£tuuu mjuïh&ww Staatsloterij EENZAME MENSCHEN. HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG A.S. Afdeeling I le klasse Afdeeling III. Afdeeling IV le klasse N.O.A.D.—Juliana Willem IIEindhoven M.V.V.—L.O.N.G.A P.S.V.B.V.V. Afdeeling V LANGS DE N-H.V.B.-VELDEN. Eindelijk doet Plnvius zijn invloed gelden. Enkele groote uitslagen, doch geen verrassin gen. in de eerste klasse A slechts twee uitslagen. Z.F.C. IV benaderde de leiders dicht, dank zij haar groote 8O- overwinning, op het bezoekende C.S.V. I be haald. De Castricummers spelen dus wel met groote wisselvalligheid, ofheeft de Zaansche modder de „duinkanters" parten gespeeld? JONG HOLLAND—A.D.O. 2—1. J. H. op weg naar 't kampioen schap. UITVOERING TE NIEUWE NIEDORp en BRIDGEDIENST TE WARMENHUIZEN. Ze reisden met zijn drieën terug; den zo mer lieten ze achter zich; twee vrienden en een vrouw. Ze kenden elkaar sedert langen tijd, maar zij tornden tegen hun zorgen, hun werk, hun bezigheden op, geheel los van elkaar. Elk van hun drieën had, ook nu, van den zomer geprofiteerd. Bij toeval hadden ze elkaar in den trein ontmoet, toen zij op de terugreis waren. Nu zaten zij in denzelfden wagon naast elkaar, reeds gedurenden eeni- ge uren en menig uurtje hadden zij nog voor den boeg. Door het feit, als ook door wat er voorbije zomer hen had doen bele ven, was er onderling een zeer genoeglijke stemming ontstaan, aan jeugdjaren herin nerend. Door de velden trokken reeds de boeren met hun ploegen; op de terreinen bij de ste den lieten knapen vliegers op. Boven de bosschen stegen nevelen omhoog, in de la nen gloeiden nog eenige lijsterboomen; van de appelboomen plukten meisjes, op ladders staande, de vruchten. Iets later lichtte in het landschap het schijnsel op van lampen in de huizen; een auto, met felle schijnwerpers, zoemde parel- lel met den trein mee langs den straatweg, ten slotte door een afsluitboom verraderlijk tegengehouden. De trein boorde zich nu door een rots. Toen hij weer in de open vlak te kwam. was de landweg ruim en de auto niet meer te zien. Een der sensaties, aan een treinrit verbonden, was afgeloopen Wat volgt nu? Een station vorderde de aandacht op, pas sagiers stapten in en uit, kellners renden rond als hadden zij schatten te vergaren. De trein reed verder. Een der twee vrienden en de vrouw spra ken aldoor weer over dezen zomer en over de vergeten schoonheden van vroegere zo mers. Hun woorden riepen een beeld op van ritselende blaren over afgevallen loof; hun oude, verwelkte herinneringen. Nu en dan gooide de andere man er een woordje tus- schen. De meesten tijd echter zweeg hij. Dit viel ten laatste de beide anderen op. Zij keerden zich naar hem toe en vroegen, waar om hij zoo stil was. Hij voelde zich melancholiek gestemd. Hij zag de herfst over het landschap naderen en over de menschen. Vandaar zijn zwijgen. Er over spreken wilde hij liever niet. Woor den maakten zoo'n stemming zoo licht ba naal, zoo gauw onecht. Hij ontweek verde re vragen, zocht zijn toevlucht in wat iro nie. „Hij had niet willen storen, spotte ihijze hadden iets van jonggetrouwden over zich, als in hun wittebroodsweken Dat had er nu bepaald niets van, maar hij zei_het maar om iets te zeggen, om de muisenissen