LISTERINE TANDPASTA Zijn Uw tanden dof of zelfs geel 11). De gehuwde ambtenares. ONTPLOFFING OP EEN MOTORSCHIP. ken stand, belast met den bureaudienst, op denzelfden voet te regelen. De bezoldiging van de hiervoor onder b en c bedoelde ambtenaren zou kunnen wor den gesteld op respectievelijk 540 en 90 per jaar. De verlaging bedraagt in dat ge val 10 met welk percentage ook de bruto salarissen en -loonen van het overige ge- meentepersoneel gemiddeld zijn verlaagd. GEMEENTEREKENING, DIENST 1932. •In bijlage no. 6 schrijven B. en W.: Bij uw besluit van 8 Mei 1933 werd het batig saldo der gemeenterekening over 1930, in verband met een door Ged. Sta ten gewenschte overboeking van een be drag ad 333.34 van den dienst 1929 naar den dienst 1930, nader vastgesteld op 163.128.17. In verband hiermede moet ook het ge deelte van dit batig saldo, dat naar de rekening over 1932 is overgebracht en dientengevolge mede het batig slot van die rekening met 333.34 worden ver hoogd. Gedeputeerde Staten verzoeken ons te bevorderen, dat de noodige wijzigingen, die 6lechts van administratieve beteeke- nis zijn, in de rekening over 1932 worden aangebracht. Wij hebben hiertegen geen bezwaar en stellen U voor het desbetreffend be sluit te nemen. VERKOOP GROND AAN DE HOUTMANSTRAAT, B. en W. schrijven in bijlage no. 184: De heer P. Dekker alhier, heeft verzocht voor zich of zijn lastgevers van de gemeente te mogen koopen een perceel bouwterrein, gelegen aan de Houtmanstraat, groot onge veer 285 M2., voor den prijs van 7 per M2., ten einde daarop twee woningen te bouwen. Tegen verkoop van genoemd perceel bestaat bij ons geen bezwaar, terwijl de grondprijs in overeenstemming is met de prijzen, dioor de Commissie van bijstand voor het grond bedrijf voor de bouwterreinen gelegen ten Noord-Oosten van den Bergerweg in overwe ging gegeven. B. en W. bieden in verband daarmede het desbetreffende ontwerp-besluit ter vaststel ling aan. RAADSVERGADERING. De gemeenteraad van Alkmaar vergadert Op Donderdag 24 Januari a.s., nam. één uur De punten van behandeling zijn: 1. Vaststelling van de notulen der vorige vergadering. Mededeelingen. Ingekomen stukken. 2. Benoeming van een lid der commissie van toezicht op de Arbeidsbeurs (bijlage Nr. 1). 3. Idem van een gemeente-ontvanger (bij lage Nr. 2). 4. Idem van een lid der Schattingscommis sie voor de Inkomstenbelasting (bijlage Nr. 5. Voorstel tot opheffing der schoolbios coop (bijlage Nr. 183 van 1934). 6. Idem tot verkoop van grond, gelegen aan de Houtmanstraat (bijlage Nr. 184 van 1934). 7. Idem tot vaststelling van rekeningen be treffende de scholen voor voorbereidend on derwijs (bijlage Nr. 3). 8. Idem inzake de bezoldiging van de amb tenaren van den burgerlijken stand (bijlage Nr. 4). 9. Idem inzake steun aan tuinders (bijlage Nr. 5). 10. Idem tot wijziging van het Raadsbesluit van 28 December 1933 tot voorloopige vast stelling van de gemeenterekening over 1932 (bijlage Nr. 6). 11. Idem tot verhuring van de overdekte speelplaats van de voormalige Gemeente school Nr. 4 (bijlage Nr. 7). 12. Idem tot verhuring van het boerderij aan den Bergerweg (bijlage Nr. 8) 13. Idem tot voorloopige vaststelling der gemeente-rekening en van de rekeningen der bedrijven over 1933, met rapport der Raads- commmissie van onderzoek (bijlagen Nr. 109 van 1934 en Nr. 10). 14. Idem tot afwijzing van adressen inzake het venten met snijbloemen (bijlage Nr. 9). 1'5. Idem tot afwijzing van een adres inzake de beschikbaarstelling van een terrein voor een overdekte bad- en zweminrichting (bij lage Nr. 12). ld. Idem tot aanvulling van het ambtena ren-reglement en van de verordening betref fende de inrichting der gemeente-politie (bijlage Nr. 13). 