Wekelijksch Overzicht HET PACT „WEDERZIJDSCHE HULPVERLEENING", Het Italiaansche standpunt. NOODWEER BOVEN FRANKRIJK. OVER DEN STILLE OCEAAN. Per zeilboot. ONTPLOFFING IN VUURWERK FABRIEK. DYNAMIET IN BESLAG GENOMEN. In Spanje. DE DOOD OP DEN WEG. Een record aantal slachtofiers. JAPANS POLITIEK. In vlootaanéelejfenheden. ALGEMEENE STAKING TE SAN FRANCISCO. Levensmiddelenaanvoer bedreigd. BERGBESTIJGERS. HBUmmland TEVREDENHEIDSBETUIGING VAN DE KONINGIN. GROOTE BRAND TE DREUMEL. ERNSTIG VERKEERSONGEVAL van ter Amsterdamsche Beurze genoteerde fondsen, verstrekt door Noordhollandsch Landbouwcrediet N.V. l7J T Een andere, nieuwe figuur in deze af faire is mevrouw SchuleMartin, die thans in Finland een straf van negen jaar, eveneens wegens spionnage, onder gaat Men beweert, dat zij een intieme vriendin van Lydia Stahl is geweest en, voordat zij naar het Noorden van Euro pa verhuisde, de betalingen voor de or- ganistie verrichtte. Een van de gevluch- ten is een Amerikaansche vrouw, Levine genaamd. De twee verdachten, die zich nog op vrije voeten bevinden, zijn eveneens vrouwen; zij moeten als tusschenpersonen gefungeerd hebben. Fet agentschap Stefani meldt: In de verantwoordelijke Italiaansche kringen merkt men t.a.v. het Oostelijke Pact in zake wederzijds che hulp verleening het volgende op: Dit pact heeft ten gevolge van de be sprekingen tusschen Barthou en Simon te Londen een radicale wijziging onder gaan. Het ontwerp-pact, dat anti-Duitsch had kunnen zijn, vermijdt bij de nieuwe voorstellen dit gevaar door aan de westgrens Duitschland en Frankrijk de zelfde mate van wederkeerigheid te geven hetgeen reeds bij het verdrag van Locarno was bepaald en aan de Oostgrens Duitschland en de Sovjet Unie. Het protocol heeft bovendien de waarde nadrukkelijk de door Duitsch land geëischte pariteit te erkennen, waartegen geen enkel voorbehoud zin heeft. Italië, dat aan deze grenzen geen direct belang heeft en dat slechts alge meen belang heeft bij de orde in Europa heeft een gedragslijn gevolgd, welke samenviel met die van Groot Brittannië, t.w. geen enkele nieuwe verplichting boven die te Locarno aangegaan en een gunstig oordeel te heben nopens een pact d,at door de besrekingen te Londen volkomen is gewijzigd, doordat dit de traditioneele koers der Italiaansche po litiek is genaderd: Natuurlijk zal het beslissende woo-d worden gesproken door de belangheb bende staten. Gisteravond is een merkbare verkoe ling te Parijs ingetreden. Er fs veel re gen gevallen. De hemel was zwaar be wolkt .verwacht wordt, dat het opnieuw zal gaan regenen. Boven Courde is zeer veel regen gevallen. Bijna de geheele oogst is vernield. De ruiten der meeste huizen zijn door hagel verntald. Drie huizen zijn ernstig beschadigd. De tui nen staan onder water. Commandant Gerasi en zijn kameraad Dominici die in een zeilbootje een tocht om de wereld maken, zijn te Port Mo- resby (Br. N. Guinla) aangekomen, na een zeer moeilijken tocht over den Stille Oceaan Over enkele dagen zullen zij hun reis voortzetten en den Indische Oceaan oversteken Via de Roode Zee, het Suez-kanaal en de Middellandsche Zee zullen zij naar Italië terug keereq. In een papierfabriek te Piraeus in Griekenland, welke in hoofdzaak „vuur werk" vervaardigt, heeft gistern door de ontbranding van explosieve stoffen een vreeselijk ongeluk plaats gehad. Binnen enkele minuten stond het ge heele gebouw in lichtelaaie. Er ontstond een sauve qui peut onder de arbeiders. Niettemin is een persoon gedood, terwijl vijf arbeiders gewond zijn. Te Tarasa in Catalonië heeft de poli tie 400 K G. dynamiet in beslag genomen, welke onlangs uit een stationsgebouw waren gestolen en voor terraristische doeleinden en fabricage van bommen zouden worden gebruikt. Drie personen zijn gearresteerd. Te Barcelona hebben vier met pistolen bewapende mannen een