PUROL Dobbelmann lekker., man' Gesprongen 1 handen £atuUettJuUt6Mw JlcovUiciaat 1lieurn Spoet brand in het theologische seminarium te oxford. communistische centrale ontdekt. barricadegevechten bij valenciennes. postzak met anderhalf millioen franken gestolen. negen hooge russische spoorwegambtenaren gearresteerd. vereenigde staten treden niet toe tot haagsche hof. de giftige alcohol. Tot nu toe 49 dooden. HEERHUGOWAARD SC HAGEN> ST. MAARTSM SCHOORL uitvoering u. d. l te hensbroek. INRIJ VERBODEN Ve&xjachb g#*ie&st Poos 30en 60 ct. Bij Apoth. enDrogisten. Velthuis voornoemd, uit Oudorp, eenige klappen ontving. De heeren waren het te. zitting nog lang niet eens, maar de getuige Buishand verklaarde in het na deel van den verdachte en deze werd veroordeeld tot 15. boete of 10 dagen hechtenis. DE LOODGIETER RAAKTE BUITEN DE VUURLINIE. De loodgieter Douwe H., wonende te Alkmaar, had op 'n dag in October ze keren heer J. Wupprecht, met wien hij een kwestie kreeg betreffende vacantie- zegels, beet gepakt, tegen een muur ge slingerd en gestompt, voor welke feiten hij heden terecht stond. Douwe beweer de thans door Wupprecht te zijn aange vallen. Dit werd door den 19-jarigen loodgieter Wupprecht echter ontkend. Hij was bang voor Douwe. Hij had nog een blauw oog als souvenir van de ont moeting overgehouden. Waar het bewijs echter niet was te leveren, volgde vrij spraak tot voldoening van verdachte. AMOKMAKER MET 'N PENNEMES. De niet verschenen heer Gerrit H. te A .na-Paulowna schijnt 'n gevaarlijk ventje te zijn, althans werd hem ten laste gelegd dat hij op 23 October den getuige J. de Graaf, aldaar, 'n steek in zijn dijbeen en daarna in zijn rijwiel band had gegeven. De man scheen niet geheel drankvrij te zijn en was boor om dat eenige jongens hem toeriepen: Ger rit, ze hebben je pet gevonden! Het wa pen was een pennemes. Vonnis 1 maand gevangenisstraf. GEEN WATER EN MELK MAAR WATER EN VUUR. De melkslijter Gerrit de J., te Alk maar, stond terecht op grond van het feit, dat hij op 20 October zekere juf frouw Johanna Kopjes, huisvrouw van den heer van Santen, scheldwoorden had toegevoegd, waarover deze zich te recht beleedigd gevoelde en 'n klacht indiende. Eisch 15 boete of 10 dagen hechtenis. Volgde een ellenlange voor gelezen verdediging van den melkboer en veroordeeling tot 7 boete of 7 dagen hechtenis. 'N GLAASJE WATER OM ZIJN MOND TE SPOELEN. Een, heer, getooid met den sierlijken naam Willem Hendrik Friso Karei K., te den Oever op Wieringen, had op 20 Oct. mej. Wina Klink, 'n dienstmeisje, ten zeerste beleedigd in termen niet voor openbaarheid geschikt. Vonnis 10 boete of 5 dagen hecht. DE KORPORAAL KEEK UIT. De 25-jarige groentenventer Adriaan C. L., te den Helder, wilde zich op 18 October de weelde permitteeren 'n 25 tal kippen weg te nemen en had bereids een dergelijke collectie uitgezocht, het eigen dom van den heer F. Huizing, doch werd door den korporaal P. Lak van de mili taire politie, die hem reeds te voren in de gaten had en wantrouwde, zoo goed als op heeterdaad in het Hoenderpark van Huizing betrapt. Men vond een kist waarin een aantal kippen in een zak. 't Wa6 't plan v. L. deze kist met inhoud op de fiets te vervoeren. Zijn liarte- wensch was nu voorw. veroordeeld te worden. Hij had reeds een bezoek aan den heer Wiggers gebracht. De officier voelde echter niet veel voor reclassee- ring, maar wilde zich in pricipe niet verzetten en verzocht aanhouding tot 25 Maart. Conform besloten. HET VOORBEELD MOET UITGAAN VAN DEN WERKGEVER. De heer Hendrik V. fabrikant te Noord- scharwoude, die op 17 October door den rijksveldwachter B. F. Simon Rood werd betrapt op overt. van de arbeidsw en de zen had beleedigd in verband met deze overtreding, stond thans te dier zake terecht. Door den heer V werd de be doelde beleediging ontkend, doch