Reslauialie dei Gioote Keik te Alkmaar. Manoeuores in het gebergte. Storm op den Oceaan. ALKMAARSCHE COURANT van Woensdan 97 c«hruarl 1935. Chlnaaspha zaaroovars ovarmaaitar dan onlang» aan schip waarop zich aan aantal school- kindaran ui' Chaloo bavondan Door da komst van aan gavachtsvliagtuig varliaian da zaa- aehulmar» do boot an kondan da kindaran bahoudan aan wal gobraeht wordan. Da jaugdiga passaglars na hun avontuur Storm op den Atlantischen Oceaan. De Jle de France" tijdens den jongsten storm op den Oceaan, gefotografeerd van het dek van de „Ber«ngariaDe neus van het machtige zeekasteel is bijna geheel in de golven verdwenen In hot bargachtlg gablad van Dachstaln hlald hat Oostanrijkscha lagar dazar dagan ultgabralda manoauvra», waartoa ook hat transport van goschut naar aan hoogta van bijna 3000 motor bohoordo Toon da lastdlaren da daalan vaa hat gaschut niat vardar kondan dragon, moast hat transport door monschankracht wordan voltooid Alt opvolgar vaa wljlaa dr. Adatcl ia tot rachtor in hat Parmanant Hol van Intarnatio- na la AistHIa ta dan Haag ba- aonmd, da lapanscha oud- ambassadeur dr. Nagaoka De restauratie van de Groote Kerk te Alkmaar. - Een kijkje op het steigerwerk dat onder de gewelven is aangebracht San gomoadolijka stormaanval van da •blauwan tijdans da lagaroalaningan ia Wast Noord-Brabant 65-Jarlg huwolijksfaast Hat achtpaar Blommart ta Zavanbargan haalt Dinsdag ondor zaar groota balangstalling zijn zaldzaam jubllaum gavlard Het 25 jarig bestaan der Barneveldsche Vrijwillige Brandweer werd Dinsdag gevierd met Een 70 tal metrozen bracht Dinsdag een bezoek aan het Koloniaal Instituut te Amsterdam. groote demonstraties op het Marktplein De Jantjes in bewondering voor een Inlandsch dorp

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5