tram aangehou den en de passagiers en het personeel gedwongen uit te stappen. Vervolgens goten zij benzine en petroleum in den wagen en staken deze in brand. In de vorige maand zijn te Barcelona op soortgelijke wijze 30 tramwagens verbrand. De vorige week heeft het openbare verkeer op de Engelsche wegen 180 dooden en 6118 gewonden geëischt. Dit zijn beide recordge tallen. Slechts in één voorgaande week was het aantal slachtoffers boven de 150 geweest en het gemiddelde sinds den aanvang der veiligheidscampagne op 25 Maart was 138 geweest. Ook het aantal gewonden had nog nooit de 6000 bereikt. De vereeniging die haar campagne ondanks alle tegenslagen onvermoeid blijft voortzetten, had gister Sir Malcolm Campbell, den bekenden automo bilist om zijn medewerking verzocht. Sir Malcolm zeide voor de radio: Automobilis ten, onthoudt toch één gulden regel: Weest steeds op uw hoede voor de fouten die niet gijzelt maar anderen op den weg maken en houdt derhalve uw aandacht steeds op den weg gevestigd. Het is mijn ervaring dat kin deren en vele vrouwen, altijd de dingen doen die gij juist niet zoudt verwachten, zoodat gij nooit moogt denken dat ge op een of anderen weg absoluut veilig zijt. Al ziet ge zelfs geen mensch, er kan een kind achter een boom spelen en plotseling beginnen over te steken, er kan een vrouw van uw claxon schrikken, en in plaats van op trottoir of berm te blijven, juist den weg op vluchten. Een automobilist moet steeds blijven uitkij ken Na de kabinetszitting heeft de Japan- sche minister-president Okada een be langrijke bespreking gehad met den mi nister van marine, Osoemi, en den mi nister van Buitenlandsche Zaken, Hiro- ta, met betrekking tot de Japaneche po litiek in zake de vlootconferentie van 1935. Men verklaart, dat Osoemi er bij 0^a" da op heeft aangedrongen de politiek der vorige regeering voort te zetten t. v. ten eerste: een herziening te vragen der vlootverdragenten tweede de intrek king der formule in zake de viootver- houding en ten derde: bewapenines- nariteit Tengevolge van de voortdurende uit breiding der stakingsbeweging geleek San Francisco gisteren op een belegerde stad. Uit vrees voor de algemeene sta king hamsteren de huisvrouwen levens middelen en andere artikelen voor da- gelijksch gebruik- Door de Donderdag geproclameerde staking der voerlieden is de aanvoer van levensmiddelen met auto's reeds stopgezet, zoodat de vol gende dagen reeds gebrek aan levens middelen en andere artikelen te ver wachten zal zijn. De levensmiddelen- voorraden zouden nog slechts voor twee dagen toereikend zijn. De vleeschvoor- raden voor vijf dagen. Men behoeft niet te rekenen op verderen vleeschaanvoer, aangezien 2000 slagers in staking zijn gegaan. De directeur van den gezondheids dienst heeft verklaard, dat de hygiëni sche toestand der stad precair is. In- tusschen sluiten de arbeiders uit de ver schillende takken van bedrijf zich bij de stakingsbeweging aan. 2500 chauffeurs en 2600 arbeiders der wasscherijen zijn in staking gegaan uit sympathie met 27000 stakende havenarbeiders. Gistermiddag zou over de algemeene staking worden gestemd, welke onge veer 100.000 man zal omvatten. De politie is paraat. Men verwacht dat ook in andere ha vensteden langs den Stille Oceaan, zoo als Portland en Los Angeles de alge meene 6taking zal worden geprocla meerd. De Duitsche Himalaya expeditie is, naar door den expeditie leider Willy Merkel ge meld wordt, tot een hoogte van 7500 M door gedrongen bij haar bestijging van den tot dusverre nog nooit bestegen Nango Parbat. De commandant van het veldleger, luitenant-generaal jhr. Röell, heeit de volgende dagorder uitgegeven: Het heeft H.M. de Koningin behaagd hoogttderzelver hooge tevredenheid uit te spreken over de houding en de ver richtingen van alle troepen en andere gedeelten der weermacht, welke in