de heer Rood bleef pertinent bij zijn procesver baal volhouden. Het geheele optreden van den heer V. was, volgens verbali sant beleedigend. De officier koos krachtig de partij van den rijksveldwachter en requireerde 40 boete of 20 dagen hechtenis. Vonnis sterkte eveneens tot veroordeeling con form eisch. De politierechter overwoog dat een fabrikant vooral het goede voor beeld van gezagseerbiediging moet geven. NIET ALLE STEUNTREKKERS HEBBEN DE WAARHEID LIEF. De 32-jarige werklooze arbeider Jan Willem de J., uit St. Maartensbrug, had in zijn opgave op 10 Nov. voor de steun regeling eenige verdiensten verzwegen en het officieele document alzoo valsche- lijk als correct ingevuld, met zijn naam onderteekend. Desniettegenstaande is hij nog niet uitgesloten. Gerequireerd werd 1 maand gev. Uitspraak 15 boete of 10 dagen hechtenis en 1 maand gev. voorw. met 3 proefjaren. 'N OPLICHTER, KLEIN VAN STUK, MAAR GROOT ALS LEUGENAAR. De 32-jarige reiziger Corn. Hubrecht Gi., wonende te Goes, compareerde als oplichter door zekeren heer T. Groot en echtgenoot© te Alkmaar, door allerlei mooie praatjes te hebben beogen tot af gifte van 8.50 en 'n paar nieuwe sok ken. Aanvankelijk had hij reeds van Groot 'n gulden en de sokken los gepraat, doch later gelukte het hem nog voor 7.50 af te zetten. Zoo fantaseerde hij dat hij heel van Midde'hurg naar Alkmaar wa« komen loopen, dat hij zoo'n honger had en zijn gezin in de grootste ellende verkeerde. Winst 1 en 1 paar sokken. Later kwam hij vertellen, dat hij 'n prachtige betrek king bij een stofzuigerfabriek had gekre gen. Deze smoes bracht hem 7 50 op. Het bleek thans dat deze knaap op een groot strafblad kan bogen. Eisch maanden gevangenisstraf. Mr. Verdoorn pleitte clementie. Uitspraak conform den eisch. BROEK OP LANGENDIJK. De tuinbouw-vereeniging „De Groenten- cultuur" kwam Maandagmiddag 2 uur bij een in jaarvergadering ten lokale van den her C. Vijzelaar. De voorzitter, de heer W. Jz. Balder, wees in zijn opening op de zorgvolle omstandig heden, waaronder deze vergadering wordt gehouden. Gememoreerd werd verder, dat in deze omstandigheden velen niet in staat zullen zijn hun gezin en hun land van het noodige te voorzien en anderen zich genoodzaakt zullen zien hun bedrijf op te geven. In dit verband werd gewezen op den onvoldoenden regeeringssteun, hoe ook gewaardeerd. Gewezen werd dan ook op het feit, dat de steun aan den tuinbouw zoo ongunstig af steekt bij dien welken de landbouw ontvangt. Alle bodembedrijven worden gesteund uit het Landbouw-crisisfonds en waaraan is het toe schrijven, dat de tuinbouw geacht wordt tegen alle gezond verstand in, de producten te kunnen telen beneden den kostprijs? Daar deze zaak van het grootste belang is, dient dan ook niets onbeproefd te worden ge laten, dat daarin verbetering kome. Wat de teeltbeperking aangaat, is het zeer de vraag of dat één der middelen is om den tuinbouw in die mate te helpen, dat de gemaakte prijzen den kostprijs nabij komen. Verder werd gewezen op de invoering van den Midden-Europeeschen tijd, daar de dag dan weer met 40 minuten vervroegd zal worden, hetwelk moeilijkheden zal opleveren in den herfst en 't voorjaar, wanneer de dag aangevangen wordt op het land met het morgenlicht tot 's avonds als de duisternis invalt. Dit zal ook weer aanleiding geven tot wrijving en strubbeling. Als gelukkige omstandigheid werd geme moreerd, dat verschillende landen hun starre houding, om zich zelf te kunnen redden eenigszins laten varen. Het besef begint meer en meer door te dringen, al is het nog flauw, dat de wereld is één geheel, en dat ook in 't volkeren-leven het ééne niet ongestraft tot het andere kan zeggen: ik heb u niet van noode; maar dat het daadwerkelijk meedoen aan het wereldverkeer door onderling ruilen van goederen en diensten zal leiden tot nor male omstandigheden, maar nooit door af sluiting van grenzen. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat 2 leden door den dood zijn ont vallen, 4 zijn vertrokken en 4 hebben be dankt, 12 nieuwe leden zijn er bijgekomen, zoodat de vereeniging 201 leden telt. 5 Be- stuurs- en 2 ledenvergaderingen zijn gehou den. Eveneens werd gewezen op de slechte uitkomsten van het bedrijf. Tenslotte werd te dien opzichte er op gewezen, dat men Gods zegen ook hierin weer mag verwachten op zijnen arbeid. De rekening van den penningmeester sloot met een voordeelig saldo van 754.61. Besloten werd over 1934 geen contributie te heffen. Van den Keuringsdienst was een schrij ven ingekomen, dat bij de deelname der ge houden keuringen gebleken is, dat men on voldoende bekend is te dien opzichte. Mee gedeeld werd, dat men genegen was een on derwerp in te leiden. Daar hiervoor geen ani mo bestond, werd het schrijven voor kennis geving aangenomen. .Door den heer C. Slot werden als cor respondent van den plantenziektenkundigen dienst eenige mededeelingen gedaan aan gaande het ontsmetten van zaden, waaruit bleek, dat Germisan op de planten niet het resultaat opleverde diat er van verwacht mocht worden. De ontsmetting van wortelzaad kan als gunstig werkend aanbevolen worden, terwijl de bespuiting van bloemkoolplanten op de baan en op den regel eveneens gunstige resul taten heeft afgeworpen tegen de draaihar- tigheid. Er zal een lijst circuleeren bij de leden tot het verkrijgen van aardappelen-manden en reuzenbloemkoclzaad. Dit zal voor kortpoot kosten 15 per pond en voor tusschensoort 10. Betreffende het resultaat der dorsch-ma- chine werden verschillende practische op merkingen gemaakt, welke door het bestuur ten harte zullen worden genomen. Tot lid van het bestuur werd in de plaats van den heer C. Wit, die niet herkiesbaar was, de heer G. Strijbis gekozen. Vervolgens kwam'een voorstel van het be stuur ter tafel van de vergadering der L.G.C. en wel de regeering te verzoeken voor de pro ducten welke voor het binnenland verkocht worden, de productie-prijzen te laten beta len, terwijl voor de producten, die voor ex port gekocht worden, een lage minimumprijs wordt bepaald, zoo mogelijk voor alle prij zen exporteeren. Daarbij worde gevraagd dat ook voor die producten welke geëxporteerd worden voor lageren prijs, een aanvulling komt tot den productie-prijs. Zoo mogelijk uitbetaling op korten termijn. Hierna ontspon zich een breedvoerige dis cussie aangaande verschil tusschen kostprijs en productie-prijs, terwijl daarnaast opge merkt werd om ook de vroege aardappelen er onder te laten vallen. Opgemerkt werd, dat de bedoeling van hel voorstel is om alle producten er onder te la ten vallen, waarom het voorstel werd aange nomen. De heer Jb. Balder Jz. zou gaarne zien, dat het bestuur een lijst opmaakte van tuin ders welke niet meer voort kunnen gaan in thun bedrijf door de slechte uitkomsten en deze lijst aanhangig maken bij den betrok ken minister met de mededeeling, dat de daarop voorkomende tuinders aangewezen zijn op de werkverschaffing. De bedoeling hiervan is, dat do minister allicht zou over gaan tot het verstrekken van meerderen steun, opdat dezulken in staat gest^d wor den hun bedrijf gaande te houdem daar aj anders geheel ten laste komen van de gemeen- In aansluiting hierop achtte de heer P. Timmerman het gewenscht, dat er bij oe re uring en den regeringscommissarisiep aangedrongen wordt een aanvullaidai steun te verstrekken over de jaren 1932—rJJJ en 1934. Spr. wees er op, dat de ongedekte verliezen in 1932 waren 60 pCt. van den richtprijs, in 1933 en 1934 50 pCt. en de groote achter stand reeds gemaakt vanaf 1929 1932, zijn oorzaak dat alle reserve's zijn opgeiteerd, zoodat geen middelen aanwezig, noch bereik baar zijn de bedrijven