Amstecdamsche fBeucs Buitenland £uchtoaact £aatste -b Bucgedijke Stand Jiachtbetichten Rotterdam hedenmorgen opstandig. JUomhdaal Tlieuws r ft ft ft ft ft ft ft Men liet zich hooren in kerkmuziek van Beltjens, Gounod en Giesen (Domine, salvum f? en in ander genre van Bute, Zanden (Wat ik heb) en als extra nummer de Frosch-cantate van Hennig. Mej. Jo Immink, de bekende zangeres, was de soliste. Haar keuze was gevallen op twee opera-aria's (uit Orpheus, van Gluck, en uit Samsor en Dalila, van St. Saëns) en drie Hol- landsche liederen, waarvan één Naar Oost- land willen wij varen in de bewerking van Willem Pijper. In de voordracht dezer stukken hoorde men de kunstenares weer, wier naam als zoodanig gevestigd is, al is de muziektuin voor een zangsoliste nu niet bepaald de plaats warr haar prestaties op het voordeeligst uit komen. Mej. Immink werden bloemen aangeboden. Kuiper verzorgde de klavierbegeleiding, en dat was natuurlijk ook in orde. A. K. DE NAZI'S EN DE KATHOLIEKEN. Geen verdere concessies meer. In een R. K- massa-bijeenkomst te Ramberg in Beieren heeft kardinaal Faulhaber een rede uitgesproken, waar in hij te kennen gaf, dat de R K. autori teiten verzoeningsgezind stonden tegen over de nationaal-socialisten. Tevens gaf hij echter duidelijk te kennen, dat van R. K zijde geen verdere concessies meer verwacht kunnen worden. HITLER'S POSITIE VERZWAKT? Verontrustende uitingen. Hoewel eis oppervlakkig bezien, in Duitsch land órde en rust heerscht, valt er toch een „ondergrondsch gerommel'' waar te nemen Men verkeert in onrust, wijl, naar men meent, in geheel Duitschland in totaal drie millioen ersonen gewapend zijn, waarvan vijf en zestig procent niet meer in c/ storm troepen dreigt te worden opgenomen. De jongste executies hebben algemeene ontevredenheid gewekt en een vruchtbaren bodem geschapen voor oppositioneele propa ganda. Bepaalde S.A.-elementen loopen reeds over naar het communisme. Tegenover deze onrustige elementen kan de regeering hon derdduizend man rijksweer, twaalfduizend man van de speciale politie van Göring en twintigduizend aan Hitier trouw gebleven zwarthemden stellen. De waarheid van den omvang van het anti-Hitler-complot is nu vastgesteld De op standige leiders hebben den aanslag op het Hitler-regime ondernomen onder voorwend sel, dat zij troepen-manoeuvres hielden. Den vreedzamen Duitschers baart vooral de vraag, of Hitier eventueele troebelen zal kunnen onderdrukken, zooals hij de samen zwering smoorde, groote onrust. Volgens geruchten zou generaal van Ham- merstein uit- Duitschland zijn gevlucht. Ook loopen er geruchten, dat Hitier 3 regimen ten van de rijksweer uit München naar Ber lijn heeft laten komen, aangezien hij de troe pen te Berlijn niet ten volle vertrouwt. De „Führer" 'heelt rust noodig. De rijkskanselier zal van den inspannen- dee-tijdrdie nu achter hem ligt, eenige dagen rust gaan houden op zijn landhuis. De Berlijnsche correspondent van een Weensch blad meldt, dat de doctoren Hitier rust hebben voorgeschreven en Tiet beste ach ten, als hij een zeereis onderneemt Naar verluidt, zal Hitier binnenkort aan boord van een oorlogsschip een reis naar de Middellandsche Zee maken, waarbij hij door verscheidene marineofficieren zal worden vergezeld. Volgens te Weenen ontvangen berichten zou het aanzien van rijksweerminister von Blomberg in officierskringen sterk vermin derd zijn wegens zijn houding bij de jongste terechtstellingen Herinneringen aan von Kahr en von Lossow. De tijding van den dood van von Kahr en von Lossow