer zou bang zijn dat de regeering bij een eventueel vragen om advies alleen bij Zuid-Holland zal komen. Daarom zullen wij moeten samen werken. Alleen waar eenheid is, valt iets te bereiken. Het voorstel van het hoofdbestuur tot aan sluiting werd met 12 stemmen voor en 24 tegen verworpen. Het prae-advies van het hoofdbestuur op voorstel Noord-Scharwoude betreffende gez ns- steun is, dat het Hoofdbestuur meer voor be dnjfssteun is. De heer C. Borst bepleitte ook gezinssteun. Besloten werd voor het voorstel Noord- ocharwoude te stemmen. In verband met het voorstel Zuid-Scharwoude tot aanstelling van een verantwoordelijk redac teur zou de heer C. Borst willen dat men ruimte beschikbaar zou stellen voor het vrije woord. De heer Wonder zeide, dat men voorheen de krant uit zijn handen nam, maar nu is er geen belangstelling meer voor. Bij het voorstel van Zuid-Scharwoude om trent productieprijs komt men op tegen de prijzen die hier betaald worden en die in Duitschland gemaakt worden. Dit punt zal op de eerstvolgende tuinbouwvergadering bespro ken worden. Als afgevaardigden werden gekozen de hee ren C. Borst en D. Wonder. Naar aanleiding van het besluit tot het hou den van een demonstratie werd gevraagd waarom dit besluit niet was uitgevoerd. Het bestuur was van meening dat leze niet zou slagen. Op de kringvergadering was mededeeling ge daan dat in een gemeente bericht was ingeko men dat noodlijdende bedrijven steun zouden kunnen krijgen van Rijk en Gemeente. De heer Wonder was hierover op het Raad huis geweest om inlichtingen, doch kon den Burgemeester niet te spreken krijgen. In een nader schrijven had de burgemeester zijn standpunt in deze uitéén gezet. De heer C. Borst zou willen weten wat de goede en wat de kwade menschen zijn die de burgemeester noemde. Als de goede menschen het dan ook moeten ontgelden, dan zou spreker willen, dat de bur gemeester zijn standpunt zal wijzigen. Spreker wees nog eens op de noodzaak van demonstratie. De heer Wonder vond het optreden van den burgemeester niet sympathiek en niet tactvol. Vt ij hebben geen demonstratie gehouden, maar de burgemeester weet dit niet te waardeeren. Over het niet houden van een demonstratie werden de gemoederen nog heet en er vielen nog harde woorden Daarna sluiting. NIEUWE SPELLING 1 SEPT. A.S. OP DE SCHOLEN? Naar de Tel. vernam, zal het compromis in het spellingvraagstuk, dat de spellingcom missie als oplossing aanbeveelt en waarvan minister Marchant Donderdag in de Eerste Kamer gewag maakte, waarschijnlijk in de eerstvolgende bijeenkomst van den minister raad worden besproken. Zoodra de minister raad zijn goedkeuring aan de voorstellen zal hebben verleend, zullen de wijzigingen wor den gepubliceerd. Het ligt in de bedoeling, dat de nieuwe voorschriften voor ambtelijke stukken ver plicht zullen worden gesteld en dat zij op 1 September a.s. zullen worden ingevoerd op de scholen waarover de regeering zegging schap heeft. Men verwacht, dat de andere scholen en de maatschappij dan zullen vol gen, temeer daar het compromis nogal mee moet vallen en de nieuwe spelling ook de meer conservatieven zal kunnen voldoen. Intusschen is het nog altijd mogelijk, dat de ministerraad zich met de voorstellen niet zal kunnen vereenigen of wijzigingen zal eischen, die