Voor Uwe ggondficid ^Rechtszaken HiCtmtieuws £uchtvaact Spoct Staatsloterij. EX-CONSUL GEEFT VALSCHE PAPIEREN AF. LILIAN HARVEY ONTEVREDEN. Dan maar trouwen. BRANDSPUIT OP TURKSCHE VOETBALVELDEN. Ter afkoeling van al te vurig publiek. DE ENGELSCHE DERBY. treurig schouwspel. De muren der gebouwen staan troosteloos overeind. De zaag- en schaafmachines, die in de houtschaverij ston den, gingen verloren. In de chemische fabriek van de N.V. Edah werd al het kantoor materiaal een prooi der vlammen. Van de vergaar- en kristal!isatiebakken is niets over gebleven. Om acht uur gisteravond was de brandweer nog steeds met het blusschingsr werk bezig. Het verkeeT was tengevolge van den brand gestremd. Telefoonlijnen in dit deel van de stad waren gestoord. DE GEWIJZIGDE BEGROOTING VAN DE GEMEENTE AMSTERDAM. Aangenomen met 35 tegen 6 stemmen, Na langdurige beraadslagingen heeft de gemeenteraad van de hoofdstad gistermiddag de gewijzigde begrooting voor 1934 met 35 tegen 6 stemmen aangenomen. Dit is ge schied nadat o.m. een amendement-de Mi randa, er toe strekkende de 1.5 millioen gul' den besparing door verlaging der steunnor men uit het bedrag van 2.2 millioen gulden te nemen, dat de door B. en W. voorgestelde verlaging vormt van het subsidie aan Maat- schappelijken Steun en deze post te brengen op 700.000, was verworpen met 23 tegen 19 stemmen. De begrooting zal thans op nieuw aan Ged. Staten worden aangeboden. Namens het college van B. en W. gaf de wethouder voor de financiën, de heer Jac Rustige, uiting aan het vertrouwen, dat Ged Staten thans hun goedkeuring aan de be grooting niet zullen onthouden. DE BOM OP DE ZEVEN PROVINCIËN Nadere verklaring van het Soer. Hbl. Het Soer. Hbl. deelt naar aanleiding van de kwestie van de bom op de Zeven Provin ciën het volgende mede: Naar aanleiding van het antwoord op de vraag van ir. Albarda betreffende de juist heid van onze mededeeling over het gebeurde met de bom op de Zeven Provinciën, hand haven wij ons 'bericht, dat de bom als treffer bedoeld was en niet, zooals de vorige vloot voogd gezegd heeft, bij ongeluk het schip raakte. Iets anders is, dat de eskadrille-comman dant wel degelijk order had, om na de waar schuwing per radio eerst nog een waarschu- wingsbom te laten vallen, welke opdracht in strijd was met een andere opdracht: de „Zeven" te beschouwen als een B.V. (buiten- landschen vijand.) De eskadrille-commandant verzuimde ech ter, vóór het vertrek zijn onderhebbende offi cieren de opdracht van de waarschuwings- bom mede te deelen, natuurlijk denkende, dit op het beslissende moment nog te kunnen doen. Door zijn noodlanding werd hij daar in verhinderd. HET N.V.V. EN DE STEUNVERLAGING. Gisterochtend is een vergadering gehouden van het dagelijksch bestuur van het Nederl Verbond van Vakvereeniging, waarin de door den minister van sociale zaken bekend ge maakte plannen om te komen tot verlaging van den steun aan werkloozen zijn behan deld. Met verbazing nam het dagelijksch bestuur kennis van het feit, dat, hoewel de onderhan delingen nog niet beëindigd zijn, de minister de vrijheid heeft genomen, deze aangelegen heid maar vast te publiceeren. In de eerstvolgende dagen zullen aan alle be- stuursdersbonden omtrent de verder te voeren actie de noodige inlichtingen worden ver strekt. Heden Donderdag komen alle werk- comité's uit het geheele land bijeen. In deze bijeenkomst zal de N.V.V.