te verjagen. Zij vielen hem aan, antwoordden allebei opgewonden en tegelijk- betoogend. Ze waren wakker geschud en strijdlustig. Juist goed, dat wilde hij immers. „Waarschijnlijk hadden zij elkaar toch lief, zei hij, en hadden enkel maar geen moed, uit elkaar te bekennenHij had het al lang gedacht. Als je in hun beider bin nenste mocht lezen als in een boek zou het aan het licht komen!" Zij lachten ontkennend, maar zichtbaar geamuseerd over die verdenking. De „be schuldiger" prikkelde hen. Hij hechtte heele- maal geen geloof aan wat hij zei, maar de beide anderen moesten toch op hun quivive blijven. Natuurlijk hij ook. In een voortjak kerende trein wordt men licht melancholiek en moe. Ja, inderdaad, de zomer was, voor den drommel, voorbij; de herfst brak aan, maar een morgen was er ook nog. Hij ging hen weer te lijf. „Niet anders dan aan opgepropte gevoelens, aan niets anders, leden ze...: geconstiipeerdheid van de zielSteeds scherper viel hij uit, zijn aanvallen werden steeds forscher. De beide anderen raakten zeer opgewon den. De dame schudde van het lachen; de lach was niet vrij van cynisme. „Zoo'n gebrek aan smaak had ze bij hem niet voor mogelijk gehouden, niet van hem verwacht". De vriend, die zoo zwaar alles opnam en zich het zoo moeilijk maakte, was van plan met een nieuwe redevoering van wal te ste ken om het tegendeel te bewijzen Opeens waren ze niet meer alleen in de coupé. De conducteur liet een heele familie binnen, hij moest ze hier onderbrengen, de trein was tjokvol. En daar zaten ze nu, vader, moeder met zuigeling en leken op de afbeeldingen van de vlucht uit Egypte. Het waren jonge men schen. De moeder was heel knap; de vader verlegen. Zij spraken slecht Duitsch. Zij waren, zooals het spoedig bleek, een Bul- gaarsch studentenipaar. De zuigeling blèrde en blèrde, was niet tot rust te brengen. De voorouders in hem protesteerden tegen deze treinreis. Op den rug van een ezel zou hij rustig geslapen hebben. De vader maakte verontschuldigingen. Wat hielp het? Een gesprek was niet meer te voeren. Een vrouw in haar wanhoop, hielp de moeder om het kindje te kalmeeren. Dit echter bleef onver schillig onder al die lieve zorgen en blèrde maar door. Alle drie menschen vluchtten nu naar het gangetje in den wagon. Ook daar hieden zij het niet uit. De gang was vol met menschen en bagage. De eetwagen was in middels afgehaakt; er was geen mogelijk heid meer om ook nog maar eenigszins van gedachten te wisselen. Opnieuw stapten ze met hun drieën de coupé binnen. De baby blèrde door, doordringend en krijgslustig. Dus gaf het drietal zich gewonnen. Zij leunden achterover, sloten de oogen en pro beerden te slapen. Maar dat gelukte niet, steeds bleven de kleuren van den zomer vóór hen glanzen, van de kinderjaren afAl dus ging een leven voorbijMaar zóó zou ook de treinreis voorbijgaan. De zuigeling was ingeslapen, ondoor grondelijk, zooals hij gekreten had. Diepe zoemende rust was in de coupé. De melan cholieke man met de ironie pende de oogen en keek naar het gezinnetje. Welk een jeugd, welk een vertrouwen was er om hen; als van een heiligen schijn schenen zij bijna omge ven. De student ving den treffenden blik van den ander op en trachtte met een