De Kerstvlucht van de „Snip" naar de West De schoolinstorting te LiverpooL ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 14 December 1934. De ruïne na de instorting in het schoolgebouw aan de Dovestreet te Liverpool, waarbij meer dan 200 vrouwen en kinderen, die er een concert bijwoonden, gewond werden Op de begraafplaats Zorgvliet te Amsterdam had Donderdag de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van wijlen den tooneelspeler Willem Hunsche Laval arriveerde deze week na de beslissende zitting van den Volkenbond onder groote belang stelling aan het Gare de Lyon te Parijs Neerlands beste wenschen vergezellen de vier aviateurs, die Het KLM. Kerstpost-vliegtuig de .Snip' naar onze West gaan brengen, waarmede de K.L.M. haar eerste oceaanvlucht boekt Bij zijn terugkeer uit Berlijn werd Marchandeau, de Fransche minister van Handel door verschil lende autoriteiten te Parijs verwelkomd Dr. J. H van Royen, legatiesecretaris, Is Donderdag te den Haag in het huwelijk getreden met Jvr A Snouck Hurgtonje. dochter van den secretaris generaal van het Departement van Buitenlandsche Zaken Generaal Temperley (links), de commandant der Internationale politie van de Saar, in gesprek met Knox, den president der Saarcommissie, te Genève tijdens de conferentie omtrent de voorbereidingen van het Saarplebisciet H K H. Prinses Juilana bl] het betreden van het gebouw van het Ned Roode Kruis te den Haag, waar de Prinses bindernis In de groote steeplecbase van Wlndsor, welke Woensdag werd gereden, Dondei dag plechtig geïnstalleerd werd als voorzitster, in de plaats van wijlen Z. K. H. Prins Hendrik kwam .Flylng Mlnutes te vallen, waarbij de berijder werd afgeworpen Kapitein W. A. J. Roelofsen der mariniers vertoeft op het oogenblik te Genève als be- middellngs-offlcier In verband met het zenden der interna tionale troepenmacht naar het Saargebled Brabantsch vlieg-enthousiasme. Een jeugdig ingezetene van Veghel bouwt een zweeftoestel, dat 5 meter lang is, terwijl de gezamelijke vleugels een draagvlakte hebben van 10 meter

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5