De voorbereidingen voor het huwelijk van Prins George en Prinses Marina. ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 24 November 1934. Annle Krult, mevr B^aun en Rie Mastenbroek bij haar vertrek naar de internationale zwemwedstrijden te Dusseldorf, waar Rie Mastenbroek zal trachten het wereldrecord 100 meter rugslag te verbeteren Eerst de stadsbelangen en dan de zieke voet. Mr F. J. van Lansebot burgemeester van den Botcb. die onlangs zijn hielpees scheurde, gaat ondanks groote moeite lederen dag naar het raadhuis om zijn ambtsplichten te vervullen, Zooals wij den magistraat nog niet kend De huwelijks-taart, bestemd voor Prins George en Prinses Marina, is drie meter hoog en heelt een gewicht van 800 pond Het geheel, dat zeer kunstig is samenga- steld, rust op esn voetstuk ven messlef zilver Dr A Slegenbeek van Heukelom, specialist- Internist en Röntgenoloog aan het Wilhelmina- ziekenhuis te Nijmegen, is benoemd tot hoogleeraar aan de geneeskundige Hooge- school te Batavia De vernieuwde Magere Brug over den Amstel voor de Kerkstraat Groot en klein op de pluim veetentoonstelling welke Vrijdag te Amsterdam is weder voor het verkeer opengesteld te BuSSUm geopend is Een der schilderijen, welke door het comité voor nationale belangen heden te Rotter dam bij de otficieele huldiging ten stedhuize aan de K L.M. en de bemanning van de .Uiver zijn aangeboden Lady Hilton Young, de echtgenoote van den Engelschen minister van Gezondheid, bracht Donde. dag met eenige dan es van het corps dip' atique, onder wie mevr. Ma'sudeira en mevr de Marees van Sw.nderen, een bezoek aan de saneerii gswerken der achterbuurten van het Paddingtonkwertier te Londen. Mevr. Hilton Young In gesprek met de bewoner*

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5