heeft te München een grdote op schudding teweeggebracht, omdat thans weer in herinnering worden gebracht de re laties, die deze personen in 1923 met Hitier onderhielden. Von Kahr was lid van de Beiersche volks partij, die dicht bij het Centrum stond en was in zijn hart monarchistisch. Hij verleen de zijn medewerking aan den terugkeer van het huis Wittelsbach op den troon van Bele id!1!' t0un een avond in November 1923 nitler het kabinet van den president binnen trad, waar ook nog andere personen verga derd waren. Nadat Hitier eerst met zijn revolver een kogel door hetp lafond gejaagd had, deelde hij niede, dat hij van plan was om den vol genden dag de nationaal-socialistische revo lutie uit te roepen en hij sommeerde de aan- wezigen om hem mede te deelen of zij bereid waren om hem te steunen. "°g €en onderhoud plaats T™ H Mn Ü°n Kah' onder vier oogen. Toen Hitier heenging vertelde hij aan zijn vrienden dat von Kahr ook mee- deed. Tevoren had hij dezelfde toezegging gekregen van von Lossow, dien hii de verre kering had gegeven, dat kit kSnTK'™. de troepen, die onder zijn bevel stonden Den volgenden dag brak er in München een Hitler-revolutie uit die een jammerlijke mislukkig werd. Twintig naziwYrln doodgeschoten, Hitier werd gewond ach tervolgd en gearresteerd. Later, toen Hitier in de gelegenheid was om zijn avonturen te verhalen verklaarde de kanselier, dat de nederlaag te' wijten was aan het verraad van von Kahr en von Los sow. Toch was van Lossow zelf ook gearres teerd en tot gevangenisstraf veroordeeld Voor den dood van luitenant Schieriger, die uit de rijksweer was gezet, kan men tot nog toe geen enkele verklaring vinden, daar deze altijd Hitier trouw bleef. De dood van Klausener Wat de verstoorde begrafenis van dr. Klausener betreft wordt nog de volgende lezing gegeven: Toen het stoffelijk overschot aan den schoot der aarde was toevertrouwd kwamen tal van vooraanstaande Katholieken een laatsten groet brengen aan den voorzitter der Katholieke Actie en na het défilé rond zijn graf was dit weldra onder de bloemen bedolven. Toen Goering dit vernam, heeft hij het lijk laten opgraven en verbranden. De veras- sching had plaats tegen den uitdrukkeiijken wil der familie. TREVIRANUS NIET GEDOOD? De doodenlijsten te lang. Het D. N. B. publiceert de volgende me dedeel ing: „Een bepaald deel van de buitenlandsche pers benut de gebeurtenissen van 30 Juni en u 1 s*ee(?s het opbouwen van reusachtige sensaties. De merkwaardigste combinaties worden gefantaseerd. Ofschoon net bekend is, dat het aantal doodgeschoten hoogverraders beneden de vijftig ligt, wor den belachelijke getallen uitgebazuind. Zoo genaamde doodenlijsten worden gepubliceerd die de namen bevatten van een groot aantal mannen, die zich in blakenden welstand ver heugen. Zoo meldde bijvoorbeeld gisteren een groot deel van de buitenlandsche pers dat oud minister Trevirar.us doodgeschoten zou zijn. Zaterdag moest de „Daily Express" mede- deelen, dat hij te Dorset in Engeland ver blijft". DE BEDOELINGEN VAN VON SCHLEICHER. Eerst militaire dictatunr. Het weekblad „New Statesman and Na- tion" publiceert een mededeeling van iemand, die in nauwe persoonlijke relatie tot wijlen generaal Von Schleicher heeft gestaan. In dez mededeeling wordt o.a. gezegd' Drie dagen voor Von Schleicher's dood trof ik te Parijs iemand, die het bijzondere ver trouwen van den generaal genoot. Deze man zeide mij: Von Schleicher is vast van mee ning, dat thans de tijd voor handelen geko men is. Als geneesmiddel ziet hij een korten