Agenda Stad en Omqemuj. Uk&Aecicfu iïucgecüjke^ ni?&ï fis °tr/D De marine zal de eerewacht vormen. Een militair escorte van 1000 man. Het défilé van Vrijdag. De doodkist verzegeld. Alkmaar en de overleden Vorstin. Vrouwen van Alkmaar. Ruwe, ttoode, Stukke Handen Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dag van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Victoria-theater, 7.30 uur, hoofdnummer Ik ben geen engel (rom.), hoofdrol Mae West. Toegang boven 18 jaar. Cinema Americain, 7.30 uur, hoofdnum mer De Ware Jacob (komisch); hoofdrollen Felix Bressart en Arthur Roberts. Toegang boven 18 jaar. A. B. T., 7.30 uur, hoofdnummer De ver klikker van Scotland Yard (sens.), hoofdrol len Lissy Arna, Paul Hörbiger, Szöko Sza- kal. Toegang voor eiken leeftijd. Donderdag 22 Maart. Van 2 uur af in 't Gulden Vlies, bakkerij tentoonstelling. Vrijdag 23 Maart. 8 uur, Harmonie, gemeente-avond vereen, van vrijz. hervormden. 8 uur, Waakt en Bidt, verg. Ned. Chr. Vrouwenbond, rede de heer Baart. 8.30 uur, stadhuis, verg. afd. Alkmaar Ned. Roode Kruis. morgens ten 7 ure en 45 minuten te 's-Gra- venhage is overleden H.M. Adelheid Emma Wilhelmina Theresia, Prinses van Waldeck en Pyrmont, in den ouderdom van 75 jaren, wonende te 's-Gravenhage, geboren te Arol- sen, Weduwe van Zijne Majesteit Willem Alexander Paul Frederik Lodewijk, Koning der Nederlanden, dochter van Zijne Door luchtige Hoogheid Georg Victor, Vorst van Waldeck en Pyrmont, en Hare Doorluchtige Hoogheid Helene Wilhelmina Henriette Pau- line Marianne, Prinses van Nassau, beiden overleden. Hiervan is deze acte opgemaakt en dien overeenkomstig de wet voorgelezen. get. dr. van der Meulen. get dr. H. Colijn. Een krans van de commis sarissen der Koningin. Namens de commissarissen der Koningin heeft de minister van Staat, commissaris der Koningin in Zuidholland, gisteren een krans aan den kamerheer van dienst van H.M. de Koningin-moeder overhandigd. Naar wij vernemen is voorloopig vastge steld, dat aan de plechtige bijzetting van het stoffelijk overschot van wijlen H M. de koningin-moeder zal worden deelgenomen door een bataljon marinetroepen uit Den Helder met de stafmuziek en de tamboers en pijpers en door een campagnie marinetroepen uit Amsterdam, welke waarschijnlijk de eere wacht zal vormen bij de Nieuwe Kerk te Delft. Omtrent het militaire escorte van den be grafenisstoet komt ons ter oore, dat circa 1000 man hieraan zuilen deelnemen. De af zetting van den weg zal gedeeltelijk door mi litairen, gedeeltelijk door politie geschieden. Omtrent het défilé, dat morgen zal plaats hebben, vernemen wij., dat de kist met het stoffelijk hulsel van de koningin-moeder ge plaatst zal worden in de vestibule van het paleis voor de open deuren. De paaltjes, welke voor het paleis staan, zullen gedeelte lijk worden weggenomen. Het publiek, dat voorbij de kist zal defi- leeren, zal niet zooals aanvankelijk in de be doeling lag, het paleis aan de voorzijde be treden en aan de achterzijde weer verlaten. Dit zou teveel stagnatie veroorzaken. Daar om is thans besproken, dat het publiek op het voorplein langs het bordes zal trekken. De vestibule zal geheel in rouw worden gebracht. De minister van justitie heeft zich heden ochtend, nadat de aangifte op het stadhuis van het overlijden van de koningin-moeder had plaats gehad, naar het paleis begeven, waar 'hij in tegenwoordigheid van den secre taris-generaal van zijn departement de kist heeft verzegeld. In den Hoogen Raad herdacht. De Hooge Raad der Nederlanden, die heden bijeen kwam de eerste open bare bijeenkomst van den Hoogen Raad na den dood van Koningin Emma heeft de vorstelijke overledene plechtig herdacht. De president mr. L. E. Visser, de proc. generaal mr. A. Tak en de landsadvocaat mr. J. H. Telders, deken van de orde van advocaten bij den Hoogen Raad, hielden redevoeringen. Krans va i onze weermacht. Naar wij