beleefdheid iets ervoor in de plaats te geven. Hij begon een gesprek, vroeg of ze vacantie hadden gehad. „Ja, wij reizen terug, den herfst tege moet. Maar u reist weg, het leven tege moet. U hebt nog alles vóór u: lente en zomer. Dat is het verschil tusschen ons. Voor u begint iedere dag nog opnieuw.' „Voor elk mensch, die wil. Tusschen ons is geen onderscheid. Wij leven". De man met den ironischen kant glimlachte, maar hij begon het te ge- looven. Er bleef hem ook niet anders over. Hij had het leven eenmaal lief. Ten slotte was inderdaad de dood al léén het onderscheid. Over al het andere kon men zich heenzetten, in elk jaarge tijde. De trein reed langzamer. Steeds meer lichten doken op. De locomotief stond snuivend stil. Ze waren aangekomen. Witkielen renden aan, een dooréén- geroep, een algemeen geschuifel en ge drang ontstonden. De drie vacantie- reizigers waren al spoedig van de jonge familie losgeraakt. De vloed van reizi gers voerde, als na een plasregen, zon der pardon alles mee. De drie stonden bij de taxi's. Hunne koffers werden opgeladen. Reeds was het saamhoorige verbroken, zij woonden in verschillende wijken van de stad. Zij namen afscheid van elkaar, beloofden wederkeerig spoedig elkaar te ontmoe ten; morgen reeds wilden ze telefonee- ren, op zijn laatst overmorgen. Er werd ingestapt. Drie deuren klapten knallend toe. Handen wuifden ten afscheid. Dan reden drie auto's met drie eenzame menschen in den nacht, die, ondanks zijn lichten, de nacht was, naar iets, dat zich voorgaf een tehuis te heeten. Morgen echter zijn zij reeds mee- zwemmend in den stroom van den ar beid, van het leven. Zij zullen vele hoof den naast zich uit het water omhoog zien komen; de een zeer ver-af, de ander wat dichterbij. En allen zwemmen en zwemmen in den stroom. De oevers zijn ver en rust is geen enkele geboden. Zij zwemmen en zwemmen. Nu en dan roepen ze elkaar lachend iets toe, dat de wind meteen meevoert. Menigmaal worstelen zij, met op elkaar geklemde tanden, tegen de golven op. Zij, groote- stadsmenschen van heden, z" willen zich niet door den stroom laten over weldigen, zij willen boven blijven; zij willen zwemmen en zwemmen, totdat de stroom ophoudtEenzame men schen, maar in den brandenden levens strijd, tusschen menschen, die wie weet? eenzaam zijn als zij. NOORDSCHARWOUDE. Vergadering Ned, Tuinders Bond. Bovengenoemde vereeniging vergader de Maandagavond in „Concordia". Aan wezig 11 leden. Van de afdeeling 'Wijk aan Duin was een schrijveh ingekomen inzake de can- didaatstelling voor het hoofdbestuur met verzoek den afgevaardigde vrij man daat te verleenen voor de a.s. algemeene vergadering, in verband met de candi- daatstelling van den heer W. van Dok. De voorzitter, de heer G. Bakker, gaf hierop een toelichting en zei dat de heer van Dok vertegenwoordiger van een zaadfirma is en reglementair niet voor een H. B.