AmsteidaMsche !Beucs ,3$itumdand Hifdschcifteti Mactsi&ccuJUm A Moord in den Haag. Weer een misdrijf in Oss? TWEE ERNSTIGE BINNENBRANDEN. Hevige explosie te Breda. De afslachting van de 150.000 drachtige koeien hoogen we ons drijfverinogen. De adem haling en het drijfvermogen staan in nauwe betrekking tot elkander; de ver diepte ademhaling in stofvrije omgeving is van groote hygiënische beteekenis. Turnen. SELECTIEWEDSTRIJDEN TURNKRING HOLLANDS NOORDER KWARTIER. Zondagmiddag werden in het gem. gym nastieklokaal te Schagen de officieele selec tiewedstrijden plaats voor den returnwed strijd Hollands Noorderkwartier tegen Westfriesland. Gekozen werden; le. voor de damesploeg: G. Snooy, M. Kossen, M. Plantinga, P. de Jager, A. de Graaf, T. de Wit, J. Swart, M. Kranenburg en T. Metselaar. Reserve: G. Ens, M. den Das en G van Eten. 2de. voor de heerenploeg: J. Molenaar, B. Hoffmann, C. Met, P. Langedijk, Jb. van Hout, J. Wit, A. Nottelman, K Kossen en A. Langereis. Reserve: W. Keetman en K Waiboer. Naar wij vernemen, verkeert de turnkring Holl. Noorderkwartier in een minder gunsti- gen conditie, doordat door de betrokken deel nemers nimmer in ploegverband is geoefend Drie Zondagen zijn besteed aan het samen stellen van de ploegen. GEEN NIEUWE DIRECTEUR VAN DE STAATSMIJNEN. Van goed in~dichte zijde vernemen wij, dat in de vacature van de directie der staatsmijnen, ontstaan door de eer vol ontslag aanvrage van den heei dr. J. C. F. Bunge, hetgeen hem per 1 April a bij K. B. is toegestaan, voorloopig door de moeilijke tijdsomstandigheden die de mijn industrie doormaakt, niet zal worden voorzien. Dr. Bunge was be laft met de mijnbouw. 21-jarig meisje in de deur van een woning door een 24-jar. monteur doodgestoken. Gisteravond omstreeks 11 uur is in het perceel Naaldwijkschestraat 103 te 's-Gravenhage, het 21-jarig meisje W. G. O. vermoord. Het meisje, dat omgang had met den 24- jarigen monteur J. de G., werd gis terenavond, toen zij de deur opende, om den man binnen te laten, door hem met een scherp voorwerp aan gevallen en zoodanig aan de borst gewond, dat zij vrijwel onmiddellijk daarna overleed. Toen de eerste hulpdienst, ter plaatse kwam, kon men slechts den dood constatee- ren. De dader vluchtte, doch werd spoedig door de politie aangehouden. Hij weigerde inlichtingen te geven en wilde zelfs zijn naam niet opgeven. De commissaris van politie, de heer Kramer, heeft de zaak in onderzoek. Als bijzonderheid kan nog worden ver meld, dat enkele jaren geleden in hetzelfde perceel een vrouw, eveneens door een bezoe ker, om het leven is gebracht. In de buurt ontstond tengevolge van het gebeurde eenige beroering. Tal van personen stonden in groepjes het gebeurde te bespre ken, waarbij ook het enkele jaren geleden gepleegde misdrijf in herinnering werd ge bracht. De als verdacht van dezen moord is aan gehouden de 24-jarige monteur J. de G. is he denochtend door de politie te Den Haag op nieuw verhoord. De jongeman bleef echter in zijn stilzwijgende houding volharden. De verdachte is volkomen cynisch en houdt klaarblijkelijk vast aan het hem gegeven recht om als verdachte niet te antwoorden op tot hem gerichte vragen. Zijn toestand is overi gens normaal, van eenige geestesafwijking is geen sprake. EERSTE NEDERLANDSCHE FILMBAL. Zaterdagavond vond ten bate van het Bio-vacantieoord in het