van den Iuitenant-generaal- gouverneur der Koninklijke residentie vernemen zal er naar de aanwijzigingen van den minister van defensie namens de geheel e weermacht een krans aan het paleis Voorhout worden aangeboden door den chef van den Generalen Staf er den commandant der marine in den Helder, vergezeld van hun adjudanten er. van een onderofficier en een mindere, respectievelijk van de Koninklijke land macht en de Koninklijke marine. In ver band daarmee kunnen onder volle waardeering van eventueel ten deze be staande voornemens en bedoelingen het aanbieden van kransen of bloemstukken door afzonderlijke corpsen, verenigin gen of personen, den weermacht betref fende, in deze algeheel e hulde begrepen worden geacht en mitsdien van een eventueele ten deze bestaand voorne men worden afgezien. Schrijven van rouwbeklag. De Octrooiraad heeft aan H. M. de Koningin een schrijven van rouwbeklag doen toekomen in verband met het overlijden van de Koningin-moeder. Officieele mededeeling. De opper-ceremoniemeester van H. M de Koningin verzoekt ons, bekead te ma ken dat het niet in de bedoeling is, dat van de huizen, waarlangs de rouwstoet zich beweegt, de blinden of gordijnen ge sloten worden, zoodat een ieder in de gelegenheid zal zijn ook vanuit de wo ning een stille hulde te brengen aan de overledene Hooge Vrouwe. Koningin Emma in Indië her dacht. Hedenmorgen kwam het college van gedelegeerden' van den Volksraad in plechtige vergadering bijeen ter herden king van het overlijden van II M. de Koningin-moeder. Roven het Nederland- sche wapen in de groote vergaderzaal van den Volksraad was een eenvoudige rouwplechtigheid aangebracht. De Raad van Ned. Indië was voltallig aanwezig. In de regeeringsbanken hadden alle hoofden van departementen en regee- ringsgemachtigden plaats genomen. De legercommandant en de commandant der weermacht waren in uniform. de andere heeren in jacquet. De publieke tribune was geheel gevuld. De voorzitter van den Volksraad sprak eei. herdenkingsrede uit. Een documentaire film van Koningin Emma. De „Polygoon" heeft uit haar filmar chief een documentaire film samenge steld, welke geheel gewijd is aan het leven van de Koningin-Moeder. Talrijke fragmenten uit in de afgeloopen jaren gemaakte actueele films zijn aaneenge- rijd en voorzien van een gesproken toe lichting door mevr. Charlotte Kohier. Het einde der film bestaat uit de eeni- ge sprekende film, welke van de Ko ningin-Moeder bestaat, n.1. haar opwek king vorig jaar op haar 75sten verjaar dag ten bate van de Nederlandsche tu- berculose-bestrijding. Na de rouwdagen zal deze documen taire film in een zeer groot aantal Ne derlandsche bioscoop-theaters vertoond worden. De bioscopen geopend. Men verzoekt ons mede te deelen, dat de Alkmaarsche bioscopen vanaf helen weer geopend zullen zijn. Slechts op den dag der bijzetting zijn deze bioscopen weer gesloten. Wat de andere uitvoeringen en fees telijkheden betreft, blijft de mededeeling die wij gisteren publiceerden, van kracht. Door de dames Louise C. A. van Eeghen te Doorn, mr. C. Frieda Katz te Amsterdam, Annie Meijer te Rotterdam, W. Wijnaendts FranckenDijserink en Adelène L. J. Zuijder- hoff, beiden te Der. Haag, is het plan ge maakt, om alle vrouwen van Nederland uit te noodigen als uiting van hare gemeen schappelijke droefheid in bloemen een af scheidsgroet te brengen aan wijlen H. M. de koningin-moeder, waarvoor bijdragen van een dubbeltje of minder kunnen worden ge geven. Het genoemde dames-comité stelt zich voor, het eventueele overschot in den geest van de Emmabloem-collecte ter be schikking te stellen van Oranje Nassan's Oord, het lievelingswerk van koningin Emma. Gaarne sluit ik mij aan bij dit zoo sym- phatieke plan, want zijn wij niet allen dezer dagen vervuld van diepe droefheid wegens het verlies van onze zoo beminde koningin moeder, die voor ons een voorbeeld is ge weest van hooge