-bestuurder H. Lin deman een uiteenzetting van de oogenblikke- lijke positie geven. Daarna zal in de daar voor in aanmerking komende plaatsen met de bestuurdersbondën en de s.d. raadsfracties worden vergaderd. EEN GELUKKIGE GEMEENTE. Blijkens de laatste gegevens is Bleskens- graaf de eenige gemeente in Zuid-Holland, die niet is toegetreden tot de regeling, vervat in het werkloosheidsbesluit 1917. Sedert Maart j.1. is er geen enkele werklooze meer ingeschreven. In 1934 is in totaal 340 aan werkloozensteun uitgekeerd. MET DEN GOUDEN MOND. Men verzoekt ons opname van het vol gende Vijf-en-zeventig jaar geleden Er liepen nog maar weinig treinen in Ne derland. Niemand dacht nog aan een auto; wie er over durfde spreken, dat de mensch nog ooit zou vliegen, werd voor een krank zinnige gehouden of op zijn minst voor een niet ongevaarlijke fantast. Het leven in de zestiger jaren was in ons vaderland kalm en rustig. De tijd kende weinig schokkende ge beurtenissen. Initiatief en ondernemingslust leefden echter in den vaderlandschen koopmans stand, ook van die dagen. Dat bewezen de Dijkstra's, die toen in Leeuwarden met wei nig geld, maar met veel vertrouwen in de toekomst, een bescheiden pakkerij opzetten. Maar al na enkel jaren sprak men over de Dijkstra's uit Friesland op de Londensche theemarkt. En men sprak zeer gunstig over hen. Men sprak over: „de Dijkstra's met den gouden mond". Dit laatste in verband met hun wonderbaarlijke kunde in het thee- proeven. De thee-experts werden gevolgd door de koffie-experts. Al gauw werd Dijkstra's kof fie even beroemd als Dijkstra's thee! En nu gaat het denzelfden weg op met de tabak! Wij bezochten dezer dagen Dijkstra's fa brieken en wij hebben versteld gestaan over de grootsche wijze, waarop de oude firma dezen nieuwen tak van bedrijf heeft aange vat verbazing, die snel overging in vreug de over den aurvenden ondernemingslust van deze landgenooten, die, niet tevreden met het bereikte, zelfs in dezen moeilijken tijd op nieuwe veroveringen uitgaan, nieuwen arbeid en welvaart brengen, terwijl elders zooveel teruggang en verarming valt te be treuren. Een aantal ervaren experts staan de lei ding van Dijkstra's tabaksfabriek ter zijde. Zoo zal met 1 Juni een nieuw uitstekend product in aantrekkelijke verpakking Dijk stra's fabrieken verlaten tot vreugd Van alle van N. verwende Nederlandsche rookers! Onze gelukwenschen aan de leiding Dijkstra's fabrieken, die op zulk een bewon derenswaardige wijze ons toonen, hoe ener gie en ondernemingslust een oud bedrijf jong houden en welvarend! OVERTREDING VUURWAPENWET. Te Amersfoort is Dinsdagavond bij - aan den Leusderweg een groote hoeveelneic patronen van allerlei vorm en model in be slag genomen en proces-verbaal opgemaakt wegens overtreding der vuurwapenwet. DE SPELLINGKWESTIE. Adres van het N.0.0 Het hoofdbestuur van het Nederlandse!! Onderwijzersgenootschap heeft zich in een schrijven tot den ministerraad gewend, met het verzoek medewerking te willen verleenen tot het verkrijgen van een oplossing in den zin als aangegeven in het spellingscompro- mis-Marchant. DE CRISISINKOMSTENBELASTING. En de besloten vennootschappen Naar uit parlementaire kringen vernomen wordt, heeft de vaste commissie voor de be lastingen uit de Tweede Kamer, in wier handen het wetsontwerp^ tot heffing eener crisisinkomstenbelasting