Carlton-botel te Amsterdam het eerste Nederlandsche filmbal plaats. In het buitenland, waar de filmindustrie reeds jaren gevestigd is, hebben de filmbale reeds een zeker burgerrecht verkregen. Ook Nederland wil, al bestaat het filmbedrijf pas zeer kort, niet achter blijven. De eerste inzet mag dan ook als vol komen geslaagd beschouwd worden. Bij den ingang van het hotel kon men zich reeds in „Klein Hollywood" wanen. Schijnwerpers met hun onbarmhartig licht, wierpen hun felle stralen op de binnenkomende feestgangers. Bij het binnenkomen ontvingen de be zoekers $en gratis lot voor de tombola, waarvan het resultaat nog den zelfden avond bekend werd gemaakt. Een groot aai.tal fraaie prijzen waren hie-voor be schikbaar gesteld. De bekwame kunstenaarshand van Kor Postma had de zalen van het Carl- tonhotel in een ware droom fabriek her schapen. Vele 6terren en sterretjes uit onze jon ge Nederlandsche filmindustrie en ra- geDoeg alle belanghebbenden uit het filmbedrijf waren tegenwoordig. Reeds dadelijk was de stemming er in, terwijl de dansorkesten voor afwisselen de muziek zorgden. Verschillende cabaret-artisten traden op. Tot vroeg in den morgen hield de feestvreugde van dit eerste filmfeest aan. Een flink van geld voorziene carnavalsgast is al drie weken zoek. Reeds gedurende drie weken wordt de 36- jarige H. van Stokkum uit Uden (N.B.) ver mist. De Koninklijke marechaussee aldaar heeft per radio opsporing van den vermiste verzocht, doch alle pogingen van de politie om een spoor te ontdekken, zijn tot dusver zonder resultaat gebleven. Men staat hier voor een raadsel. De man, die van goeden huize is, had zich begin Maart naar Oss begeven om daar lustig carnaval te vieren. Sindsdien is hij spoorloos verdwenen. Uit de nasporingen van de politie is gebleken, dat van S. ver schillende Ossche herbergen van minder goede reputatie heeft bezocht. Men heeft hem daar gezien in gezelschap van eenige be ruchte lieden uit de Osscne onderwereld, die als zeer gevaarlijk bekend staan. Daarna heeft men niets meer van hem vernomen. Van S. zou een flink bedrag aan geld bij zich hebben gehad. Uit het feit, dat dergelijke bekende per sonen uit de Ossche misdadigerswereld het gezelschap van v. S. hebben gezocht het geen anders volstrekt hun gewoonte niet is wordt afgeleid, dat zij weinig goeds in den zin hebben gehad. Er gaan dan ook te Oss hardnekkige geruchten, dat hier misdrijf in het spel is. In het Nieuw Haagsch Lyceum en in een drogisterij. In den nacht van Zaterdag op Zondag hebben in de Residentie twee vrij ernsti ge binnenbranden gewoed, waarbij vier motorspuiten betrokken zijn geweest. Om 2.43 uur werd de brandweer ge waarschuwd voor een zwaren binnen brand in de Groot Hertoginnelaan nr. 4, het vroegere zusterhuis van het zieken huis Bronovo, waar thans gevestigd is het Nieuw Haagsch Lyceum, een onder wijsinrichting waar door werklooze leerkrachten les wordt gegeven. Door onbekende oorzaak was hier brand ont staan, terwijl de inwonende conciërge uitstedig was. Nadat om 2.43 uur de mo torspuit van de Archimedesstraat was uitgerukt, volgde om 2.48 uur op het sein: zware binnenbrand, ook de motor spuit van de Laan Copes van Catten- burgh, alsmede de ladderwagen. De brand, welke op den zolder ontstaan was, had zich al spoedig uitgebreid tot een groot deel van de bovenverdieping. Het blusschingswerk werd