plichtsbetrachting. De hooge Vrouwe, gekomen uit het land der bergen, heeft in ons lage vlakke land bij alle vrouwen een groote plaats in ieders hart ingenomen wegens Haar innemende per soonlijkheid, Haar groote eenvoud en Haar diep gevoelde belangstelling in lief en leed1 van Nederland. Van Vrijdagmorgen 23 dezer tot en met Woensdagmiddag 28 Maart a.s. zullen m de vestibule van het Stadhuis bij den beneden- ingang bussen worden geplaatst, waarin Uwe gaven kunnen worden gestort. Moogt Gij allen meedoen aan dit laatste blijk van Uwe dankbare liefde voor onze nobele koningin Emma! J. M. VAN KINSCHOT— DORHOUT MEES. door de schoonmaak weer snel genezen, zacht cn gaaf met PUROL. botsing geen persoonlijke ongelukken voor kwamen. Het verkeer werd ter plaatse geruimen tijd vertraagd. De politie stelt een onderzoek in naar de schuldvraag, STATIONNEERING NASSAU-TAX. Als een goed teeken des tijds kan ieder Alkmaarder thans de vooruitgang van het Nassau-taxi bedrijf constateeren ln den vorm van stationneering der taxi's op verschillende plaatsen in de stad. Dit geschiedt op drie plaatsen, n.1. bij het Station, bij hotel de Burg in de Lange- straat en op den Heilooërdijk. De bedoe ling van deze nieuwe instelling is een meer practischer en daarom vluggere bediening van de cliënten te verkrijgen, omdat nu van meerdere standplaatsen uit voor een correcter uitvoering kan worden zorg gedragen. Met eigen telefoon-lijnen kan de di rectie vanuit het kantoor Nassau-garage de chauffeurs op de standplaatsen be reiken. Men zal begrijpen, dat voor een goede organisatie van een 16-tal taxi's goede zakenkennis en ondernemings geest voorname factoren zijn. En naar de directie ons mededeelde, is deze nieuwe regeling in de naaste toekomst voor uitbreiding vatbaar. We meenen de directie met deze voor uitstrevende onderneming vooral waar het zomerseizoen voor de deur staat van harte geluk te wenschen en de hoop te mogen uitspreken dat zij mede voor een meerdere moderniseering van onze stad zal medewerken. AANRIJDINO. Hedenmiddag om 2 uur had er op de krui sing Kennemerstraatweg—Kennemersingel een aanrijding plaats tusschen een luxe auto en een wielrijder, beiden komende uit de richting Heiloo. De ongeveer 40-jarige wiel rijder gaf te laat teekenen om den weg te kruisen. De schade zal onderling geregeld worden. BOTSING TUSSCHEN AUTOBUS EN VRACHTAUTO. Woensdagmorgen had op het gevaarlijke kruispunt Rijksweg—Schagerweg te Stolper- vlotbrug een aanrijding plaats tusschen de „sneldienst-autobusvan de autobusonderne ming „Noordholland" en een met zand bela den vrachtauto van een expediteur uit Castri cum. De met passagiers bezette autobus kwam uit de richting Den Helder, de vracht auto uit de richting Callantsoog Beide wa gens bereikten tegelijk het kruispunt, zoodat, mede door het ter plaatse zeer belemmerende uitzicht, een botsing onvermijdelijk was. De vrachtauto werd in de flank aangereden en tuimelde omver. De autobus werd zwaar be schadigd. De radiator werd totaal ingedrukt Het valt te verwonderen, dat bij deze hevige JONGE AVONTURIERS. Brengen een bezoek aan den toren der Groote Kerk. Met z'n vieren waren ze op stap gegaan, met het doel om een partijtje te gaan voetbal len op 't Sportpark. Zoover zouden ze echter niet komen. Op de heenreis trokken de open staande deuren van de Groote Kerk hun aan dacht en alras werd besloten dit mooie ge bouw van binnen eens te bekijken Eenmaal binnen zijnde, werd hun nieuwsgierigheid geprikkeld en eenige minuten,-later bevonden zij zich reeds vlak onder de klok in den toren, zagen het trammetje rijden en genoten van de schoone omgeving onzer stacf Na het ge vaarlijk klimpartijtje kwamen zij weer op den beganen grond, maar och arme, daar werden ze opgevangen dooreen man met blanke knoopen, en een oogenblik later zaten ze te genover het A.B.T. Hier werden zij flink on derhouden en toen op het gevaar