Waarom Verkade's Beschuit nooit „oudbakken" wordt. VERKADE'S BESCHUIT cent p.rol hcuma? Spoct JbfieepsüidittqeK HET NEDERLANDSCH ELFTAL NAAR ITALIË. De reis is begonnen! Vertrokken! Speelt Mijnders, ofniet? Groote belangstelling. BIJ GO AHEAD'S JEUGDBEZOEK AAN DE KAASSTAD. MEDISCHE SPORTKEURING IN NEDERLAND, POSTDUIVENVEREENIGING „STEEDS IN SPANNING", POSTDUIVENVEREENIGING >p „ALCMARIA VICTRIX". Neemt dan alleen STOOMVAARTLIJNEN. Stoomv. Mii. Nederland, Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. pi a .,®T3n' Holl. Lloyd. Stoomvaart Mij. Oceaan. Emzetco Lijn. xr- i bollandAfrika Lijn. HollandBr.-Indië Lijn. HollandOost-Azië lijn. HollandAustralië Lijn. Op een rijdende vrachtauto geklommen. Op de Weesperzijde te Amsterdam is gisteravond een ernstig ongeluk geschiedt Drie jongens waren daar op een rijdenden vrachtauto geklommen en hadden achter op de omhooggeslagen klap plaats genomen. Eensklaps geraakte de verbinding van de klap los en sloeg deze omlaag, met het ge volg, dat de drie knapen met een hevigen smak op den grond vielen. De G. G. D. heeft Ijen naar het isr. ziekenhuis aan de Nieuwe jfeizersgracht vervoerd. Een van hen, een jongen van 14 jaar, kon na verbonden te «ijn, naar huis worden vervoerd. De beide (anderen, resp. 14 en 15 jaar oud, bleken een Jidhte hersenschudding te hebben opgeloopen en moesten ter verpleging worden opge nomen. Motorfietsrijder tegen auto gereden; twee ernstig gewonden Gistermiddag tegen half zes had ter hoogte van de Tempeilaan te Soesterberg een ernstig ongeluk plaats, waarbij twee per sonen werden gewond. De motorfietsrijder Padings met zijn duo passagier Valkenburg, beiden uit Utrecht, ivilden een bijna stilstaanden personenauto passeeren. Op het kritieke moment draaide de auto de iEempellaan in, waardoor de motorrijder in het nauw werd gedreven. Met een flinke klap reed hij tegen den auto, bestuurd door den heer Leguft. De heer Palings zoowel als de heer Val kenhurg werden ernstig gewond aan armen én beenen. Zij zijn naar het ziekenhuis Lichtenberg te Amersfoort overgebracht. De motor werd totaal vernield. Aan de gevolgen overleden De vijf en-vijftigjarige wielrijder, de heer van Opstal, die gisterochtend op de Laan jjan Meerdervoort, hoek Pomonalaan te Den fiaag door een vrachtauto werd aangereden en in deerniswekkenden toestand naar het Roode Kruis-ziekenhuis gebracht is, is in den vooravond overleden. Het slachtoffer was plotseling van richting veranderd, zonder richting aan te wijzen. AUTO TEGEN TRAM GEREDEN. Eén ernstig, twee lichtgewonden. Gistermiddag is een personenauto, komen de uit de richting Nistelrode, bestuuid door een heer uit Nijmegen, waarin tevens zijn èchtgenoote en zijn zoontje gezeten waren, pip het kruispunt te Heesch, in volle vaart |iegen een met hout beladen goederentram ge leden, komende uit Veghel. De inzittenden van den auto werden vrij spoedig uit hun benarde positie verlost en een woning binnengedragen. Allen hadden Igiaswonden aan het hoofd, welke bij de vrouw van zeer ernstigen aard bleken te zijn. Na voorloopig verbonden te zijn, werd zij naar het huis van dr. Binsbergen overge bracht, ter verdere verpleging. De twee ove rigen konden, na verbonden te zijn, naar huis éerugkeeren. De auto is geheel vernield. KORTE BERICHTEN. Onder voorzitterschap van den heer C. H. van den Berg hield de Ned. Unie van Accountants haar jaarlij ksche ledenvergade ring in „Krasnapolsky" te Amsterdam. Op „Oud Berkenrode" te Heemstede, yvaar