Wapenstilstanddag. De vorming der nieuwe Fransche regeering. ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 10 November 1934. D. vorming van hei nieow, Frensch. kebineV Fl.ndin met eenig. leden van de nieuwe regeering verlaat het Elysée een tocht van.8000 mijl van Canada naar Australië te maken Na al de successen van de leuqdige wereldkampioene Willy den Ouden, heeft zij thani een groot aantal gouden en zilveren beker» en medailles in haar bezit - De leden van RDZ hebben aan haar kampioene een fraaie medaillekast ten geschenke gegeven ki i 1 Qn o ,ju, Zondag 11 November 16 jaar geleden), trokken de Dultsche troepen voor het Op den wapenstilstanddag 11 November 191 .(u met dien verstande, dat zij wapenen, kanonnen, geweren, bajonetten en eerst over de Nederlandsche grens bij _r(,nswacht moesten deponeeren. Bovenstaande foto die nog niet werd gepubliceerd, munitie op de weilanden bij de douane van dl.'ro.rig. dagen H. K. H Prinses Juliana zal zich Maandag 12 dezer naar Burg Steinfurt begeven, teneinde aldaar eenige dagen te vertoeven bij Haar famfte, den vorst en de vorstin van Benthalm en Steinfurt - Een luchtfoto van het slot van den vorst en de vorstin van Bentheiro en Steinfust De normalisatie der Panheelder- beek in Midden-Limburg, waarvoor de minister van Sociale Zaken onlangs de eerste spade zette, is begonnen De kunstijsbaan - nabij het sportfondsenbad te Amsterdam nadert haar voltooiing en zal binnenkort officieel worden geopend Kostbare prijswinnaars op de internationale hondententoonstelfing welke Donderdag in Crystal Palace te Londen is geopend

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5