voetbalwedstrijd Zwitserland-Nederland. Hoe Nederland in Bern overwon ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 6 November 1934. Leo Helle, de Nederlandsche doelverdediger verricht keurig werk tijdens den interlandwedstrijd tegen Zwitserland te Bern De nieuwe burge- meester van Leks- mond, de heer S. Hoogenboom, is Maandag officieel geïnstalleerd Het afscheid voor het vertrek van H M Hertog Hendrik die Maandag den Helder Voor het Heldendenkmal te Weenen werd een groot militair défilé gehouden, dat o.m door bondspresident Miklas en den bondskanselier verliet voor een oefenreis naar de Middellandsche Zee Schuschnigg werd bijgewoond Hoogbejaarde belangstelling bij de installatie van den heer H v. d. Vijver als burge meester van Raalte. De twee oudste wet houders in afwachting van de komst van den nieuwen burgervader Overgelukkig worden de Nederlandsche spelers door Karei Lotsy, Boeljon en Bob Glendenning gelukgewenscht met het fraaie succes te Bern p» de Zwitsers behaald Samenvoeging van politie en brandweer De hoofdstedelijke commissie, die belast is met da bestudeering van het vraagstuk Inzake de samenvoeging van politie en brandweer, waarvan o m. deel uitmaken da commandant der brandweer C Gordijn en da hoofdcommissaris van politie H. J Versteeg Is Maandag naar Engeland vertrokken om zich in verschillende steden aldaar, waar vermeld systeem toepassing vindt, van den gang van zaken op de hoogte te stellen Nederland en Zwitserland ontmoeten elkaar tijdens don voetbalwedsh ijd Zwitserland- Nederland te Btrj) Sechehaye, de Zwitsersche doelverdediger ziet zijn doel doorboord door een prachtigen Nederlandschen .kogel' tijdens den te Bern gespeelden interlandwedstrijd

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5