John Dillinger blijft onvindbaar. Sympathie voor den misdadiger. da's erger!" Auto te water gereden. Buitenland Daar ligt m'n STER-TABAK föuutenland VERKEERSONGEVALLEN Twee menschen verdronken. AVRO toe te staan het verslag van den ■wedstrijd te voltooien. Hierop heeft de VARA geantwoord met een herhaling van haar eigen voorstel. De AVRO zal nu in ieder geval het eerste eelte van den wedstrijd verslaan, het aan VARA overlatend, of zij alsnog voor Zondag wil besluiten ten bate van het luis- Politieagenten, soldaten, nationale gardes, rechercheurs, rechters, advoca ten en zelfs gouverneurs maken jacht op John Dilinger, Amerika's „staatsvijand no. 1". In vele steden Is de bevolking In heftige opwinding; posten met machine geweren versperren de straten, schoten verbreken de nachtelijke stilte- Doch met dat al blijft Dillinger onvindbaar. En voor zoover het Amerikaansche publiek zich ernstig met deze vragen bezig houit, huldigt het de vermoedelijk juiste mee ning, dat Dillinger's pogingen om te ontvluchten niet keer op keer konden slagen, als hij geen hulp kreeg van een zeker deel der bevolking. Inderdaad worden er ongelooflijke staaltjes verteld van de sympathie, welke velen gevoelen voor dezen misdadiger, hoewel zijn systeem, om altijd het eerst te schieten, reeds menig p olitie-ambtenaar het leven heeft gekost. Het betreft niet de hulp van corrupte ambtenaren of gedwongen diensten van een geïntimideerde platte landsbevolking. Veel bedenkelijker is 't geval van een dame uit de beste kringen, op wier landgoed oJhn Dillinger opdook, toen hij over de grens van een bepaalden staat moest vluchten. Zij herkende hem natuurlijk dadelijk van de portretten, die zij dagelijks in de krant zag staan. „Hal lo Dillinger", riep ze hem toe, „het num mer van je auto is immers allang be kend. Maar ik zal je mijn wagen geven, als je je daarvoor met mij laat fotogra feeren'. Bliksemsnel overzag hij de kans, welke hem geboden werd door deze op sensatie beluste dame. „Goed", grijnsde hij, „maar dan moet u mijn wagen ook nog 80 K M. verder laten rijden door iemand van uw per soneel". Dat gebeurde. De politie zocht verder naar den auto met 't bekbende nummer en Dillinger ontsnapte voor de zooveel- ste maal. Alle enomdat een verdwaasde vrouw zich met hem wilde laten fotogra- feerén, zoodat zij tegen haar vriendin nen uit de Fifth Avenue kan bluffen. En het is nog niet eens zeker, of zij van haar handelwijze geen last zal onder vinden. Nog steeds rijden de gepantserde poli tieauto's over de landwegen. Strak voor zich kijkend met samengeknepen oogen, letten de achtervolgers op den witten band van de straat, welke in razende snelheid onder hen wegglijdt. Ze hebben bijna geen tijd voor de reclameborden, we.ke in een onafzienbare rij langs de groote verkeerswegen staan. Maar één van die borden is toch wel geschikt om hen te brengen tot hoonend gelach of plotseling oplaaiende woede. Een handige ondernemer heeft n.1. de kans aangegrepen, hem door de belang stelling voor Dillinger geboden. Ieder een, die dit bord voorbij komt, zal on willekeurig het opschrift lezen, waarin Dillinger wordt aangespoord om Leg Hoffman's levensmiddelen te gebruiken, aangezien dat juist is, wat hij noodig KNOEIERIJ BIJ TARWELEVERINO OP ZUIDBEVEL AND. Het onderzoek naar de aan het licht geko men knoeierijen bij de tarwelevering op Zuid- Beveland heeft uitgewezen, dat er niet alleen door sommige landbouwers is gefraudeerd, maar dat ook in de kringen van den graan handel is geknoeid. Reeds twee handelaren, zekere C. D. te Goes en L. K. S. te Rilland Bath, zijn in arrest gesteld, terwijl het niet onmogelijk wordt geacht dat nog meer arrestaties zullen volgen. DRIE JEUGDIGE INBREKERS. In den nacht van Zondag op Maandag omstreeks drie uur is door surveilleerende politie-agenten een drietal jongens uit Den Bosch