Amstecdamsche !Beucs Rechtszaken JSucqedijke. Stand JLufuBecicfUm Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. -êL frenomen door den heer M. Jimmink, de als id van het Roode Kruis zoo bekende ama nuensis van de Gem. Handelsschool. De heer Jimmink verwierf door zijn prettig gegeven leiding den dank der cursisten, die daarvan blijk gaven door de aanbieding van een klein geschenk. Nu in dezen winter het contact door de leden is bewaard, gaat de Reddingsbrigade met vertrouwen den komenden oefentijd te gemoet. Weliswaar denkt men dezer dagen met eeltige huiveiing aan een bad in de open lucht, doch de A. R. B. dient rekening te houden met bestaande toestanden en dient gebruik te maken van de gelegenehid die ge boden wordt. De oefeningen zullen met ver dubbelden ijver worden voortgezet. Van de directie van het Victoriebad werd een vrij oefenuur verkregen, terwijl ten ge rieve van de brigade een apparaat zal wor den aangeschaft, gelijkend op een gesloten auto. Hieruit moet op een diepte van ruim 3 meter, na ontsluiting van het portier, een Eop worden bevrijd en naar den wal ge- racht. Dit ie een nieuwe kant aan het red dingswerk, waarop overal in den lande in den laatsten tijd sterk de aandacht wordt gevestigd. Steeds meer gevoelen de geoefen de zwemmers en zwemsters zich aangetrok ken tot dergelijk sportief, doch bovenal nut tig werk Zoowel redders als automobilisten, zullen daaruit leeren hoe in de ergst denk bare omstandigheden toch niet dadelijk alles verloren behoeft te zijn. Gunstig gevolg kan echter alleen worden verkregen wanneer zooveel mogelijk zwem mers ooi: zwemmende redders worden. ALKMAARSCHE ROEI- EN ZEIL- VEREENIGING. De Alkmaarsche Roei- en Zeilvereeniging hield dezer dagen haar jaarvergadering waar bij bleek dat in het afgeloopen jaar vooral de zeilsport druk beoefend werd, het aantal jachten nam toe en in het toekomende jaar zal dit nog meer worden. Vele leden bouwen hun eigen boot waardoor deze vroe ger voor weinigen bereikbare sport nu alge meen wordt. Het bestuur stelde zich samen uit de heeren C. G. Verwer president, Ir. A. J. van der Laan secretaris, mr. G. A; de Lange pen ningmeester, J. Boersma en F. Ringers. Besloten werd ook dit jaar op 2e Pinkster dag een zeilwedstrijd te houden en een alge- meene clubtocht naar de wedstrijden der Haarlemsche Zeilvereeniging te organiseeren ONTSPANNINGSAVOND VOOR WERKLOOZEN. Door de korfbalvereeniging K.V.K.V. in samenwerking met de zangvereeniging Or- pheus wordt op Maandag 18 Maart des avonds 8 uur in 't Gulden Vlies een ontspan ningsavond voor werkloozen gegeven. Door den Deken van de r.k. kerk te Alk maar is voor dit bijzondere geval dispensa tie verleend. Bijzonderheden omtrent hét verkrijgen van kaarten enz. vindt men elders in dit nummer. VOLKSVOORSTELLING. Zondag a.s. wordt in het Gulden Vlies door 't gezelschap Jan Nooij van de Hol- landsche Schouwburg te A'dam een opvoe ring gegeven van het nog altijd boeiende volksstuk „De Voddenraper van Parijs". Mea wordt in de gelegenheid gesteld tegen overlegging van een in dit nummer geplaat ste bon goedkoope kaarten te verkrijgen. HYPOTHEEKBANK NOORD- HOLLANDSCH GRONDCREDIET N.V. In de gister gehouden vergadering van commissarissen zijn de heeren mr. W. C. Bosman en ir. Ph. M. Bosscher resp. herbe noemd tot voorzitter en secretaris van com missarissen. Voorts is door commissarissen besloten aan de algemeene vergadering, te houden op Vrijdag 29 Maart a.s. voor te stellen het di vidend over 1934 te bepalen op 4 per aan deel (v.j. 10). HOND ZOEKT EEN BAAS. Een donkere hond. 1 jaar oud, die geen meester heeft, zal gaarne eventueele toe komstige bazen ter kennismaking ontvangen tusschen 7 en 