tijd militaire dictatuur en daarna het sociale rijk. Na opsomming van de buitenlandsche po litieke punten op Von Schleichers program, vervolgt het blad aldus: Von Schleicher had voeling gezocht en ge vonden met invloedrijke Fransche staatslie den. Zijn eenig verzoek en dit was ook in principe toegestaan was de teruggave van eenige verloren Duitsche koloniën. SVEN HEDEN WAS ONTVOERD. Nu weer terecht. De gouverneur van de provincie Sinkiang in China heeft in een interview te Nanking verklaard, dat de onderzoeker Sven Heden in Zuid-Sinkiang is ontvoerd door opstande lingen onder aanvoering van generaal Matsjoenging, nadat hij later weer vrijgela ten is. Sven Heden bevindt zich op het oogenblik in volmaakten welstand te Aksoe. OVERSTROOMINGEN IN NIEUW-ZEELAND. Spoorlijnen weggeslagen. Tengevolge van buitengewoon zware regenval zijn op Nieuw Zeeland groote overstroomingen ontstaan. In Noord- Aukland staan vele 6traten onder water. De spoorlijnen en landwegen zijn over groote afstanden overstroomd. Tal van families waren gedwongen om in den loop van den nacht met behulp van boo ten te vluchten uit hun onder water staande huizen. NEUW EXECUTIE-MIDDEL. Twee Mexicanen ter dood ge bracht. In Florence (Arizona) zijn Vrijdag de twee eerste executies door middel van blauwgas uitgevoerd. De beide ver oordeelden, twee broers uit Mexica, werden elk op een stoel gezet waarna het doodsvertrek hermetisch gesloten werd. Bij een der beiden trad de dood in na 2 minuten, bij den ander na 3 minu ten. HITTEGOLF IN ENGELAND. Gepaard gaande met ernstige branden. De hitte, die in Engeland heerscht, heeft gedurende het weekend haar hoogtepunt be reikt. Op verschillende plaatsen is de voor Engeland buitengewoon hooge temperatuur van 32 gr. C. geregistreerd. Dat is de hoog ste Juli-temperatuur sedert 41 jaar Volgens de voorspellingen der meteorologen zou er voorloopig nog geen einde komen aan deze hitte, die reeds 15 dagen ononderbroken voortduurt. Gedurende het weekend zijn dui zenden menschen door de hitte bevangen Tot dusver zijn 5 dooden gemeld. In alle dee len van het land zijn groote heide- en boschbranden uitgebroken, die bestreden worden door politie, brandweer en militairen Het beroemde rododendronsbosch van Lord Malmesbury bij Christchourch is door een reusachtige brand vernield. Door het ge brek aan water is het bijna niet mogelijk het vuur met succes te bestrijden. Op een excer citieterrein Aldershot zijn 800 soldaten met helmen en gasmaskers gerequireerd voor het blusschen van twee groote heidebranden. SALOMO'S OORDEEL GEVRAAGD. Eén der Siameesche tweelingen wil trouwen. De New-Yorksche autoriteiten staan voor een zeer lastig geval De 26-jarige Violet Hylton, die als Siameesche tweeling onverbrekelijk met haar zuster Daisy ver bonden is, wenscht n.1. in het huwelijk te tre den met een dirigent. Toestemming tot dit huwelijk werd door de overheid op moreele motieven geweigerd. Van deze beslissing is Violet in hooger beroep gekomen, waarbij zij aanvoert, dat zij en haar zuster elk af zonderlijk inkomstenbelasting betalen, dat zij dk een paspoort hebben en dat zij in trams, op schepen enz. altijd twee plaatskaarten moeten nemen, verder wil zij aanvoeren, dat zij ook overigens volkomen als gescheiden Personen leven, hoewel zij met de heupen aan elkaar gegroeid zijn. GEVECHTEN OM EEN BADCOSTUUM. 