aangehouden. Deze jongelui houden zich altijd op bij de parades bij de St. Jans kathedraal en laten de vreemdelingen het beeld van den beroemden Erwtenman zien, terwijl zij er voor een paar centen een lang verhaal bij vertellen. De politie-agenten ver trouwden het zaakje echter niet, daar de jon gelingen, van wie de oudste veertien jaar is, reeds lang op bed behoorden te liggen. De Crt. deelt nader mee: Zij visiteerden de jongens en vonden een bedrag van 35 op hen. De jongens werden naar het politiebureau overgebracht, waar zij bekenden het geld bij den slager Van der Z. in de Stationsstraat te Boxtel^ gestolen te heb ben. Zij waren door een tuimelraam naar binnen geklommen en hadden een geldlade in den winkel met een groot slagersmes gefor ceerd. Daarna hadden zij onderweg een auto aangehouden en waren daarmede naar Den Bosch teruggereden, waar zij in het midder nachtelijk uur arirveerden. Het mes hadden zij in den auto achtergelaten. Voorts verklaarden zij nog dat zij op den Eersten Pinksterdag door middel van een valschen sleutel waren binnengekomen in den kruidenierswinkel van de firma P. in de Ver- werstraat te Den Bosch en daar uit de lade van een kasregister 10 wisselgeld hadden meegenomen. Van dit geld hebben zij een kaartje gekocht voor de bus, die hen naar Boxtel heeft gebracht. Zij worden ook ver dacht van het stelen van zwaneneieren. Nadat het drietal op transport gesteld was naar de marechausseekazerne te Boxtel terende publiek, het verzoek van de AVRO in te willigen. De minister van blnnenlandsche zaken heeft verklaard niet bereid te zijn zendtijd- rujl vóór te schrijven, zonder overeenstem- mi ^ussc^ien de beide vereenigingen. vada dus van de beslissing van de heeft. De betrokken firma fs er zleh wel licht niet eens van bewnst, hoezeer het staatsgezag door zulk een reclame wordt gehoond. De regeering is er nog niet in geslaagd haar verklaarden vijand in handen te krijgen en in deze reclame wordt die vijand feitelijk aangespoord om zich goed te voeden, opdat hij in de toekomst aan zijn vervolgers zal kunnen ontkomen. Doch in Amerika vindt nie mand dat erg. Wel zal menigeen het jammer vinden, dat hij zelf niet op dat mooie idee gekomen is. Gevaarlijke individuen. Ofschoon alle aandacht op het oogen- blik geconcentreerd is op John Dillinger, zijn er in de Ved. Staten nog veel meer gevaarlijke gangsters, die ondanks vele moorden nog rustig van hun vrijheid genieten. Onder deze misdadigers neemt Clyde Barrow een der eerste plaatsen in, met een lijst, waarop niet minder dan 12 moorden voorkomen. Ook hij ziet altijd kans, uit alle vallen, hem door de poli tie gesteld, te ontsnappen. Het aantal bankovervallen, welke hij naar 't voor beeld van zijn handigen collega onder neemt, staat niet vast, daar zij voor een groot deel aan Dillinger zelf worden toegeschreven. Zijn operatie-terrein is Texas, dat hij in even groote opschud ding heeft gebracht als Dillinger het midden-Westen. Barrow wordt steeds vergezeld door een vrouw in mannen- kleeren. Zij rookt altijd dikke sigaren en wordt ook meestal door niet-ingewijden voor een man gehouden. Ook Dillinger had reeds zoo'n charmante metgezelling, doch ook hierin bestaat nog een ver schil, daar Barrow's gezelschap, Bonnie Parker, alle overvallen zelf meemaakt. Of er van de moorden, die Barrow be gaan heeft, ook wat op rekening van Bonnie geschreven moeten worden, staat niet vast, maar het ligt voor de hand. Sinds meer dan een jaar spelen Bar row en zijn vriendin met politie ver stoppertje. Toen zij vorig jaar in Dallas omsin geld werden, schoten zij zich een weg door het politie-cordon heen, waarbij de sheriff gedood werd. Onmiddellijk daar op bevrijdden Barrow en Bonnie een ouden vriend, Hamilton, uit de gevange nis. Het hoogtepunt van hun carrière be reikten zij, toen ze door 2 staten werden nagejaagd