hij de laatste jaren woonachtig was, is Zondag in den ouderdom van 69 jaren over leden de heer P. H. Kaars Sypesteyn, pre sident-commissaris van de N.V. Nederland- sche Linoleumfabriek te Krommenie. Door onbekende oorzaak geraakte Maandagmiddag op de rivier de Bleek na bij Waalwijk hei motorschip van den schip- Eer J. de Wijs, dat geladen was met geperst ooi, in brand. In een ommezien was het ge- heele schip één vuur. Schipper en knecht kenden zich redden. In het najaar zullen postzegels met toeslag ten bate van de tuberculose-bestrij- ding worden uitgegeven. De eerste nieuwe Hollandsche haring is te Vlaardingen aangevoerd door den stoom- beuger VI. 85, schipper A. Visser. De kwa liteit is niet mooi. Voetbal. Gistermorgen om even over half tien zijn de Nederlandsche voetballers met de officials uit Arnhem vertrokken voor de lange reis naar Milaan. In Arnhem waren allen enkelen uit fezonderd reeds in den loop van 'inketermaandag aangekomen en on dergebracht in hotel Bristol, de inrich ting van onzen bekenden biljarter Dom- mering. Er heerschte dus wel een spor tieve geest, want papa Dommering, die zelf zoo dikwijls ons land vertegenwoor digd heeft in het buitenland, v.eet, wat sport beteekent, weet, wat concentratie is. Bij Dommering was het volgens het Hbld. al precies zoo als bij Lotsy thuis. Pakken en nog eens pakken met a'lerlei artikelen zijn er afgeleverd voor de spe lers. Zoo werden er o.m. enkele kvatten met Victoria-water bezorgd, een pak scheerzeep, scheermesjes, terwijl er zelfs voorinsectenpoeder gezorgd was! Groot was de belangstelling van de zijde van het publiek. Zoo om een uur of zeven stond het Stationsplein zwart met menschen, die wachtten, om een glimp op te vangen van onze voetballers. Pellikaan en Wel6 onder de hoede van den voorzitter der keuzecommissie wa ren de eersten, die de eerehaag passeer den, waarbij een hoera opging. Succes sievelijk kwamen ook de andere spelers aan, waarna zijn naar het speciaal ge reserveerde gedeelte van het hotel ge leid werden. Vc Iedere winkelier zal U Verkade's be schuit steeds heerlijk versch en knap- perig-bros afleveren. Dat komt, omdat Verkade's beschuit den tijd niet krijgt om „oudbakken" te worden, want deze voortreffelijke, voedzame beschuit wordt het meest van alle merken verkocht! Ondanks het feit, dat Verkade's be schuit thans slechts 9 ct. per groote rol kost, blijft de oude kwaliteit strikt ge handhaafd I Vergelijkt U eens ieder willekeurig ander merk met de echte Zaansche Verkade's beschuitUw eigen smaak zal er dan voor zorgen, dat U ze blijft gebruiken, deze beroemde 9 Om even voor 12 uur des avonds kwa men Lagendaal en Jaap Mol binnen stappen, toen de anderen reeds op een oor lagen, en Weber kwam pas tegen half één. Gejus en Bakhuys hadden be richt, dat zij gistermorgen zouden arri- veeren. Maar thans wordt bekend, dat v. d. Meulen eerst Woensdag vertrekt. Een der meest verontrustende berich ten is dat het meespelen van Mijnders nog lang niet als vaststaand moet wor den beschouwd. Pas vlak voor den wed strijd kan hierover een beslissing wor den genomen. Van Nellen is niet meegegaan. Diens vader is ernstig ziek, zoodat de links buitenplaats weer groote zorgen geeft. Volgens Lotsy komt Argentinië met een amateurselftal uit, dat absoluut kansloos is. Verder vernamen wij van hem dat het Maandagavond j.1. met de radiouitzending nog niet in orde was tusschen A.V.R.O. en V.A.B.A., doch hij verwachtte dat deze geschiedenis wel