HOE DE VOETBAL ROEDE. Alcmaria heeft feest gevierd. Atkmaarsche Courant van Maandag 23 Aprit 1934. Ajax en K. F. C. deelen de punten. Velocitas verliest van Willem II. De promotiewedstrijden: h.R.C. ver liest; de Alkm. Boys spelen gelijk, Om den landstitel. H. R. C. verliest. De Boys spelen gelijk. Over den wedstrijd. HET NEDERLANDSCH ELFTAL SAMENGESTELD, v. Male verve ngen door Keizer. HOE HET JONG HOLLAND VERGING. DE ALKMAARSCHE SCHOOL- WEDSTRIJDEN. DE ALKMAARSCHE CLUBS IN ACTIE. Zaandam IIAlkmaar Heiloo 08. Ted III (Haarlem)Be Quick 53. SPORT EN WEDSTRIJDEN. In Amsterdam werd gisteren de groote ontmoeting Ajax—K. F. C. gespeeld. De belangstelling was zoo groot, dat Ajax het Stadion had moeten huren, om de massa te kunnen bergen. Het is een spannende wedstrijd ge weest tusschen twee zeer verschillende speltypen en daardoor is het waarschijn lijk, dat de strijd in een gelijk spel geëin digd is. De W.-formatie van K. F. C. was oorzaak, dat Ajax niet kon winnen, doch was ook oorzaak, dat K. F. C. niet kon winnen, omdat haar voorhoede nu te zwak was. K. F. C. nam de leiding, doch uit een vrije trap kwam indirect de gelijkmaker Verdere doelpunten bleven uit, zoodat de puntjes verdeeld werden. Willem II ontving Velocitas, dat in de eer-te helft geen vat kon krijgen op het spel der gastheeren. Met de rust was het reeds 4—0 voor de thuisclub. Na de her vatting tapte Velo uit een ander vaatje en maakte al gauw een tegenpunt. Via 51 werd het toen 54 en de spanning steeg toen ten top. Het einde kwam met 64 voor de thuisclub. De stand is thans: Ajax 3 2 10 11—2 K. F. C. 2 110 5—2 Willem II 1 1 0 0 64 2 Velocitas 2 0 0 2 47 0 Heracles 2 0 0 2 2—13 0 Promotiewedstrijden. In afdeeling I speelde Velox thuis tegen 't Gooi, dat met een andere opstel ling in het veld kwam, een opstelling, die niet deugde. Velox won met 31. De stand is: D W. S. 2 110 3—2 3 Velox 2 10 1 4—3 2 't Gooi 2 0 11 2—4 In afdeeling II ontving R. F. C. haar stadgenoote Overmaas, dat na spannen den st! ijd met 54 won, R. F. Cs kans is nu wel verdwenen. De stand is: Hilversum 1 1 0 0 40 2 Overmaas 1 1 0 0 54 2 R. F. C. 2 0 0 2 4—9 0 In het Zuiden moet Middelburg degra datiewedstrijden spelen. Noad v. on thuis van haar met 64, terwijl terzelfden tijd N. A. C. thuis van Bleijerheide won met 6—1. De eindstand der vier onderste clubs in afdeeling tv luidt nu: Noad 18 5 4 9 28—33 14 B. V. V. 18 6 2 10 33—50 14 N A. C. 18 4 4 10 25—33 12 Middelburg 18 5 1 12 31—53 11 In het Noorden schoot H. S. C. uit haar slof en klopte voor de promotie het arme Alcides met 91! De stand is hier: De Kooi 2 110 4—2 3 H S. C. 2 10 1 9-4 2 Alcides 2 0 11 29 1 Eerst thans kunnen wij beseffen, hoe kostbaar de overwinning van Alcmaria op H. R. C. geweest is, want de Racers, die gisteren reeds haar eerste degrada tiewedstrijden moesten spelen, ontvingen Zaandijk en verloren met 31. Dat wordt in den Helder een benauwde boel! De stand is: Zaandijk 1 1 0 0 31 2 H. R. C. 10 0 1 1—3 0 .0. S. V. 0 0 0 0 0—0 0 Onze Alkmaarsche vierdeklassers speelden den uitwedstrijd tegen Meer vogels en wisten met groote moeite een gelijk spel te bevechten. De stand is: Alkm. Boy: 10 10 2—2 1 Meervogels 10 10 22 1 Beverwijk 0 0 0 0 00 1 MEERVOGELS I—ALKMAARSCHE BOYS I 