nieuwe besprekingen noodig ma ken. Van welingelichte zijde vernam het blad echter, dat het compromis een goede kans heeft. Minister Marchant heeft n.1. vóór de commissie werd ingesteld de principieele medewerking van den ministerraad verzocht en verkregen. Bezwaren tegen een wijziging op zichzelf zullen dus niet meer worden inge bracht. De ministerraad zal slechts beslissen over de thans in concreto voorgestelde nieu we spellingwijze. Een film, die verschillende karakters doel kennen en meestal niet anders dan van op- pervlakkigen kant. Liiy Powers de dochter van een ruwen kroegbaas trekt, nadat haar vader bij een brand in zijn huis is omgekomen, naar New- York, om zich een toekomst te scheppen. Dit gelukt haar, omdat zij weet wat zij wil. Zij krijgt een betrekking aan een groote bank, zij weet het goed te vinden met den afdee- lingschef en stijgt daardoor steeds hooger, waarmee haar verdere verlangens gei ijk en tred houden. Om den afdeelingschef geeft zij niet meer, zij bekommert er zich niet om of hij om haar zijn betrekking verliest zij palmt den onderdirecteur in en daarna diens aanstaanden schoonvader mr. Carter den directeur der bank. Haar woning wordt zeer luxueus, zij leeft geheel als een rijke dame, maar bij al haar doen en laten berekenend en koud? Zelfs als de onderdirecteur haar ver rast in een gezellig tête a tête met den direc teur en dan even later twee lijken in de Ka mer liggen, blijft zij kalm en met volle zelf- beheersching wordt de politie opgebeld, om dat „er een ongeluk is gebeurd". Een nieuwe, jonge directeur wordt be noemd en ook deze kan de verleiding niet weerstaan. Hij weet te bewerken, dat Lily onder een anderen naam overgeplaatst wordt naar het filiaal der bank te Parijs en als hij daar later komt kijken, vangt zij hem geheel in haar strikken. Voor groote kapitalen aan juweelen e.d. schenkt hij haar en bovendi°n nog geld. Alles gaat goed totdat de zaken der bank misloopen en tegen hem een aan klacht wordt ingediend. Met de geschenken, die hij haar tevoren gaf, zou zij de zaak kun- DOOR BEKLEMMENDE BENAUWDHEID LEKEN 40 TREDEN 40 KJH „Als ik begon te hoesten duurde het wel een kwartier voor ik tot bedaren kwam. Ik was zoo vermoeid en afgemat, dat ik niet heen of weer kon. Toen ik echter met Abdijsiroop begon, ging ik met den dag vooruit en na het gebruik van een flesch ben ik weer geheel de oude geworden in 4 dagen tijd. Ik klim bij ons de trap op van 40 treden zonder hoest of benauwdheid. Voor mijn zoontje, waar voor ik verschillende middelen heb ge bruikt zonder succes, heb ik altijd een flesch Abdijsiroop in huis, welke hem direct helpt". Zoo schrijft ons de heer D. D. v. E. te A., wiens origineele brief voor iedereen ter inzage ligt. Akker's Abdijsiroop bevrijdt de adem halingsorganen van slijm en andere ziekte verwekkende stoffen. Abdijsiroop verruimt de ademhaling, verdrijft benauwdheden, heelt de aangedane en ontstoken plekken. Onovertroffen bij Hoest, Bronchitis, In fluenza, Asthma. Alom verkrijgbaar. Thans per flesch 1.—/1.50 en 2.75. Vraagt voor gebruik buitenshuls Abdij siroop-Bonbons („gestolde" Abdijsiroop) even geneeskrachtig! 