tot een oplossing zal worden gebracht. Aardig was nog hetgeen Lotsy vertel de van een Utrechtsehen schooljongen, schreven met het verzoek hem een en- die naar Mussolini een kaart had ge- treebiljet te willen bezorgen. In ant woord daarop kreeg hij een door den Duce eigenhandig geschreven brief en wavoor den knaap misschien van nog meer waarde was, ook een entreebiljet. Maandagmorgen is de delegatie dr. Van Prooye, Steven Coldewey, Sajet en Stral reeds naar Italië vertrokken. Bij de 18 spelers van het gezelschap waren de volgende leiders, t.w. de heeren K J. J. Lotsy, voorzitter T.C., O. de Vries, gedelegeerde van het bondsbestuur, F. C. Triebei en H. Herberts van de Keuze- Commissie, C. H. Poen, lid der T.C., dr. Van Dam, lid der Medische Commissie, L. Boeljon, hoofdconsul, en trainer Bob G.endenning. De reis gaat eerst tot Bazel, waar eenig oponthoud zal zijn, daarna gaat het direct door naar Como. In dezen trein wordt een extra slaaprijtuig opgenomen, dat in Chiasso op de grens van Zwitser land en Italië wordt afgehaakt, en daar tot in de morgenuren blijft staan. Met bussen wordt dan verder de reis naar Como gemaakt. Wij, en met ons duizenden, neen tien duizenden, wenschen hun een goede reis, en veel, zeer veel succes in het mooie Italië. We dienen wel te bedenken, om te kunnen zingen: „We gaan naar Rome" moeten ze eerst Milaan gepasseerd zijn- En nu zijn ze vertrokken. Bakhuys kwam op 't laatste nippertje in den trein en voelde zich, evenals Vente, volkomen fit- De stemming in den trein was perfect. De gramofoon werd in werking gesteld, het edele bridgespel bleek ook voor deze spelers aantrekkelijk, Mol ontpopte zich als een zeer geoefend harmonicaspeler, grappen werden verkocht en De Duitsche douane was al heel wel willend. Geen koffer werd uitgepakt, de echte Hollandsche roomboter mocht door", een wagonlading groenten, er werd niet naar omgekeken! Dat was werkelijk goed gezien van die Duit- schers. En zoo ging het vlug verder en gister avond werd Luzern bereikt, waa over nacht werd. En vandaag zullen de spe lers in Como aankomen. Dan kan de kok een begin maken met zijn werk; want er zullen hongerige magen zijn! Nog steeds is het zeer twijfelachtig, of Mijnders wel zal meespelen. Onze Alk- maarsche geneesheer dr. van Dam, die met zijn vrouw de reis meemaakt, zal pas Zaterdagavond beslissen, of Mijn- dei:; mag spelen. Daarom moeten v. Nel len en vermoedelijk Graafland zich ge reed houden, om te kunnen invallen. Beiden zijn nog in Nederland, doch onze K. L. M. is vlug en veilig. Laten wij ech ter hopen, dat Mijnders Zondagmiddag voor 100 k fit is en meespeelt, 't Ver hoogt de kans op een overwinning. Er bestaat voor den wedstrijd Neder landZwitserland zeer groote belang stelling. De Ned. Reisvereeniging heeft drie extra-treinen gecharterd en deze zijn geheel volgeboekt. Diverse reisbu- reaux hoekten ook groote aantallen en bovendien gaan velen per eigen auto of per toeringkar naar Milaan. Zeker is, dat een 5000 Nederlanders, waarschijn lijk zelfs wel een 8000 in Milaan onze jongens zullen aanmoedigen. En de rest zal naar Hollander luiste ren. Als er nu maar overeenstemming komt tusschen de A.V.R.O. en de VARA.!.... Die overeenstemming moet er komen. Daar vraagt geheel Nederland naar, geen enkeling uitgezonderd. En mocht die overeenstemming niet komen, dan toont Nederland, hoe een klein land klein, zielig klein kan zijn. Het bezoek van de „Go Ahead-toekomst" aan de kaasstad waar de Deventenaren