is gesteld, dezer dagen haar verslag uitgebracht, waarom trent thans het antwoord van den minister wordt ingewacht. Zijn wij wel ingelicht, dan is de commissie met haar verslag omtrent het wetsontwerp in zake belasting op besloten vennootschap pen nog niet gereed gekomen. In ieder geval zal dus van openbare be handeling dezer wetsontwerpen vóór het reces geen sprake kunnen zijn. HERZIENING TARIEF VAN INVOERRECHTEN. Tegen half juni wetsontwerp te wachten. In verband met verschillende persberichten betreffende den suikeraccijns en de herziening van het tarief der invoerrechten wordt van de meest bevoegde zijde in herinnering ge bracht, dat de tijdelijke heffingen, voor 1 jaar, van 20 pet. op den suikeraccijns en van 30 pet. op het invoerrecht voor die artikelen, welke hier te lande niet worden geprodu ceerd, welke tijdelijke heffingen onder minis ter de Geer zijn tot stand gekomen en onder het bewind van den tegen woord igen minister van financiën met een half jaar zijn verlengd, met 1 Juli as. automatisch vervallen. Zooals bekend is, werd door minister de Geer tevens een commissie ingesteld tot tecii- niche herziening van het tarief, waarbij hij vertrouwde, dat een gelijk bedrag als met inbegrip van de tijdelijke heffingen uit het bestaande tarief in de schatkist vloeide, ook uit het herziene tarief zou worden verkregen. De voorbereiding van deze technische her ziening is thans zoover gevorderd, dat de in diening van het desbetreffende wetsontwerp tegen half Juni kan worden tegemoet gezien. Aangezien, zooals gezegd, de tijdelijke heffingen reeds met 1 Juli a.s. vervallen, ligt het in het voornemen der regeering, met toe passing van artikel 1 van het Machtigings wetje, de technische tariefsherziening met 1 Juli a.s. in werking te doen treden. EEN POLITIEKE OVERVAL. Man met een voorwerp in den hals gestoken. Dinsdagavond heeft in de Indische buurt te Amsterdam een vergadering plaats ge had, uitgeschreven door de N.S.B. Bij deze gelegenheid hebben communisten getracht de orde te verstoren, met het gevolg, dat de politie eenige malen tusschenbeide moest komen. De noodzakelijkheid bleek een aantal SLS.B.'ers naar hun kringlokaal aan de Pythagorasstraat te begeleiden. De commu nisten werden eenige keeren verjaagd en verdwenen toen. Bij het verlaten van het kringlokaal hebben eenige personen echter last ondervonden. Twee mannen, die via de Linnaeuskade naar huis gingen, werden daar onverwacht aangevallen door een troepje communisten. Een der mannen werd door een onbekende met een scherp voorwerp in den hals gesto ken, waardoor een bloedende wonde ont stond, die echter niet van ernstigen aard was. Na hun lafhartigen overval verdwenen de aanvallers ijlings. De politie van het bureau Linnaeusstraat stelt een uitgebreid onderzoek in. MILITAIR VLIEGTUIG IN ZEE GESTORT. Naar uit Singapore wordt gemeld, zijn de Engelscht luchtstrijdkrachten in Singa pore voor de tweede maal dit jaar door een ernstig ongeluk getroffen. Een torpedo bommenwerper stortte tijdens oefeningen in zee. Noch het vliegtuig noch de lijken der inzittenden konden tot dusverre worden ge borgen. VERKEERSO!VGEVALI,E!