van hun avontuur gewezen, terwijl tevens een onder zoek plaats had of er ook iets van hun ga ding was geweest in den toren. Dit bleek ech ter niet het geval, waarna de jongens naar huis werden gestuurd, terwijl hun ouders van hun doen en laten op de hoogte werden gesteld. DE VOORDRACHT VAN DR. VAN AMERONGEN. Dr. van Amerongen verzoekt ons het vol gende te willen opnemen: Met het oog op storing moeten de zaaldeu ren bij den aanvang van de voordracht (Maandag 26 Maart) in de Dancing van de Harmonie gesloten worden. Men wordt dus verzocht vóór kwart over acht aanwezig te willen zijn. SCHOORSTEEN TOT VALLEN GEBRACHT. Onder aanwezigheid van een talrijk be langstellend publiek en meerdere leden van het polderbestuur is Woensdagmiddag de ruim 35 M. hooge schoorsteen van het stoom gemaal te Heerhugowaard tot vallen ge bracht. MAE WEST IN HET VICTORIA-THEATER. De beroemde filmactrice Mae West zal hedenavond voor het eerst in Alkmaar op het witte doek verschijnen. In het Victoria-Theater dat als gewoon lijk hedenavond om half acht zal aan vangen wordt de film: Ik ben geen engel gegeven met Mae West in de hoofdrol en met medewerking van Cary Orant. Het is een Paramountfilm, waarover, door het zoo stormenderhand veroverde succes van de filmster Mae West, in den laatstcn tijd heel wat gesproken en geschreven ls. De film is niet toegankelijk voor personen beneden 18 jaar. VAN DER POL'S ELECTR. BAKKERIJ. Een meer dan 38-jarige ervaring heeft den heer v. d. Pol de overtuiging gegeven, dat slechts een hygiënische en daarbij zoo econo misch mogelijke inrichting van een bakkerij alleen den cliënt ten goede zal moeten komen. Met dit streven voor oogen heeft de heer v. d. Pol in zijn bakkerij aan de Lindelaan 2 een heete lucht-oliestookoven aangebracht van het merk Prior uit Amsterdam. Boven dien wordt bij opening van de oven het in terieur automatisch verlicht. Het geheel maakt een zuiverder indruk en we meenen deze nieuwe inrichting wel als een aanwinst te beschouwen, waar de voor uit strevende eigenaar veel plezier van zal 'hebben. Moge ook dit nieuwe apparaat den cliënten ten goede komen. DE RECHTBANK HERDENKT WIJLEN H. M. DE KONINGIN-MOEDER. De rechtbank heeft hedenmorgen bij den aanvang van haar civiele zitting het overlij den van H. M. de Koningin-Moeder her dacht. De president Mr. J. O. Holsteijn heeft een rede gehouden waarin hij de persoon en het levenswerk der overleden vorstin in hei licht gesteld heeft en van de deelneming der rechtbank heeft getuigd. Aanwezig waren alle leden der ïechterlijke macht te dezer stede, ook van het kantonge recht, benevens de leden van de balie. OMZETBELASTING. De Kamer van Koophandel heeft dezer dagen van den minister van financiën de me dedeeling ontvangen, dat op haar verzoek tot verlenging van den termijn van 1 April 1934, tot welken datum fabrikant-handelaren hun oude handelsvoorraden mochten afleveren zonder berekening van omzetbelasting (in dien zij hiertoe een vergunning bezaten), in zoovere gunstig is beschikt, dat deze termijn verlengd is tot 31 December 1934, voor arti- celen die aan seizoenverkoop gebonden zijn rabrikant-hande!aren in het bezit van een bovenbedoelde vergunning en die niet zelf vervaardigde seizoenartikelen verkoopen, die nen zich voor verlenging van den termijn on der overlegging van hun vergunning en op gaaf van de door hun te verhandelen sei zoenartikelen- te wenden tot den Inspecteur. Uit eenige besprekingen die het secreta riaat van de Kamer'verder met den Inspec teur der Invoerrechten en Accijnzen te Den leider gehad heeft, is gebleken, dat de minis ter voor het geval fabrikanten tevens een winkelzaak exploiteeren waarin artikelen worden verkocht welke door hen nimmer ze'f worden of kunnen worden vervaardigd en die zij dus van andere handelaren of fabrikanten jetrekken, hun bedrijf als twee afzon derlijke bedrijven beschouwt en de fabri kant derhalve de levering van de hiervoor vermelde goederen uit zijn winkel niet in zijn ïoedanigheid van fabrikant doet. In een der gelijk geval wordt ook de oude handelsvoor raad der niet-zelfvervaardigde artikelen nim mer belast en is dus ook vergunning voor on belaste aflevering tot 1 April of 31 December niet meer noodig. Zoo zal voor het bedrijf van een kleermaker, die ook een heerenmode zaak exploiteert, bovenbedoelde splitsing kun nen worden doorgevoerd. