^Bituieniand Vtaag enAan&od Amstetdamsche ffieucs ^/i RIVALEN. WALLAGE BEERY EN GEORGE RAFT IN BIJZONDERE ROLLEN. Cinema Americain. VAT ACETON ONTPLOFT. Bij brand in een schoenfabriek. Verschillende arbeiders gewond. ZEVENTIENTARIGE BEROOFT EEN ZESTIENJARIGE. In een sloot gegooid, mond gesnoerd en buidel geroofd. EEN VOLKSGERICHT. Man ernstig mishandeld. De president van het Perm. Hoi van Int. Justitie. Zijn levensloop. DOOR SCHOT HAGEL GEDOOD. Droevig ongeluk te Ruurlo. Toen gisteravond een landbouwer te Ruur lo van de jacht terugkeerde, heeft hij zijn ge laden geweer in de keuken neergezet. Op wensch van zijn vrouw wilde hij het naar een ander vertrek brengen, doch daarbij ging het af, met het gevolg, dat de vrouw een schot hagel in het hoofd kreeg en gedood werd. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. VIRULY OVER ONGELUK „UIVER". Geen sprake van noodlanding. DE UIVER-POST. Te rangschikken in 4 groepen. „UIVER" WAS VERZEKERD. Voor 250.000 gulden. DE PLANNEN VAN Dr. ECKENER. Engelsche persstemmen. van Zaterdag 29 December 1934. OPGAVE VAN NGORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. ft Ramon Novarro als partner van Jeanette MacDonald geenszins een achteruitgang be- teekent. De film speelt nog vóór den oorlog. In een klein restaurant musiceert een begaafde jonge pianist in ruil voor logies en eten. Dat een dergelijk „contract" echter tot conflicten zal leiden, is begrijpelijk en 't duurt dan ook niet lang of de jonge componist ontvlucht deze gelegenheid en komt tijdens zijn vlucht terecht in een taxi, waarin zich toevallig een vrouwelijke collega (Jeanette MacDonald) bevindt. Op buitengewone charmante wijze (zooals alleen een Novarro dat kan) maakt de gesjochte pianist haar het hof en in min der dan geen tijd staan beider harten voor elkaar in vuur en vlam. Niet echter zonder dat aan hun officieele toenadering nog een en ander vooratgaat, dat hoogst amusant is en waarvan wij de fijne humor op deze plaats niet zullen ver klappen. Hun eenige zorg is dan ook, dat de financiën een huwelijk nu eenmaal nog niet toelaten. En op dat oogenblik verschijnt er een im- pressario ten tooneele, die hen beiden een contract aanbiedt om naar Parijs te gaan en daar te trachten successen te boeken. Shirley (Jeanette MacDonald) weet spoedig talrijke lauweren te oogsten en dit is voor haar trouwe verloofde een reden te meer, om zich zij 't dan op niet ërg faire wijze van zijn meisje af te zonderen, om haar carrière niet in den weg te staan. Immers, in Parijs weet alleen de „song" van Shirley het hart van het theaterpubliek te raken, de „operette"-schlagers van haar geliefde blijven zonder succes. Door den wanhoop gedreven verlaat Ramon Novarro Parijs en trekt zich in Brussel terug. Hij neemt met financieelen steun van Brieux (een rijke bankier, wiens vrouwtje op Ramon verliefd werd) zijn operette in studie en in derdaad schijnt 't hem te gelukken roem en eer te kunnen behalen. Maar juist op het cri- tieke moment liet zijn prima-donna hem in den steek en dan is het Jeannette Mac Donald, die ondanks haar voornemen, om den volgenden dag met haar impressario in 't huwelijk te treden hem te hulp komt en natuurlijk mèt haar daverend succes ook haar verloren gegane liefde herwint. Dat laatste deel is als operette-vorm in kleuren op het witte doek gebracht en dit verhoogt in ruime mate de groote aantrekke lijkheid van de „cat and the fiddle". Deze film is een geslaagd afscheid van 1934. Aan het voorprogramma ontleenen we eenige geslaagde opnamen van een Spaansch stierengevecht, een leuke filmklucht van Zasu Pitt („Koopjes halen") en een grappig teekenfilmpje, terwijl Polygoon met Neder- landsch Nieuws dit programma waardig completeert. Prima Duitsche kruissnarige Piano, I z. g. a. n. 150, Luidsprekers, Buffetten, Stoelen, Waschkasten, Haarden, Bedden I enz. Koopjes, Ratiné meisjesmantel 3. I DEKKER, Laat 182. Kleermakersmachine als nieuw 45, Singer Handnaaimachine 18.50, Victo- I ria 20, Trapmachine 17.50, prima Handmachine z. g. a n. 16, enz. DEKKER, Laat 182. TE KOOP z. g. a. n. GODINKACHEL en een VELO-MANGEL. D. DE GROOT, Dorpstr. 