\ Jongen overreden en gedood. Gisteravond is op den West-Kanaalweg te Alphen a. d. Rijn het acht-jarig zoontje van den heer Van Leeuwen door een vrachtauto overreden en gedood. De jongen liep met eenige vriendjes achter een auto. Bij het naderen van eenige wiel rijders liet hij de auto los om den weg over te steken. Op dat oogenblik naderde echter een vrachtauto van de firma Akerboom uit Waddinxveen, waardoor de jongen, ondanks krachtig remmen van den chauffeur, werd gegrepen. Een half uur na het ongeval is hij aan de opgeloopen verwondingen overleden. Aan de gevolgen overleden. De landbouwer B. P. te Harderwijk, die gisteren tusschen een vrachtauto en een twee-wielige boerenkar, waarvoor een paard gespannen was, bekneld is geraakt en daar bij twee beenen brak en een hersenschudding opliep, is aan de gevolgen hiervan, zonder tot het bewustzijn te zijn teruggekeerd, in iet ziekenhuis overleden. Toen terwijl fietste, Fietser bij het oversteken aange reden. 1 gistermiddag de heer H. A. Boshardt, hij op de Catnarijnensingen te Utrecht plotseling den rijweg overstak, werd steeds het goede en het beste, daarom alleen ^ASPIRIN* TABLETTEN en nooit vervalschingen Uihluit«ndy«rk rijg boor md«oroi»i«-bondbui«i«yon 20 tobl 70 et»! en oronjezakjes »o« 1 »bl' 4 10 cn~ IÏN-/TN 'n Vp hij door een hem achteropkomenden auto ge grepen en tegen den grond geslingerd. Met een ernstige hoofdwonde werd hij .P^ar de rijksklinieken overgebracht, waar hij kort na aankomst is overleden. Eenige dagen geleden is door de Amster- damsche justitie tot vervolging overgegaan van zekeren P., die in 1929 in verband met de Veendammer strafzaak terecht heeft ge staan. P. was vóór die zaak diende, consul van Costa Rica. Hij had de bevoegdheid ver schillende officieele stukken en bewijzen van staatsburgerschap, benevens diplomatieke passen af te geven. Hij is in den tijd van de strafzaak van de Veendammer Hypotheek bank failliet verklaard, in welken financiee- len toestand hij zich nog steeds bevindt Hij kreeg van de regeering van Costa Rica ont slag als consul, doch niettemin bleef hij voortgaan met het afgeven van passen, waaronder diplomatieke passen en bewijzen van staatsburgerschap. Vele personen die hun papieren waren kwijtgeraakt of zich op deze wijze van andere valsche papieren wilden voorzien, werden door den heer P. hiertoe in de gelegenheid gesteld. Op zekeren dag bestelde hij bij een firma op het Rokin te Amsterdam een officieel stempel van den staat Costa Rica. Hij had er echter vergeten bij te zeggen, of het uitge voerd moest worden in metaal of rubber. De zaak belde toen het officieele consu laat op en daar deelde de consul mede, dat absoluut geen stempel besteld was. De poli tie werd gewaarschuwd met bovenvermeld gevolg. P. was den laatsten tijd te Naarden woon achtig. Hij bevindt zich thans in het huis van bewaring als gijselaar, doch hij is niet in voorarrest geplaatst voor deze kwestie. Uit de verschillende lijsten, die P. bijhield, is gebleken, dat hij tegen betaling aan zeer veel personen valsche documenten heeft af geleverd. Ook van diplomatieke passen, die bijvoorbeeld bij het verkeer met Duitschland vele faciliteiten boden, is een druk gebruik gemaakt. Verdachte beweert, dat hij nog steeds ge rechtigd was als consul op te treden. Hij had naar zijn zeggen nooit zijn ontslagbrief gekregen, noch had hij de waarborgsom, die door hem bij de regeering van Costa Rica was gestort terug ontvangen. PLAN VOOR EEN GROOTE NEDER LANDSCHE SPEELFILM. Naar verluidt, vertoeft de Duitsche film regisseur op het oogenblik in Nederland waar