de gasten waren van de Alkmaarsche Boys, be hoort reeds enkele dagen tot het verleden en sleéhts de herinnering kan nog geruimen tijd blijven voortbestaan. Het was des Zaterdagsmiddags bij het station een gezellige drukte, toen de rood gelen werden binnengehaald en gelijk het „haring-en-brood" bij 't Leidensch ontzet, aan de diverse pleegouders werden uitgedeeld. En men kon zich des avonds bij de singelgrach ten, bij het beroemde Waaggebouw of Vic toriebeeld, of in de Allernaarder hout bij de Apenkooi bevinden, overal ontdekte men groepjes kaasmensChen met hun koekstad- gasten, die ae kaasstad onder een zending koek hadden bedolven. De eerste Pinksterdag werd reeds vroeg ingezet met een mooie tocht langs de prach tige duinenrand naar Kamperduin, om daar de voor velen van hen onbekende Noordzee in oogenschouw te nemen. Mocht een minder gunstige temperatuur er voor zorg hebben gedragen dat een bad in het zilte nat nog verre van aangenaam was, men verzoende zich reeds met een strandwandeling en eenige „zandbaden". Dat de schoonheid van Bergen, 't Woud, Egmond aan den Hoef en Heiloo nog even in oogenschouw werd genomen, behoeft vrijwel geen betoog. Ongetwijfeld zullen de Deventenaren dan ook op deze tocht hebben genoten. Den tweeden dag zouden de friendly games plaats hebben en het eerste treffen was tus schen de beide jeugdelftallen van genoemde vereenigingen. Aan spanning geen gebrek en toen de rust ingang hadden de volgelingen van Halle c.s. een nuttigen en verdienden 1-2- voorsprong behaald. Reeds dadelijk na rust gooiden de Boys er een geducht schepje op, doch vonden de Deventer-defensie in zeer goeden vorm. Toch hadoen de gastheeren Tenslotte geluk toen de Grand die na z'n ongesteldheid een nuttige oefenpartij kon spelen, naar binnen zwenkte en met een goed schot den stand gelijk maakte, 2—2. Vanaf dit oogenblik werd er geducht om de overwin ning gestreden, doch beide verdedigingen waren ongenaakbaar. En toch, toch hadden de koekmensChen de meeste kansen, doch het zat hen niet mee, terwijl hun spel over het algemeen te veel combineerend was en men ten slotte voor doel niet te veel kans kreeg tot schieten. Trouwens, het zuivere schieten ontbrak nog wel eens, mogelijk deed ook de zeer sterke wind, die dwars over het veld stond, daaraan veel afbreuk. Het einde kwam zonder eenige verandering, zoodat de Go Aheadjeugd van de het vorig jaar op eigen terren geleden 34-nederlaag, geen revanche had kunnen nemen. De beschikbare prijs een zilver bekertje, werd hun echter over handigd, daar de Boys immers terrein-voor deel hadden genoten en het dus tot een over winning hadden moeten brengen. De beide opstellingen waren als volgt: Al km'. Boys. F. Keesen F. Olivier Smeets Akkerman v. d. Meer Licht Schenke Vennik Goudsblom v. Eerden de Grand Scheidsrechter Geervliet. Beumer Matenaar Bosselaar ter Beek de Kreek Heidenrijk Wijnhout Beeltman Kolkman Meeuwenberg Speijers Go Ahead. De tweede ontmoeting tussChen de beide junioren-ploegen werd wei een Alkmaarsdhe zege. Met rust hadden de jeugdige Boys die heel goed spel hadden laten zien, een nuttigen 20-voorsprong, een voorsprong, die zelfs tot 40 kon worden vergroot. Zij die dachten, dat de Westerwegbewoners een nog grooter en gemakkelijker zege konden be halen, kwamen bedrogen uit, want de gasten brachten in hun team een kleine verandering aan en gooiden er een geducht schepje boven op. Het gelukte den linkshalf die in de voorhoede was gaan spelen, den