2—2. Het eerste treffen is voorbij en nu We ons neder zetten om het geheele verloop te over zien, komen we tot verschillende conclusies. Reeds dadelijk durven we te verklaren gezien de omstandigheden waaronder ge speeld werd, dat het gelijke spel, hetwelk een winstpunt opleverde, ongetwijfeld een zeer goed resultaat te noemen is. Er waren moeilijkheden, ja zelfs zeer veel moeilijkheden, die de Alkmaarders te over winnen hadden. Spoedig zou blijken dat de groen-zwarte Zaandammers, vooral in eigen huis, moeilijk te kloppen zijn en een zooals in de competitie wel eens bleek, 5 1 achterstand in een 66 gelijk spel omgezet zou kunnen worden. Mannen dus, die tot het bittere einde zouden strijden Moeilijkheden liggen er vooral in het zeer effectvolle harde terrein, waarbij goed voet bal ten eene male onmogelijk is. Maar, de grootste moeilijkheid be stond wel hierin, dat de Zaankanters zoowel in letterlijke als figuurlijke zin zouden „vechten" om het tehoud van het derde klas- serschap. En vooral ir dit laatste zijn zij dan ook ten deele geslaagd. De degradan- ten-in-spé, die in doorsnee genomen groot en zwaar van stuk zijn, maakten wel eens wat te veel gebruik van hun lichaamskracht en toen terwijl nog een kv/art gedeelte van den tijd gespeeld moest worden, Kwadijk van het „tapijt" gewerkt was, was mede in verband met de afwezigheid van de Grand, de rood-witte aanvalslinie lamgesla gen. Enkele Boys-speleis demonstreerden de noodige vrees, iets wat veel afbreuk deed aan hun spel, doch natuurlijk zeer begrijpe lijk is, zoolang de factor „lijfsbehoud" in het geding komt. We weten dat de kanthalt v. d. Hilst tegen een geducht stootje kan, it f£en ^t harde Zaansche spel moest zelfs deze pootige knaap het afleggen. Mooi en fair was de strijd dan ook niet, doch het was de spanning, die zeer velen tot het einde bezig hield. Aanvankelijk zag het er naar uit, dat de Boys, met de beide winstpunten zouden gaan strijken en vooral toen de rust met een nut tigen 0—2 voorsprong inging. Doch ook thans bleek weer, dat iedere achterstand door de groen-zwarten te niet gedaan zou kunnen worden. De strijd werd steeds zwaarder en de gastheeren gaven zich over alle kanten meer dan voor de volle 100 pCt. Het resultaat was dan cok een tweetal doel punten, waarbij de puntjes netjes werden ge deeld, iets, wat vrijwel de juiste verhouding weergeeft. Bezien we de Meervogels-ploeg, dan noe men we allereerst de schotloosheid van de voorwaartsen, terwijl aan het stoppen, plaatsen en combineeren zeer vele tekortko mingen waren, tekortkomingen, die door een flink portie enthousiasme, we kunnen gevoeg lijk zeggen fanatisme werden aangevuld. In de buitenspel taktiek waren de Zaan dammers werkelijke grootmeesters, want ze konden het vaak klaar spelen, dat er over een groot tijdsverloop uitsluitend op de Boys helft werd gespeeld. De plotselinge uitvallen van de Alkmaarders mochten dan wel eens gevaarlijk wezen, doch men wachtte wel eens vooral op links, te lang met voor zetten, zoodat vaak het gevaar bezworen kon worden, ook al, daar de jeugdige Meervo- gels-doelman vooral na rust in zeer goede conditie was. Hij was dan ook ongetwijfelc de beste speler, want andere uitblinkers za gen we niet. Bij de Alkmaarders heeft de