2 Dooden, 12 gewonden. Zondagavond moesten plotseling troe penversterkingen gezonden worden naar het strand van Mariano in Italië, alwaar ernstige onlusten waren ontstaan ten gevolge van het feit, dat veldwachte s eei. in een badcostuum gekleed persoon uit een dansgelegenheid hadden willen verwijderen. Onder het publiek was daa-op groote verontwaardiging ont sta? n, welke tot vechtpartijen leidden in den loop waarvan 2 personen werden ■dood en 12 gewond. ROOSEVELT'S VACANTIEREIS. Naar- Colutnbia. Volgens van boord van de kruiser „Hous- ton" ontvangen telegrammen zet het schip, waarmede president Roosevelt zijn vacantie- reis maakt, thans koers naar Cartagena in Columbia, waar het Dinsdag denkt aan te komen. Zondagmorgen heeft president Roo sevelt begeleid door gouverneur Peirson te Saint Croix op de Virgina eilanden een inspectietocht gehouden. PURMEREND. B. en W. deelen den raad mede, dat voor de werkverschaffing nieuwe objecten moeten worden gezocht. Het oog is gevallen op het ophoogen met zand van een terrein, waarop te zijner tijd een nieuwe begraafplaats kan worden aangelegd. Voorgesteld wordt, om voor dit doel een terrein aan te koopen aan den Purmerweg. Aan dit object kunnen on geveer 100 arbeiders gedurende 2 jaar wor den tewerkgesteld. Voor verdere ophooging komen nog diverse terreinen in aanmerking. Gerekend wordt op een te vervoeren hoeveel heid zand van 200.000 M3. in 4 jaar. Gere kend wordt op een uitgaaf aan loonen van 94700. Na aan diverse ondernemers prijs opgaaf te hebben gevraagd voor het geheele vervoer en voor het sleepen alleen, is het B en W. gebleken, dat vervoer door de gemeen te zelf verreweg de voorkeur verdient, zoo dat bovendien nog tal van vervoermiddelen, keeten en gereedschappen moeten worden aangeschaft. Van Ged. Staten werd zekerheid gekregen, dat een voor deze werken te slui ten leening in 40 jaar mag worden afgelost. DE STREEK. De handel in aardappelen op Engeland beantwoordt bij lange na niet aan de ver wachtingen. In plaats van een levendige vraag, die al gemeen na 30 Juni Werd verwacht, is een flauwe stemming ingetreden. De prijs, die vóór de. verlaging van.het invoerrecht nog ruim 2 per baal bedroeg, liep zelfs terug tot beneden./ 1. Voor,de soort Sutton werd slechts 0.65 betaald. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De Havik (thuisreis) is te Djask en de Kwartel (uitreis) te Jodhpur aangekomen. Bestuur O.S.P. in arrest gesteld. Vanmorgen is in de haven te Rotterdam een staking uitgebroken, welke bedoeld is als protest tegen de steunverlaging en het op treden van de politie bij relletjes. Deze sta king omvat 200 losse arbeiders. Het werk in de haven ondervindt geen noemenswaar dige hinder van deze staking. Incidenten kwamen er voor in verschillende straten aan de linker Maasoever, waar pogingen in het werk gesteld werden om tot een huursta king te komen. In sommige straten werd vanmorgen geweigerd te betalen. In andere straten werd een gulden afgehouden. Zater dag en Zondag zijn hier de exemplaren van de „Tribune", die de politie nog kon achter halen, in beslag genomen. In verband met het colporteeren met de „Tribune" werden eenige mannen aangehouden, die later weer in vrijheid zijn gesteld. De politie is er toe overgegaan om Zondagavond en vandaag het geheele bestuur van de federatie Rotter dam van de O.S P. te arresteeren. In totaal werden 10 personen gearresteerd. Dit ge schiedde in verband met het doen versprei den van pamfletten van opruienden aard. Vier van de aangehoudenen zijn naar het huis van bewaring overeebracht, onder wie de voorzitter van de O.S P. te Rotterdam G A. v. Overschot. De andere 6 zijn weer in v.ijheid gesteld. STRENGE STRAF VOOR OPROERMAKER. Communist