mijn functie van Gouverneur der Ko ninklijke residentie te mijner beschik king waren gesteld voor de dienstver vulling bij de plechtige teraardebestel ling van het stoffelijk overschot van Z. K. H. den Prins der Nederlanden op 11 Juli j.L Ik noodig de er bij betrokken com mandanten uit het vorenstaande ter kennis van voormelde troepen en ver dere gedeelten der weermacht te brengen. CONTACTCOMMISSIE VOOR HET MIJNBEDRIJF. Nog geen overeenstemming. Gistermiddag vergaderde te Heelen de Contactcommissie voor het mijnbedrijf. Besprekingen wer den gevoerd over het bekende voor stel van den minister van Water staat tot 5 loonsverlaging in twee etappes van 234 resp. ingaande 1 Augustus en 1 Octcber as. De directies verklaarden zich ac- coord met dit voorstel, waarbij bleek, dat zij zélf én de minister hadden ingediend. De vertegenwoordigers van den mijnwerkersbond bleven op hun standipunt staan, dat zij ook dit voorstel niet konden aanvaarden. De vergadering wordt morgen ochtend om 11 uur voortgezet. Op het oogenblik is nog niet te zeggen, hoe de afloop zal zijn. DE STOPZETTING VAN DE ZINKWIT- FABRIEK TE EIJSDEN. Opgeschort? Het bestuur ven den R.K. Fabrieksarbei- ders(sters) Bond „St. Willibrordus" meldt; Dezer dagen verscheen in de pers een be richt, dat de zinkwitfabriek te Ey.den met in gang van 15 Juli a.s. zou worden stopgezet. In de Limburger Koerier van 11 dezer verscheen een «t'kel, waarin tot uiting kwam, dat het aantal arbeiders, hetwelk eens 1000 bedroeg, reeds tot meer dan de helft was ingekrompen. Op dit oogenblik werken er inderdaad slechts 422 arbeiders in de fabriek te Eysden. De oorzaak, dat de fabriek zou worden stop- ge-et, ligt in de exportmoeilijkheden, terwijl anderzijds door den vrijen invoer groote kwan tum* opde Nederlandsche markt worden ge bracht, tegen prijzen, die ver beneden den kost prijs liggen van het Nederlandse!» product. Onder deze omstandigheden heeft de directie der Maastrichtsche Zinkwit Maatschappij, waarvan de bedreigde fabriek een onderdeel vormt, zich ter elfder ure in verbinding gesteld met de regeering, om te trachten maatregelen te doen treffen, waardoor mogelijk zal worden de fabrieken in Nederland te blijven exploi- teeren. Inderdaad zijn reeds voor eenigen tijd de on derhandelingen begonnen en uit goede bron wordt thans vernomen, dat deze in een verge vorderd stadium verkeeren. Gezien deze onderhandelingen met de regee ring, en met het oog op de belangen van de arbeiders en de plaats Eysden, heeft de Maastrichtsche Zinkwitmaatschappij zich ac- coord verklaard, in afwachting van eventueel te treffen maatregelen, het ontslag der arbeiders voorloop''' uit te stellen. BRAND IN EEN SIGARENKISTENFABRIEK. Gisteravond brak door onbekende oorzaak brand uit in de sigarenkistenfabriek van de firma Mertens TT ij ss in te Tegelen nabij Venlo. De brandweer was spoedig ter plaatse en med dank zij de hulp van om wonenden was r n het vuur spoedig meester Het pand liep groote schade op terwijl een groote partij sigarenkistjes en aanwezig ma teriaal verbrandde. Het gebouw was verze kerd, de inventaris niet. DOODELIJK ONGEVAL TE ROTTERDAM. Gistermiddag is op een terrein aan de Waalhaven de 35-jarige schilder P. J. Switzer uit de Essenburgerstraat te Rotter dam bij werkzaamheden aan een laad'brug- hoofd van een hoogte van 1734 M. gevallen en op een remmingswerk aan den walkant tereent gekomen. Van het remmingswerk viel hij te water. Door omstanders werd de man er vrij spoedig uitgehaald, doch hij bleek reeds te zijn overleden tengevolge van een halswervelfractuur. Tegen de voorschriften in had de man bij zijn werk geen gebruik gemaakt van een z.g. valriem. Twee boerderij en een woonhuis tot den grond toe afgebrand. Gistermiddag heeft te Dreumel op de Betuwe een groote brand gewoed, waarbij twee boerderijen en een woonhuis in