-candidatuur in aanmerking komt. Van den Langendijker Bestuurders- bond was een schrijven ingekomen met verzoek om adhaesie inzake betere wer- keloozenzorg. Het bestuur heeft ge meend dit niet te moeten doen, daar de meeste leden het petitionnement wel ge- téekend zullen hebben. Van het hoofdbestuur was een schrij ven ingekomen met afschrift van een adres aan de regeering en kamerleden in verband met de behandeling van het landbouwcrisisfonds in de Tweede Ka mer. Vervolgens werd behandeld de agenda voor de buitengewone algemeene verga dering. Voor het hoofdbestuur werden candi- daat gesteld de aftredende leden behalve de heer Hoogland, voor wien gecandi- deerd werd de heer C. Ham. Bij het punt bespreking steunmaatre gelen werd door het bestuur voorgesteld om op de vergadering in Hoorn te be spreken het organiseeren van een groote landelijke demonstratie. Medegedeeld werd dat reeds plannen voor een mee ting in Amsterdam ontworpen zijn. Als afgevaardigde voor de algem. ver gadering werd gekozen de heer G. Bak ker, als plaatsvervanger de heer J. Vlug. AARDAPPEL-REGELING. De secretaris van de landbouw-crisis-or- ganisatie voor Noordholland, ir. W. J. Dekker, schrijft ons: Sedert eenigen tijd is de denaturatie-re- geling 1934-1935 voor aardappelen bekend gemaakt. Hierbij is bepaald, dat een toeslag kan wor den gegeven aan georganiseerden der land- bouw-crisis-organisatie, die goede con sumptie-aardappelen maat 35/60 ongeschikt maken voor de menschelijke consumptie, door middel van kapotsteken of prikken. Dit dient te geschieden onder toezicht van een plombeerder door de L.C.O. aange wezen, zoodat men verplicht is tenminste drie dagen van tevoren aan den rayon-ad ministrateur, waaronder men resorteert, kennis te geven van de voorgenomen dena tureering en in geen geval daarmede te be ginnen zoo lang nog geen plombeerder aan wezig is. Rayon-administrateurs zijn: Rayon I: W. de Jong, Veerburg, Anna Paulowna; Rayon II; Ir. J. de Vries, Oost woud; Rayon II: A. Tesselaar, Honden weg 94, Heerhugowaard Z.; Rayon IV: J. Schuijt, Stationsweg 83, Heiloo; Rayon V: J. Plas Jrzn., No. 93, Middelie. De toeslag bedraagt: In October en November 65 cent iper 100 K.G., in December en Januari 75 cent per 100 K G, in Februari en Maart 85 cent per 100 K.G., in April, Mei of Juni 95 per 100 K.G. A Alle verdere inlichtingen omtrent de te volgen voorschriften enz. worden gaarne verschaft door de districts-kantoorhouders, door de rayon-administrateurs en door het secretariaat der landbouw-crisis-organisa- tie voor Noordholland (Landbouwhuis te Alkmaar). Voetbal. De Sportkroniek vermeldt o.a. voor Zou- dag a.s. de volgende wedstrijden: V.U.C.—A.D.O. XerxesOvermaas 2e klasse A A.F.C.D.O.S. HerculesO.S.V. Hilversum—Kinheim B.F.C.Blauw-Wit Alcmaria Victrix—O.V.V.O. (v. d. Spek) 2e klasse B Zeeburgia—West-Frisia W.F.C.—Z.V.V. E.D.O.Bloemendlaal 3e klasse A HelderDe Volewijckers De MeteoorK.V.V. Zaandijk—H.R.C. 3e klasse B D.W.V.—A.P.G.S. 4e klasse A B.K.C.Succes Nieuwe Niedorp—Texel 4e klasse B WestzaanBeverwijk Reserve 2e klasse A Alon. Victrix II—W.M.S. II (C. D. Swart) K.F.C. II—W.F.C. II De Kennemers IIHelder II Ie klasse P.E.C.