tot 3 maanden ver oordeeld. Dat de justitie in deze woelige dagen snel en krachtig optreedt tegen onrusti ge elementen, bleek heden voor de Haarlemsche politierechter. Er stond n.1. een 32-jarige communist uit Krommenie terechl, die zich j.1. Ta terdagavond aldaar had schuldig ge maakt aan opruiing. Hij had pamfletten verspreid, waarin op de bekende com munistische wijze te keer werd gegaan tegen den steunverlaging en tegen het optreden van de politie. Hij wekte de arbeiders op zich hiertegen te verzetten in het pamflet kwam o.a. een zinsnede voor, die als volgt luidde: „Weigert uw kinderen naar school te sturen. Organi seert schoolstakingen." De officier van justitie, mr. A R. An- dringa, eischte wegens opruiing 6 maan den gevangenisstraf. De politierechter veroordeelde den man tot 3 maanden gevangenisstraf en gaf 'ast tot zijn on middellijke gevangennemng en tot ver- netiging van de in beslag genomen pamfletten. LANDDAG DER INTERNATIONALE VEREENIGING „BELLAMY". Door schitterend weer begunstigd had giste ren op het schoon gelegen landgoed „Drafna" bij Valkenveen, daartoe welwillend afgestaan, de landdag plaats van de Internationale ver- eeniging „Bellamy". Des morgens te half elf waren reeds een groot aantal touringcars uit alle oorden des lands te Bussum samengekomen en werd een gezamenlijke tocht gemaakt door het schitterende Gooi. De lange rij touring-cars, alle van doeken voorzien met opschriften als: „Op voor Bellamy's Toekomst-Staat", „Econo mische gelijkheid de eenige oplossing der crisis", „Afschaffing van het Winst-systeem", e. d. trokken niet weinig de aandacht van het vele publiek. De landdag werd geopend met een rede van de Presidente der I. V. B., mevr. A. Heuff, waarin deze memoreerde dat twee jaar geleden de L V. B. werd opgericht door slechts 5 per sonen in Den Haag, dat verleden jaar op de landdag een 200-tal enthousiaste pioniers aan wezig waren en dat dit getal thans meer is dan 1000, terwijl 10 maal zooveel Bellamisten, die hi?r niet aanwezig konden zijn, met ons in ge dachten medeleven. Na deze rede waren de Bellamisten nog lan gen tijd op gezellige wijze bijeen en werd een één-acter opgevoerd „De Langslapers", een beeld van heden en toekomst. GEBOREN: Nelly, d. van Jacob Pilkes en Coraelia Schoen. Johannes, z. van Katerinus Smith en Aafke Siegers. Bernardus Al- bertus Rein, z. van Rein de Vries en Eva Min. Jan Anthonie, z. van Nikel vaa Bergen en Josina de Geus. Anna Catha- rina Jeannette, d. van Carl von Meijenfeldt en W'lhelmina Minderaa. Elisabeth Ca- tharina, d "an Pieter Visser en Ida Omes. Antonius Bernardus, z. van Jacobus Stikvoort en Maria Rigter. OVERLEDEN: Trtza Britting g:huwd met Johannes vin Riissen 51 jaar DE VEEMARKT. ALKMAAR, 9 Juli 1934. Op de heden gehoud enveemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 58 Vette koeien 120220; 9 Graskalveren 1525; 27 Vette kal veren 30—80, vette kalveren per K-G. 4565 cent; 27 Nuchtere kalv. (slacht) 4 12; 338 Vette varkens (zware) per K.G. 30—32 cent. Handel redelijk. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM. 9 Juli 1934 Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 423 vette koeien, le kw. 0.580.62, 2e kw. f 0.52f 0.57. 3e kw. 0.420.50 per K-G. slachtgewicht; 93 melk- en kalf- koeien 170f 210 per stuk; 155 vette kal veren. le kw. f 0 460.52, 2e kw. 036— 0.44, 3e kw. 0.28f 0.34 per K.G. levend gewicht; 114 nuchtere kalveren f 3f 6 per stuk; 41 schapen f 1216 per stuk; 630 varkens, vleeschvarkens 90110 K.G., 037 tot f 0.38 per K G.; zware varkens f 0.36— 0.37! vette varkens 0.35f 0 36 per Kg. slachtgewicht; 12 paarden 60—100 per stuk. AMSTERDAMSCHE AARDAPPELENMARKT. AMSTERDAM. 