De Koning van Siam met zijn echtgenoote in Engeland. Een vorstelijk huwelijk te Rome. ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 6 Moari 1935. Het groote dok van de werf Wilton te Rotterdam ie Dinsdag naar de werf te Schiedam gesleept De aankomst bij de haven van Wilton te Schiedam Een woonschip, dal lo zwaar blaak voor do vloor van da Apollotannlshal lo Amsterdam, waar deza waak do .H I S W A '-tentoon stelling geopend wordt, kapseisda bij het binnenrijden Stoms afgetreden koning met zijn echtgenoote op hel buitengoed Ie Granlelgh In Engeland, waar bal vorstelijk achtpaar sinds onkelo maanden vertoeft, thans onder den naam Prins en Prinses Sukhodaya ftcnifacht tUdens hot sehaaktoumool voor do Londensehe schoolmeisjes, dot deze week In do school aan do Finlay-stroot te tonden wordt go- houden Het niouwo m.i. .Rapmt', dat bij Wilton voor do Kon. ShoB groop h gobouwd, hooft Dinsdag do Droofvaart oomaakt Eoa aardig datail, onafscheidelijk aan iodoro oftidooio prooivaart vorbondao Tot bijzonder hooglaaraar In dan leerstoel voor dan Industrie el en eigendom aan do Technische Hoog esc hooi te Delft Is benoemd prof. dr. J. van Loon, hooglaaraar cao da Universiteit lo Utrecht Don Jaimo, do tweede zoon van don en- koning van Spanje, Is Maandag ta Roma bi hot huwolijk gotrodan mat Emanella Da Damplerre. Hot bruidspaar na de huwelijks voltrekking, walka ook door dan ex-koning word bijgewoond Da Koning en da Koningin van België ver toefden aanige dagen in Engeland Hat koningspaar tijdans aan wandeling to Folke- stono, vanwaar zij naar België terugkeerdoa Tm Bergen op Zoom Is Dinsdag da tradttloneele groote carnavalsoptocht gehouden. - Een detail uit dan stoet Een society-huwelijk bi da residentie. Ta don Haag werd Dinsdag het huwelijk vol trokken tusschen jhr. Röall en mej. E. Ligt hart

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5