—A.G.O.V.V. Vitesse—Enschedesche Boys TubantiaHeracles EnschedeZ.A.C. Go AheadWapeningen BleijerheideN.A.C. le klasse Be Quick—Frisia Friesland—H.S.C. Leeuwarden—G.V.A.V. SneekVelocitas Veendam—AchiJles i Eindelijk dan heeft Pluvius zijn invloed eens laten gelden en zijn eenige wedstrijden, te midden hunner belangrijkheid, óf gestaakt wegens het zeer ongunstige weer, ófin het geheel niet gespeeld geworden. Dit laatste is natuurlijk altijd het beste, daar geen der partijen zich in een eventueel spelresultaat benadeeld gevoelen, of het zou de slotreis van de bezoekende club moe ten betreffen. Zoo werd bijvoorbeeld de ontmoeting Wa tervogels IPetten I gestaakt met een 1O achterstand voor de leiders, die hun positie geducht in gevaar meenden te zien, zoodat Pluvius hier uitkomst bracht, zeer tot spijt van de Watervogels en., natuurlijk de overige convurrenten. In bijna alle klassen is dan ook het programma tot een betrekkelijk klein gedeel te verwerkt geworden. Zoo noteeren we K.F.C. III behield haar kans door het be zoekende Q.S.C. III met 3—1 te slaan. De stand is hier nu: K. V. V. II 9 8 1 0 24—6 17 Z. F. C. IV 9 8 0 1 34—7 16 K. F. C. IV 8 6 1 1 22—21 13 O. S. V. IV 8 3 2 3 19i—18 8 W. F. C. IV 8 3 1 4 24—24 7 Zilverm. II 9 3 0 6 22—30 6 Bergen I 6 2 13 13—15 5 Zaandijk II 8 2 15 15—17 5 C. S. V. I 9 2 1 6 13—30 5 Q. S. C. III 9 1 0 8 10—28 2 In de eerste klasse D wist H.R.C. III de leiding over te nemen, dank zij haar 73 overwinning, op het be zoekende M.L.D. behaald. De Racers zijn dus nog op hun qui-vive, terwijl de „lucht- vaarders" nog steeds op hun eerste overwin ning zitten te wachten. Dat Helder III het in eigen huis tegen de •Heldersche Boys niet zou bolwerken was te verwachten, doch de 1—5 nederlaag valt ons van de withemden niet mee. De stand is hier nu: H. R. C. III 10 5 3 2 26—24 13 Petten I 9 4 4 1 23—14 12 Schoorl I 9 6 0 3 23—16 12 Held. Boys I 0 4 2 3 21—19 10 Watervogels I 9 4 2 3 17—24 10 Wieringerw. I 9 4 14 17—17 9 J. V. C. I 8 1 6 1 17—18 8 Succes II 9 3 2 4 20—22 8 Melder III 8 2 1 5 17—23 5 M. L. D. I 8 0 1 7 16—35 1 De tweede klasse D bracht slechts de ontmoeting Alkmaar II— A.S.V. I. Hoewel ook hier de symptomen voor niet spelen aanwezig waren, trokken de sporters toch de stoute- schoenen aan en meenden stellig het nogal teleurstellende Alkmaar II dat nu uit 10 man sterk be stond een nieuwe nederlaag te moet toe brengen. Maar,de bittere pil kwam, in den vorm van een 8—1-nederlaag voor de bezoe kers. De stand is hier nu: Alkm. Boys II 8 5 3 0 34-13 13 Alkm. Boys III 9 5 2 2 30 28 Egm. Boys I 9 4 2 3 25-ü 0 Koedijk I 9 4 2 3 30-36 10 Alkmaar II 10 4 2 4 33-29 10 Alcmaria IV 9 2 4 3 21 A. S. V. I 10 3 1 6 28-33 7 D. T. S. II 8 0 2 6 13—32 2 de derde klasse D De vierde elftallers van de Alkmaarsche Boys waren bij Schoorl II op bezoelk en ha - den het zeer zwaar. De „duinkanters wild hun kans nog wat bewaren en snoepten de roodwitte hun eerste winstpunt in een 2 ontmoeting af. Niettegenstaande dit punten verlies. konden deze Westerweg-bewoners de leiding nemen. C. S. V. II schakelde de Egmondsche Boys reserves vrijwel uit, al ging dit na zeer vee moeite (3—2). De stand is thans: Alkm. Boys IV 6 5 1 0 17 6 11 Schoorl II 8 5 2 19-9 Bergen II 8 5 1 2 24—22 r c V [I 9 4 1 4 2722 V Altaar III 8 ?4-30 8 1 I 1 Si* 1 Alcmaria V 8 3 1 4 33—25 Egm. Boys II 9 2 3 4 21 25 7 Akersloot I 8 3 0 5 23—22 6 Vtrone II 8 0 3 5 12—39 3 In de vierde klasse E noteeren we de eigenaardige 15 4-uitslag van Oudorp I op hun tweede elftallers be- taald, zoodat de Ou d orpers wat op de rang lijst gestegen zijn. Alkmaarsche Boys V be hield ook nog haar