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken is het faillissement van P. Reijenders, hotelhouder te Hoorn, Groote Oost 70, met benoeming van mr. Ubbens tot rechter-commissaris en mr. Dwars tot cu rator. PACIVOLO-AVOND. De groote avond van Pacivolo zal Zater dag plaats vinden. Er zal een revue worden gegeven waaraan een groot aantal leerlingen zullen medewerken. De tekst van de revue is door den heer G. Grondsma geschreven. Het arrangement voor de muziek is van den heer S. Spruit De dansen worden ingestudeerd onder leiding van Ina Cortez en de meisjes van de Handelsschool zullen dien avond a's revuegirls optreden, terwijl de jongens hun vocale en musicale prestaties ten beste geven. OP VRIJE VOETEN GESTELD. De brillenkoopman B., die als verdacht van diefstal te rinkhuizen was gearresteerd en ingesloten in het Huis van Bewaring al hier, is heden door de rechtbank op vrije voeten gesteld. TOT RECHTER BENOEMD. Bij Koninklijk Besluit van 15 Maart is be noemd tot rechter in de arrondissements rechtbank te Rotterdam mr. L van Lookeren Campagne, thans secretaris van den Raad van Beoep voor de directe belastingen te Alk maar. BRAND TE SCHAGERBRUG. Woensdagmorgen is in de woning van den heer T. Reens aan de Grootesloot te Schager- brug brand uitgebroken. De bewoners brach ten een bezoek aan de Schager Paaschveeten- toonstelling. Spoedig nadat de brand weid ontdekt, was de motorbrandspuit van Scha- gerbrug aanwezig. De brandweer slaagde er in 't huis gedeeltelijk te behouden. De geheeïe inboedel ging echter verloren. De oorzaak van den brand is niet bekend. Wij vernamen, dat huis met inboedel tegen brandschade verzekerd zijn. UITGESTELDE BIJEENKOMSTEN. De door de politie-maatregelen in ver band met het overlijden van H. M. de ko ningin-moeder uitgestelde bijeenkomsten van de Ned. Ver. van Huisvrouwen en be treffende de voordracht van dr. van Ame rongen, zullen nu op andere data plaats vinden. De afd. Alkmaar van de Ned. Ver. van Huisvrouwen houdt haar gezelligen thee middag niet op Dinsdag 27 Maart, maar op Woensdag 28 Maart (2y, uur in 't Gulden Vlies). De voordracht van dr. van Ame rongen die op hedenavond bepaald was wordt, zooals nader zal worden aange kondigd, thans Maandagavond a.s. (8.15 uur in de Dancing van de Harmonie) gehouden. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 6.38 uur licht op. VERPLICHTE AANGIFTE VAN VOORRADEN ZETMEEL EN ZETMEELP RODUCTE N. Van bevoegde zijde vernemen wij, dat voorraden zetmeel en zetmeelproducten (aardappelmeel, arrowroot, sago, tapioca, mass'e, druivensuiker, glucose, blanke siroop, confiseurssiroop, detrine, stijfsel, maizena, puddingpoeders, plantaardige lijm), welke aanwezig warxen op 30 December 1933, alsmede de op dien datum onderweg zijnde partijen, aan de Stichting Nederlandsche Meelcentrale behooren te worden opgegeven Importeurs en grossiers, alsmede fabri kanten, die genoemde artikelen in meerdere of mindere mate verwerken, in het kort, allen, die een of meer der bovengenoemde produc ten in hun bezit hebben, zijn verplicht die opgave te verstrekken Er wordt op gewezen, dat liet niet ontvangen van een desbetreffen de circulaire niet ontslaat van de verplich ting, de vereischte opgave te doen Voorts wordt medegedeeld, dat fraude het verstrekken der gegevens reeds ze streng is bestraft. in naar waarnemingen, verricht in van 22 Maart. -«ra Medegedeeld door het Kon. Nederi Instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 7680 Sarna. 