De evolutie in het luchtverkeer. Luchtbeschermingsoefeningen te IJsselstein. Een caddie-huweUfk. De Koninklijke Luchtvaart Maatschappij viert haar derde lustrum. Hierboven eenige foto's, die de evolutie van het luchtverkeer in deze vijftien jaar duidelijk demonstreeren. De nieuw ste aanwinst der K.L M. geflankeerd door twee opnamen uit de prille jeugd van de Nederland- sche aviatiek. Rechts: de aankomst van een der eerste vliegtuigen op de lijn Amsterdam Londen; links: zooals men vroeger per vlieg tuig reisde Ter gelegenheid van het 25-jarlg bestaan van de Nederlandsehe vereenlglng van muzlekhandelaren en uitgevers, werd Donderdag een excursie gemaakt naar Schiphol. - De heer Alsbach herdacht tevens het feit dat hij 25 jaar voorzitter Is en maakte een rondvlucht De politieke situatie In Spanje. Gardisten bewaken het gebouw der afgevaardigden te Madrid De luchtvaarttentoonstelllng welke dezer dagen op het Malieveld te den Haag ge houden werd, wordt thans op het IJsclubterrein te Amster dam opgebouwd Vele Dleseltrelnen die thans gerepareerd zijn, staan op de terreinen van de Centrale Werk plaatsen te Haarlem en zullen binnenkort weder in dienst gesteld worden Het station te Boskoop, dat tegelijk met de nieuwe spoor lijn Alphen - Boskoop - Gouda, in gebruik wordt genomen Me|. A Hagenod, die twaalf jaar eaddle geweest ts van de Noord- wljksche golfclub, is Donderdag In het huwelijk getreden met den heer H. M. van Spiang Het bruidspaar verlaat het stadhuis tgsiehen een «erewacht van caddte* IJsselstein zijn Donderdag groote luchtbeschermingsoefeningen gehouden die de onverdeelde belangstelling der bevolking hadden Radja Bahardur van Kantka vertoeft met klein gevolg In ons land De Radja op het terras van een der hotels te Amsterdam

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5