67, Bergen (N.-H.) TE KGOP: een JONGENSRIJWIEL 6.00, DAMESRIJWIEL 6.50, HEE RENRIJWIEL 5.50, MOTORRIJWIEL 4.50 en 9.00. LIMMERHOEK 18. TE KOOP GEVRAAGD KOOKKETEL inh. 130—200 L. Brieven onder letter C 300 bureau van dit blad. TE KOOP: een klein Jaarsma haardje, verder alle soorten kachels en fornuizen als nieuw, voor spotprijzen. Jb. v. d. HOEK, Smederij. Achterstr. Stoelen met leer bekleed en met prima veeren 2 per stuk, best Kolenfornuis 8. Nog eenige prima Vulkachels, Haar den, enz. Spotkoopjes z. g. a. n. J. L. Sost- man Jr., Verkooplokaal, Ridderstraat 10. TE KOOP SUPER ESSEX '31, loopend, uiterste prijs 200. K. de Grootelaan 74, Bergen. goed Rivalen, tegenstanders, dat zijn in deze film Chuck Connors en Steve Brody, die elk voor zich alle moeite doen om de eerste man te zijn in Bowery, een der meest bekende wijken van New-York. Chuck is een ruwe goedhartige kerel, de man van de brute kracht, Steve is meer verfijnd en ook meer geslepen. De kleine Schwipps heeft met Chuck groote vriendschap gesloten. Voorloopig blijft Chuck de baas in Bowery en zijn café gaat uitstekend. Een hulpeloos meisje uit Albury wordt door Chuck geholpen. Hij neemt haar zelfs bij zich in huis, doch dit leidt tot een conflict met Schwipps, die hem verlaat. Als Steve hoort van Chuck's nieuwe huishoudster Lucy, wil hij deze ook leeren kennen en het. gelukt hem maar al te gemakkelijk het meisje voor zich te winnen. Een groote bierbrouwerij wil Steve aan een prachtig café helpen als hij iets bijzon ders weet te doen, dat hem tot den man in Bowery maakt. Goed, hij zal van de Brooklyn-brug te water springen. De waaghalzerij -gelukt en Steve wordt de man. Chuck komt in benarde omstan digheden en besluit ten einde raad dienst te nemen in het leger van Cuba. Schwipps keert weer tot hem terug. Dan verneemt Chuck dat Steve geprobeerd heeft hem te bedriegen en een strijd van man tegen man is het gevolg. Doch Schwipps weet de twee vijanden tot vrienden te maken. Samen trekken zij naar Cuba en Lucy zal op Steve wach ten. Maar de kleine Schwipps verlaat de vrienden niet. Dit is weer eens een film in een heel bijzonder genre. Maar de regisseur heeft het leven van Bowery wel zeer aantrek kelijk weten te typeeren. De sensatie ontbreekt zeker niet. En Wallace Beery geeft een vertolking van de rol van Chuck, die meesterlijk genoemd mag worden. Ook George Raft als Steve is zeer goed. Jackie Cooper als de jeugdige vriend van Chuck trekt weer aller aan dacht, terwijl Fay Wray de rol van Lucy zeer sympathiek vertolkt. Het voorprogramma bracht een inte ressant wereldnieuws van de Ufa, een reeks bijzondere spelingen van de na tuur, een aardige teekenfilm, 'n ProfUti- film met nieuws van eigen bodem en een komische tweeacter getiteld „Het oude liedje". Met het hoofdnummer, dat vol actie is en zeer sterk spel geeft, een programma dat velen ten zeerste zal amuseeren. Gistermiddag omstreeks 2 uur is te Waal wijk in Ivo van Haren's schoenfabrieken, in de afdeeling, waarin licht brandbare stof fen worden bewaard, zooals benzine en ace- ton voor het vervaardigen van cementlijm voor eigen