De bloemententoonstelling Flora 1935" te Heemstede. De Jaarbeurs geopend. De Ned. Heidemaatschappij heeft 5000 pond teeltbrasem aangekocht voor de Bergsche Plassen, waarvan Dinsdag een groot gedeelte in de Strekkade te Hillegersberg is uitgezet Anthony Eden an Slr Phllllp Cuncllff Llstar bij aankomst voor hot Lagar Hult ta Londan, waar Maandag het debat begon ovar bat vermaarde Engeltche witboek Ean expoiltle vóór het Jaarbaurtgabouw ta Utrecht Ean Monnikendammer firma kwam op het denkbeeld aaniga door haar gemaakte booten In haar alamant, het water, te axpotaeran bij de Catharijnebrug In plaati van in het Jaarbeurs gebouw De raparatiawarkzaamhadan van dan Engelschen krultar .Ranown', dia ter hoogte van de Spaantche kust In aan varing kwam met den krultar „Hood", zijn in het drijvend dok ta Portsmouth In vollen gang ALKMAARSCHE COURANT van Woensd- Maart 193. Markan op da Jaarbeurt ta Utrecht, dia Dinsdag geopend It en zich in de onver- dealde belangstelling van de Nedeilandsche zakenwereld kan verhaugan De megafoon deed goede diensten bij de eerste training van da Cambridge roeiploag op da Tideway ta Mortlake H. M da Koningin en H. K H Prinses Juliana zijn Dinsdag van haar verblijf te Untarwasser in de Residentie teruggekeerd, waar da beide vorstelijke personen door aan groote menigte hartelijk warden varwalkomd Op verschillende punten van Athena zijn watartankwagans gestationneerd, welke door soldaten worden bewaakt, om in geval van demonstraties de demonstranten door een stortbad uiteen te kunnen drijven De crocussen bloeien reeds op het ter rein van de bloemententoonstelling .Flora 1935 welke Vrijdag te Heemstede geopend wordt

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5