en 700 politiemannen hen op de hielen zaten. Twee politie-beambten ontmoetten het paar op straat en hielden het aan, doch binnen een minuut lagen de beide mannen doodgeschoten op den grond. Den een had de man, den ander d- vrouw voor hun rekening genomen. De inwoners van Texas eischen drin gend reorganisatie van de staatspolitie er. de benoeming van een politiechef, die in staat is aan het schrikbewind van het gangsterpaar een einde te maken en het met zijn helpers veilig achter slot en grendel te zetten. zijn zij later wegens den inbraak in den krui denierswinkel weer ter beschikking gesteld van den commissaris van politie te Den Bosch. In verband met hun jeugd zijn zij voorloopig op vrije voeten gesteld. DE KONINGIN EN PRINSES JULIANA NAAR GRONINGEN. De koningin heeft het voornemen héden een gedeelte van de provincie Groningen te bezoeken. Prinses Juliana zal haar bij dit bezoek vergezellen. Het hooge gezelschap zal per trein van 13.17 uur te Winschoten aankomen en vandaar per auto de volgende plaatsen bezoeken: Wedde, Vlagtwedde, Onstwedde, Nieuwepekela en Veendam, om verder over Hoogezand naar Groningen te rijden, waar in het Gouvernementsgebouw in de Boteringestraat aan enkele personen gehoor zal worden gegeven. Met den trein van 19.38 uur zullen de beide vorstelijke personen Groningen weer verlaten. FRAUDE MET ZAAITARWE. Boeren eischen aftreden van ver dachte als plaatselijk secretaris der afd. Berghem van N.C.B. Onder zoek duurt nog voort. De geruchtmakende fraudezaak met de zaaitarwe in Noord-Oost-Brabant kwam Pinkstermaandag in een drukbezochte alge- meene vergadering der afdeeling Berghem van den N! C. B. ter sprake. Verschillende leden, zegt De Crt., gaven onomwonden te kennen, dat zij het aftreden eischten van den plaatselijken secretaris der afdeeling, den landbouwer Van der P., die in verband met de tarweknoeierijen als verdachte door de ambtenaren der tarwe-centrale is gehoord De aanwezigen geraakten al terstond in een zeer opgewonden stemming en luidkeels drong men op het heengaan van den secre taris aan. Het bestuur gaf de vergadering in overweging een motie van wantrouwen in te dienen. Klaarblijkelijk begreep geen der aanwezi gen wat dit woord beduidde en ook het be stuur achtte het blijkbaar niet wenschelijk den leden hierin van advies te dienen. Tot niet geringe verbazing van de bezoekers sloot de voorzittter plotseling met een formi- dabelen hamerslag de vergadering. Ondanks Ondanks de heftige protesten van de opge wonden boeren, die nog steeds het aftreden van het bedoelde bestuurslid bleven eischen. bleef de vergadering ontbonden en werd het zoodoende den vergaderden eenvoudig on mogelijk gemaakt hun meening kenbaar te maken. Het laatste woord in deze affaire zal nog wel niet gesproken zijn. Het onderzoek duurt nog steeds voort. Buiten het vergaderlokaal was de rust vooreerst nog niet weergekeerd In het stille dorp vormden zich na afloop verschillende groepjes ontevreden boeren, die in rumoerige stemming nog lang over de zaak bleven napraten. LANDDAG CHR. DEM. UNIE. Op den tweeden Pinsterdag is te Apel doorn een Landdag gehouden van de Chr. Democratische Unie. In den voormiddag voerde het woord de partijvoorzitter, de heer R. v. d. Burg, die tot onderwerp had geko zen „In ructige kracht". De heer H. Postu- ma, secretaris der C.D.U. sprak over het onderwerp „Trouw aan den Leider". 