gebruik, door nog onbekende oor zaak brand uitgebroken. Onmiddellijk werd een aanvang gemaakt met de ontruiming van het lokaal en de blussching. Plotseling ontplofte met luiden knal een groot vat ace ton. Door de uitslaande vlammen werden verschillende arbeiders min of meer ernstig in het gezicht gewond. Het ernstigst waren er aan toe de arbei ders C. van Oostrum, R. van der Hammen, A. de Brouwer en van de Bogaert, allen uit Waalwijk en Kogi, een knecht van de firma Schepers uit Heerlen, die in het gebouw aan wezig was in verband met de installatie van een nieuw deel van het gebouw. Deze men- schen werden per auto naar het ziekenhuis vervoerd. Eenige andere arbeiders liepen lichtere brandwonden op. Ook A. van der Heiden uit Druenen is later in het zieken huis opgenomen. Ook al in verband met de installatie van de nieuwe afdeeling waren op dit uur niet alle arbeiders aanwezig. De brand had op zich zelf niet veel te beteekenen en kon door eigen bluschmiddelen van de fabriek worden gebluscht. De brandweer van Waalwijk, die spoedig ter plaatse was, behoefde niet in te grijpen. De schade is niet aanzienlijk. Bij nadere informatie in het ziekenhuis bleek, dat bij geen der gewonden ernstig 1 vensgevaar bestaat. De man en de vrouw zijn naar Leeuwar den vertrokken. Toen Donderdagavond de zestienjarige Slaat uit de baan, tegenover ^et heideveld onder de gemeente Kaatsheuvel, kwam aan gereden, werd hij door een zeventienjarigen jongeling aangesproken en om een lucifer gevraagd Slaats voldeed aan het verzoek. De verzoeker greep den ander plotseling aan en wierp Slaats in een sloot, waarop de aanrander zich op het slachtoffer wierp mei het doel zijn portemonnaie te stelen, waarin hij nadat hij een prop papier in den mond van den aangevallene haa gestoken, om hem het roepen te beletten slaagde. De aanrander dreigde zijn slachtoffer te zullen dooden wanneer deze het gebeurde aan de politie bekend zou maken. Slaats heeft niettemin toch aangifte bij de politie gedaan en de aanrander kon spoedig wor den gearresteerd. Hij legde een volledige be kentenis af. (Uitsluitend 2e hands artikelen). Van 1—5 regels M sent bij vooralt betaling te voldoen. RADIOTOESTEL TE KOOP. KENN, STRAATWEG E 7- TE KOOP GEBRUIKTE BRANDKAST fn goeden staat, met 2 deuren tegen elk hftnn. bod. Adres Stationsplein 108. TE KC OP AANGEBODEN een HULP- MOTORRIJWIEL „Simplex". Te bezich tigen Zondagvoorm. van 1012 uur. Adres: ROBERT OWENSTRAAT 7. Te Drachten heeft zich een ouderwetsch volksgericht voltrokken, waarbij de bevol king zich als haar eigen rechter heeft opge worpen, aldus lezen wij in het „Nbld. v. h Noorden". Sedert een week woonde aldaar een zekere R. B., een oud-koloniaal, reeds voor de twee de maal samen met een getrouwde vrouw, af komstig van Boornebergum, die bij haar man weg was. Dit nu was blijkbaar niet naar den zin van de bevolking van de Wilgen en om geving. 's Avonds trokken een 50-tal mannen in optocht met ketelmuziek naar het pand. waarin B. en de vrouw met een kindje van 1 jaar zich bevonden Na afloop van het concert werd het huis bestormd en alles kort en klein geslagen. Geen ruit en deur bleef heel; ook in de woonkamer werd alles ver nield. De bewoners vluchtten daarop naar den zolder, doch ook daar bleken ze niet vei lig te zijn. De aanvallers maakten een gat in het dak en haalden de bewoners er ui*. Deze werden daarna door de mannen in hun midden opgenomen en in optocht ging het met de slachtoffers voorop naar de Wilgen Aangekomen bij de woning van den rijks veldwachter aldaar, werd door dezen ecmer een eind gemaakt aan dit schouwspel. De man was zoo door de menigte