invaller-doel man een voortreffelijke partij laten zien en vaak wist hij op bewonderingswaardige wij ze redding te brengen. De backlinie hebben we wel eens beter gezien. Voor de rust was Michels er, door het effectvolle terrein nog al eens naast, doch hij wist zich vrij spoedig te herstellen Van de halflinie ging ook niet de gewenschte kracht uit, zij kon het harde Zaansche spel niet voldoende verzetten, v. d. Hilst maakte hierin echter een uitzonde ring en wist menige gevaarlijke Zaansche aanval op keurige wijze te bedwingen. De aanvalslinie begon goed en speelde voor rust vaak een aantrekkelijke partij. Op de linkervleugel miste men echter de Grand en toen na de rust Kwadijk het speelveld verliet, was de kracht voor een zeer groot deel gebroken. Bovendien werden een paar fraaie kansen onbenut gelaten, mogelijk ook wel door de terrein-hoedanigneden. Het systeem van de Boys, om door techniek een overwinning te behalen, ging niet op, daar voor leende eerstens het terrein zich niet en tweedens, de vinnige tegenstanders. kunnen we betrekkelijk kort zijn. Om precies half drie stellen de volgende elftallen zich op: Meervogels. Eswijle Winter Gelderman Zeeman Schuurman Onrust v. Born Korver de Boer Hollebeek Ramakers Scheidsrechter O Hartman. Boots Licht Kwadijk Brouwer Indri v. d. Hilst Koster Weel Michels Slikker F. Keesen Alkm. Boys. Nadat „Meervogels" de toss gewonnen heeft, biedt zij de kampioenen eerst r.og een bouquet bloemen aan, waarna Kwadijk den bal aan het rollen brengt. De gastheeren nemen reeds dadelijk het leder over en zetten een klein overwicht in. Reeds na 2 minuten wordt er gedoelpunt, doch deze goal wordt zeer terecht geannuleerd. De Eoys trachten zich los te werken, doch Indri vliegt nog al eens in de handig opgezetten buitenspelval, zoodat aan deze kant al het gevaar bezworen kan worden. Eindelijk gaat Indri er van door, een goede voorzet volgt, doch wordt door den Zaanschen doelman evengoed ge- keert. Een paar aanvallen en corners op het Boys-doel volgen, doch leveren eveneens niets op. Dan komen de Boys wat los, eenige aan vallen volgen, doch evenals bij een goed ge nomen vrije trap van v. d. Hilst, blijft succes uit. Dan gaat het Meervogelsdoel door het oog van de naald en enkele oogenblikken later zet Boots goed voor. Kwadijk springt op, doch kopt tegen de lat. Indri schiet echter toe en plaatst na precies een kwartier spelen hoog in, 0—1. De gastheeren laten zich geenszins ont moedigen, een corner op 't Boys-doel volgt, die echter achter geplaatst wordt, terwijl even later de Boer juist naast kopt. Bij een Alkmaarsche aanval breekt Licht goed door, doch wordt vlak voor doel gevloerd. Van der Hilst zet de toegewezen strafschop in een doelpunt om O2. Opnieuw mag v. d. Hilst een vrije schop verwerken als hij „bewerkt" wordt, doch ook dit gevaar wordt door de Zaandammers gekeert. Als Kwadijk goed doorbreekt, zet hij voor, doch Eswijle is Boots iets te vlug af. Wederzijdsche aan vallen volgen, waarbij eenmaal het Boys- doel aan een groot gevaar ontsnapt. Op nieuw dringen de Meervogels geducht op en als vlak voor rust Indri doorbreekt, zet hij goed voor, doch Kwadijk schiet echter over Reeds dadelijk na rust eenige wederzijd sche aanvallen. Als Boots goed