8 uur hedenavond ten huize van den heer Verwer, inspecteur van Dieren bescherming, Oudegracht, hoek Baanstraat. OFFICIEEL BEZOEK WIERINGERMEERPOLDER. De minister van Staat, minister van Wa terstaat ad interim dr. H. Colijn bracht hedenmiddag, vergezeld van den directeur der Wieringermeerpolder ir. S. Smeding, <*n algemeen orienteeringsbezoek aan den wieringermeerpolder. VRACHTAUTO VERBRAND. Maandagavond is op den primairen weg, nabij den overweg onder Uitgeest, een vrachtauto, toebehoorende aan den heer J Keiler te Zaandijk, geheel verbrand. Omtrent de oorzaak hiervan vernemen we, dat de motor haar diensten weigerde. De chauffeur van den vrachtwagen, de heer J. van der Bijl, ging nu de motor eens nakijken en zoo mogelijk repareeren. Terwijl hij hiermede druk bezig was, sloegen ineens de vlammen uit en weldra stond de geheele motor in [ichter laaie. Aan blusschen viel niet te den ken en nadat een en ander bijna geheel ver brand was, heeft men tenslotte de overblijf selen naar den onderkant van den weg ge reden. VERSLAG VAN DEN SCHOOLARTS OVER ZIJNE WERKZAAMHEDEN EN BEVINDINGEN IN HET JAAR 1934 De schoolarts, dr. J. H. Pameijer, schrijft m zijn jaarverslag: .Het gemeentelijk geneeskundig schooltoe zicht strekte zich uit over 17 scholen, waar onder li gemeentescholen, 3 kleuterscholen ®n 3 scholen voor bijzonder onderwijs met in totaal 2917 kinderen. a Tesselschadeschool 206; b. Hofdijk school 207: c. Vondelschool 248; d Nicolaas ectsschool 187; e. 7e Gemeenteschool 17; f. Bosboom Toussaintschool 191; g. Roch- daleschool 216; h. Lindenschooi 240; i School voor centr. 7e en 8e leerjaar 142; j. School voor buitengew. L.Ö. 70: k. School voor U.L.O. 257; L Elise van Calcarschool 145; m. Boschschool 144; n. Chr. Kleuter school 100; o. Wilhelminaschool 250; p. Ju- lianaschool 191; q. Julianaschool U.L.O. 1 vü. Voor toelating tot de school voor buiten gewoon lager onderwijs zijn in den loop van het jaar onderzocht 9 kinderen, waarvan 6 geschikt werden bevonden, 2 voorwaardelijk werden toegelaten en 1 wegens idiotie werd afgekeurd. Bovendien werden 2 kinderen toegelaten, die in andere plaatsen reeds een school voor buitengewoon lager onderwijs bezocht had den. Onderzoek der nieuwe leerlingen. Het onderzoek der leerlingen, die voor het eerst op school kwamen, vond plaats in de maand September. In het geheel werden 196 kinderen onder zocht. Het verslag bevat een tabel, waarin de ge vonden afwijkingen genoteerd zijn bij het eerste onderzoek benevens het aantal onder zochte kinderen. Aan de Vondelschool mag één kind met een verklaring van het consulatiebureau voor t.b.c. vermeldende, dat het geen gevaar voor besmetting van andere kinderen oplevert, de school bezoeken. Eén kind mag de school bezoeken, als het zich alle 3 maanden op het consultatie bureau voor t.b.c. laat onderzoeken. In het geheel werden in den loop van het jaar bij; het bezoek aan de verschillende scho len of apart besteld op mijn spreekuur nog 80 kinderen onderzocht, waarvan 36 naar huis gezonden werden tot genezing. Eén kind mag op school komen behoudens goedkeuring door het consultatiebureau voor de t.bc. Het oog- en ooronderzoek vond plaats in de maand October op alle scholen in de tweede klassen, behalve in de U.L.O. en kleu terscholen en de school voor b.l.o. Op 9 scholen werden in de tweede klassen 228 kinderen nagezien. Eerst werd de gezichtsscherpte, daarna de gehoorscherpte voor ieder kind afzonderlijk bepaald. Er waren reeds 3 kinderen van een bril voorzien, bij 22 kinderen werden afwijkingen in de gezichtsscherpte gevonden, voor 10 van hen was een bril noodig, voor 9 onnoodig, terwijl 3 er geen werk van maakten. Gehoorafwijkingen