17. Idem tot verkoop van grond aan de Houtmanstraat (bijlage Nr. 14). 18. Idem tot verkoop van grond aan de Van Houtenkade, de Maclaine Pontstraat en de Fontein Verschuirstraat (bijlage Nr. 15). £ands en Juutéauw DE LANGENDIJKER GROENTEVEILINGEN. De handel, die de vorige week eeniger- mate opleefde, bleek deze week weer groo- tendeels lamgeslagen, althans de buiten- landsche handel. Voor Duitschland werd maar zeer weinig gevraagd en al kwamen er wat bestellingen voor Oostenrijk en Zwitserland binnen, deze waren niet van zoodanigen omvang, dat de vraag het aanbod overtrof. Voor roode kool, waarvan voor het buitenland de vorige week heel wat werd gevraagd, was deze week weer heel wat minder belangstelling, al was er op het laatste weer een kleine gunstige kentering te constateeren. De beste prijs werd weer ge maakt voor roode kool van ongeveer 3 pond. Daarvoor werd 3.50— ƒ4.30 be steed, op het laatst der week 2040 cent meer. Voor iets lichtere sorteeringen met een gewicht van ongeveer 1 K.G. werd 2- 3.20 betaald. Voor de zwaarste kool werc 1 50—2.10 besteed. Dit betrof alles eerste kwaliteit kool. Voor tweede soort o doorschot werd aanmerkelijk minder betaald Er is bovendien nog een zeer groot verschi: in kwaliteit bij de aangevoerde partijen tweede soort, zoodat er nog al varieerende prijzen werden betaald. Het allermooiste van het meest gewilde gewicht bracht 3— Gebruik dan onmiddellijk en Uw gebit wordt hagelwit Neem heden nog een proej Grootc Tube slechts 60 cent 10.000.000 afnemer» over do geheele wereld 4 op; veel van het aangevoerde bracht echter niet meer dan 12 op, zoodat de minimumprijs helaas weer werd' besteecL De aanvoer was vrij groot; alleen aan de vei ling van den Nooiderinarktbond kwamen ongeveer 50 spoorwagens van dit product aan de veiling. Slap cn lusteloos was de stemming voor gele kool. De vraag uit het buitenland blijft voor deze kool nog bijna geheel uit, zoodat bijna alles in het binnenland moet worden geplaatst. De verbetering van de vorige week ging weer geheel te niet. Voor de mooiste sorteeringen gele kool van ongeveer 2 K-G. werd 1.401.50 besteed, bij uit zondering weid 160 betaald. Voor de grootste werd 1 of iets meer betaald, ter wijl de kleine soort voor een deel onver- <oopbaar was. Veehouders betalen er dan 50 cent per 100 K.G. voor. De aanvoeren waren grooter dan vorige weken. Belangrijk was ook de aanvoer van Deen- sche witte kool. Van deze koolsoort zijn de voorraden bijzonder groot en daar zij vooral op het buitenland is aangewezen, is men voor een gunstig verloop wel wat bevreesd Het ging er deze week bijzonder slecht mee: weinig vraag en veel aanbod, met het gevolg, dat de mooiste en grootste, die nog het meest gewild zijn, voor f 1.501.60, kleinere voor 0.701.10 werden ver kocht. Voor tweede kwaliteit werd f 0.70 1.40 betaald, al naar kwaliteit of grootte, terwijl een belangrijk kwantum niet te ver- koopen was. Met de uien, die de vorige week ook een vrij gragen handel hadden, liep het ook al mis. zoodat over 't geheel 30—50 cent per 100 K.G. minder werd gemaakt. Partijen mooie gewone uien die verleden week 3 en meer opbrachten, liepen tot 2.302.60 terug en de grove, die vorige week tot 3 60 werden verhandeld, brachten nu J 2.10 tot 2.70 op. Drielingen liepen tot 1.20 180 achteruit en nep werd voor 2 f 2.40 verkocht. Blauwe aardappelen golden ruim 2. De aanvoer van peen nam iets toe. Voor groote werd 11.30 betaald, kleine brachten 0.600.70 op. Veel animo voor bieten bestond er ook weer niet. De mooie kleine sorteering werd met 1.30—1.70 betaald, groote brachten 1 op. 3Siwtettland Nota naar aanleiding van een nader onderzoek van de kwestie. De regeering handhaaft haar standpunt. De voorzitter van den raad van ministers