'y ®M. U.W* bar0mete,a"d '51,3 „M. pMig tot dm avond v,„a Zwakke tot matige zuidelijke tot «mmh wind; nevelig tot betrokken of zS'1^ wolkt; weinig of geen regen; weinig 1*!" dering in temperatuur. 8 Weeroverzicht. De gebieden van hoogen luchtdruk in u noordoosten en zuidwesten namen beid» beteekenis toe. Een krans van ondiene miniJ" omgeeft een vlak gebied van hoogen fi over het vasteland van Europa. In het w«ïï is de luchtdruk stijgende. In de omgeving i Groenland ligt een groot depressiegebied ml diepe minima. Over het geheele waamÜ mingsgebied zijn de winden zwak tot malia Ver in het oosten komen hooge temDerati<r« voor. In het westen is de temperatuurS beneden de gemiddelden voor den winter me groote vochtigheid in de onderste kilometer Op IJsland keerde de vorst terug De re. genval was zeer verspreid. Alleen in de om geving der depressiekernen viel meer dan matige regen. Bij het geringe luchtdrukver. val in onze omgeving is voorloopig geen toe. neming van wind te verwachten en blijft het weer koud en nevelig met nu en dan een wei. nig regen. BOND VAN KOORDIRIGENTEN IN NEDERLAND. Afdeeling Noord-Holland Bovengenoemde bond organiseert Zater dagavond 24 Febr. a.s. in de Unie een propa- ganda-avond. Deze avond is niet speciaal aê- doeld voor koordirigenten, doch ook en in 't bijzonder voor leden van zangvereenirinea en besturen. De bondsvoorziter, de heer Versloot, zal spreken over: Onze koorzangtaak. Onlangs hield de heer Versloot een lezing voor de Bond van Rotterdamsche zangver- eenigingen, welke rede zoo is ingeslagen, dat men verzocht deze rede in druk uit te geven. Deze rede De toekomst der koorzang wordt op bovenbedoelde lezing verkocht. Bovendien werken eenige collega's met hun koren mede, o.a.: een dubbelgemengd kwartet uit Santpoort, die op een zangweètq/d in Dordrecht van de 420 punten er 417 op zijn naam bracht. Ook het Christelijk Mannen koor uit Broek op Langendijk is luei geen on bekende door concerten in de muzieöuin. Najst veel nuttigs, wacht den bezoekers ook genot van goeden koorzang. Leider van het dubbelgemengd kwartet is ae heer H. J Arisz, terwijl de heer Paul Kok te St. Pan- cras het mannenkoor dirigeert Waar de B.v.K.i.N. steeds op de bres staat voor de verheffing van den koorzang, steeds contact wil zoeken met zangvereni gingen en bonden om dat doel te bereiken, spreekt het vanzelf, dat deze avond zeker w- langrijk is voor leden van zangvereenigiüg® en besturen. De afd. Alkmaar van bovengenoemden bond hoopt dan ook, dat de Unie-zaal zate dagavond te klein zal zijn. Toe toegang is vrij en het verplicht P gramma van 0.20 kan voor niemand Bezwaar zijn. HET K. R. O. PROGRAMMA. Voor do volgende dagen is het g-amma van de K. R. O- als volgt g* wijzigd: Vrijdag 23 Maart: Het programma blijft voor dien hetzelfde behalve de volgende wijzig g 18.00 tot 2000 u. gramofoonmuziefc 20.00 tot 20.30 u. het K. R- 0- or* o I. v. Johan Gerritsen. rt. Inplaats van het reeds vermeiri gramma zal een klassiek progra ten gehoore worden gebracht. 22.35 u. tot 24.00 gramofoonniuzwy Zaterdag 24 Maart ondergaat het 1" j gramma de volgende wijziginge 20.00 tot 20.30 u. gramofoonmuzij 20 35 tot 21.00 voordracht door Eerens. 21.00 tot 21.20 u. gramofonnrnuz- 2150 tot 22.05 u. voordracht y Henri Eerens. 22.05 tot 22.15 gramofoonmuzie* 22.15 tot 22.30 Henri Eerens. 22.30 tot 23 00 K. R- CL orkest. 23.00 tot 24.00 gramofoonmiude Voor Zondag 25 Maart zijn I wijzigingen aangebracht: 12.15 u. tot 12.30 herdenking door pastoor W Nolet. 12.30 tot 13 00 Iunchconceit. 26.15 tot 21 00 solistencon^ei^^q GETROUWD: >tifia Pieter Wijkhuizen en A"na Gertrud Weyers. :;4#1 GEBOREN: naffl en C»'J johan Frits, z. va. jog» Elisabeth Johanna van den t* s OVERLEDEN: frijnt5 Manus Koomen 89 }aaT'~ ar_ gehuwd met Pietei Swier 63 J

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2