kwamen bij 2 kinderen voor; geen van beiden maakte er werk van. Besmettelijke ziekten. In den nazomer en het najaar kwamen en kele gevallen van bof en kinkhoest voor, later meerdere gevallen van roode hond, alle met een goedaardig verloop. Gevallen van andere besmettelijke ziekten kwamen voor (Roodvonk en Poliomyelitis). Totaal derhalve 3 gevallen van roodvonk en 1 geval van poliomyelitis. Geen der rood- vonkpatienten was ingeënt. Er mag wel eens op gewezen worden, welk een gunstig jaar 1934 geweest is ten opzich te van de meer ernstige besmettelijke ziekten. In Januari werd gelegenheid gegeven aan de kinderen uit de le klassen zich tegen diphtherie en roodvonk te laten vaccineeren. Voor deze injecties hadden zich 138 kinderen opgegeven, waarvan er nog 8 afvielen; van deze 130 kinderen kregen er 125 drie injec ties, n.1. het voorgeschreven aantal om een eventueele immuniteit te verkrijgen, 3 kinde ren werden 2 maal en 2 kinderen éénmaal gevaccineerd tengevolge van ziekte of om an dere redenen. De injecties hadden een gunstig verloop; zooals men uit bovenstaande cijfers ziet, is de opkomst der kinderen zeer goed geweest De behandeling vond plaats in het gym nastieklokaal der 7e gemeenteschool met assistentie van twee zusters der vereeniging voor gezinsverpleging. Bestrijding van pediculosis, hoofd eczemen en favus. Twee gevallen van favus werden geconsta teerd en ter behandeling voorloopig van school gezonden. Het resultaat van de bezoeken der zusters van de vereeniging voor gezinsverpleging op de scholen is in een tabel weergegeven. Aan de zusters der gezinsverpleging be tuig ik mijn hartelijken dank voor de weder om verleende hulp. Hygniinisch toezicht op de scholen en haar inrichting. Hiervan valt alleen te vermelden de ver bouwing van de school voor buitengewoon lager onderwijs, welke in den zomer plaats vond en als een groote verbetering dier school mag beschouwd worden. In Februari heb ik in samenwerking met den heer W. J. van der Kolff van de Prins Alexanderstichting te Huis ter Heide een enquête ingesteld naar het aantal bijna blin de en zeer slechts ziende kinderen op de scholen. De heer van der Kolff wilde alle mogelijke moeite doen die kinderen geplaatst te krij gen in de stichting te Huis ter Heide om hen daar onderwijs te geven en voor de maat schappij geschikt te maken. Ik gaf hem 5 kinderen op, het resultaat van zijn bemoeiingen vernam ik niet. In het najaar heb ik een onderzoek inge steld naar het aantal spraakgebrekkige kin deren op alle scholen in alle klassen ten ein de deze op te geven aan den heer G Leer- kamp voor zijn spraakcursus. Er kwamen bij mij opgaven in van 28 kinderen, waarvan voor den cursus 19 aan genomen werden. De oprichting en instandhouding van dezen cursus, die in een bepaalde leemte voorziet, verdient alle waardeering. Aan het einde van mijn verslag gekomen, betuig ik mijn vriendelijken dank aan al len, die mij ook dit jaar wederom bij het ver vullen van mijn taak gesteund hebben. BRAND TE ANDIJK. Tengevolge van een defect aan een kachel is een landbouwschuur van den land bouwer D. C te Andijk geheel afgebrand De geheele inventaris, o.a 400 aardappelbakken, 100 tulpenmanden, 100 tulpenkisten, een partij gladiolen, pootaardappelen en land bouwgereedschap, werd een prooi der vlam men Meervoudige Strafkamer. Zitting van Dinsdag. DE KAARTJESCONTROLEUR AFGEDROOGD. Op 13 Januari verkeerden de tuinders Nicolaas St. en Jacob S. te Graft beiden in een oproerige stemming en waren binnen gedrongen in het café van Mole naar, althans wat Klaas St. betrof zon der zich te storen aan de voorwaarde 'n kwartje entree te betalen. Later kwamen de heeren nog eens terug en begonnen herrie