door gedt aan Kwadijk, gaat het leder naar Indri, doch het boogschot gaat echter over. De Meervogels aanvallen leveren ook al niets op en in deze periode is v. d. Hilst buitenge woon op dreef. Tot tweemaal toe schiet Indri juist naast, waarbij een paar fraaie kansen om den voorsprong te vergrooten voorbij gaan. Na 18 minuten een plotselingen M-aanval en de rechtsbinnen brengt met een strak laag schot den stand op 1—2. Dit prikkelt de Boys tot meerdere activiteit, doch dan wordt Kwadijk geblesseerd en moet voorloo- pig met tien man verder worden gespeeld De rood-witte aanval is gebroken en eenige tijd later komt schenke het elftal completee- ren. Van der Hilst schiet en vrije trap van ver juist over. Als er reeds 29 minuten ge speeld zijn veroorzaakt Slikker hands en met een strafschop is de stand gelijk (2—2). Fanatiek wordt er nu door de Zaankanters om de overwinning gestreden, wat men te zien krijgt is niet veel moois en men ver langd naar het einde, die zonder eenige wij ziging komt. Doel: Keizer (Ajax). Achter: Weber (A.D.O.) en Van Run (P. S. V.) Midden: Pellikaan (LONGA), Ande- riessen (Ajax) en Van Heel (Feijenoord), aanvoerder. Voor: Wels (Unitas), Vente (Neptu- nus), Bakhuys (Z.A.C.), Smit (Haarlem) en Mijnders (DF.C.) Als reserves zijn aangewezen: Van Male (Feijenoord), Van Diepenbeek (Ajax), Graafland (H.B.S.), Oprinsen (N.O.A.D.), Lagendaal (Xerxes) en Schoe- maker (Quick, Den Haag. Het was te verwachten, dat v. Male deze keer vervangen werd door Keizer. Juist nu er in Antwerpen eigenlijk niets meer te verliezen is, mag de vervanging zeer gerechtvaardigd heeten. 't Is na tuurlijk de vraag, of Keizer beter is dan v. Male, maar dat zal Antwerpen wel leeren. Men schrijft ons: Het eerste elftal speelde j.1. Zaterdag in Enkhuizen tegen Dindua I. Na een zeer span- nenden en prettigen wedstrijd gelukte het Dindua een kleine overwinning, n.1. 21, te behalen. Een gelijk spel had de juiste ver houding beter weer gegeven. Met de rust was de stand 10 voor Dindua. Na de thee duurde 't geruimen tijd eer Dindua er 20 van kon maken. Toen kwam Jong Holland geducht opzetten en 't gelukte de kleine, aal- vlugge linksbinnen 't verdiende tegenpunt te scoren. In den stand kwam geen verandering meer, zoodat Jong Holland twee kostbare punten in Enkhuizen achterliet. Het elftal speelde een zeer goeden wedstrijd. Jongens, houdt moedig standende desespereert niet. Het tweede speelde een vriendschappelijken wedstrijd tegen Zwaluwen II uit Hoorn en verloor met een korfbaluitslag, n.1. 76. Zaterdagmiddag a s. komt de voetbalveree- niging Zwaluwen uit St. Pancras bij Jong Holland op bezoek, op 't terrein aan den Groeneweg. Er kan gewonnen worden, dushet moet Tevens zal het nieuwe kleedlokaal in ge bruik genomen worden. De heer Chr. Knaap, hoofd der Wilhelminaschool, heeft zich be reid verklaard deze plechtigheid te verrich ten. Jong Holland kan dus op veel belang stelling rekenen. Het publiek vorme zich een oordeel over spel en spelers en steune dan cok daadwerkelijk deze jonge vereeniging. Good luck, Jong Hollandianen! De uitslagen van de Zaterdagmiddag gehouden voetbalwedstrijden voor de 2de ronde zijn: Afd. A I. Gymnasium IR.H.B.S. I 24 Nijverh.avondsch. ILyceum I 20 Afd. A II. R.H.B.S. IIHandelsschool II 30 U.L.O. Bergen IU.L.O. Alkmaar I 24 Afd. A III. U.L.O. Bergen II— Ambachtssch. III 1—3 U.L.O. St. Joseph ILyceum II 03 Afd. A IV. Ambachtssch. IVR.H.B.S. VI 50 Centr. 