kans, dank zij haar 3-1- zege op Egmondsche Boys III. Alkmaarsche Boys VI liet zich in Akersloot, door de Akersloot-reserves met 5—2 slaan. De stand is hier nu Koedijk II 9 7 2 0 4211 16 Alkm. Boys V 8 6 0 2 4920 12 Oudorp I 6 4 li 1 4016 9 Alkm. Boys VI 8 4 1 3 22—24 9 Egm. Boys III 8 3 2 3 3016 8 Akersloot II 8 3 2 3 1736 8 Ursem II 9 3 1 5 26—48 7 A. S. V. II 5 2 12 14— 8 5 Koedijk III 7 2 0 5 13-34 2 Oterleek I 6 0 0 6 11—39 0 Oudorp II 10 0 1 4-15 0 Wat we in onze voorbeschouwing schre ven is uitgekomen. Het publiek heeft Zater dagmiddag op den Bergerweg kunnen ge nieten van een goeden, vluggen en spannen- den wedstrijd. Het krachtsverschil tusschen de ploegen was uiterst gering. Na de rust bleek, dat A.D.O. in de eerste helft wat al te hard van stapel was geloopen. J. H. hield 't tempo van vóór de rust vol, zoadat ze iets sterker werden. Dat A.D.O. maar met 21 verloor, heeft zij te danken aan haar keeper, die een schitterende partij speelde. Tot drie maal toe wist hij de door ons al genoteerde goals nog uit z'n doel te werken. Het begin was bij de Jong Hollandianen nogal weifelend, zoodat A.D.O. direct een serie aanvallen kon ondernemen. Met man en macht moest J. H. zich tegen de enthou siast spelende A.D.O.-ploeg verzetten. De anders zoo beweeglijke voorhoede van J. H. kreeg geen gelegenheid om een serieuzen aan val op te zetten, A.D.O. bleef de meerdere en wist dat na pl.m. 20 min. spelen in een doelpunt om te zetten O1. Dat was teveel voor de Jong Holllandianen. De aanvallen van A.D.O. namen nu een einde en lang zamerhand was er van een overwicht van A.D.O. geen sprake meer. Kort op elkaar volgden een paar snelle uitvallen van J. H., die echter geen resultaat opleverden. Dan plotseling weer zoo'n verrassend snelle uit val. Bliekendaal kreeg den bal goed voor zijn schoen, een kogel, wij noteerden al den gelijkmaker, maar we schreven te vroeg, de A.D.O.-keeper liet zich lang uit vallen en grabbelde den bal uit den hoek. De corner werd wederom door den keeper weggewerkt. A.D.O. trachtte 't spel te verplaatsen, wat wel eens te hardhandig ging, maar scheids rechter de Nijs hield de teugels strak. On verwachts kreeg Jansen den bal. Hij pas seerde enkele A.D.O.-ers en besloot zijn solo-ren met een boogschot. De A.D.O.- keeper kon den bal niet voldoende keeren en den gelijkmaker was gescoord 1—1. A.D.O. kwam nu in snel tempo opzetten, maar de J. H.-defensie hield stand. Ook de hardwer kende J. H. -spil trachtte A.D.O. den voet dwars te zetten. Hij stuwde voortdurend de voorhoede ten aanval, terwijl hij ook in de achterhoede herhaaldelijk opdook om red ding te brengen. Dan kreeg A.D.O. de kans om de leiding te nemen. J. Kuiper kreeg een opspringenden bal tegen zijn hand en A.D. O. kreeg een penalty toegewezen. Deze werd echter keihard overgepunterd, zoodat J. H. hier door 't oog van een naald kroop. Dit was echter voor heel J. H. 't sein om zich des te vuriger in den strijd te werpen. Enkele A.D.O.-ers toonden nu al teekenen van ver moeidheid, welke zich na de rust, toen J. H. t tempo vol hield, nog meer deed gevoelen. In de 2e helft vertoonde 't spel der gasten een zoo sterke inzinking, dat J. H. 't spel in handen kon nemen. Van links en rechts werd keurig opgebracht. J, H. scheen onvermoeid en de A.D.O.