ondernomen met 6 stralen op de beide motorspuiten, waarvan één straal als z.g. torenstraal over den brandladder. Hiermede kreeg men het vuur onder den knie, waarbij de benedenverdiepingen aanzienlijke waterschade hebben geleden. De nablus- sching, welke met 1 straal op de water leiding geschiedde, vorderde zeer veel tijd. Bij het onderzoek is gebleken dat de rector van de school des avonds om tien uur nog een rondgang had gemaakt, zonder daarbii iets verdachts te ontdek ken. Omtrent de oorzaak van den brand, welke door voorbijgangers ontdekt werd, tast men dan ook in het duister. De tweede brand. Om 4.51 uur werd de brandweer ten twee de male gealarmeerd voor een zwaren bin nenbrand; Ditmaal in perceel Witte de With- straat 20, waar de drogisterij van den heer J. v. d. B. gevestigd is. Hier bleek brand te zijn ontstaan, doordat in een aan den winkel grenzende kamer, een rekje met waschgoed in aanraking was gekomen met de branden de kachel. Vermoedelijk is het rekje omgeval len. Nadat eerst de motorspuit van de Prinsen straat was uitgerukt, volgde al spoedig de spuit van den Gevers Deynootweg, zulks in verband met het feit, dat de beide spuiten van den eerst genoemden brand, welke het dichtst bij stallen, nog niet teruggekeerd wa ren. Opnieuw een bewijs, dat bezuiniging in deze richting, waarvan wel eens sprake is geweest, uiterst gevaarlijke consequenties op zou leveren. De brand viel, ondanks het groote alarm, nogal mee, zoodat de blussching kon ge schieden met 1 straal op een der beide mo torspuiten en de kleine straal op de water leiding. De achterkamer brandde geheel, de winkel voor een groot gedeelte uit. De eige naar van den winkel, die met zijn vrouw en drie kinderen boven woont, heeft het huis tijdig kunnen verlaten, door met behulp van een ladder uit een der ramen aan de achter zijde te klimmen en op deze wijze ook vrouw en kinderen in veiligheid te stellen. na uur Zeven arbeiders gewond, van wie twee zeer ernstig. Hedenmorgen heeft in de machine fabriek „Breda" v.h. Backer en Rüb N.V. in den Belcrumpolder te Breda een ernstige ontploffing plaats gehad, waarbij 7 personen werden gewond, van wie twee zeer ernstig. Door de explosie werd in de fabriek groote schade aangericht. Omtrent deze explosie vernemen wij der, dat hedenmorgen omstreeks 10 eenige werklieden bezig waren met autoge- nisch lasschen, waarbij van een cylinder met acytheleen gas gebruik werd gemaakt. Deze cylinder schijnt aan de koppeling lek te zijn geweest, althans op een gegeven moment sloeg daar ter plaatse een steekvlam uit, waarop ijlings de slangen werden afgekop peld en de dop op de cylinder geschroefd. Zuurstofcylinder door de muur. Ongeveer 1 K uui later sprong deze cylin der, welke normaal een spanning heeft van 15 atmosfeer, met een geweldige slag uiteen, terwijl een enorme vlam door de groote fa briekshal sloeg. Gelukkig was er op dat oogenblik niemand van de ongeveer 50 man, die in dit gedeelte van de fabriek werken, in de onmiddellijke nabijheid van de explodee- rende cylinder. Niettemin kregen 7 personen, die zich op een afstand van 20 tot 30 M. be vonden brandwonden aan gelaat en armen Twee van deze personen nl. Brants uit Prinsenhage en de Bont uit Heusenhout bleken zoo ernstig gewond, dat overbrenging naar het ziekenhuis te Breda noodig was. Brants was er het ergst aan toe. Hij liep