Canadeezen. begrafenis van den ijshockeyspeler van der Vlugt. Alle begin is moeilijk en zeker in de muziek De Hertog en Hertogin van York tijdens een wandeling in Hydepark te Londen De ijshockeywedstrijd tusschen de Winnipeg Monarchs en de Canadian Wanderers op de kunst ijsbaan te Amsterdam. Een moment uit den wedstrijd ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 13 Februari 1935. Op het ministerie van handel te Parijs zijn Maandag de besprekingen over de handels overeenkomst tusschen Frankrijk en Duitsch- land begonnen De nieuwe Engelsche militaire attaché, majoor D K. Paris, heelt Dinsdag een bezoek ge bracht aan den minister van Defensie en den commandant van het veldleger te den Haag. V.l.n.r.majoor W. Fraser, de tegen woordige attaché; majoor D K. Paris, de nieuwe attaché en de kapitein van den generalen stal J. W. Oosterveen Op .Nieuw Eik en Duin" te den Haag is Dinsdag ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den bekenden Nederland- schen ijshockeyspeler Frits van der Vlugt. De spelers van het Nededandsch ijshockey team en van de H.H.IJ.C. dragen de baar grafwaarts Mat steekvlammen worden de bij de aan varing te Gibraltar beschadigde pantser- platen van dan Engelschen kruiser .Hood', in aan der drijvende dokken te Portsmouth verwijderd, en door nieuwe vervangen De Engelsche kruiser .Hood' la in een der drijvende dokken van Portsmouth opgenomen, waar de herstelllngswerkzaam heden worden verricht van de schade welke het schip opliep bfl de aanvaring met den kruiser .Renown' nabij Gibraltar Het nieuwe vlsitatiegebouwtja, wachtkamer en plaatskaarten bureau op het vliegveld Waalhaven te Rotterdam is Dinsdag in gebruik ge nomen. De eerste passagiers verlaten door de tourniquets het gebouw met bestemming Londen

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5