hij besprekingen voert over een groote speelfilm die onder zijn leiding in ons land en, wat de atelier-opnamen betreft, in de Philips Studio's te Eindhoven, zou worden opgenomen. De bekende filmster Lilian Harvey, die een salaris heeft van vijf cijfers is niet tevreden over zichzelf en verklaarde dat zij sedert haar komst in Hollywood een mislukking is geweest. Het is niet prettig een salaris op te strijken", aldus verklaarde Lilian, „als men er zelf van overtuigd is, het niet te hebben verdiend." De filmster heeft besloten haar uiterste iiest te doen voor haar volgende film „Sere nade". Ofschoon zij contractueel verplicht, is na „Serenade" nog in drie andere films op te treden, zal zij dit niet doen, tenzij haar eerste film buitengewoon goed wordt. Lilian Harvey is verloofd met Willy Fritsch den bekenden Duitschen acteur. Als de opnamen voor de „Serenade"-film vol tooid zijn, wil zij naar haar villa in het Zui den van Frankrijk gaan en daar met Wifly Fritsch trouwen. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De Pelikaan (uitr.) landde te Singapore Hedenmorgen te 5.35 uur is de Oehoe van Schiphol naar Indië vertrokken. Vijf passa giers maken de reis mede. Voorts wordt vervoerd 285.354 K.G. post, 19.750 K.G. pakketpost en 59.460 K.G vracht. liet vliegtuig is uitgerust met een duplex- radio-installatie, waarmee op korte en op lange golf uitgezonden kan worden. Men zal zich de proefnemingen herinneren van de Rijstvogel, welke op 22 Februari j.1. met een dergelijke radio-installatie aan boord naar Batavia vertrok Ditmaal is de instal latie nog verbeterd. De ontvangst is, geves tigd op Terheide, in het gebouw van den Phohi-zender. De beam-antenne van dezen zender wordt gebruikt als ontvang-antenne; de tot heden verrichtte proefnemingen zijn zeer gunstig uitgevallen. Ook de zender van Kootwijk zal met de Oehoe kunnen werken; om dit te bereiken zijn de motoren op bijzondere wijze afgeschermd. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De Rijstvogel is gisteravond om 7 uur geland op Waalhaven. Het toestel kwam van Athene en heeft te Leipzig drie Engelsche passagiers aan boord genomen. Deze moes ten naar Londen en daarom werd door de Rijstvogel een tusschenlanding op Waal haven gemaakt. De post voor Rotterdam en omstreken werd uitgeladen, terwijl de En gelsche passagiers, alsmede de post voor Londen, konden overgaan in het vliegtuig, dat den geregelden dienst Waalhaven Croydon onderhoudt. Om 7.24 uur gisteravond was de Rijst vogel op Schiphol. „DE GOEDE HOOP". De Goede Hoop, het toestel, waarmede de sportvlieger, de heer Van der Leeuw een vludht maakt naar Kaapstad, is gister te Khartoem geland. DE OLYMPISCHE DAG. Programma definitief opgemaakt. Bij de athletiekwedstrijden, welke ter gele genheid van den Olympischen Dag te Am stv-rdam op Zondag 17 Juni worden gehou den, is de 400 Meter hardloopen vervallen, maar zijn 'n 800-meter loop- en een horden wedstrijd toegevoegd. Het programma moest daardoor in zijn geheel herzien worden. Het is nu als volgt samengesteld: 1.30 uur: wielrennen, 3 series van 4 ren- ners 1000 Meter. 1.45 uur: athletiek, 100 meter dames. 1.50 uur: athletiek: 100 meter heeren. 1 55 uur: athletiek 800 meter heeren. 2.05 uur; wielrennen, finale sprintwed strijd. 2.154.05 uur; voetbalwedstrijd Neder- landsch Bondselftal—Roma (Italië). 