7e en 8e leerj. I—U.L.O. Alkmaar II 16 De winnaars plaatsten zich in de finale, welke verspeeld zullen worden op Maandag 30 April. Het is met een feestavond van Alcmaria als met het drinken van een glas bruischende champagne. Eerst merk je niets, maar lang zamerhand voltrekt het weldadig-aandoend proces zich. Steeds meer kom je onder de bekoring van het gebodene en het mag als een verheugend verschijnsel worden uitgespro ken, dat het de feestcommissie van Alcmaria Victrix gelukt is, met grootendeels eigen krachten een cabaretavond samen te stellen, die zijn weerga in deze stad nog moot vinden. Maar laten we ons even onttrekken aan deze champagne-stemming en eerst het offi deele gedeelte afhandelen. Precies om 8 uur verscheen de voorzitter van de feestcommissie, de heer J. H. de Ha as ten tooneele, om met een vlotte speech de talrijke aanwezigen van harte welkom te heeten, in het bijzonder den heer de Boer (oud-consul), het bestuur van de korfbalver. „Kracht en Vlugheid", het bestuur van de zustervereeniging „Kinheim" en tenslotte den trainer, den heer Hamel en diens echtgenoote. Daarna volgde de huldiging van het kranige eerste elftal, dat zooenfin, u weet het allen; het degradatiespook is verdreven en voor dez~ heldhaftige verdrijving bood de heer de Haas aan Burger (die zijn laatsten wedstrijd gespeeld had) een rookstel aan, een sympathiek cadeau voor een niet minder sympathiek speler. Dat we voor de toekomst niet bang be hoeven te zijn, bewezen de behaalde kam pioenschappen van de adspiranten. Dank werd gebracht aan de verschillende firma's, die elk voor zich de eerste elftal-spelers met lekkernijen hadden overladen. Van de ingekomen telegrammen noemen we die van den heer Slinkert, K. N. V. B.- eonsul van Alkmaar en van den heer Klomp te Bergen. Felicitaties waren gezonden door het Dnbbelmannnenkwartet „Zang en Vriendschap", de voetbalvereeniging „Go- ahead" (Alkmaar), Z. V. V. (Zaandam) en door den heer Jan Elfring (eerelid), benevens een hartelijke brief van dr. v. Dam, die zijn spijt betuigde, niet aanwezig te kunnen zijn bij het glorieuze feest van de kranige Alcmarianen en in welken brief hij duidelijk liet uitkomen, hoezeer zijn voetbalhart nog meegeleefd had met den bangen tijd, welke Alcmaria had doorgemaakt en hoe verheugd hij was, dat Alcmaria nu al was het dan op het nippertje getoond heeft, een waar dig tweede-klasser te zijn. (Stormachtig applaus). Toen klonk het startsignaal voor den aan vang van het feest, tintelend van humor, sprankelend van levenslust en ongekende vreugde Wie schetst onze verbazing, toen we daar Siets Hamstra, nu eens niet als dribbelaar langs het lijntje, maar als conferencier met een liedje en een praatje, voor het voetlicht zagen treden Met een niet te miskennen flair wist hij ook op dit zware" terrein aller har ten aan zich te binden, zooals de gebruike lijke term luidt. Vooral het liedje „ligt" hem buitengewoon goed, omdat hij daarmee het zoozeer ge wenschte contact tusschen artist en publiek voortreffelijk wist tot stand te brengen (het was in