-ers konden niet op tegen 't uit houdingsvermogen der Jong Hollandianen. Meerdere malen onderscheidde de A.D.O.- keeper zich door eenige fraaie saves. Toch kon hij niet verhinderen, dat Bliekendaal na vele vergeefsche pogingen zijn moeite be loond zag en J. H. de leiding gaf 21. Ver woed viel nu A.D.O. aan, maar het hechte bolwerk, dat 't trio Haytema, Kuiper en ter Horst vormt, bleef de situatie meester. Zelfs noteerden we nog kort na elkaar schoten van Jansen en Wesselius, die op onbegrijpelijke wijze door A.D.O.'s keeper werden gestopt en weggewerkt. In de vallende duisternis volgde een spannend slot, waarbij de 2—1 stand voor J. H. tot 't einde behouden bleef. Scheidsrechter de Nijs floot op correcte .wijze. Nog 3 wedstrijden heeft J. H. te spe len, 1 thuis tegen Dindua en 2 uit teeen C.J.M.V. en A.D.O. Uit deze 3 wedstrijden behoeft J. H. slechts 2 punten te behalen om kampioen van haar afdeeling te worden Voorwaar, een schitterend resultaat! Turnen. Zondagavond j.1. werd in de PrinJ Maurite te Nieuwe Niedorp een oda» bare uitvoering gegeven door de darnea en de meisjes- en jongensklasse van ril gymnastiekvereniging Hercules-Hebe Deze avond werd geopend door de eere-voorzitter, den heer J. B. Wilko die een nieuwe vlag aanbood, welke t gelegenheid van het 30-jarig bestaT» van Hebe was geschonken 11 Na bet zingen van het turnlied wers begonnen met de afwerking van h t programma. Met groot genoegen W ben wij het werk van de dames en rt verschillende meisjes- en jongenski»- sen kunnen beschouwen. b Klas" Het tremplin-hoogspringen der nw. jee 2 afd. was een succesnummer w wijl de boerendans eveneens door'dZ afd. en de gemaskerde brug-oefenin2 (met een fantasiedans_ tot slot) door rt dames een mooie afwisseling was zeer in den smaak van het viel. Publiek Bridge. De uitslagen van de te Warme^,- gehouden bridge-wedstrijd zijn: 11 Klasse A oneven nummers: Ju t en A. Ligthart, 10 pnt.; K. Wit t^*Zr Faber, 14 pnt. Klasse A even nummers: P. J. en A. Kroon, 13 ptn.; T. Pronk en Quant, 15 pnt. Klasse B oneven nummers: P. Put Jb. Bleeker 8 ptn.; J. Hoogeboom en D. Sikking, 9 ptn. Klasse B evennummers: W. Vlam «n Jn. Westra, 6 ptn.; Jb. Latenstein en A. Hopman, 10 ptn. (Niet officieel) 2de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 4 December 1934 Hooge Prijzen 1000.- 799 1317 6698 400.— 14236 17594 17701 200_ 4366 974* 15166 23501 f 100_ 5288 9713 11362 16010 16309 17399 17619 18168 Prijzen van 30— 5 32 51 72 79 05 98 111 113 164 185 220 221 256 261 218 293 329 333 397 406 418 456 483 543 619 637 650 659 664 699 711 787 819 820 821 835 919 924 1017 1018 1057 1066 1077 1102 1108 1193 1193 1244 1252 1260 1262 1321 1379 1380 1405 1478 1496 1498 1499 1528 1532 1549 1733 1755 1821 1824 1841 1907 1924 1953 1375 2004 2030 2044 2069 2078 2088 2114 M 2183 2198 2200 2201 2219 2240 2258 «76 2289 2291 2317 2341 2404 2467 2497 X 2549 2572 2575 2584 2586 2679 2692 211, 2755 2760 2770 2804 2818 2842 2891 2891 2958 2999 3045 3134 3168 3173 3194 3242 3313 3492 3521 3525 3541 3558 3567 3572 3602 3626 3661 3684 3776 3839 3902 3911 3918 4008 4010 4030 4089 4135 4141 4150 4223 4278 4315 4316 4348 4352 4378 4421 4430 