ueeft aan de Tweede Kamer doen toekomen een nota naar aanleiding van een door hem op 14 November j.1. gedane toezegging, de aangelegenheid van de gehuwde ambtenares nader te zullen onderzoeken. Aan deze nota is het volgende ontleend: Het onderzoek heeft aangetoond, dat in den geheelen rijksdienst, de rijksonderwijs inrichtingen inbegrepen, onder de ruim 60000 personen, daarbij werkzaam, zich op 3l' December 1933 326 gehuwde vrouwen jjevonden. Slechts 73 daarvan (van wie 55 in vasten, 6 in tijdelijken en 12 in contract- dienst) vervulden een volledige betrekking, niet specifiek vrouwelijk, die ook door een mannelijke kracht zou kunnen worden bezet. Daaronder waren 23 kantoorhouder bij de P.T.n, een functie, waarbij de ambtelijke werkzaamheden binnen de echtelijke woning worden verricht. Van de 50 overigen waren 38 in zuiver administratieve betrekkingen werkzaam. Aangenomen mag worden, dat voor vele, zoo niet voor de overgroote meer derheid dezer gehuwde vrouwen geldt, dat zij óf kostwinster zijn, óf door ongelukkige huwelijksomstandigheden gedwongen zijn in eigen onderhoud te voorzien, dan wel, dat bijzondere omstandigheden haar in dienst zijn motiveeren. Zooals uit de geproduceerde zegevens blijkt, heeft het onderzoek den indruk bevestigd, dat de aangelegenheid van de gehuwde ambtenares voor wat den rijksdienst betreft niet alleen geen princi- pieele doch ook geen practische beteekenis meer heeft. Naar het oordeel der regeering bestaat geen voldoende aanleiding tot het nemen van verder strekkende maatregelen voor den rijksdienst. Ook een voorschrift tot ontslag van de in dienst zijnde gehuwde vrouwen bij het onderwijs acht de regeering niet vol doende gemotiveerd. Naar het oordeel der regeering dient ook voor het gesubsidieerde onderwijs ter zake geen beperkter, bepalin gen te gelden dan voor het rijkspersoneel. Er kan worden volstaan met de regeling, dat: le. de huwende ambtenares wordt ontsla- gen 2e. de gehuwde ambtenares niet-kostwin- ster bij ontslag voorgaat; 3e. de gehuwde vrouw niet voor aanstel ling in aanmerking komt. Voor zoover daartoe nog verdere wijziging van bestaande reglementen en wetten noodig is, zullen deze worden aangebracht dan wel voorgesteld. Wat betreft de provinciën, gemeenten en overige publiekrechtelijke corporaties staan der regeering geen gegevens ter beschikking. Voor den geheelen overheidsdienst geldt, dat de huwende ambtenares en de ambtenares, die in concubinaat is gaan leven, wordt ont slagen. In de gevoerde debatten over de ge huwde ambtenares heeft de regeering aanlei ding gevonden, zich nogmaals tot de provin ciale- en gemeentebesturen te wenden met het verzoek om, voor zoover zulks nog niet in de desbetreffende ambtenarenreglementen is bepaald, alsnog daarin bij eerstvolgende wijziging op te nemen voorschriften aan gaande den voorrang bij ontslag van de ge huwde ambtenares-niet-kostwinster en aan gaande het niet benoemen van gehuwde vrouwen. Vier gewonden te Rotterdam. Om kwart voor drie gistermiddag heeft aan boord van een motor schip, liggende in de Coolhaven te Rotterdam, een ontploffing plaats gehad, waarbij vier personen zijn gewond. De schipper van deze boot, de 60-jarige Rink, wilde in de machinekamer de motor aanzetten. Tengevolge van een nog niet op gehelderde oorzaak is toen de luchtketel ge sprongen. Dit geschiedde met een oorverdoo- vende slag. Aan boord werd veel vernield Het schot tusschen de machinekamer en de roef werd weggeslagen. De ruiten van de stuurhut gingen allen aan gruzelementen. De schipper werd door de kracht van de ontploffing tegen den grond gesmakt, waar bij hij zijn linkerarm brak. Bovendien werd hij op tal van plaatsen van het lichaam ge wond. Zijn zoon, de 17-jarige