te maken met den landbouwer Valentius Smit, die dien avond fungeer de als vertegenwoordiger van het en- tr< ebureau. Deze heer werd onthaald op een stomp in het gelaat en 'n schop, voor welke ruwe behandeling de heeren St. en Sm. heden het zondaarsbankje stoffeerden. De tweede getuige Gerrit Salentijn, die het relletje had bijgewoond als belangstellend toeschouwer, wist niet of hij 't gebeurde precies kon naver tellen doch hij deed zjjn best en kon dan verklaren, dat de controleur Smit was gestompt en geschopt. Heel grif gaven de verdachten, 'n paar gezond uitziende Grafters de feiten niet toe, maar Salen tijn had niet alleen het slaan der stom pen gezien, doch ook waargenomen, dat Smit tegen de vloer was gqknokt. De officier vermeende genoeg bewijs materiaal verzameld te hebben om deze gemeene behandeling om een man die zijn vrijen tijd nog productief maakte, door. in het café de kaartjes te verkoo- pen, te slaan en te schoppen, terdege ge straft te krijgen. Eisch tegen St. 20 boete of 10 dagen en tegen Z. 40 boete of 20 dagen hechtenis. HIJ VOCHT TOT HET UITERSTE. In den nacht van 10 November werd te Uitgeest door de veldwachters Tiistra en Bornebroek 'n auto aangehouden, waarbij bleek, dat zich in den wagen een jachtgeweer bevond, waarvan de bestuurder Andre Jac. B., voormalig opzichter der Heidemaatschapij, toen te Beverwijk woonachtig, geen vervoerbe- wijs kon toonen. Na onderzoek kreeg de rijksveldwachter Tiistra de overtuiging dat kort te voren met dat wapen was ge schoten. De heer B werd door den kantonrech ter op 21 Dec. '34 veroordeeld tot 5 boete of 5 dagen hechtenis, plus ver beurdverklaring van het geweer. De veroordeelde, die graag zijn geweer te rug had, deed nog 'n laatste poging en kwam van dit vonnis in hooger beroep, heden behandeld. Appellant ontkende thans binnen afzienbaren tijd met het geweer te hebben geschoten. In verband met het verloop der zaak, die hier een eenigszins ander aanzien kreeg, vorderde de officier thans 25 boete of 15 dagen hechtenis, doch te ruggave van het iii bes'ag genomen ge weer. Verdachte had verder niets te re clameeren en zag ar van het verhoor zij ner twee getuigen dcéharge ARIE LIET HET ER NIET BIJ ZITTEN. De oud-volkslogementhouder, thans koopman, Arie G. te Alkmaar, veroor deeld wegens venten zonder vergunning met galanterieën te Bergen, tot 5 boete of 5 dagen hechtenis, was tegen dit von nis in appèl gekomen en stond alsnu in hooger beroep terecht Evenals in eer sten aanleg ontkende appellant gevent te hebben. In zijn tasch had hij alleen 'n gummi-jas en 'n paar oude schoenen Hr was aan 't visschcn geweest en wilde nu 'e hondje gaan halen. Hij had dit alles aan 'den burgemeester verteld. De 15- jarige Bertha Tornee beweerde echter dat Arie garen en knoopen had te koop aangeboden. De officier was niet vol daan en verzocht eerst aanhouding en later vrijspraak. ONGEREGELDHEDEN BIJ DE HOORNSCHE WERKVERSCHAFFING. PROVOCEEREND OPTREDEN VAN EEN OPZICHTER? Op 21 Januari j.l. moest terecht staan de 39-jarige los-werkman Evert de J. te Hoorn, een der deelnemers aan de werk verschaffing aan den W.-Fr-Dijk. Hem werd alstoen ten laste gelegd dat hij op 2 October zekeren heer J A. Tos met een mes een snede in den rug had toege bracht en hem ook zou hebben getrapt en gestompt Er zat in dit drama een loon kwestie gevlochten. De verdachte was toen niet aanwezig maar de behandeling werd, omdat ook zijn verdedigster Mr. de Ruyterde Zeeuw verhinderd was, uitgesteld tot heden. Zoowel verdachte als zijn :.dvocate en 'n stuk of acht getuigen waren thans aanwezig. Door den verdachte, die wel toegaf dat er een loonkwestie had bestaan, werd overigens de mishandeling