den asch gelegd zijn. Omstreeks kwart over een brak door on bekende oorzaak brand uit in de boerderij van Schiltman, die weldra geheel in lichter laaie stond. De vlammen sloegen over naar de nabijgelegen boerderij van den heer Val burg en het woonhuis van Van Noort. In een oogwenk was het een geweldige vlam menzee en aan blusschen viel dan ook niet te denken. De beide boerderijen met schuren en het woonhuis brandden tot den grond toe af. Van huisraad en inventaris kon zoo goed als niets gered worden. De brandweer van Dreumel, die slechts over een handspui: beschikt en die van Wamel, die met een stoomspuit assistentie verleende, konden wegens gëbrek aan water niets doen en be paalden zich dan ook in hoofdzaak er toe de muren neer te halen en de hooibergen, welke bij de boerderijen stonden, uit elkaar te halen en na te blusschen, een werk, dat geruimen tijd in beslag nam. De schade wordt bij Valburg en Van Noort door verzekering gedekt, bij Schiltman slechts gedeeltelijk, daar deze laag ver zekerd was. BOEDERIJBRAND BIJ UTRECHT. Op den rand van de gemeente Utrech' achter fort Lunetten in de Houtensche vlakte is gisteravond de boerderij „De Ketel" van den heer de Wit totaal afgebrand. Het vuur was ontstaan in een hooiberg en plantte zich over de rieten daken naar het achterhuis en het woonhuis voort. Ook een daarnaast staande schuur werd aangetast. De schuur en een kippenhok kon behouden blijven, de rest brandde tot den grond toe af. Een groote partij hooi, landbouwwerktui gen en een deel van den inboedel gingen ver loren. De brand is ontstaan door hooibroei. Eenig klein vee kon nog gered worden. De schade wordt slechts voor de helft door ver zekering gedekt. NIEUWE RIJWIELBELASTING- MERKEN. Van 23 Juli af verkrijgbaar aan de postkantoren. Met ingang van 23 Juli a.s. zullen op de kantoren der posterijen verkrijgbaar zijn de rijwielbelastingmerken voor het belasting, jaar 934/35 (1 Augustus 1934 t.m 31 Juli De aandacht van belanghebbenden word* erop gevestigd, dat het geval zich kan voor doen, dat op een postkantoor en in het bij zonder op een hulppostkantoor tijdelijk geen belastingmerken voorhanden zijn. Het "ver dient daarom aanbevelen het koopen van een merk niet uit te stellen tot het tijdstip waar op men het moet gebruiken. Voorts wordt er met nadruk op gewezen dat de controle op het gebruiken van geldige belastingmerken reeds dadelijk na den aan vang van het nieuwe belastingjaar zal wor den ingesteld. DE PENSIOENEN VAN HET SPOORWEGPERSONEEL. Een protestvergadering te Utrecht tegen de voorgenomen verlaging der pensioenen. Donderdag is te Utrecht vanwege den Bond van gepensionneerden bij de Neder landsche Spoorwegen een vergadering ge houden om te protesteeren tegen de bestaan de voornemens em reeds verleende en toe- komstige pensioenen van het spoorwegperso neel te verlagen. Tegenwoordig waren o.a de heeren P. Moltmaker (Eerste Kamer) en H. J. van Braambeek (Tweede Kamer) en namens de directie der Nederl. Spoorwegen, dr Schook De heer H. J. van Braambeek trad op als spreker. Na diens rede werd met algemeene stem men een motie aangenomen, waarin de ver gadering, na verschillende andere punten tegen de pensioenverlaging naar voren te hebben gebracht, vaststelt, dat in het volks bewustzijn in Nederland een verleend pen sioen altijd het karakter van een onaantast baar recht heeft gehad, zoodat deze voorstel len tot pensioenverlaging, welke andere rede nen daarvoor ook geweest mogen zijn, als een onrecht worden beschouwd; er on wijst dat over de onderwerpelijke plannen geener lei overleg met de organisatie van betrokke nen heeft plaats gevonden, welke methode van behandeling de vergadering ten stellig ste veroordeelt, ten ernstigste protesteert te gen den aanslag op het levenspeil der gepen sionneerden en het levensniveau van allen, die in de toekomst