H. C. Rink be vond zich in de roef, waar de ontploffing ge schiedde. Ook hij werd tegen den grond ge slagen en kreeg eenige planken op nel lichaam, waardoor hij inwendige kneuzingen heeft bekomen. In de stuurhut bevonden zich de vrouw van den schipper en zijn twee doch ters, de 27-jarige A. Rink en de 20-jarige J Rink. De vrouw van den schipper kwam met den schrik vrij, zijn beide dochters echter be kwamen vrij ernstig wonden aan hoofd en gelaat, als gevolg van het stukslaan der rui ten. De politie, de G.G.D. en de brandweer kregen direct na de ontploffing tal van mel dingen. De G.G.D. rukte met drie zieken auto's uit en de brandweer met een motor- reservewagen voor hulpverleening en een aantal slangenwagens. De vier slachtoffers zijn naar het zieken huis aan de Coolsingel vervoerd. De vader en zijn zoon zijn daar opgenomen, de beide dochters konden, na behandeld te zijn, het ziekenhuis verlaten. De ontploffing heeft geen brand tenge volge gehad. ONGEVAL AAN BOORD VAN TORPEDOBOOT. Matroos over boord geslagen en verdronken. Gistermiddag is de 21-jarige matroos le klasse H. G. Spoor op de reede van Texel stroom aan boord van de torpedoboot Z. 6 bij het oefenen met z.g. „parava- nes", dit zijn toestellen voor bet doorsnijden van mijnenkabels, over boord geslagen en verdron ken. Den geheelen middag heeft men met torpedobooten en vlieg tuigen gezocht, doch men heeft niets kunnen vinden. GOEDKOOPE TREINEN. Inkrimping in het volgende zomerseizoen wegens te ge ringe bezetting. De Tel. verneemt, dat er een achter uitgang valt te constateeren in de alge- meene bezetting van de goedkoope trei nen. De bezetting vooral van de tweede klasse is zoo gering geworden, dat de spoorwegen tijdens den a.s zomer in de goedkoope treinen geen tweede klasse rijtuigen meer zullen laten loopen Ook zal het aantal goedkoope treinen in den a6. zomer worden verminderd. fraaie illustraties, dat „De Tooneelspiegel" van Januari er weer wezen mag! Het Januari-nummer van Beauty, óok dit keer in een fleurigen omslag gestoken, be spreekt het eerst een geestige film op schoon- heidsgebied, „Salon des Dames". Bijzonder interessant zijn de modeberichten uit Parijs Van de vele andere artikelen noemen wij o.a. „Wat het plaveisel raakt", en de wenken voor een goede „make-up", tijdens de a s. carnavalsdagen. Ook de rest van deze uit gave van A. J. G. Strengholt's Uitg. Mij-, Amsterdam, is aantrekkelijk door de veie verzorgde illustraties. £uchtoaact HET HOOGTERECORD VAN JHR. WITTERT VAN HOOGLAND. „Een zeer voorloopige proef"; thans zal waarschijnlijk eerst luit. v. d. Giessen een poging wagen. Zooals gemeld, heeft luitenant-vlieger jhr. mr. R. Wittert van Hoogland Vrijdag het Ne- derlandsch hoogterecord, dat met 9587 M. op naam stond van wijlen luitenant-vlieger van Asch van Wijk verbeterd tot 11.300 M. De Maasbode schrijft naar aanleiding van deze verrichting: Bij twee Soesterberger vliegofficieren, j'hr. mr. R. Wittert van Hoogland en J. v. d. Gies sen, was het plan gerijpt, het record-van Asch van Wijk te verbeteren. Zij wilden daarmede aantoonen, welke hoogte met een gewone legermachine bereikt kan worden, om daar te profiteeren van de veel hoogere snelheden. De eerste, die een aanval op het bestaande record deed, was jhr. Wittert. De voorbereiding was zeer serieus ge schied en dezer dagen, bij een oefenvlucht, bereikte jhr. Wittert reeds een hoogte van 10.000 M. Zoowel motor als vlieger dienden beschermd te worden tegen de koude bij het stratosfeergebied De Hispano is een waterge- koelde motor en daar op deze groote hoogte 50 gr. reeds koken beteekent en het kookpunt en vriespunt aldus angstig kort bij elkander komen, was de koeling gemengd met glycol. Ook de benzine was een