ont kend. De heer Tas, indertijd uitvoerder van het door de Heidemaatschappij aange nomen wegwerk, verklaarde zich niet te herinneren dat er omtrent het loon een meeningsverschil bestond, wel werd hij daarover aangesproken doch hij ver wees toen naar de directie. Getuige die bezig was met een zetlijn pennen uit te zetten, werd daarop met een klap van achteren door de Jong en Otten aange vallen en getratp. Hij liep naar de keet, gevolgd door zijn aanvallers, maar wist d*> keet veilig te Dereiken en de deur te sluiten. Zekere heer Laveman en mej. v Os senbruggen, als getuigen a décharge aanwezig, hadden de achtervolgers tegen gehouden. In de keet ontdekte Tas dat hij in den rug was verwond en bloedde Hij is daarop 'n het ziekenhuis door dr Hummelmeijer behandeld Er was ge constateerd dat hij in den rug een snij wond had bekomen Door verdachte werd ontkend dat hij zich achter den get. Tas bevonden zou hebben. Tas had aan den kistenmaker v. Harlingen in de keet zijn wonde ge toond. Deze had verdachte en de Jong achter Tas gezien, waarop verdachte re pliceerde dat deze getuige zulks nooit had kunnen zien, zooals verdachte gele genheid kreeg te demonstreeren. Voorts decreteerde Evert nog, dat v. Harlingen stond te liegen, wat hem natuurlijk 'n uitbrander van den president bezorgde die niet houdt van ontactische kracht termen. Volgens getuige de Rooy was er ruzie over schrale verdienste en had Tas ge zegd: Ilc eet er geen boterham minder om. Verdachte had de hamer van Tas afgenomen en Tas geschopt, méér had deze getuige niet waargenomen. 1 as vluchtte de keet in. Volgens getuige KL Mulder broeide er iets tegen Tas en had hij dezen uitvoerder ge waarschuwd. O.m. ook tegen den J., den verdachte De getuige J. v. d. Veen, varensgezel, be vestigde, dat Tas in verband met de loons verlaging had gezegd: Ik eet er geen hapje minder om. Tas was gevlucht en gevallen en toen was ook verdachte, die achter Tas kwam, gevallen. Hoe Tas aan de wonde kwam, kon deze getuige niet verklaren. Getuige Ollens had niets gezien van schop pen of steken door verdachte. Hij had Tas wel naar de keet zien vluchten en gezien dat Tas was gevallen. Voorts had hij gezien, dat de hamer uit de handen van Tas vloog. Mej. Maartje Ossenbruggen, dienstbode, getuige décharge, had eveneens niets gezien wat den J. kon bezwaren. Wel had zij Tas opeens zien wegvluchten naar de keet Ook was hij gevallen op een ijzeren schop en wel op z'n linkerzijde. Ten slotte werd gehoord de heer T. Laver- man, eveneens een tewerkgestelde, die ver klaarde dat het heel erg glad was. Hij had Tas zien wegloopen, door werklieden ge volgd, maar had hem niet zien vallen. Ge tuige had verdachte gepakt, toen Tas reeds in de keet was. De officier trok sterk in twijfel, dat Tas gevallen zou zijn. Dat Tas echter gewond was stond volkomen vasi en was ook te con- cludeeren uit de aanwezigheid der bebloede onderkleederen. Uit verschillende omstandig heden, door spreker nader gereleveerd en voorts gedistilleerd uit de verklaringen van diverse getuigen, achtte de officier het ernsti ge feit bewezen en requireerde, rekening hou dende met de te verklaren prikkelbaarheid, o.m. de ontactische uitlating van Tas, twee maanden gevangenisstraf. Mevr. de Ru ij terde Zeeuw wees op de slechte omstandigheden die in de werkver schaffing heerschten en de ontactische hou ding van den getuige Tas, ontkende voorts dat de officier er in geslaagd was uit de ge- tuigenissen der getuige a charge het bewuste bewijs te leveren. Pleitster liet de getuigen de revue passeeren en kwam ten slotte 'tot de conclusie, dat verdachte wegens bewijsgebrek moest worden vrijgesproken. A.