zulke ernstige verwondingen op, dat men voor zijn leven vreest. De overige vijf werk lieden nl. Vergouw, Kreugel, van Son, Gom mers, allen uit Breda en Vermonde uit Prin senhage, konden na verbonden te zijn naar hun woningen worden vervoerd. De explosie was zoo hevig, dat de kop van de zuurstof cylinder dwars door de muur naar buiten werd geslingerd, terwijl de zware draad glasramen van het dak grootendeels werden versplinterd. COMMISSIONAIR PLEEGT FRAUDE. Zes cliënten voor 9000 opgelicht. Do Haarlemsche politie heoft een 44- jarige Haarlemsche commissonair in effecten aangehouden verdacht van ver duistering van effecten ter waarde van 9000.—, welke aan 6 zijner clienten behoorden. Alle 6 personen zijn in Haarlem woonachtig. In ons nummer van Vrijdag maakten wij melding van een mededeeling van den voor zitter van den Bond van Melkveehouders, den heer v. Meeweld, waaruit bleek, dat door de niet verleende medewerking van de vee houderijcentrale, de door Rusland gewilde aankoop van vee, niet tot stand kon worden gebracht, waardoor noodeloos in ons land 150.000 drachtige koeien zijn afgeslacht. Deze mededeeling heeft terecht in land- bouwkringen groote verontwaardiging ge wekt, waarom men van officieele zijde de volgende lezing publiceert, die als tegen spraak weinig indruk maakt, omdat ter ver gadering wel degelijk naar voren kwam, dat de bond al het mogelijke heeft gedaan om de door den secretaris over den verkoop gevoerde onderhandelingen bekend te ma ken, waarom de bewering: „Wanneer de genen, die vee naar Rusland willen ver- koopen, begonnen waren, zich tot de heeren Louwes en van Zwanenberg te wenden, ware zeker iets te bereiken geweest", vreemd aandoet en aanleiding geeft voor de conclu sie, dat de ter vergadering gedane mede- deelingen niet ongegrond zijn. Opheldering in de Kamer achten wij wel wenschelijk. De officieele verklaring luidt als volgt: De Russische handelsvertegenwoordigers willen wel hier te lande vee koopen, maar niet het vee dat hier voor blilcvleesch wordt gebruikt, doch fokvee. Daarmede is in dezen een vraagstuk in het geding gekomen, dat nauw samenhangt met de positie van den Nederlandschen veestapel in het algemeen. Bovendien zijn over het algemeen de van Russische zijde geboden prijzen niet van dien aard, dat daarop zou kunnen worden inge gaan. Om nu te voorkomen, dat verschillende onafhankelijk van elkaar onderhandelende Nederlandsche groepen tegen elkaar zouden worden uitgespeeld, hetgeen uiteraard niet bevorderlijk is voor het bereiken van een be hoorlijk prijspeil, heeft de minister van Eco nomische Zaken bepaald, dat deze aange legenheid zou worden geconcentreerd. Wie dus dergelijke transacties wil afsluiten, heeft zich te wenden tot de heeren Louwes, regee- ringscommissaris voor den akkerbouw en Van Zwanenberg, commercieel adviseur. Wanneer degenen, die vee naar Rusland willen verkoopen, begonnen waren zich tot ge noemde heeren te wenden, ware zeker iets te bereiken geweest. Uitdrukkelijk werd ontkend, dat er van regeeringszijde of bij de veehou derij-centrale principieel bezwaar zou be staan tegen uitvoer van vee naar Rusland als zoodanig. De hoofdzaak is echter, dat afgenomen wordt het vee, dat wij kunnen missen en dat de prijzen redelijk zijn te ach ten en de betaling verzekerd is. Daartoe is onder de huidige omstandigheden samen werking in