35 en 60 ct. p. doos. nen redden, maar zij weigert, omdat haar hart meer dan aan hem behoort aan de kost baarheden. En toch als hij dan tracht zich van het leven te berooven, wordt zij zich plot seling bewust van een groote hartstochtelijke liefde die zij voor hem koestert en na zijn herstel als zij al haar bezit heeft geofferd voor de bank getroost zij zich een leven van armoede en ontbering met hem. Zooals men ziet, een film van opkomen en ondergaan in sterk wisselende omstandighe den. Barbara Stanwyck speelt op meermalen verbluffende wijze de rol van Lily, de geraf fineerde vampyr, die den weg welken zij voor zich heeft afgebakend, tot het einde toe be wandelt, zich niet bekommerend om wat er wordt van de mannen, die haar weg kruisen. Het voorprogramma geeft na een journaal allereerst verschillende kieken uit het vati- caan en Rome; voorts een aardige teekenfilm en dan nog twee kluchten. In deze aardige sensationeele film speelt in de hoofdrol Siegfried Arno, welke voor de geregelde bioscoopbezoe kers geen onbekende is. Ook in deze film laat hij schitterend spel zien, door zich uit te geven als Markies, om zoo doende een smaragd in handen te krij gen, want z'n beroep is gentleman- oplichter Als het bekend wordt aat een rijke familie in de stad een bezoek gaat brengen zijn de dieven er op uit om de juweelen te stelen De familie, bestaande uit man, vrouw en dóchter, gaat 'savonds een uitstapje maken en dart komen zij in een zeer gevaarlijke apachenkroeg. Bij het binnen komen huiveren ze al, want er geschiedt'daar moord na moord, maar terug durven1 ze niet meer De dochter echter van het paar is niet zoo bang en wordt vertëëfd op den bende- leide „De vlugge d&ik" Ze speelt hem een- briefje in handen waarin hij Wordt uitgenoodigd om eéh bezoek in haar hotel te brengen Dó fariiilie vermoedt niet dat deze apachenkroeg geen echte is want alles wat ze hier meemaakt, is afgesproken werk. Nu komt ook de Markies op de prop pen, deze is de mari die de familie van haar juweelen ontrooven wil. Als 'n echte markies doet Hij zich voor en weet hij zich bij de familie in te dringen. Op een geraffineerde doch zeer komi sche manier weet hij een kostbaren edelsteen in handep te krijgen totdat later tenslotte alles toch weer goed te recht komt. Deze film alleen is al een bezoek waard want niet alléén geeft zij sensatie maar zij zit vol leuke momenten die danig de lachspieren in beweging brengt. Hieraan gaat nog vooraf een interes sant journal, met een alleraardigste tweeacter, waarin twee bloedverwanten het niet best met elkaar kunnen vinden. De hoofdrol wordt' hier vertolkt door „Fathy" de welbekende komische film speler Van de hoofdfilm» die ditmaal buiten gewoon romantisch is, leek ons den titel minder geslaagd. Erjschijnt in dei laat st en tijd een drang bhar romantiek te komen, men wil de harde werkelijkheid vervangen door één 'meer romantischer sfeer Dit komt ook sterk uit in de tegen woordige films en zoo hebben we gister avond een sprookjesïilm gezien, zooals we dat in langen tijd niet hebben mee gemaakt. Vanaf het oogenblik dat de film zich gaat ontrollen, bevinden we ons in een omgeving, zooals alleen een dr om ons dat kan doen ondervinden Een beeldschoon meisje (Claudette Cclbert) maakt op een bal-masqué ken nis met een charmanl-uitziend heer en nadat de eerste pijnlijke oogenblikken van gelukscontact voorbij zijn. is het al gauw