4.15 uur: wielrennen, 2e series inhaalwed strijd 4 K.M. 4.35 uur: athletiek 110 meter horden. 4.40 uur: athletiek estafette 4 X 100 me ter dames. 4.45 uur: athletiek estafette 4 X 100 me ter heeren. 4.50 uur: wielrennen finale inhaalwed strijd. 5.5.30 uur: hippische sport, springcon cours en dressuurdemonstratie. De hippische sport. Kapitein Versteeg zal alsnog deel nemen aan de dressuurdemonstratie, waarbij hij His Excellence berijden zal. Deze demon stratie geschiedt dus door 4 ruiters. Wat de ,L voetbalwedstrijd betreft, deze zal worden geleid door den be kenden internationalen scheidsrechter dr. P. Bauwens uit Keulen. De wielerwedstrijden. Aan den wedstrijd over 1 K.M. (sprint wedstrijd) nemen deel: lste serie: J. J. N. Kremers, Tilburg; J. Jazet, Almelo; G. Bindels, Nijswiller en M. de Vries, Workum. 2e serie: B. Leene, Den Haag; J. N. Kamp, Breda; C. van Meel, Groningen en J N. Tresen, Utrecht. 3e serie: A. v. d. Linden, Amsterdam; N. J. Vreeswijk, Rotterdam; G. Hynekamp, Wageningen en S. H. Crooimans, den Haag De 4 ploegen voor den achtervolgings wedstrijd werden als volgt samengesteld: West: B. van Dijk Haarlem, J. Ff. Holten Den Haag, B. E. óiellet Rotterdam en J. Homma Amsterdam. Noord: J. Swaagman Hoogezand, D. Ka non Sneek, J. Spoelstra Sneek en J. Leyenaar Harlingen. Zuid: L. C. J. van Reyen Oosterhout, W. Willems Sittard, R. F. Herman Zuiddorpe en J. J. van der Vijver Breda. Oost: H. v. d. Riet Almelo, A. v. d. Schouw Nijmegen, T. G. Eimers Wagenin gen en C. F. C. Waldner Apeldoorn. Eerst rijdt West tegen Noord, dan Zuid tegen Oost. De winnaars komen in de finale. Het Stadion uitverkocht. Het is aan geen twijfel onderhevig dat het weer een uitverkocht huis wordt. Het tweeledige doel, dat het N.O.C. en de sport bonden met dezen Olympischen Dag nastre ven, is daarmede bereikt. Men krijgt een fraaie sportdemonstratie te aanschouwen en het Olympisch Fonds voor de uitzending en voorbereiding van Nederlandsche deelne mers aan de Spelen der Xle Olympiade in 1936 te Berlijn wordt weer aanzienlijk ver sterkt. Voetbal. In verband met onlusten, die tijdens een voetbalmatch om den „Winterbeker" te Izmir (Turkije) hebben plaats gehad, zijn thans op alle groote voetbalvelden in Turkije brandweerinstallaties aangebracht. Wel is de Turk gewoonlijk een zeer kalm mensch, doch het voetbalspel, dat daar het geheele jaar door wordt gespeeld, schijnt hem bui tengewoon op te winden. De brandweerlie den hebben daarom opdracht gekregen hun straal op de menigte te richten, zoodra zich tijdens of na afloop van de wedstrijden on geregeldheden zouden voordoen. Paardensport. INTERNATIONAAL CONCOURS HIPPIQUE TE AMSTERDAM. Officieele inschrijvingen van Belgie en Italië. Het Comité van het door de Federation Equestre Internationale erkende Internatio naal Concours Hippique, dat van 20—24 Juni a.s. in het Stadion te Amsterdam zal worden gehouden, deelt mede, dat reeds officieele inschrijvingen zijn ontvangen van Belgie, met vier ruiters en waarschijnlijk acht paarden en van Italië met niet minder dan 24 paarden. De Belgische ruiters hebben een uitste- kenden indruk gemaakt bij het Concours Hippique, dat het vorig jaar in het Stadion werd gehouden en zij zullen zeker ook nu dcrY zT °nZe ru^ers ernsdge tegenstan- De, Paljaansche ruiters zijn wereldbe roemd. Tijdens de Olympische Spelen Amsterdam heeft men hun capaciteiten iooonS r^11110611 