's Middags sprak op het meetingterrein het Lid der Tweede Kamer, de heer van Houten. HET TRANSPORT VAN DEN NIEUWEN LUTINE-TOREN. De nieuwe Lutine-toren, welke bij de fir ma H. Jonker en Zoon te Amsterdam is ver vaardigd, zal hedenmiddag tusschen twee en drie uur naar het eiland Terschelling ver trekken, waar het transport morgenavond wordt verwacht. KETEL ONTPLOFT. Twee gewonden. Gistermiddag is in de vulkaniseerinrich- ting van den heer D. G. de Jonge te Gro ningen een ketel uit elkaar gesprongen, waardoor de heer de Jonge aan den linker voet werd gewond en zijn knecht de heete vloeistof in het oog kreeg, waardoor hij in het ziekenhuis ter observatie moest worden opgenomen. Naar de oorzaak van de ont ploffing wordt nog gezocht OPRICHTING NEDERLANDSCHE SKI-BOND. Op de algemeene vergadering van de Ne derlandsche Ski-vereeniging, welke dezer dagen te Amsterdam werd gehouden, is o.a. in principe besloten, dat in samenwerking met de Nederlandsche Alpen Vereeniging een Nederlandsche Ski-bond zal worden op gericht. De statuten werden vastgesteld, de ■verhouding tot den A.N.W.B. geregeld en een technische commissie benoemd. O.S.P.-VOORZITTER OPNIEUW VERVOLGD WEGENS OPRUIING. Op 1 Juni a.s. zal voor de rechtbank te Haarlem terecht staan de heer P. J. Schmidt, voorzitter der Onafhankelijk Socia listische Partij. Hem wordt ten laste gelegd opruiing tot doodslag, wegens de door hem in een op 16 Maart j.1. te Zaandam gehouden openbare vergadering gesproken woorden, dat het proletariaat in geval van mobilisatie niet on gewapend zou zijn en niet voor, doch achter de kanonnen en machinegeweren zou staan en het kapitalisme er vóór. Verdedigster is mevr. mr. Chr. de Ruyter de Zeeuw uit Rotterdam. Eenige maanden geleden heeft de heer Schmidt een gevangenisstraf van twee maanden ondergaan, waartoe hij eveneens wegens opruiing was veroordeeld. MEISJE VAN EEN SCHIP GEVALLEN. Hartverlamming de oorzaak? Een 22-jarig meisje uit Rotterdam, dat de Pinksterdagen bij een familie zou door brengen, wilde na haar aankomst een op de loodsafhaalboot varenden oom begroeten. Terwijl ze met dezen stond te praten, viel zij plotseling tusschen den steiger en het schip. Hoewel zij spoedig werd opgehaald, kon men er niet in slagen de levensgeesten op te wekken. Het is vrijwel onverklaarbaar hoe het meisje van den steiger viel; men denkt echter aan een hartverlamming. SMOKKELAAR DOODGESCHOTEN. Maandag is de 25-jarige van Lanschot te Hoensbroek door de rijksambtenaren dood geschoten. De getroffene bestuurde een auto met gesmokkelde boter en had aan de som matie om te stoppen niet voldaan. VROEGERE DIRECTEUR VAN „HOENDERLOO" GEEERD. Op het gemeentelijk landgoed „Marialust" te Apeldoorn is Zaterdagmiddag een bank onthuld, gewijd aan de nagedachtenis van wijlen den heer M. van Wijhe Ezn., direc teur van de Stichting „Hoenderloo" en wet houder der gemeente Apeldoorn. De heer A. Imhoff, directeur van Hoen derloo, heeft de verdiensten van den overle dene geschetst, die directeur was van 1902 1921. De burgemeester van Apeldoorn aan vaardde namens de gemeente het monument. Hierna voerden eenige sprekers, onder wie ds. van Wijhe uit Vught, het woord. De bank is uitgevoerd naar een ontwerp van den beeldhouwer A. Puype uit Apel doorn. NEDERLANDSCH—SPAANSCH HANDELSVERDRAG. Tevens contingentenregeling getroffen. De sedert enkele weken te Madrid gevoer de NederlandschSpaansche handelsbe sprekingen hebben thans geleid tot het para- feeren van een handelsverdrag en een contingentenregeling door de voorzitters der beide delegaties, de heeren Lamping, directeur van den Economischen Voorlich tingsdienst en Schwarz, gevolmachtigd mi nister. De heer Lamping heeft zich daarna naar Lissabon begeven teneinde te onder, handelen over een handelsverdrag met Por tugal. SIGARETTEN-AUTOMATEN GEPLUNDERD. Vier jongens van 14 tot 16 jaar de daders. Eenigen tijd geleden kwam een sigaren winkelier uit een der drukste winkelstraten van den Linker Maasoever op het politie bureau aan de Nassaukade te Rotterdam vertellen, dat er al eenige malen tusschen Zaterdagavond en Zondagvoormiddag uit zijn automaten pakjes sigaretten verdwenen zonder dat hij een overeenkomstig aantal kwartjes in het geldlaatie vond. Het gelukte der politie de daders van deze diefstalletjes op te