9 Juli 1934. Op he heden gehouden aardappelenmarfct was de aanvoer 189.000 K.G. Prijzen onveranderd-. BROEK OP LANGENDIJK, 9 Juli '34. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 150000 K.G. Aardappelen: Schotsche mui zen 4—5, drielingen 2—2.40, blau we eigenheimers f 5.405 50, Eigenhei mers 4—4.10, Schoolmeesters 4; 16000 K.G. Tomaten: A 11.6012.40. B 11.50-/ 11 80, C 10.60 en CC 5.50—6.50; 4500 K.G. Slaboonen 28 28.60; 11000 K.G. Roode kool 2.10 3.60; 400 K.G. Gele kool 3 80; 625 K.G. Uien: zilvernep 3-309.50 en drielingen 1.50; 850 K G. Peen 1.80, alles per 100 K.G.; 8500 stuks Bloemkool les./ 5.10-/ 9.60 en 2e s. 1.90—2.50. NOORDSCHARWO'JDE, 7 Juli 1934. 200000 K.G Aardappelen: Sch. muizen 4—4.60 (export) 1.70—2.30. BI. Eigenheimers 4.304.80, Drielingen 2 252.40; 800 K G. Zilve-uien: Zil vernep 6.107.80; 135 K.G. Tuinboo- ner. 1.30; 1300 \.G. Witte kool 4, alles per 100 K.G. en 100 stuks Bloemkool 4 50 4.90 per 100 stuk3. WARMENHUIZEN, 7 Juli 1934. Aan voer 98700 K.G. Aaardppelen, waarvan de prijzen als volgt: Sch. muizen 4—4.40 (xport) 1.30—1.90, grove 4—4.10, drielingen 2.20—2.50 en Eigenheimers 4.40—5; 400 K.G. 7ilveruien: Zilvernep 6. PURMEREND, 7 Juli 1934. „Afslag- vereeniging Beemster, P urinerend en Om streken'. Aardappelen: Schotsche muizen 1—/ 1.10, kleine 57—68 cent en Blauwe Eigenheimers 11.20 per kist, 25 K.G.; Tuinboonen 15—17 cent per kist, 15 K.G Roode Aalbessen 6—21 en Zwarte bes sen 6—/ 9 per 100 k .G.; Klapbessen 30 —90 cent per 10 K.G.Blauwschokkers 50 91 cent per 15 K.G.; Aardbeien 2250 cent per doosje, 1 K.G. van Maandag 9 Juli 1934 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te; -• Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 STAATSLEENINGEN. 101% 4 1931 4 1934 C 101 5 Ned-Indië 1915 9 100% 100'/, 5H Duitschland 1930 35 34 BANK-INSTELLINGEN. 98'/, Amsterd. Bank 9 98'/, Handel Mpij. Cert. v. 1000 9 37% 37'/, 44'/, 43'/, Ned. lnd. Handelsbank 9 56 56'/, Rotterd. Bank 9 75 75% INDUSTR. OND. BINNENL. 37% Alg. Kunstzijde Unie 37%-i v. Berkels Patent 19'/, Calvé Delft Cert. 49% 201 Nederl. Ford ex. 40 afst. 9 204% Philips GloeiL Gem Bezit 213% 216 215 Unilever t 68'%, 08i-% INDUSTR. OND BUITENL. Am Smelting 28% 8-'5/i, 8^6 26%, 20'/, 20%, 'i Cities Service a f 1%, 24 Steel comm. 23% U. S. Leather 9 5 CULTUUR MAATSCH. H. V. A 1661/s 167-% 167%-J 84 64 Ned lnd Suiker Unie t 73 73 17 Dito actions 4 10.20 MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. 124% Boeton 7 Redjang Lebong 9 159% 159 PETROLEUM. 9 132% 153{.4j 1537/g 90»/, 91 Continent,' Oil 11%, 11% 5%, 5 RUBBERS. Amsterd Rubber 105% 104J-5j 64% 65 43% 56% SCHEEPVAARTEN. 3% Kon. Ned Stoomboot 3%s Scheepvaart Unie 33% TABAKKEN. 147 144% j5 35 134% 134 132 135 AMER. SPOORWEGEN. 361/s Atchison Topeka 14% Southern Railw. Cert. 14% Union Pacific 71%* pl.m. 2.00 37%. J 215'/, 20% pl.m. 2.15 34 37% 66% 20% 154 105-% 55 148 153%-4 105 65% 147% §Noteering per 50. •E« dividend. fExclaim. PROLONGATIE Vorige koer, NIET OFF1CIEET: 1 pCt Heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. New-Vork Londen Berlijn Parij, Brussel (Helga) Bazel Weenen p Sch Kopenhagen Stockholm Oolo Italië a 100 Vorige koers J 47'/, 7 44 56 5U 9 /2% 3445 46 00 00.00 33 20 38 40 17 4U 12 65 Koer, op heden 2 uur 147% 7 44% 56 55 9 13% 14.50 41 02% 00 00 33 30 38 40 37 40 12.70

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 3