ander mengsel ge worden; om bevriezing tegen te gaan, vloog de machine op „ethyl", een mengsel, dat ook bij de verbranding nog groote voordeelen biedt. De bestuurder zelf had zich voorzien van een zwaren lederen overall en om bestand te zijn tegen de ijle lucht op groote hoogte, was een zuurstoftoestel met automatische toevoer- instrumenten in de cockpit aangebracht. Een speciale beveiliging was nog noodig, om te voorkomen, dat de toevoer, door het bevrie zen van de uitademingswasem, verstopt zou raken. Het relaas van de vlucht. Onmiddellijk na de landing van den nieu wen recordhouder wat ging dat simpel en zonder eenige fanfare! waren wij in de gelegenheid, een en ander van de ervaringen van deze hoogtevlucht te vernemen. Dank zij de voortreffelijke voorzorgsmaatregelen in zake de kleeding en de zuurstofvoorziening, had de vlieger physiek niet de minste moei lijkheden ondervonden. De koude had heen geen noemenswaardigen hinder bezorgd en met nu en dan een extra dosis zuurstof te la ten toestroomen, was ook de ademhaling in de perfectie geweest. Bezwaren waren wel ondervonden van het volslagen gemis aan iedere oriëntatie, toen hij eenmaal de 10.000 M. gepasseerd was. Bij de proevlucht van de vorige week, op 10.000 M., Kon hij Brussel zien liggen, thans was het opkomend wolkendek een ernstige belemme ring van het uitzicht geweest. De punt van Noord-Holland, tusschen Noordzee en IJsel- meer had langen tijd voldoende houvast ge boden, doch de laatste 1200 M. had hij in een blauwen nevel gefvlogen, niet meer wetend, waar nu eigenlijk de aarde was. Blindvlie- gen zou dan de eenige oplossing zijn ge weest, doch daartoe hadden de instrumenten anders moeten zijn. Deze werkten op die groote hoogte in het geheel niet meer. Het was een volmaakte vlucht „ins Blaue hinein". En hieraan was het dan ook te wijten, dat jhr. Wittert zijn vlucht ontijdig had moeten afbreken. Hij zou anders nog een belangrijk grooter hoogte hebben kunnen bereiken. De motor had foutloos geloopen en de wind had hem slechts weinig uit den koers gedreven Op het hoogste punt van den klim had hij zich ongeveer boven de Noordzee bevonden Ijsafzetting had niet plaats gevonden^ maar wel was de machine tot op het instru mentenbord oe geruimen tijd bedekt geweest met een laag poederfijne sneeuw. Als wij goed hebben begrepen, zal thans eerst luitenant v. d Giessen een poging wa gen. Zijn machine is uitgerus met een Lor- raine-motor. Zeker is ook, dat jhr Wittert van Hoogland het niet bij deze ééne poging zal laten. Hij zelf noemde het tenminste „een zeer voorloopige proef". KORTE BERICHTEN. Naar De Vrijz. Democraat meedeelt, hebben de heer en mevrouw Abrahams voor het lidmaatschap van den Vrijz. Dem. bond bedankt. „De Tooneelspiegel". Eduard Veterman wijdt in „De Tooneel spiegel" van Januari een artikel aan het aangekondigde aftreden van Cor v. d Lugt Melsert, als leider van het Rott. Hofstad- tooneel. Dezelfde auteur herdenkt tevens wij len mr. C. P. van Rossem. Het werk van den decor-ontwerper prof. Herman Rosse, hoog leeraar in Delft, wordt besproken; verschei- cüe ,?Pvoeringen passeeren in de critische afdeeling van dit nummer de revue. Verder maken vele korte berichten, redactioneele opmerkingen, een geestige tooneelcauserie, een verzorgde amateur-tooneel-rubrjek, vele LUCHTVERKEER IN DE WEST. Twee K. L. M.