achterstand te verkleinen tot 42 enhet Boys-doel ontkwam enkele malen aan een doorboring, waarbij tevens het derde tegenpunt uitbleef. Toen de gastheeren er ten slotte 52 van maakten, was het pleit beslist en hadden zij van de eertijds geleden 72-nederlaag re vanche genomen, waarbij de voor deze ont moeting beschikbaar gestelde prijs in de kaasstad bleef. In dit treffen werden zoowel van Deventer als van AlkmaarsChe zijde zeer goede staaltjes jeugd-voetbal laten zien. Ondanks het feit, dat er in beide ontmoetin gen hardnekkig werd gestreden om de over winning, was de verstandhouding uiterst sportief en de Deventer gasten hébben dan ook onbetwist in Alkmaar een zeer goeden indruk achter gelaten, De opstellingen bij den tweeden wedstrijd waren nog als volgt: Alkm. Boys. Hoed Dijkman Schuitemaker Obdam Booy Poeze v. Leeuwensteijn de Jong Muileman de Groot Kossen Scheidsrechter Reijers. Denkers Vermeulen Kluin Koopman Burgter Noppert Zwart Koers Peters Kers Sadelaar Go Ahead. Na nog een prettigen middag, waarbij de knaleffecten van het gemeentelijk sportpark werden beoordeeld, had in den avond de groote uittocht plaats, die tevens deze on getwijfeld onvergetelijke toer voor de Go Ahead-jeugd, afsloot. Met een „tot weers- ziens" zette de trein zich naar het nabije Oosten in beweging. Zaterdag heeft te Amersfoort de algemee- ne vergadering plaats gevonden van de fede ratie. van bureaux voor medische sportkeu ring in Nederland, welke bijeenkomst druk bezocht was. Prof. dr. F. J. J. Buytendijk presideerde ze en gewaagde in zijn openings woord van den voortdurenden groei der fe deratie. De vergadering keurde het jaarver slag van den secretaris-penningmeester en de voorgestelde begrooting goed. In de kas- commissie werden benoemd de heeren Van Pareren (Amsterdam), Mulder (Gouda) en Meyerinck (Almelo). De voorgestelde wijzi gingen van het huishoudelijk reglement, noodig geworden in verband met de Konink lijke goedkeuring op de statuten en de op heffing van de Nederlandsche geneeskundi ge vereeniging voor lichamelijke opvoeding, werden goedgekeurd. Een voorstel van de stichting te Winscho ten, om de keuring ieder jaar verplicht te maken, lokte een uitvoerige discussie uit Aan het bestuur werd opgedragen, nadere besprekingen dienaangaande te voeren. De aftredende bestuursleden, prof dr F l Jt B,7te"dii1j' wnd- voorzitter, en de heer K- J. M. Hardeman, secretaris, werden bij acclamatie herkozen. Als officieel orgaan werd het tijdschrift voor sociale geneeskun de aangenomen. In het najaar zal blijkens mededeelingen van den voorzitter een tweede sportartsen- dag worden gehouden. De voorzitter bracht onder applaus der vergadering den secreta ris hulde voor zijn succesvol werk. Postduiven De postduivenvereniging steeds in Span ning hield Zondag 20 Mei een wedvlucht met oude duiven vanuit Compiègne (Frank- 7J !i 4fst.and 390 K-M- Los 8.10 uur Wind Zuid-West. De aankomst was als volgt: 1. G. Hijmans i2.59.59 2. H. Pel j oi 43 3. J. Huiberts Jzn. l!o2 50 4. G. Hijmans i .05 37 5. r. H C. Dingerdis 1.07 06 6. J. J. Veel 1.11.13 7. G. Hijmans 1.12.31 8. J. Huiberts Jzn. 1.15.01 9. J. Th. W. v. d. Idsert 1.28.06 10. A. J. Dekker 1.28.16 11. J. J. Veel 1.29.17 12. G. Hijmans 1.31.38 13. C. J. Paullisse 1-31.41 14. J. Huiberts Jr. 1 33.58 Bovengenoemde vereeniging hield Zondag 13 Mei een wedvlucht met oude duiven van. uit Mons (België). Afstand 250 K.M. Log g uur. Wind Noord-West. Aantal deelnemende duiven 278. De prijzen