&. week uitspraak. GEBOREN: Trijntje, d. van Anne Ellen en Femmigje Post. Petrus Wilhelmus, z. van Adrianus de Wit en Margaretha de Wit. Berendina Alióa, d. van Jan Borsjes en Alida Wunde- rink. OVERLEDEN: Jan Dirk Floor, 49 jaar. AMS1EKDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 13 Maart 1935. Op de lieden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 258 Vette kalveren, le kw. 52—56 cent, 2e kw. 40—50 cent en 3e kw. 32—38 cent per K.G, levendgewicht; 108 Nuchtere kalveren 3—/ 5.50; 259 Varkens, vleeschvarkens, wegende van 90 tot 110 K.O. 46—47 cent, zware varkens 45— 46 cent en vette varkens 4446 ct. p. K.G. slachtgewicht. Ter veemarkt waren 3 wa gons geslachte runderen uit Denemarken aangevoerd. BROEK OP LANGENDIJK, 13 Mrt. '35. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 33000 K.G. Roode kool 7.3011.30, doorschot 6.507.80; 155000 K.G. Gele kool 12.40, doorschot 1— 2.60; 82000 K.G. Deensche witte kool 0a.70—ƒ1.30, doorschot 70-80 cent; 16000 K.G. Uien: uien 3—3.50, grove 3.804.10, drielingen 1.20—1.60 en nep 1.80; 925 K.G Bieten 0.70— 1.20; 1900 K O. Peen .0.90-/ 1.10, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 12 Mrt. '35. Roode kool le s. 6.3010.80, 2e s. 6.108; Gele kool le s. 2.50-/ 3.20, 2e s. 1.30 2.80; D. witte kool le s. 11.50, 2e s. 0.70; Drielingen 150; Uien 3.40 4Grove uien 3.90—f 5. Aanvoer 66100 K.G. Roode kool; 12700 K.G Gele kool; 12300 K.G. D. witte kool; 1775 K.G. Uien. NOORDSCHARWOUDE, 12 Maart 1935 18300 K.G. Uien: uien 33.40, drie lingen 1.20—1.60, grove 360-/ 4, gele nep 1.50-/ 1.80; 2980 K.G. Peen 1 1.20; 167600 K.G. Roode kool 6.40—11.30, doorschot 5—8.10; 74800 K.G. Gele kool 1.30-/ 2.80, door schot 1—2.30; 125200 K.G. D. witte kool 0.701.30, doorschot 70—80 cent, alles per 100 K.G. ▼an Woensdag 13 Maart 1935. OPGAVE VAN NOORDHOLI.ANDSCH LANDBOUWCREDIET N. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te: V. STAATSLEENINGEN. 4 4 4 4 5K 1931 1934 1934 1934 A 1930 NederL Ned.-Indië Duitschland Idem met kettingverklaring. BANK-1NSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mpij Cert v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind Handelsbank Rotterd Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Neder! Ford e*. 40 afst. Pbilips Gloeil Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh Steel Cities Service Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned Ind Suiker Unie Vorstenlanden Dito actiona MIJNBOUW. Alg hxplor. Mij. Boeton Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr. Perlak Continental Oil Sbell Union RUB3ERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi lnterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. At-Iiison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacilic §Noteering per 50 4-Exclaim. 'Exdividend. Vorige koers R: lui'/, 101'/, 28'/, 32% 106% 26Vs 34 65'/, 101% 307/8 44'/, 60 243'/, 217% 83 20 S 5% 15% 18Vs 2-/4 164'/, 88 81 16 10.10 pl.m. 1.30 29 31%-8 pl.m. 1.45 101% 29)-30 pl.m. 2.00 295/8 32% i pl.m. 2.15 29J*30) 32% 30% 2167, 82% 216-7, 828/8 i 2167. 82% 2167, 82%-f 51% 14% 51 H% 1 5t-% 14%« i 5%-l «4%-l 175/8-7, 17-% 171-% 17i-% 164 164 1458/8 146 40 40 171 171 110 133% 132% 891'. 91 97. 9 3% 90% 90%-i 637/g 63 86'/, 83'/, 29 29 547, 1%6 1% 5% 31 144 145 li5 136 135 1367, 23 i.u I.'i )ti 5% 51'/, 52 1327g 1321/, 1 321/b- 137'/,-8 138 PROLONGATIE Vorige koers 1 pCt. Heden 1 pCt. WIS'-' i 'U1KRSEN AMSTERDAM NIET OFFICIEEL. Berlijn Parijs l Stockholm Oslo Madrid Itaüi Vorige Koers op koers heden 2 uur 146% 697'/, 695'/, 59.38 59 38 1.73% 9.73% 34.46 14 44 47.90 47.88 31 10 31 10 36.00 36 00 35.10 35 10 20.20 20.23 12.30 12.277,

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3