gepensionneerd zullen worden en dezen aanslag met de meeste stel ligheid afwijst. DE MIJNWERKERSLOONEN. De regeering is genegen de loons verlaging tot 5 pet. te beperken. De voorzitters van de vier mijnwerkers bonden zijn gisteren in audiëntie ontvangen door den minister van waterstaat. Deze deel de mede, dat de loonsverlaging voor de mijnwerkers beperkt kon blijven tot vijf pCt in plaats van de voorgestelde tien pCt., wel ke verlaging dan nog in twee termijnen in gevoerd zal kunnen worden van telkens 234 pCt., de eerste op 1 Augustus en de tweede op 1 October a.s. De regeering acht deze verlaging van de mijnwerkersloonen moge lijk. De vertegenwoordigers van de vakorga nisaties hebben zich op het standpunt ge steld, dat ook deze verlaging door de mijn werkers niet kan worden gedragen. Voor verdere bespreking van deze loonkwestie heeft de minister verwezen naar de vergade ring van de contact-commissie voor het mijn bedrijf, die Zaterdagmorgen bijeen zal ko men. WEER EEN ARRESTATIE TE OVERSCHIE. Gisteren is O. O., wonende te Overschie, penningmeester van de afdeeling Overschie van de O.S.P., ter beschikking van de justi tie geskid, verdacht van opruiing. EEN NIEUWE UITVINDING VAN DEN HEER SCHUTTEVAER. Stabiliteitskiel voor kano's. De heer Schuttevaer, de grijze maar krasse uitvinder op nautisch gebied, die indertijd veel van zich heeft doen spreken o.a. de, zijn naam dragende, onzinkbare reddingboot, waarmede hij in den strengen winter van 1926 acht-en-zestig dagen op den Atlanri- schen oceaan heeft gezworven, heeft thans patent aangevraagd op een nieuwe vinding, de zgn. stabiliteitskiel voor kleine vaar tuigen, zonder gebruikmaking van zwaar gewicht. De uitvinding komt hierop neer, dat, wan neer het vaartuigje begint te kapseizen, er een tegengestelde trekkracht door een hef boom ontstaat, welke het bootje onder alle omstandigheden stabiel zal doen blijven. Voor de kano-sport, waaraan, ondanks het feit, dat zij de beoefenaren zeer dicht brengt bij het levenwekkende en tegelijk rustig-ma- kende element, zooveel trieste herinneringen zijn verbonden, zal de uitvinding in de eerste plaats van groot belang kunnen zijn. Een demonstratie, Donderdagavond in de Schie te Rotterdam, waar een jonge dame en een jongeman om strijd trachten zwemmende de kano om te trekken, of deze, er in zittende, te doen kapseizen, heeft de deugdelijkheid van de uitvinding op ondubbelzinnige wijze aangetoond. Voor hen, die met hun kano zeilen, zal de stabiliteitskiel uiteraard in de eerste plaats van groote waarde zijn. De bedoeling van den heer Schuttevaer is natuurlijk de kielen, die op zeer eenvoudige wijze met schroeven onder elke kano gemon teerd kunnen worden en die niet belemmerend werken op de snelheid van het vaartuig, in den handel te brengen. ONGEREGELDHEDEN TE AMSTERDAM. In aansluiting op de zeven arrestaties, die de politie van het bureau Alelaarsweg eer gisteren en gisteren heeft verricht, is gister- middag daar nog een man aangehouden, die er eveneens van wordt verdacht, bij de jong ste relletjes betrokken te zijn geweest. Ook hij zal ter beschikking van de justitie worden gesteld. Gisteravond omstreeks 9 uur heeft op den Maastrichter weg een ernstige botsing plaats gehad tusschen een auto, bestuurder de heer Smeets uit Echt en een motorrijwiel be stuurd door den 19-jarige H. Klaverman uit Roermond. Op de duo van het motorrij wiel zat de 56-jarige moecjer van den bestuur der. Beiden werden van het motorrijwiel ge slingerd en zijn met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis te Roermond vervoerd. DE FEESTWEEK TE BOLSWARD. De officieele opening van de feestweek zal plaats hebben Dinsdag 17 Juli 's voormid- dags 10 uur in de raadszaal van het oude stadhuis door den burgemeester. Daarna heeft een rondgang door de stad plaats met muziek voorop. Om half twaalf begint de groote kaatspartij van 10 der beste parturen, terwijl 's avonds 8 uur in het Julianapark de eerste opvoering zal plaats hebben van de Gysbert Jaipic revue. Woensdag 18 Juli om 1.30 uur heeft de gecostumeerde kinderoptocht plaats en direct daarna op de nieuwe grasbaan de wieler wedstrijden. 