ieder geval beter dan het contact van de microfoon met de loudspeaker, maar daar over straks). Bv-gcnnen werd met een daarvoor speciaal in elkaar gezet liedje „Gered", een liedje met een aardig refreintje (door de menigte in de zaal met gejuich begroet). Lach niet, geachte !ezer(es), maar Alcmaria is ook in het bezit van verbluffende Comedian Harmonists, zich noemde „Alcmaria-four". de helft van een dubbelmannenkwartet met een charmante piano-begeleidster. Den heeren De Grand, Stadegaard, Oudes en v. Boxem een woord van oprechte hulde voor de wijze, waarop zij een reeks vier stemmige liedjes ten gehoore brachten. In deze hulde deelt natuurlijk mevr. Oudes- Zijpe voor haar keurige begeleiding. Nadat het lid Jaap Kokkes onder groote hilariteit zijn wonderbord had ver toond, liet de heer Kroon zich als Noordhol- landsch boertje hooren in de karakterschets „Naar het stille strand". De prestaties van dezen all-round tooneelspeler zijn bekend genoeg om er hier in den breede over uit te wijden. Volgde een Pelikaan-gedichtje en een dito-liedje van Hamstra; geslaagd ais voren. Damesleden van de korfbalvereeniging „Kracht en Vlugheid" vertolkten een keurig verzorgd baliet, dat een groot succes ver wierf. En zoo naderde in vlug tempo de pauze, nadat Vaz-Dias de luisteraars nog vergast had op een cocktail van Alcmaria-steken De heeren de Haan en Sietsma brachten ver volgens aan al de medew." kenden, geen uit gezonderd, woorden van dank en erkentelijk heid. Toen half-time verstreken was, vroeg Siem Spruit met zijn band voor de rest van het cabaretgedeelte onze aandacht. Meer dan ooit moesten we de waarheid erkennen, dat Alkmaar was een provinciestadje met groote- stad-allures. Want Siem Spruit heeft een musical show in elkaar gezet met niet minder dan 30 medewerkenden. Deze revue van klank en dans is genaamd „On with the show" en beoogt te zijn een komische aaneenschakeling van Engelsche en Amerikaansche songs, die in snel tempo op elkaar volgen en in welker uitvoering een ongekende actie zit, die doet denken aan bekende Amerikaansche jazz- films. Natuurlijk was het eene nummer beter dan het andere, maar het geheel doet prettig aan en mag als zeer geslaagd worden be schouwd. Vooral de hot-numbers muntten uit door originaliteit, volmaakte bebeer- sching en een waarachtig gevoel voor ware jazz. Hier hooren naast den componist genoemd te worden allereerst Ton Kotter, een trom pettist met een zeldzaam raffinement in den klank, een onvermoeid bandlid met verbluf fende „ausdauer" en den saxofonist Piet v. Mode, die een soepele stijl bezit Jaap Sajet als de onweerstaanbare string-basser en Andert Dekker met zijn strak gehouden drum-solo's weten het publiek tot een matelooze geestdrift op te wekken. Van de „singers" is Loet Schöier als scat- singer ongetwijfeld de beste. Waarom Grondsma, die goed zong, ondanks het hard nekkig weigeren van de microfoon toch voor het interessante toestel bleef zingen, is ons een raadsel Het vocaal-trio (Grondsma, Grijzen en Holsmüller) had veel succes, even als Ina Cortez en de revue-girls met hup dansen. Jac. Amoureus speelde een juweeltje van een Whispering op hot-viool. The Rhythm Stormers mogen het niet bij dit officieele debuut laten. Ze moeten en kunnen