toegeta keld, dat hij zich onder geneeskundige be handeling heeft moeten stellen. Het kindje van 1 jaar, dat zich bij hen be vond, is gelukkig ongedeerd gebleven en bij de ouders van de vrouw opgenomen. ADATSJI f Gistermiddag te half zes is in de Boer- haavekliniek te Amsterdam, waar hij enkele maanden verpleegd werd, op 65-jarigen leeftijd overleden de heer Adatsji, Oud-president van het Perma nente Hof van Internationale Justitie te '6 Gravenhage. De laatste dagen was in zijn toestand een verergering ingetreden, zoodat dan ook het einde elk oogeqblik verwacht kon worden. Aan het sterfbed waren aanwezig de echtgenoote van den heer Adateji, de gezant van Japan te 's-Gravenhage, de heer Taketomi en diens echtgenoote. De heer M. Adatsji, oud-president van het Permanente Hof van Internationale Justitie en daarna rechter in dat Hof, was een inter nationaal rechtsgeleerde van groote ver maardheid. Met den heer Adatsji is een geleerde en diplomaat heengegaan, die niet alleen in de rechtsgeleerde wereld een groot aanzien genoot, doch die ook op tal van belang rijke posten zijn land onschatbare diensten heeft bewezen en bij verschillende internatio nale conferenties een vooraanstaande positie heeft ingenomen. De heer Adatsji heeft den leeftijd van 64 jaar bereikt. Zijn kwaal noodzaakte hem zich dikwijls buitenlands te begeven om een kuur te ondergaan. De laatste maanden was hij onder behandeling van prof. Snapper. De heer Adatsji is in 1870 geboren en studeerde aan de Hoogeschool te Tokio in de rechtsgeleerdheid. Na zijn promotie trad hij in dienst bij het ministerie van buitenland- sche zaken als attaché. In 1893 werd hij naar Europa gezonden en benoemd tot at taché bij de Japansche legatie te Rome. Ver volgens was hij als zaakgelastigde werk zaam te Parijs. Daarna diende hij zijn land als gezant in Mexico en vervolgens in de zelfde waardigheid in België. Deze laatste functie bekleedde hij tijdens de oorlogsjaren, toen de Belgische regeering te Havre geves tigd was. Na den oorlog, in 1920, werd hij benoemd tot ambassadeur te Brussel en in 1927 als zoodanig in Parijs. Bij de eerste vergadering van den Volken bond was hij eerste plaatsvervangend gede legeerde van Japan en vervolgens op alle andere Volkenbondsvergaderingen gevol machtigd gedelegeerde van Japan. Geduren de enkele jaren vertegenwoordigde de thans ontslapen staatsman zijn land in den Volken bondsraad, waar hij de functie vervulde van rapporteur over de kwestie der minderheden. Ook was hij vertegenwoordiger van zijn land bij het Internationaal Arbeidsbureau en in 1923 presideerde hij de Algemeene Ar- beidsconferentie. Bijzondere aandacht trok zijn werkzaamheid en activiteit tijdens de eerste Haagsche Herstelconferentie (1929 1930). Sinds Juni 1924 was de heer Adatsji lid van het Permanente Hof van Arbitrage, terwij! hij voorts lid was van talrijke geleer de genootschappen. Sinds 1924 was hij lid van het Instituut voor Internationaal Recht. In 1930 werd de heer Adatsji gekozen tot rechter in het Permanente Hof van Interna tionale Justitie en in 1931 tot president van dit hooge rechtscollege. De Rijstvogel (heenreis) vertrokken van Medan en te Bandoeng aangekomen; de Pe likaan (heenreis) vertrokken van Rome en te Athene aangekomen en de Ijsvogel (terug reis) vertrokken van Bangkok en te Calcutta geland. De aankomst van de „Rijstvogel" te Bata via werd met spanning verbeid. Verschillende persvertegenwoordigers en autoriteiten van den postdienst waren aan wezig, toen het vliegtuig te Tjililitan land de. In een persconferentie deelde gezagvoer der Viruly, die zijn eerste reis als zoodanig