werden als volgt be haald: C. G. de Nijs 1, 2, 12, 16} H. Machielse 3, 21, 41, 52} L. v. Vuure 4, 10, 20, 30, 45; W. J. Meijer 5; J. Egbergen 6, 9; De Looze en Pauw 7, 14, 47; Joh. Bek 8, H. j. Caarls 11, 33, 37, 42, 44, 48, 54, B. Termaat 13, 15, 23, 26, 31, 34, 50} S. Dingerdis 17, 35; H. J. Struijs 18, 28; G. H. Waijboer 19, 51 N. Ypma 22, 25; T. v. Gijzen 24, 55; D. Haasbroek 27, 40} S. Hopman 29; C. H. Noome 32, 38, 39; A. Haring 36; P. H. Ranzijn 43} Th. Pronk 46; Jn. Kaper 49; C. Geurtz 53. De tijd van van nr. 1 was 12.4.0 en van nr. 56 12.32.5. TAB Uitsluitend verkrijgbaar in de1' TiruirttwMbiuua 20 tabl. 70 ets. en oronjeigkjes vo» 2 tohl A tri—. Chr. Huygens, 22 Mei v. Noorwegen te Affl» sterdam. Johan v. Oldenbarnevelt, thuisreis, 22 M«l te Genua. Tabian, thuisreis, 19 Mei v. Marseille. Enggano, thuisreis, 19 Mei v. Batavia. Tabinta, uitreis, 21 Mei te Tjilatjap. Tanimbar, uitreis, 21 Mei te Bombay. Achilles, 20 Mei v. Beyrouth n. Malta. Amor, 20 Mei v. West-Indië te New-York. Ariadne, 20 Mei v. Hamburg te A'dam. Barneveld, 0 Mei v. Antw. te Amsterdam. Calypso, 21 Mei v. Bari n. Catania. Cottica, 21 Mei v. W.-Indië te New-York. Euterpe, 22 Mei v. La Pallice te A'dam. Fauna, 21 Mei v. Gibraltar n. Oran. Ganymedes, 21 Mei v. Constanza n. Stam, boul. Hebe, 19 Mei v. Corcubion n. A'dam. Hercules, 20 Mei v. A'dam te Hamburg. Hermes, 21 Mei v. P. au Prince n. C. Haitien Mars, 19 Mei v. Tarragona te Torrevieja. Medea, 18 Mei v. New-York n. P. au Prince, Merope, 21 Mei v. Lissabon n. A'dam. Nereus, 19 Mei v. Kopenhagen n. Gdynla. Oranje Nassau, 20 Mei v. W.-Indië 1. v. Ha- vre te Amsterdam. Orestes, 19 Mei v. Vostizza n. Algiers. Orion, 20 Mei v. Ceuta te Genua Orpheus, 21 Mei v. Aarhuus te A'dam. Perseus, 22 Mei v. Stettin te Amsterdam. Pluto, 20 Mei v. Uddevalla te A'dam. Simon Bolivar, uitreis, 19 Mei v. Cristobat n. Cartagena. Stella, 20 Mei v. Algiers n. Malta. Tiberius, 20 Mei v. Valencia te A'dam-. Ulysses, 19 Mei v. Samos te Smyrna. Venezuela, 21 Mei v. A'dam te Hamburg. Vesta, 21 Mei v. Faro te Bareelona. Flandria, uitreis, 21 Mei v. Lissabon. Orania, uitreis, 19 Mei te B.-Ayres. Zaanland, thuisreis, 21 Mei te Bahia. Zeelandia, thuisreis, 21 Mei v. Funchai (Madera). ai i Amerika-Liin. Alwaki (thuisreis, 21 Mei v, Rio Janeiro. Binnendijk, 21 Mei v. Rott. te Boston. Damsterdijk, Rott.-N. Orleans, 20 Mei t« Londen. Lochkatrine, Vancouver-Rotterdam, 20 Mei te Londen. Volendam, Rotterdam n. New-York, 19 Md v. Southampton. Tosari, 21 Mei v. San Francisco n. CalcutU. Rotterdamsche Lloyd. uaroet, uitreis, 19 Mei te Singapore, lndrapoera, thuisreis, 20 Mei v. Sabang. Kota Nopan, 22 Mei v. Rott. te Hamburg. K°ta Pinang, uitreis, 21 Mei Finisterre. Kota Radja, thuisreis, 22 Mei te Suez. Kota Tjandi, uitreis, 22 Mei te Sabang. Palembang, uitreis, 21 Mei v. P. Said. Blitar, 22 Mei v. Batavia n. Rott. Garoet, 22 Mei v. Rott. te Batavia. Ajax, Japan-Rotterdam, 19 Mei te Suez. Antenor, 20 Mei v. Japan te Rott. Antenor, 21 Mei v. Rott. n. Glasgow. Eurybates, 19 Mei v. Liverpool n. Macasser Helenus, 19 Mei v. Rott. n. Japan. Jonge Johanna, 19 Mei v. Barcelona te Londen. Nieuwkerk, thuisreis, 19 Mei te Antwerpen. Nijkerk, 21 Mei v. Hamburg te A'dam. Streefkerk, 20 Mei v. Hamburg te Rotterdam Grootekerk, 21 Mei v. Rott. n. Antwerpen. Ouderkerk, 22 Mei v. O.-Azië te Rotterdam. Aagtekerk, 20 Mei v. Rott. n. Bremen. Almkerk, uitreis, 19 Mei v. Bombay.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2