weer aan te vangen. Indien dan ook bereikt kon worden, dat op de basis van de drie genoemde jaren een aan vullende steun werd verkregen tot 80 put van 't verlies, inplaats van zooals nu tot 40 en 50 pCt., dan zou het mogelijk wezen den tuinbouw in zijn beperkten omvang op ba sis van productieprijzen voort te zetten en voor ondergang te behoeden, daar men zich anders genoodzaakt zal zien het leger van werkloozen te vergrooten en plaatsing moet pogen te verkrijgen in de werkverschaffing, welke toch ook voor rekening van het rijk komt. Besloten werd in dezen geest een voorstel in te dienen bij de L.G.C. De heer J. Madderom verzocht het be stuur alle aandacht te besteden aan het ge bruik van pokkige poters, daar de mogelijk heid niet is uitgesloten dat zulks van kwaden invloed zou zijn op het desbetreffende land. De heer C. Wit bracht een voorstel ter ta fel om het pCt. voor het minimumprijzen- fonds te laten vervallen, daar dit bij de te genwoordige rijksregeling niet meer aan zijn doe! beantwoordt. De heer C. Spaan, penningmeester L.G.C, wees er op, dat dit fonds is ingesteld op de toekomst en achtte het te dien opzichte ge wenscht dat het blijft bestaan. Na een breedvoerige discussie over de practische waarde en bestemming van het fonds werd tenslotte met 69 stemmen voor opheffing en 49 tegen opheffing, besloten aan de L.G.C. te verzoeken om opheffing. Door A. Slot—Kok werd gevraagd of het bestuur ook mogelijkheden ziet om het telen van koolzaad in het Ambacht tegen te gaan in verband met de luizenplaag, welke daar uit voortvloeit. De praktijk heeft zulks in het afgeloopen jaar ook weer terdege bewezen. Opgemerkt werd, dat het zeer moeilijk zal zijn, toch zal getracht worden hierin eenige verbetering tot stand te brengen, wanneer zulks doenlijk is. De heer C. Slot beval als raiddel tegen de draaihartigheid aan het opzoeken en verwij deren der koolstruiken van den akker. Hierna sluiting. Door een grooten brand is gister de Westelijke vleugel van het theologische seminarium te Oxford verwoest. De brand was uitgebroken in de kamer van een 6tudent. De brandweer en de stu denten slaagden er in, de voornaamste hal van het seminarium te redden. Dui zenden waardevolle boeken zijn een prooi der vlammen geworden. Na langdurige onderzoekingen is de politie te Boedapest er in geslaagd, een communistische propaganda-centrale te ontdekken, die gedurende het proces tegen den vroegeren volkscommissaris Rakosi pamfletten heeft verspreid met eympathieuitingen aan het adres van Rakosi. Hoewel de leiders dezer centrale reeds geruimen tijd gearresteerd waren, wer den nog steeds zeer veel pamfletten in omloop gebracht. Thans heeft men de drukkerij ontdekt ten huize van een danseres. Men heeft nog groote hoeveel heden propaganda-materiaal in beslag kunnen nemen Ook de danseres is gear resteerd Te Trith Saint Leger bij Valencien- nes, waar honderden arbeiders der staal industrie in staking zijn, is het in den nacht op Dinsdag tot ernstige exces en gekomen. Eenige honderden arbeiders hadden in de straten der stad barricades opgericht en zich daarachter verschanst. De poli tiebeambten, die tegen de stakers wilden optreden, werden met steenen en fles- schen bekogeld. Pas tegen vijf uur, toen de politie met bereden gendarmes was versterkt, gelukte het de betoogers te verspreiden en eenigen hunner te arres- teereij. Bij de botsingen hebben tal van agen ten verwondingen opgeloopen. Een postzak, inhoudende anderhalf millioen franken, welke door de prefec tuur van de Seine te Parijs naar de provincie was gezonden, is onderweg gestolen. Het onderzoek is nog zonder resultaat. Officieel wordt uit Moskou medege- f. 5^' ,dat n€8«n hooge ambtenaren der Fe »üefling van de Z °- sPoorlijn ie MalingKid zijn gearresteerd. Een van het Volkscommissariaat i ,,^r. «rkeerswezen