maakte, het een en ander mede omtrent zijn bevindingen met de „Uiver": „Aanvankelijk konden ook wij de „Uiver" niet vinden, aangezien het vernielde toestel op een vlakke plek te midden van pudding- vormige. ongeveer 1000 meter hooge heu vels, is neergestort Ondanks het gunstige weer kondei; wij het wrak niet spoedig ont dekken, doch op weg naar Bagdad maakten wij een kleinen omweg en aan de hand van gegevens ons vertrekt dooi deskundigen van de m;,ilaire luchtvaart, vlogen wij ten slotte toch over bet wrak dat gedeeltelijk is uiteengerukt, gedeeltelijk als een telescoop in elkaar geschoven. „Van bovenaf gezien lijkt het stuk grond, waar de resten liggen ruimte genoeg te bie den voor de mogelijkheid on. een noodlan ding te maken, doch ailerlei gegevens, zoo als onderdeden, welke zeer ver waren weg geslingerd. de toestand van het compas waarvan ons het eer en ander werd mede gedeeld dooi hen. die het wrak vonden, dui den aan, dat onbetwistbaar van een nood-1 landing geen sprake kan zijn geweest! Viruly bevestigde, dat het buiten twijfel is. dat allen oogenblikkelijk zijn gedood. De deelneming in Bagdad was algemeen, hetgeen o.a. blijkt uit het feit dat de Arabie ren, die de Neder'andsche vlag leverden, weigerden hiervoor eenige vergoeding in ontvangst te nemen. M<4 groote piëieit is het graf van de zeven N?d sndeis aan den rand van de woestijn vetzoxgd. Ten aanzien van de omstandigheden waar onder het ongeval plaats vond, merkte de heer Viruly nog het volgende op: „Reeds in Rome had ik bericht ontvangen, dat van de „Uiver" niets werd gehoord doch ik hechtte hieraan geen bijzondere be- teekenis. Later echter steeg de onrust. In de betrokken streek zijn de weerberichten „kin derlijk volledig", zooals Viruly zich uitdruk te, „zoodat ik, hoewel ook ik de veelheid van de weerstations toejuicht, geen oorzaak zie in het ontbreken van voldoende gege vens". „In de omgeving van de woestijn is de weergesteldheid constant! Op het moment dat de „Uiver" neerstortte, had men een combinatie van alles tegelijk: regen, onweer en sterke winden en wel in zoodanige mate, dat de militaire vliegers, in de omgeving gestationneerd, hiervan verklaarden „in vier jaar tijds is zulk een weer niet voorgeko men". „Dit maakt de oorzaak van het vergaan van de „Uiver" tot een uitzonderlijke gebeur tenis, welke door niemand voorzien kon worden en ook niet had kunnen worden voorkomen". Ook Viruly neemt aan, dat het inslaan van bliksem de oorzaak geweest is, doch hij acht zich ondeskundig om het vraagstuk op te lossen, in hoeverre metalen of houten vlieg tuigen hieraan eerder onderhevig zijn. Doordat Viruly met eigen oogen de plaats gezien heeft waar de „Uiver" neerstortte, kan hij zich begrijpen, waarom de „Uiver' eerst dertig uur na het ongeval werd ge vonden. Viruly ontkent, dat het hier een eerste ge val van het inslaan van bliksem in een vlieg tuig betreft; reeds eerder stortte een toestel van de Imperail Airways door dezelfde oor zaak in het Kanaal. Het vertrouwen in de luchtvaart zal door dit ongeluk geenszins worden verminderd. „Ik bracht bijv. nog acht passagiers mee", zei Viruly. Behalve deze passagiers bracht de „Rijst vogel" 205 kg. „Uiver"-post mede, waarvan meer bestelbaar zal blijken aldus seint Ane- ta aan het Hndelsblad dan tot dusverre uit de berichten van den postdienst afkomstig afgeleid kan worden. Bij onderzoek van de „Uiver" post in Indië is gebleken, dat de poststukken naar een viertal graden van beschadi ging te verdeelen waren. Een gedeelte was practisch ongeschonden, dan was er een gedeelte van de poststukken waar van 'de hoeken waren verbrand, ten