bewonderen en 1933 werd de „Beker van Amsterdam" wonnen door den Italiaanschen ritmeester Ktchler. Hoewel het Comité de officieele bevesti- te op in ge- ging nog niet heeft ontvangen wordt ook een belangrijke Duitsche militaire equir* verwacht; wel hebben reeds eenige Duitsck burger-eigenaren met 7 paarden ingeschre ven. In ieder geval belooft het Concours bib zonder belangrijk te worden. Zeer zeker zal Nederland zich niet onbe. tuigd laten en alle goede ruiters hebben huo deelneming toegezegd. Bovendien zal het Concours worden opge luisterd door een demonstratie van Korps Rijdende Artillerie uit Arnhem, jn bekende blauw-gele uniformen, terwijl de directeur van dc Rijschool te Amersfoort zich bereid heeft verklaard een quadrille te doen uitvoeren door de officieren van deze school. Gisteren is te Epsom de beroemde derby geloopen en deze is na een spannende eind. spifrt gewonnen door Windsor Lad. Tweede werd Easton en derde Colombo, die favo. riet was. De winnaar noteerde 152. (Niet officieeik 5de klasse, 16de lijst Trekking van Donderdag 7 Juni 1934 Hooge Prijzen f 1000.— 241 1449 2471 2731 3240 13958 f 400.— 687 1071 6755 6926 8258 19603 f 200.— 4818 6547 9132 9446 9704 11214 j)g» 20661 f 100.— 3509 4499 7528 8423 10091 10613 133» 14860 17231 19648 Prijzen van 70.— 74 151 187 195 218 382 434 TM 722 822 838 846 967 1030 1056 1072 1261 1343 1403 1420 1442 1491 1508 1707 1869 1919 1957 1966 1979 1992 1997 2008 2020 2083 2179 2393 2466 2494 2558 2560 2633 2709 2723 2726 2738 2789 2800 3003 3018 3054 3184 3237 3388 3409 3413 3418 3531 3551 3556 3607 3758 3814 3874 3907 3912 3969 4048 4172 4352 4657 4813 4859 4904 4984 5135 5178 5361 5377 5429 5435 5504 5557 5612 5639 5672 5698 5729 5874 6276 6306 6386 6415 6493 6525 6562 6651 6664 7052 7080 7116 7178 7286 7316 7450 7567 7610 7616 7876 8015 8114 8182 8185 8508 8614 8626 8643 8689 8707 8758 8864 9034 9137 9230 9243 9331 9357 9469 9574 9773 9860 9996 10051 10065 10281 10371 10435 10633 10750 10823 10925 11082 11111 11129 11260 11286 11331 11395 11568 11746 11817 11872 11909 11932 12222 12299 12324 12460 12681 12822 12859 12887 12972 13042 13055 13267 13305 13375 13463 13468 13511 13531 13656 13710 13779 13789 13891 13931 14050 14070 14073 14146 14233 14385 14408 14436 14460 14494 14564 14644 14802 14805 14867 14953 15030 15193 15204 15269 15279 15289 15452 15568 15625 15663 15758 15934 16007 16131 16152 16568 16641 16852 17008 17164 17305 17399 17428 17445 17450 17524 17637 17686 17692 17749 17768 17790 17817 18045 18064 18085 18095 18292 18309 18311 18367 18513 18557 18583 18735 18806 18869 18973 19044 19056 19128 19180 19192 19471 19589 19770 19862 19950 19955 20176 20197 20214 20258 20267 20307 20363 20364 20387 20488 20491 20548 20567 20568 20691 20709 20773 20840 20894 Nieten 43 51 71 75 140 149 216 360 381 404 412 454 455 465 476 498 503 540 544 547 585 594 595 610 628 697 711 717 723 774 790 798 800 812 817 833 890 894 997 1026 1054 1070 1107 1193 1206 1223 1227 1248 1264 1337 1350 1526 1550 1563 1665 1710 1139 1746 1761 1819 1847 1848 1881 1890 1903 2096 2257 2267 2274 2281 2293 2294 2299 2377 2470 2480 2512 2534 2595 2621 2629 2655 2668 2680 2684 2690 2708 2743 2760 2767 2821 2993 3037 3041 3083 3133 3160 3161 3213 3217 3227 3235 3262 3273 3291 3368 3401 3436 3523 3541 3549 3658 3701 3730 3757 3809 3836 3868 3940 3965 3971 4003 4037 