worden: de band van Noordholland boven het IJ. En hiermede rest ons slechts te ver melden, dat de stemming van het bal onder leiding van den heer A. Englander in een laaiend enthousiasme haar hoogtepunt bereik te en dat Alcmaria. na afloop van dit feest, ervan overtuigd mag zijn, dat er moeilijk een glorieuzer afsluiting' van het voetbalsei zoen denkbaar was. De heer Hartland bood tijdens dit dans- festijn aan de Grand doosjes sigaren aan voor het eerste elftal en de gehouden collecte voor de weduwe van den heer Pelzer bracht 33.64 on. Tennis. Gisteren is overal in ons land de ten- niscompetitie begonnen en voor het eerst zijn ook drie Alkmaarsche clubs in competitieverband opgenomen. Zooals wij Zaterdag schreven, zijn deze drie clubs ingedeeld in de laagste klasse, de 3de klasse B. Het wil ons voorkomen, dat deze clubs wel in een hoogere klasse hadden kunnen uitko men, maar de N. L. B. heeft dat niet aan gedurfd, waarschijnlijk om geen prece dent te scheppen. Thans is het voor onze Alkmaarders zaak om te toonen, dat ze werkelijk te sterk zijn voor de 3de klas se B. De eerste Zondag is reeds een klin kend succes geworden. Advendo speelde thui6 tegen Verblifa uit Krommenie en won met 71. Alkmaar Heiloo, afgekort „Aha" was de gast van Zaandam II en won met 0! Be Quick ging naar Ted III (Haarlem) en verloor met 53. Advendo had al heel weinig moeite met Verblifa. Wel moesten de spelers even aan de wedstrijdsfeer wennen (dat kostte Schuurman een sei!), maar toen liep alles vlot en alleen de laatste damesdubbel werd, toen de stand reeds 70 was, verloren. „Aha" werd in Zaandam al heel pret tig ontvangen en de wedstrijd daar ver liep bizonder vlot en geanimeerd. Hier ging geen enkele set verloren, al waren er verschillende bij, die een spannend karakter droegen. De gedetailleerde uitslagen zijn: AdvendoVerblifa 71. heeren enkelspel: mr. H. Schuurman sl. K. Oosthuizen 46, 61, 61; W. Stroink sl. J. J. Werner 63, 60; dames enkelspel: moj. M. Hartkamp sl. mevr. Werner 61, 61; mej. J. C. v. d. Heide sl. mevr. Draaier 64, 64; gemengd dubbelspel: mr. Schuurman en mej. v. d. Heide sl. de heer en mevr. Werner 60, 6; ir. G. F. v. Dijk en mej. C. Hartkamp sl. L. J. Luinenburg en mej. M. Seisener 62, 63; heeren dubbel: ir. v. Dijk en W. Stroink sl. L. J. Luinenburg en K. Oosthuizen 6—3, 6—0; dames dubbel: mej. M. en mej. C. Hartkamp verl. van mevr. Draaier en mej. M. Seisener 6--8, 68. heeren enkelspel: Spachtholt verl. van B Schut 4J6, 4—6; Schierman verl. van A Offers 16, 36; dames enkelspel: mej. Schipper verl. van mevr. M. Schut 26, 79; mej. de Vries verl. van mej. A. Stroink 16, 26 gemengd dubbel: Spachtholt en mej. Schipper verl. van P. Schut en mevr. Schut 26, 36; Schierman en mej. de Vries verl. van A. Offers en mej. A. Stioink 46, 26; heeren dubbel: Spachtholt en Schier man verl. v. P. Schut en A. Offers 4—6, 36; dames dubbel: mej. Schippers en mej de Vries verl. van mevr- Schut en mej A Stroink 4—6, 5—7. Het meisje„Het spijt me zoo, lieveling, maar vader wil zijn toestemming niet geven, voor je hebt laten zien, dat je ruggegraat hebt." De tongeiing„Maar zou hij niet met een medisch attest genoegen willen nemen?" (London Opinion),

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 9