derde was er een gedeelte met verbran de hoeken en door olie besmeurd en ten slotte ca. 60 K.G. bestaande uit een on ontwarbare massa van uiteengerukte stukken, besmeurd met olie, bloed en modder! De stukken van de eerste groep kon den onmiddellijk in den loop van den avond worden besteld. Die van de twee de groep zijn opnieuw verpakt en van morgen uitgereikt. Die van de derde zullen voorzoover leesbaar in de komen de dagen worden besteld. De stukken van de laatste groep zijn onmiddellijk naar Bandoeng doorgezonden. De „Uiver" was, naar in de assuran- tiehoek ter beurze werd medegedeeld, voor 250.000 verzekerd, welke verze kering was ondergebracht bij Lloyde te Londen. De Londensche avondbladen houden zich uitvoerig bezig met de nieuwe Duit sche plannen op het gebied van de luchtvaart. De „Evening Standard" publiceert een telefonisch onderhoud, dat de redactie van het blad heeft gehad met den te Friedrichshafen vertoevenden dr. Ecke- ner. Volgens dit onderhoud zou dr. Eckener van plan zijn een veertiendaag- schen, misschien ook twaalfdaagschen luchtscheepsdienst tusschen Europa en de V. S. in te richten, welke in Juli a.s. zou worden geopend en mogelijk ook Engeland als tusschenstation zou be nutten. Volgens het blad heeft dr. Eckener voorts woordelijk gezegd: „Ik zal niet den Graf Zeppelin voor deze vluchten gebruiken, want dit lucht schip moet zijn vluchten naar Rio de Janeiro eind Maart 1935 voortzetten. Het voor de vluchten naar de V. S. bestemde luchtschip wordt op het oogenblik ge bouwd en ik hoop het het volgende jaar greed te hebben." Dr. Eckener verklaarde voorts, dat alle noodige afspraken met het Amerikaan- sche ministerie van marine zijn getrof fen. Het luchtschip zal Lakehurst (de luchthaven van New Jersey) aandoen. De reis naar Lakehurst zal 55 uur heen en naar Europa terug 48 uur duren. Dr. Eckener hoopt in Engeland een tusschenstation te kunnen aanleggen. Zoodra de luchthaven van Frankfurt gereed zal zijn (in 1936), zal van daar uit het geheele luchtverkeer plaats vin den. Dit zal zich o.m. uitstrekken tot Batavia. Met de Nederlandsche autori teiten worden thans nog onderhandelin gen gevoerd. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van beden te: 1931 1934 1934 1934 A 1930 I Vorige koers 102 1U2 l6l»/16 1016/8 2^/16 31% 102 257/8 297, 60 85'/, 2tl/8 33 42t', 251% 21 s 72Vs 225/s 6"Ae 189/i6 227/ie 3% 1458/, 72 65 12 6.50 134V2 49 173 lld/4 U0 85 lQS/g 4Vl« 871/, 66»/, 861/4 29 371/a 16/8 36/8 27-/4 1431/g 125 125 318/, 9Vs 641/a STAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 4 4 Ned.-Indië 4 41 5)4 Duitschland Idem met kettingverklaring BANK-1NSTELL1NGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford ex. 40 afst Philips Gloeit Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr Kon. Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison 'lopeka Southern Railw. Cert. Union Pacific §Noteering per 50. •f-Exclaim. PROLONGATIE Vorige koers WISSELKOERSEN AMStir'AM. 253/, 257/s 2974 21972 737, 6*/i6 197/16 147-8 1707, 64 l'^/lG 47s 89-87,1 29 1% 145 126 1457, 65 pl.m. 10.45 pl.m. 11.00 102 102 60 857, 2197, '374 219 Va-t 197/is-1 6 77/16 97/16 148 171 132 IO8/4 43/16 2 887, OO »-* ir pl.m. 11.15 73|-J 77/ie 148 1318/,.2 84 IC8/4 'Exdividend. 1 PCt. Heden 1 pCt. KT NIET OFFICIEEL. New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Kopehnagen Stockholm Oslo Madrid Italië Vorige koers 58? 59 43 9 758/, 34.68 '4 47 89 32 45 37 55 36 55 20 20 1465 Koers op heden 2 uur 1 477/8 7 29 59.44 9 76 34 68 47 90 32 40 37 50 36 50 20 20 12.65

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 11