4083 4107 4136 4147 4155 4160 4162 4166 4168 4207 4208 4225 4227 4234 4280 4288 4338 4381 4383 4420 4464 4527 4634 4653 4695 4699 4784 4785 4787 4795 4841 4854 4856 4951 4956 4980 5018 5026 5055 5067 5075 5106 5116 5148 5151 6181 5237 5245 5342 5365 5380 5390 5405 5406 5426 5492 5495 5516 5556 5567 5580 6593 5605 5615 5683 5703 5713 5742 5754 5761 5868 5990 6034 6063 6108 6124 6130 6200 6247 6259 6272 6273 6303 6310 6323 6361 6430 6448 6516 6517 6518 6526 6527 6563 6587 6599 6607 6620 6658 6681 6690 6701 6733 6742 6828 6832 6850 6858 6871 6911 6925 6949 6985 7041 7089 7136 7151 7205 7226 7270 7296 7300 7359 7361 7373 7394 7406 7416 7437 7440 7447 7470 7496 7520 7556 7663 7667 7723 7836 7837 7909 7941 7982 7999 8012 8028 8042 8064 8071 8094 8151 8222 8241 8251 8262 8298 8336 8397 8402 8459 8519 8522 8538 8609 8624 8650 8658 8688 8696 8748 8760 8786 8806 8808 8855 8886 9021 9027 9032 9062 9064 9065 9114 9127 9168 9183 9211 9220 9257 9277 9400 9443 6497 9505 9508 9519 9534 9565 9610 9613 9661 9691 9711 9734 9782 9851 9869 9880 9883 9896 9919 9978 10026 10068 10090 10093 10108 10146 10219 10226 10259 10285 10346 10390 10489 10511 10572 10618 10637 10675 10720 10725 10727 10737 10748 10751 10758 10760 10801 10805 10851 10853 10945 10956 11063 11131 11184 11189 11264 11268 11314 11346 11351 11363 11368 11404 11418 11518 11529 11540 11562 11577 11667 11671 11674 11686 11749 11750 11772 11790 11791 11821 11852 11879 11904 11918 11920 11950 11974 11976 12029 12094 12110 12111 12171 12239 12240 12245 12282 12348 12366 12379 12405 12428 12479 12482 12483 12489 12602 12615 12626 12637 12640 12695 12701 12717 12732 12738 12753 12754 12755 12772 12797 12814 12874 12877 12881 12925 12971 13021 13060 13114 13138 13179 13188 13189 13219 13269 13275 13317 13349 13362 13364 13374 13378 13485 13491 13563 13634 13671 13677 13683 13697 13723 13783 13814 13861 13881 13888 13890 13899 13901 13909 13946 13996 14085 14107 1411® 14118 14134 14155 14174 14175 14231 14274 1429' 14311 14313 14435 14468 14515 14556 14575 1 14595 14692 14721 14752 14811 14817 14826 l*8®9 14954 15029 15031 15037 15058 15125 15132 V1*1. 15181 15218 15275 15296 15303 15304 15309 163j2 15324 15336 15346 15385 15419 15557 15569 1557* 15626 15649 15668 15722 15724 15742 15749 1518* 15856 15859 15900 15952 15976 16031 16066 161*® 16167 16196 16209 16228 16258 16283 16321 16332 16370 16389 16437 16450 16453 16505 16510 16623 16688 16724 16749 16758 16793 16877 16939 17023 17052 17082 17103 17114 17120 17154 17169 17171 17203 17225 17236 17245 173'6 17438 17453 17*75 17495 17541 17552 17570 17592 17596 17598 17614 17636 17645 17683 17718 17741 17779 17805 17807 17812 17818 17860 17865 17902 17926 17932 17948 17983 17984 18043 18122 18133 18135 18282 18354 18417 18470 18489 18519 18544 18618 18624 18666 18672 18698 18713 18738 18780 18814 18831 18871 18953 18962 18964 18978 18980 18988 19023 19027 19035 19148 19157 19189 19254 19313 19320 19336 19404 19451 19460 19478 19545 19560 1957* 19685 19692 19702 19735 19750 19759 19790 19826 19839 19847 19904 19928 19935 19947 19963 19990 20043 20063 20175 20239 20273 20303 20316 20354 20368 20390 20455 20472 20480 20562 20565 20576 20590 20717 20745 20779 20791 20805 20820 20896 20967 20984 Verbetering 5e kl. 15e HJst: 2587 m. t- 2597: 18409 ontbreekt.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 10