-piloten uitga, zonden. Het wordt de K.L.M. nu blijkbaar ernst met de organisatie van luchtlijnen in West. Indië. Zooals men weet is Hondong daar nog en Van Balkom en is de echtgenoote van laatstgenoemde daarheen onderweg, wat op een langer verblijf van Van Balkom in dg West wijst. Naar wij vernemen heeft de directie van de K.L.M. ettelijke malen mevrouw Hondong Oe naar Cura?ao aangeboden, maar eeft steeds geweigerd: Jan Hondong was trouwens van stonde aan van plan ge. weest, om zoo spoedig mogelijk terug te gaan naar Holland. Thans is blijkbaar besloten dat Hondong in Februari zal repatrieeren. In diezelfde maand worden twee der jon* gere bestuurders van de K.L.M., n.I. Dil en Verhoeven, naar de West uitgezonden. Hier uit blijkt, dat het in de bedoeling van de K.L.M. ligt om personeel te trainen op enkele luchtlijnen in West-Indië. Binnenkort zullen ook een of meer vliegtuigen naar onze West worden verscheept. BLIKSEMINSLAG OP VLIEGTUIGEN. Ofschoon, zooals is vastgesteld, de onder, gang van d Uiver niet aan blikseminslag te gang van de Uiver niet aan blikseminslag te blikseminslag op vliegtuigen weer een actueel onderwerp geworden, dat in het Januari- nummer van „Het Vliegveld" in een tweetal stevig gedocumenteerde artikelen, waarvan een door dr. N. van Hu Hel, behandeling vindt Dr. H. A. Naber schildert de verdiensten van een onbekenden Nederlandschen lucht, vaart-pionier, dr. B. Sybrandy uit Warga, Friesland, terwijl L. Wohlberg uit Praag over de luchtvaart in Tsjecho Slowakije schrijft JjtgeiondeH Stukke* EEN OVERROMPELING VERWACHT! Geachte Redactie. Door te groote spraakzaamheid van iemand, die zich de laatste jaren in de katholieke beweging sterk op den voor grond plaatst, is het plan hekend ge worden om vanavond op de vergadering van Het Witte Kruis bij verrassing een katholieke meerderheid in het bestuur tot stand te brengen. Waarom Het Witte Kruis, dat zoovele jaren zegenrijk werk heeft verricht, nu den weg der sectarische vereenigingen opgedrongen moet worden is mij een raadsel. Ik vond het wenschelijk aan een en ander ruchtbaarheid te geven, omdat ik betwijfel of een sectarische vereeni- ging evengoed het algemeen belang zal dienen als een vereeniging met een be stuur, dat alleen het welzijn dier ver eeniging beoogt. Zou het niet verstandig zijn zich door een groote opkomst tegen deze voorge nomen overromjjeling te verzetten f Met dank voor de plaatsing. Een vriend van Het Witte Krnia. AFLOOP VAN VERKOOPINGEN. Uitslag verkooping ten overstaan van notaris Pinxter in de kolfbaan van den heer H Slikker, voor den heer K Mink te Warmenhuizen. Perceel 1: huis en erf, staande te War menhuizen, groot 5 05 Are, opgeboden door de Boei en leenbank tot 1450, ge mijnd door mej. Cathr. Mink op 40; peic. L bouwland groot 10 3/4 sn., opge boden door .L Kalverdijk tot 20 per 6n., niet gemijnd; perc. 3 bouwlanl groot 11 3/4 sn., opgeboden door J. Mors tot 11 per snees, op 1 gemijnd door mej. Cathr. Mink; perc. 4, eigendom van de Aigem. Friesche Levensverz. Mij., bouw land, groot 116 H snees, opgeb. door Duin en Reinders tot 25 per sn., gemijnd op 1 door P. Vlam Sz.; perceel 5, bouw» land genaamd Driehoek, groot 58 1/4 sn, opgeb. door L. Kalverdijk 28 per sn, niet gemijnd; peic. 6, genaamd Kale- weid, groot 31 snees, opgeb. door Jb. Smit tot 26 per snees, gemijnd op 1 door C. Gutker; perc. 7, bouwland, ge naamd Kaleweid, groot 31 snees, eigen dom van de heeren C. Blom ca. 36 per snees door C. Blom, niet gemijnd; perc. 8, huis en erf, staande te Zijpersluis, gem. Zijpe, eigendom van mej. de wed. KI. Beeldman geb. Houdewind te Schoorl opgeboden tot 440 door J. Voorthuisen, niet gemijnd. Bij de combinatie van de perceelen 4, 5 er 6 zijnde Moesweid, Driehoek en Ka leweid in bod staande op 5497 en groot te zamen 205 3/4 snees, werden deze per ceelen gemijnd op 350 door P. Barsin- gerhorn te Warmenhuizen waeeDB~ 'a "Waaro® schilder je den eenen kant van je de° anderm eroenr de eetuicnn -Nou moe een? gaan tiooren boe Öe getul«eD voortaan «uilen tegenspreken" (Paeetnc Show)

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8