heeft geconstateerd, aat in de plaats van de vermelde schit- b pre®taties groote malversaties, politieke sabotage en andere misdaden zyn gepleegd. Eenige gearresteerde amb tenaren hebben leege goederenwagens verkocht. De gearresteerden bekennen. Zij zullen voor bizondere rechtbanken terecht staan. r>« Amerikaansche senaat heeft het vo^tTfn <tt toetreding d. VorMnigde Staten tot W Fm-J Hof van Internationale Justitie te j Gra- venhage niet geratificeerd. Voor de toetreding stemden 5~ sena toren, er tegen 36. Aangezien voor rati ficatie een tweederde meerderheid nood zakelijk is, is het voorstel tot toetreding tot het Haagsche Hof derhalve verwor pen. Elf personen, waaronder verscheidene vrouwen, zijn sedert gisteren in Glovers- ville in den staat New-York, tengevolge van het gebruik van giftige alcohol °yer- leden. Talrijke personen zijn nog ziek, drie hunner verkeeren in levensgevaar. In de laatste dagen zijn dus in Glovers- ville en Utica ruim 30 personen na het gebruik van giftige alcohol omgekomen. I)e federale en stedelijke autoriteiten zijn er nog niet in geslaagd oen oorsprong van de giftige alcohol op te sporen. De door gewetenlooze smokkelaars in den staat New York verkochte methyl alcohol heeft nog meer slachtoffers ten gevolge gehad. Te Utica zijn 17e, te Gloversville tot nu toe 32 personen om het leven gekomen. Voorts zijn 20 personen, die „sympto men van een naderenden dood vertoo- nen" in speciale barakken onderge bracht, waar men al het mogelijke doet o»u hen in het leven te houden. Zaterdagavond werd alhier in de too- neelzaal van het café Wester een propagan da-kunstavond gegeven ten bate der alge- meene Blindenbond. Een comité, uit een elftal vooraanstaande personen uit de gemeente had de verzorging op zich genomen. Na een kort woord van inleiding door den burgemeester werd het programma vlug afgewerkt. Het dubbel mannenkwartet onder leiding van den heer Hoogland verleende medewer king. De latijnsche zangen bleek dit koor goed onder den duim te hebben. In de declamatie van den heer van den Berg, de propagandist van den Bond, wis selden ernst en luim elkander af, terwijl de verklaringen die hij gaf bij de filmreproduc tie „Wat wij willen" een waarlijk duidelijke aanvulling vormden van de schitterende ver tooning op het doek. In zijn rede deed hij de in deze kolommen reeds meer weergegeven ljeginselen van den Bond naar voren kor en. Na sluiting doo; den heer Sutman Meijer, ging het talrijk opgekomen publiek welvol daan huiswaarts... en toen de penning- meesteresse van het comité achter in de zaal hare afrekening maakte inet den heer Visser, den onafscheidelijke „guide" van den propa gandist, dwaalde eenzaam en zielig onder de nog niet uitgedraaide verlichting de lan ge gestalte van een blinden mensch die toch in zeker opzicht vele zienden verre te boven gaat De Schager Orkestvereeniglng gaf Zondag 27 dezer onder leiding van den heer Jb. I. Hovenier uit Bergen een wel geslaagd concert in Vredelust te Scha- gen. Medewerking verleende voor de eerste maal het dames-koor, onderaf- deeling der Orkestvereeniging. Ook hetgeen de dames ten gehoore brachten kon aan de talrijke aanwezigen een dankbaar applaus ontlokken. Het was een goed verzorgde kunstavond. De plaatselijke afdeeling van den bond voor Staatspensionneering hield Zaterdag een propaganda-avond. Als spreker trad op de heer C. de Vries, voorzitter van de federatie H. N., die in een gloedvolle rede doel en stre ven van den bond uiteen zette. Een oproep werd tot allen gericht om mede te strijden het Oud en Arm de wereld uit te krijgen. Tooneel en muziek droegen voor een groot deel bij, om dezen avond te doen slagen. Er was veel belangstelling. Zondagavond gaf het plaatselijk fan farekorps „De Vriendschap' een concert in de zaal van den heer Timmerman. De