een uitgemaakte zaak. dat die twee bij elkaar hooren Zij boemelen van feest tot feest nacht en dag en eenmaal uit- gefuifd. besluiten ze te trouwen Maar enkele uren voor dezen gewichtige stap hoort het aanstaande bruidje, dat haar vader en broer bij een ongeluk gedood zijn en dat zij thans uitgeroepen zal worden als koningin van het land waar over haar vader zoovele lange jaren ge regeerd heeft Na den hevigen tweestrijd besluit ze, terwille van haar volk den geliefde haars harten te verlaten en zich op te offeren om de belangen van haar onderdanen te dienen Als versuft echter is ze na een jaar be reid een gedwongen huwelijk aan te gaan Maar bij de céremoniëeie huldi ging van haar „gemaal" wordt er een aanslag op haar leven gepleegd die ech ter dank zij haar vroegeren minnaar voorkomt, dat haar leven er mede e- moeid is. Als redder komt hij zelfs op bozoek bij de Koningin en na een korte, doch hevige twijfeling geeft ze, zich ge wonnen. Er ontstaat na een precaire si tuatie: haar gemaal (die ook een ander liefje heeft) wil haar terwille van het volk niet verlaten en blijft Maar de minnaar blijft ook en een botsing is dus onvermijdelijk. Om u echter niet geheel en al de span ning in dit romantisch filmwerk te ont nemen, zullen we ditmaal het slot over laten aan uw fantasie. Behalve deze keurige hoofdfilm, is het bijprogramma zeer uitgebreid en ge varieerd. We noemen allereerst een parodie op de historische tocht van Columbus in 1492, „die Amerika ging ontdekken". Deze klucht-film is geestig van opzet en zal menige lach door het h*ater doen weerschallen. Een extra vermelding verdient even eens de Max FleioCher-teekenfilm, waar in Betty Boop weer succes op succes be haalt Juist de lange reeks van onwaar schijnlijkheden maakt dit filmpje tot een juweeltje. En dan besluiten we met een woord van aanbeveling voor het ge- heele grogramma, waarin het buiten- en binnenlandsch nieuws (Polygoon) een eervolle plaats innemen. Het Weekblad dezer week bevat o.m. Nieuws uit de Studio's, 'n artikel over Ber- trand du Guesclin, den man, die den weg be reidde voor Jeanne d' Are; Amsterdamsche kroniek; 'n portret van Marie Dubas, met bij schrift; één van Jushny, den directeur van het gezelschap de Blauwe Vogel; van vele film sterren; een eenvoudig liedje van Annie Avanti „Een open oog", met muziek van Charlenry, enz. (Uitsluitend 2a hands artikslsn). Van I—A rapala M »a«4 hfl bataling ts voldaan. TE KOOP GEVRAAGD EEN PIANO Brieven onder letter P 148 bur v. d. bl. 3 Luidsprekers te koop met mooi ge luid 7 50 per stuk, eiken Schrijfbureau 27.50, alle soorten Meubelen, Bedden, Matrassen enz. voor weinig geld z.ga.n. J. L. Sostman Jr., Verk.lok. Ridderstr. 10 TE KOOP GEVRAAGD EEN HEEREN RIJWIEL met 3 versnellingsnaaf Bri»- ven met prijsopgave onder letter G 140 bureau van dit blad. KUIPERSGEREEDSCHAP TE KOOP L g. sL Te bevragen Wed. G. DE WIT, Lage Noord F 39, Schagen. TE KOOP EEN RADIO-TOESTEL in salonkast met ingebouwden luidspreker. LINDELAAN 9- DE RIJWIELHAL, Laat, heeft TE KOOP een groote partij PAKKISTEN tegen eiken prijs. Pracht gebr. Meisjesfiets (810 jaar) 13, Damesrijwielen 12 en 14.50, Hee- renrijw met rem naaf als nieuw 13 14 (hooge maat) 15, enz. NIEROP's Rijw.hand. Koningsweg 4a KOOPJES. 