4444 4457 4476 4478 4499 4515 4585 4590 4619 4627 4652 4653 4682 4687 4724 4751 4785 4810 4833 4844 4914 4939 5028 5034 5039 5041 5092 5111 5134 5159 5172 5218 5258 5307 5397 5486 5490 5535 5538 5631 5648 5668 5692 5806 5827 5831 5834 5861 5868 5895 5956 5962 5979 6099 6116 6132 6255 6286 6294 6370 6394 6516 6517 6533 6554 6572 6615 6617 6621 6637 6673 6677 6681 6683 6763 6783 6785 6814 6818 6830 6884 6893 6900 6974 6993 7017 7045 7051 7120 7130 7206 7223 7225 7261 7273 7299 7343 7357 7400 7411 7452 7528 7533 7534 7576 7623 7638 7659 7695 7728 7743 7745 7759 7805 7811 7813 7824 7859 7909 8008 8018 8044 8120 8121 8147 8149 8153 8223 8225 8249 8301 8501 8511 8512 8570 8573 8590 8626 8634 8644 8649 8671 8696 8719 8725 8822 8897 8991 9012 9ffl 3030 9038 9044 9091 9139 9159 9277 9343 9360 9368 9387 9431 9481 9492 9567 9734 W 9758 9876 9898 9930 10009 10011 10050 W 10125 10170 10172 10179 10197 10272 10303 1» 10331 10337 10422 10427 10448 10473 10499 10© 10676 10691 10737 10861 10879 10947 10951 109™ 11003 11105 11110 11187 11225 11231 11233 11» 11282 11325 11334 11406 11428 11441 11451 11» 11622 11629 11638 11715 11737 11821 11829 11» 11892 11920 11950 11953 11979 11985 12001 12001 12044 12077 12113 12138 12163 12169 12278 122» 12289 12347 12348 12352 12369 12374 12405 12410 12434 12580 12597 12627 12648 12773 12838 12»w 12899 12922 12951 12978 13002 13055 13070 130» 13119 13145 13161 13227 13243 13247 13288 133« 13340 13355 13365 13420 13453 13449 13515 WW* 13553 13558 13578 13599 13658 13709 13739 13779 13816 13837 13853 13917 13943 13949 189» 13988 14076 14142 14157 14198 14225 14258 VJM 14325 14333 14383 14385 14467 14499 14520 14686 14763 14798 14817 14842 14847 14939 1«« 15016 15046 15057 15069 15169 15176 15291 f'" 15327 15355 15358 15359 15427 15463 15496 l»? 15652 15768 15771 15776 15782 15946 16016 W" 16087 16131 16157 16165 16179 16180 16221 16 16232 16314 16342 16343 16382 16417 16444 1W» 16464 16473 16481 16538 16540 16646 16781 16841 16952 16964 16992 17035 17149 17157 1'*» 17160 17191 17217 17228 17355 17356 17382 1' 17448 17451 17492 17493 17516 17586 17612 U 17722 17750 17823 17864 17917 17920 17954 17987 18008 18103 18129 18155 18204 18274 18282 18299 18350 18353 18391 18411 1841-4 *o 18461 18479 18530 18558 18569 18622 18665 w° 18809 18829 18837 18909 18922 18933 1893» 18996 19067 19136 19189 19193 19218 1928/ 19406 19471 19546 19648 19659 19709 197" 3^ 19718 19757 19761 19782 19926 19931 20008 20074 20077 20155 20192 20228 20232 2033» 20290 20293 20344 20346 20364 20370 204ue 20459 20462 20479 20480 20491 20584 20W3 7 20656 20678 20730 20740 20746 20772 20/83 20902 20942 20951 20961 21064 21072 210/3 21094 21148 21151 21252 21257 21300 2143 21464 21509 21526 21595 21682 21690 2173» 21757 21776 21837 21844 21846 21847 2188» g 22005 22033 22037 22051 22057 22087 23U»o 22119 22132 22175 22209 22219 22247 233J 22343 22344 22467 22500 22509 22518 Z3DJ 22612 22630 22676 22682 22715 22749 33< 22828 22860 22905 22946 22959 22964 23u 23248 23276 23278 23360 23394 23542 2330 23570 23654 23657 23665 23676 23695 23 23813 23856 23910 23973 ffl. ril» Verbetering: 2e klasse le Ulst: »oe 9667, f

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 8