sporen. Het waren een jongen van vijftien en een van veertien jaar. Tijdens het verhoor kwam aan het licht, dat zij ook in het westen der stad opereerden. Bovendien bleken nog twee jongens, resp. van zestien en vijftien jaar, in het complot te zijn opgenomen. Tientallen pakjes sigaretten hebben deze vier jeugdige dieven uit de automaten weten te halen. Het viertal ie aangehouden en naar het politiebureau Nassaukade ge bracht. Naaat proces-verbaal was opge maakt zijn de jongens r.an de ouders terug gegeven. LANDDAG VAN N. S. B. TE WEDDE Groote belangstelling ook uit Duiisck- land. Op de historischen burcht te Wedde werd den tweeden Pinksterdag door de Nationaal Socialistische Beweging in Nederland (lei ding ir. A. A. Mussert) een landdag voor de noordelijke provinciën gehouden. De belangstelling was groot. Uit verschil lende streken des lands waren leden en be langstellenden opgekomen, vooral uit de groote steden .Ook uit de zuidelijke provin ciën en uit Duitschland was men per auto, trein en autobus naar Wedde gekomen. In totaal waren ongeveer 4000 menschen in het bosch bij den Burcht bijeen. Oorspronkelijk lag het in de bedoeling, den landdag in het Ter Apeler Bosch te houden, maar het gemeentebestuur van de stad Gro ningen had daartoe geen toestemming willen verleenen. Het weer was niet beoaald gunstig voor een verblijf in het bosch. Er woei een krachtige storm, terwijl het af en toe flink regende. Voor den aanvang van den landdag vond om 12 uur bij het standbeeld van Graat Adolf van Nassau te Heiligerlee een korte plechtigheid plaats. Ir. Mussert legde op het gedenkteeken een krans en huldigde de nage dachtenis der graven Adolf en Lodewijk van Nassau uit naam van 30.000 Nederlandsche nationaal-socialisten, terwijl hij eerbiedig dank zegde voor de offers welke zij gebracht hebben. De Landdag werd geopend door den groepsleider, ds. Bronneger Onnekes, die in zijn openingswoord memoreerde, dat deze bij eenkomst plaats vond op den bodem waar eenmaal de vrijheidsstrijd van ons volk was begonnen. Thans werd opnieuw een vrij heidsstrijd gestreden en spr. wekte allen op dezen strijd mee te strijden. Na een kort begroetingswoord van den al- gemeenen leider, voerde het eerst het woorö de heer Vlekke, die uiteenzette, dat de strijd der N.S.B. een strijd is voor het erfdeel dep vaderen, de eenheid van het volk, het waar achtige Nederlandsche volkskarakter en de plaats van ons volk in de wereld. Als tweede spreker trad op ds. van Duyl, die de komende gebeurtenissen schetste, wel ke haar uitgangspunt op dezen burcht had- den. De algemeene secretaris, de heer Van Geep» kerken, na de pauze het woord voerend, wees er op, dat de geestelijke crisis in ons volk d« N.S.B. heeft doen ontstaan. Tot slot werd het woord gvoerd door deo leider der N.S.B., ir. Mussert, over het on derwerp: Nationaal-socialisme en Landbouw. Door de communisten werd elders in Wedde een tegenbetooging georganiseerd, waaraan door een paar honderd personen werd deelgenomen. In verband hiermede waa een groote politiemacht op de been. Mare chaussee uit de drie Noordelijke provinciën was in Wedde samengetrokken. Ongeregeld heden hadden echter niet plaats. Zoowel de Landdag als de betooging der communisten zijn rustig verloopen. MOEILIJKHEDEN BIJ HET RIJN TWENTE KANAAL De dienstregeling bij de spoorwegen de aanleiding. Naar wij vernemen, hebben zich bij da rij ks werk verschaffing aan het Twente-Rijn* kanaal eenige strubbelingen voorgedaan welke ertoe hebben geleid!, dat ongeveer 250 tewerkgestelden uit Enschede en Oldenzaal voorloopig van plaatsing zijn uitgesloten. In verband met de nieuwe dienstregelMMr bij de Nederl. Spoorwegen zouden de arbeï ders uit genoemde gemeenten des Zaterdags, middags, in plaats van om één uur, eerst te drie uur kunnen terugkeeren. Daarentegen ia het uur van aankomst