2 1ste klas DAMES RIJWIELEN per stuk 12. Adres KOORSTRAAT 13, Alkmaar. TE KOOP z. g. a. n. een Jongensrijwiel 8.50, 1 Heerenrijwiel met kast 11.50, 1 Damesrijwiel 12, tevens een licht Motorrijwiel voor spotprijs van 25, loopt prima. LIMMERHOEK 18. TE KOOP GEVRAAGD EEN KIPPEN HOK groot 6 4 of 8 4. J. MET, Egmondermeer, Egmond aan den Hoef. Zitbad 3.50, Schrijftafel 4 50, 1 Fauteuil 2.50, 2 Crapeauds 12.50, sterk Ledikant met matrassen 5 veerenbed 7.50, vast kleed 6.50. groote kamer- mat z. g. a u. ƒ2 enz. DEKKER, Laat 182 TE KOOP een TRAPFIGUURZAAG- MACHINE, een zoo goed als nieuwe KOOKKACHEL, 1 prachtig KAMERBIL JART 70 X 140, op pooten, bij J DB BOER, aannemer, Friescheweg Alkmaar STUDIEBOEKEN TE KOOP: Nederig Engelsche en Duitsche, Wiskunde, Krachtwerktuigen, Natuurk. enz. enz. voor elk aannemelijk bod. TOUSSAINTSTRAAT 23. AANBIEDING van 1 verzw. MOTOR CARRIER 4 versn., dr. verm. 15 1600 pnd. demon6tratIewagen, dus als nieuw met volle garantie, spotprijs. J. VISSER, Pieterstr., b. d. markt. MODERNE KINDERWAGEN TE KOOP z. g. a. n. LANGESTRAAT 99, Alkmaar. MOTORRIJWIEL 500 c c. of zwaarder te koop gevraagd, niet ouder dan 1932. Brieven met prijsopgave onder letter H 141 bureau van dit blad. TE KOOP EEN HOOGFREQUENT- APPARAAT z. g. v n. Brieven onder letter K 143 bureau van dit blad. Prima Gasfornuis 7 50, pracht Haard 25, 4 Stoelen en 2 Crapeauds 25, groo te Uitschuiftafel 7.50, Ledikant met kapokmatras 12 50, moderne Kinder wagen 15 DEKKER. Laat 182. 1932II 1917 1931 1915 1930 5 NederL 4H 4 5 Ned-Indië 5)4 Puitschland BANK-INSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mpij Cert. 1000 Kolouiale Bank Ned Ind Handelsbank Rotterd Bank INDUSTR. OND BINNENL Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delit Cert Nederl Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda Betbleb Steel Cities Service Steel comm U. S Leatber CULTUUR MAATSCH. H V A Java Cultuur Ned ind Suiker Unie Vorstenlanden Dito aitions MIJNBOUW Alg Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr Perlak Continental Oil Shell Union ROBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi Interc Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER spoorwegen. Atchison lopeka Southern Railw Cert. Umoo Pacific IjNoteering per 50. 'Exdividend. tExclaim. Vorige koers pl.m 10.30 pl.m. 10.45 lOOVg 100»/, 1001/u luO 48% 48»/, 100»/, 48|-#/g 1157/g 48' 56»/, 61»/, 79»/, 49 57»/, 62'/, 116 80 447/l6 197, 57»/, 1621/, 2466/8 771/8 447,-1 162»/, 245 6 77 43|-4J 240'/,-} 76-1/4 27»/, 9'/:« 27»/.# 2s/ib 33% 6»/, 277, 9Vm i 26'/, 2l/8 32»/, 61/, 91-»/.# 26% 189 98 79»/, 25»/, 16.00 188'/, 128»/, 7 V, 166'/, 131 77J 166-41/, 1651-9J 17^# 106»/. lO'/g 1731/,.J 107 107/, 6% 1061/, 47V. 34 3'*1/, 2% 1001/, 2»/# 106*1/4 7V, 44»/, 7'/, 123V, 24 118'/, 143 126 24 118'/, 146 120 39'/, 19»/# 75 76 pl.m. 1L00 48 43»A 267M 188-| - 9 J 437/8-4 247l/1-<) 761/4-* 169 173J-«/, KW/, 2Vs 120'/, 1 1731/, ■0% 106Vi PROLONGATIE Vorige koar* 1 pCt Heden pet WISSE1 KOERSEN AMSTERDAM. **•00$ ••II NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weeneo p Scb 100 Kopenhagen Stockholm Oslo Italië s 148»/8.7/s 7.o4 J-ii/j Koara op hadaa 2 uur L4»/i 7.55 59.00 y 78»/. *4.65 46.00 Jü.00 *360 *8 90 17 90 12.75

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 9