's Avonds is er een opvoering van het kinderzangspel en na afloop daar van een kanowedstrijd in de «•tadsgracht. Donderdag 19 Juli om 1 uur herhaling van den gecostumeerden kinderoptocht en 's middags 2 uur officieele opening van de nieuwe renbaan en handicap draverijen in 3 klassen (800 M.) waarvoor 750 aan prij zen gesteld. Hieraan nemen deel o.m. 2 Ame rikaansche, 11 paarden die voor het eerst in Nederland op de baan komen. 48 Paarden zijn ingeschreven, 's Avonds 8.30 uur op nieuw opvoering van de Gijsbert Japicx revue. Vrijdag 20 Juli een kaatspartij van den Chr. Frieschen Kaatsbond, 's middags een concert van den heer A. Alt op het beroemde orgel in de herv. kerk en 's avonds herha ling van openluchtsjJelen. Zaterdag 21 Juli ('s middags) beginnen de race-demonstraties en motor-vaardigheids wedstrijden op de nieuwe grasbaan. Deze wedstrijden staan onder leiding van de Frie- sche Motorclub. Verschillende autoriteiten op het gebied van paardensport en motorsport verklaarden deze baan voor een der best aangelegde uit het noorden, 's Avonds om 7 uur voetbalwedstrijd op het terrein van C. A. B. tusschen de twee eerste klasse clubs P. E. C. I uit Zwolle en R. C. H. I uit Haarlem. De stad zal in verschillende straten worden versierd. COLLECTIEF CONTRACT IN HET SLAGERSBEDRIJF. Naar aanleiding van de opzegging door de Haagsche slagerspatroonsvereeniging van het arbeidscontract en het besluit op grond van den economischen toestand van het be drijf, op dit oogenblik geen nieuwe overeen komst aan te gaan, hebben Woensdag j.1. de hoofd- en afdeel ingsbesturen van de moder ne, r.k. en chr. gezellenbonden vergaderd. De vergadering verklaarde zich Bereid, in een eventueel overleg met de werkgevers den algemeenen bedrijfstoestand onder het oog te zien en het vraagstuk van ordening van het bedrijf in de discussies te betrekken, de werkgevers zullen dan echter hun afwijzend standpunt hebben los te laten. Mochten de werkgevers daar niet toe bereid zijn, aldus besloot de vergadering, dan zal niets wor- FONDSEN. 9 Juli 10 Juli 11 Juli 12 Juli 13 Juli 4 obl. Nederl. 1000 '31 4 idem 1000 34 5 O -lnd. f 1000 17 434 H idem f 1000 3011 4 idem f 1000 34 534 Duitschland '30 Koloniale Bank Ned. Ind Hand. Bank Ned. Handel Mij. Cert. v. Rotterd. Bank Alg Kunstzijde Unie v. Berkel's Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Ned. Kabelfabr. Philips Gem. Bezit Unilever Anaconda Beth Steel Cities Service U S Steel U. S. Leatber Cult Mij. Vorstenl. Handelsver. A dam Javasche Cult. Algem Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong Dordtsche Petr gew. Koninklijke 1000 Shell Union A'dam Rubber Serbadjadi Java Cbina Jap Lijn Ned Scheepv Unie Stoomvaart Mij Nederland Batavia Tab. Ueli Maatij Oostkust j Senembah South Pacific Union Pacific Prolongatie Ex-dividend. 1000 101%, 101} 1001 100} 100} 344 99 43f 57} 37 75 37% 194 49} 202 335 21 089/l6 8f 20% l9/l6 24% 41 1684 82 1241 8 135 153% 5 1054 55 334 324 14b» 134S 354 135 144 1 01% 10 4 100} 10u| 1001 34% 100 454 574 37 75 49 204 332 2164 69} 8 i 201% 1% 24% 4% 17 169} 83 122} 155 154} 5} 115 55 24 32} 33 147} 135} 3b 135 14} 1 101} 101} 100% 100% 100% 34} 101} 45} 58} 37} 75} 3b 18} 49 202 329 21o} 69 9% 20% 1% 24% 4} 17} 169} 83 124 8} 156 155} 5% '06% 58 23} 33 33} 148 136} 38 134 14| 71} 1 101} 101% 100} 100% 100% 33% 103 45 53J 38} 77} 35} 48} 204} 325} 213} 69} 8} 20} U 18 168} 83 122} 8 155} 133 153% 5} 104% 32} 33} 145} 135} 33} 133 14} 71} 1

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 6