op komt was vrij goed. De belangstelling neemt toe en terecht. Het korps is die be- IBIS SHAG LICHTE PIJPTABAK Rookt Dobbslmsnn's Tabak an géén anda*i langstelling ten volle waard. Steeds i$ het klaar, om met vroolijke muziek de divers» dingen in de gemeente op te luisteren. [>aa.; naast is een zaalconcert tot een waar genot geworden. De directeur, de heer G. Ander, son, doet zijn uiterste best om het korps tot leen hoog plan op te voeren en dit gdgi hem goed, getuige de vele reeds geoogste lauweren. Beschaafde, mooie muziek hebben de heeren ook dezen avond gegeven, d, zeven nummers deden het goed, vooral het 3de, 5de en 6de nummer vonden veel w. val. Hoe ingetogen, en toch hoe vol en maat. vast was de muziek. De opgekomenen hebben genoten. Hiertoe werkt ook wel mede het ge. zellig interieur in deze niet te groote zaal. Ter aanvulling van het programma had men de hand kunnen leggen op het hier en in den omtrek bekende duo: „Wi-Jo". Deze hee- ren kwamen ten tooneele met hun nieuwe non-stop-revue: ,,'t Is dik in orde". En 't was dik in orde. Er is genoten en gelachen. Alles liep op rolletjes, wat een eerste eisch is voor zoodanige revue's. De heeren vullen elkander uitstekend aan. Wi, de man met zijn mooie stem, zingt liedjes die inslaan, en waarbij de refreinen al dadelijk lustig werden meege- zongen. En Jo is de komiek, vooral als West- friesch boertje. De aankleeding en verdere tooneel requisiten waren keurig in orde, de belasting zeer goed getroffen. Vele taferee- len volgden elkander in vlug tempo op, waarvan we als zeer mooi vooral willen noe men dat met de zingende en klompendansen, de Volendammers. En dan Jo op zijn Alp. Neen maar, de zaal daverde. „Oud en arm" was treffend. Het tafreel met de een man- school was mede aardig. Doch laten we niet beginnen met alles op te noemen. De heertn trekken de provincie is met deze revue en we willen niet te veel uit de school klappen. De avond als geheel was zeer gezellig en goed, terwijl natuurlijk het bal de kroon op den avond heeft gezet. Gymnastiek. Onder de eminente leiding van haar kra. nigen directeur, den heer Boot uit Heiloo, heeft de gymnastiekver. U. D. I. met haar dames-afdeeling N.E.A., Zondag een open bare uitvoering gegeven in de zaal van den heer Groot. Door afwezigheid van den voor zitter, dr. Cohen, opende de heer P. Groot dezen avond. Spr. heette alle aanwezigen hartelijk welkom, zijn spijt er over uitdruk- wensch dat allen een genoeglijken avond zou den hebben, opende spr. dezen avond. Aller eerst zagen we den opmarsch, die als altijd keurig werd uitgevoerd. Om alle nummers één voor één de revue te laten passeeren, zou te veel tijd vorderen, hoewel ze allen keu rig werden uitgevoerd, een bewijs, dat de heer Boot voor zijn taak is berekend. Enkele nummers verdienen echter apart te worden beoordeeld. Zoo hadden we den dans van de dames, die zoo keurig werd uitgevoerd, dat deze moest worden herhaald, evenals de boerendans van de meisjes. Dan het hoogrek heeren. Dit is ook altijd iets, dat zeer in den smaak van het publiek valt. Het glanspunt van den avond was ech* ter een rythmische dans door de dames uitge voerd, die een ware ovatie tengevolge had. Een woord van hulde aan den directeur o® dezen moeilijken dans, begeleid door gramo- foonmuziek, er zoo goed in te krijgen. Aan het slot dankte de voorzitter allen d» hebben medegewerkt deze uitvoering zoo goed te doen slagen. De vereeniging kan met voldoening op dezen avond terugzien. O Een roode cirkel met wit veld beteekents gesloten voor alle ver keer in beide richtingen r-L v - tot heerenboer*ïe klaagt non wel, dat Je dochter J nieuwe Jurken noodlg heeft, maar Je moet toch toegeven, Je ®r de mooiste wigelaersctükkcrs uit de buurt aan te *"*«0 bïbc. aoodon OpUUooJ.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8