op de overige werk dagen 's middags ruim half vijf, d.i. ongevee» een uur vroeger geworden dan bij de win- terdienstregeling het geval was. Van de zijde der arbeiders werd nu ver zocht, een betere regeling voor den Zaterdag te willen maken. De inspectie voor de werk verschaffing, welke ten deze overleg moet plegen met de Ned. Spoorwegen, heeft aan. stonds, toen haar het verzoek bereikte, dit overleg aangevat, en wel, naar ons wordt medegedeeld, met gunstig resultaat. De arbeiders uit Enschede en OldenzaaJ hebben evenwel de resultaten van het op hun verzoek ingestelde overleg met de Spoorwegen niet afgewacht en zijn, tegen het advies der organisaties in, begonnen met den arbeid neer te leggen. Ongetwijfeld zal nu het gevolg zijn een uitsluiting gedurende eenige weken, in welke ook geen hulp inge volge de steunregeling mag worden ge geven. Gistermiddag is de heer J. Huyssen de Koeyer, lid van den gemeenteraad van Ter- neuzen, die met zijn zwager, den heer J. de Mul Wzn., per auto langs het Kanaal van Terneuzen naar Gent reed, te water geraakt en verdronken. Men vermoedt, dat de heer Huyssen onwel geworden is, waardoor hij de macht over het stuur is kwijt geraakt. De toedracht van het gebeurde. Omtrent het ongeluk vernemen wij nog de volgende bijzonderheden De slachtoffers zijn de 56-jarige J. J. Huyssen de Koeyer, die behalve lid van den gemeenteraad van Terneuzen ook bestuurslid was van de coöperatieve beetwortelsuiker fabriek te Sas van Gent, en zijn zwager de 53-jarige J. de Mul Wzn. Zij waren gezeten in een vierpersoons Citroën, waarmede zij op weg waren naar het Belgische grenskantoor, waar zij hun triptieken wilden laten ver nieuwen. Het ongeluk geschiedde te ongeveer elf uur, toen de wagen, na een paard en kar te zijn voorbijgereden, plotseling van richting veranderde en naar het kanaal toe zwenkte, om ongeveer 30 meter verder in de diepte te verdwijnen. Het is niet goed te begrijpen, dat geen van beide inzittenden uit den wagen is gesprongen, omdat daartoe, naar men aan neemt, ruimschoots de gelegenheid is geweest, daar het geruimen tijd moet hebben geduurd voor den auto in het water reed, aangezien de weg een breedte heeft van zes meter en de grasberm tusschen het wegdek en den water kant twe-en-een halve meter breed is. Men vermoedt, dat de heer Huyssen de Koeyer, die achter het stuur gezeten was, door een hartverlamming is getroffen. Hem was reeds verboden alleen te chauffeeren ir, verband met zijn gezondheidstoestand. Onmiddellijk, nadat de auto onder water was verdwenen, schoten van alle kanten om standers toe. Zekere Kaan, tijman aan de sluis van Terneuzen, die het ongeluk zag ge beuren, bedacht zich geen oogenblik en sprong gekleed te water. Hij heeft eenige malen gedoken, doch hij kon den auto niet vinden. Het dreggen, waarmede dadelijk werd begonnen, had echter spoedig resultaat. Men vond het lijk van den heer Huyssen de Koeyer op een afstand van den wagen, uit welk feit de conclusie kan worden getrokken, dat deze zich nog uit den wagen heeft weten te werken. Met behulp van een lier van de asseerende Belgische sleepboot „Mercurius" eeft men den verongelukten auto opgehaald en oo het droge gebracht. In den wagen lag het lijk van den heer de Mul. Het kanaal is ter plaatse acht a negen meter diep. De auto was gezonken tot een diepte van ongeveer zes meter en lag vier meter uit den kant. De wagen was slechts licht beschadigd. Bij onderzoeken bleek, dat de stuurinrichting en de remmen geheel in orde waren. De plek, waar het ongeluk is gebeurd, ie gelegen tusschen Terneuzen en Sluiskil, óp het grondgebied van eerstgenoemde ge meente. De beide heeren waren zeer geziene pe». soonlijkheden in Terneuzen, zoodat het be kend worden van het ongeluk groote v r1- genheid teweeg heeft gebracht.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 1