ieder geval noodzakelijk. DE TUIN30UW IN NOOD. Geen verdere teeltbeperking, maar voor export slechts eerste kwaliteit. In vooraanstaande tuinbouw- kringen is men van oordeel dat verdere doorvoering van de teeltbe perking niet mogelijk is, omdat zij op schier onoverkomelijke moeilijk heden stuit, 't Kleinbedrijf dat in den tuinbouw overheerscht, zou bij een nog verder doorgevoerde beper king in zijn bestaans mogelijkheid worden aangetast. Bovendien moet bij deze beperking vol doende rekening worden gehouden met de toekomstige exportmogelijkheden, welke on gewijfeld weer zullen komen. De thans on dervonden exportmoeilijkheden kunnen en zullen niet van blijvenden aard zijn, want ook al neemt de tuinbouw in het buiten land toe de Hollandsche producten blij ken in de toekomst hun plaats op de buiten landsche markt waardig. Meerdere malen verneemt men uit buitenlandsche kringen dat men gaarne de Hollandsche tuinbouw producten zou willen verhandelen, ware dit niet onmogelijk gemaakt door exhorbitant hooge invoerrechten. Onder deze omstandig heden is 't verklaarbaar, dat de Nederland sche tuinbouw zich vooral gaat toeleggen op den export van eerste kwaliteit-producten. Wat de export in kwantiteit heeft verloren zal hij in kwalieit hebben te herwinnen. Juist voor eerste kwaliteit blijft er nog een klein plaatsje op de buitenlandsche markten vrij, terwijl de export van een kwaliteitspro duct in deze moeilijke tijdsomstandigheden een krachtig propagandamiddel kan zijn voor eventueele exportuitbreiding in de toe komst. De heer F. W. Valstar heeft ver klaard dat van de landbouwcrisiswet, die daartoe gelegenheid biedt, zal gebruik moe ten worden gemaakt om te zorgen dat alleen met een behoorlijk en voor export geschikt product de nog beschikbare plaats op de we reldmarkt zal worden ingenomen. Het is dan ook zeer waarschijnlijk dat de landbouwuit- voerwet in de naaste toekomst voor alle tuin bouwproducten in werking wordt gesteld Op deze wijze hoopt men de positie in het buitenland nog zoo sterk mogelijk te hou den. Het oogenblik zal dan komen, dat de fruitkweekers door de kwaliteit van hun pro duct op eigen beenen kunnen staan, zoowel voor de binnen- als voor de buitenlandsche markt. HET TEVEEL AAN BOTER. Thans een overschot van on geveer 1 millioen K.G. Naar aanleiding van de terugloopende boternoteering, welke thans zelfs aan zienlijk lager is dan de noteering in den zelfden tijd van het vorig jaar en de toenemende bezorgdheid over onzen zuivel-export, vernemen wij uit welinge lichte kringen, dat de perspectieven voor onzen export inderdaad aanmer kelijk ongunstiger worden beschouwd dan eenigen tijd geleden. Vooral de uitvoer naar Duitschland is op dit oogenblik niet gunstig en het staat te vreezen, dat deze uitvoer over korten tijd geheel stop zal staan. De oorzaken hiervoor zouden voorna- rr clijk in de clearing gelegen zijn en ook in het vervallen van de garantie-rege ling welke eenigen tijd voor den zuivel- export naar Duitschland gegolden heeft, doch door den minister is ingetrokken. Dit gevoegd bij de stijgende productie, r.aakt den toestand zeer zorgwekkend. Men schat het overschot aan boter thans op ongeveer 1 millioen K.G. Wat dit beteekent springt des te meer in het oog, wanneer men bedenkt, dat de productie in de week van 3 tot 9 Maart ongeveer 1% millioen K.G. was en naar ruwe schatting in dezen tijd van het jaar met ongeveer 100.000 K.G. per week stijgt. ingrijpende maatregelen zullen, zoo verzekerde men, dan ook niet kunnen uitblijven. Waarin deze maatregelen zullen bestaan, is nog niet bekend. DE WATERKAMPIOEN. Het nummer dat deze week de aan dacht vraagt is een z.g. tweede tentoon stellingsnummer, dat een uitgebreide nabeschouwing geeft over de Hiswa, met tai van bijzonderheden en foto's. Verder diverse interessante artikelen. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 25 Maart 1935. Aanvoer en prijzen waren als volgt: 54 Vette koeien 105—225; 4 Vette kalveren 357j per K G. 50—75 cent; 280 Nuchtere kalve-' ren (slacht) 2—10; 265 Vette varkens (zware) per K.G. 3842 cent. Handiel ma- tig. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT AMSTERDAM, 25 Maart 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 451 Vette koeien, le kw. 56—60 cent, 2e kw. 48—55 cent, 3e kw! 40—47 cent per K.G.; 132 Melk- en kalf.' koeien 140—190; 115 Vette kalveren, 2e kw. 3846 cent, 3e kw. 30—36 ct. per K.G. levendgewicht; 195 Nuchtere kalveren 2.50—6.50; 56 Schapen en lammeren resp. 14-/ 19 en 11-/ 13; 578 Varkens' vleeschvarkens, wegende van 90—110 K.G.' 46—47 cent, zware varkens 4445 cent en vette varkens 43—44 cent per K.G. slacht- gewicht; 34 Paarden 60—100. Ter vee markt waren heden 3 wagons geslachte run deren uit Denemarken aangevoerd. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL- PRIJZEN. AMSTERDAM, 25 Maart 1935. Op <fe heden gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsche: bonten 3.20 3.50, blauwen 3.40—3.70 en Red- star 2.80—3; Friesche Redstar 3— 3.25; IJpolder Bevelanders 2.30— 2.50 per H.L. en Malta 14 cent per K.G, BROEK OP LANOENDIJK, 25 Mrt. '35. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 300 K.G. Roode kool 6.30-/ 8.30; 37000 K.G. Gele kool 1-/ 1.80; 20000 K.O. D. witte kool 0.71900 K.G. Uien 3.40, drielingen 1.50—1.80 en grove uien 3.40, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 23 Maart '35. Roode kool le s. 6.80-/ 11, 2e s. 5.50- 6.40; Gele kool le s. 1.40—1.80, 2e s. 1 1.20; D. witte kool le s. 0.70— 1.20; Nep 2.20; Drielingen 2.10— 2.30; Uien 2.70—2.70; Grove uien 3.40-/ 3.70; Peen 1.10. Aanvoer: 40400 K.G. Roode kool; 11500 K.G. Gele kool; 40200 K.G. D. witte kool; 75 K.G. Nep; 4350 K.G. Uien; 450 K.G. Peen. NOORDSCHARWOUDE, 23 Maart '35. 17800 K.G. Uien: uien 2 40—3.20 drie lingen 2.10—/ 2.70, grove 3.60— 4.20 en gele nep 2.10; 8800 K.G. Peen 60—80 cent en kleine Peen 60 cent: 7000 K.G. Kroten 40-60 cent; 111600 K.G. Roode kool 7—11.60, doorschot 6.30 —ƒ8.20; 92000 K.G. Gele kool 1— 1.90, doorschot 11.30; 162800 K.G. D witte kool 0.701.60, doorschot 70— 90 cent, alles per 100 K.G. van Maandag 25 Maart 1935. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangon por draadloozo tolefoon). Koers van heden ïe: STAATSLEENINGEN. 4 NederL 1931 4 1934 4 Ned.-Indië 1934 4 1934 A 5K Duitschland 1930 Idem met kettingverklaring. BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 Vorige koers 100% 100% 100% 100% 27% 316/s 106% 27% Koloniale Bank 34% 63*/, i f 103% Ned. ind. Handelsbank Rotterd. Bank 1NDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie r. Berkels Patent Calvé Delft Cert Nederl. Ford ex. 40 afst. Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting 326/8 42% 58% 24% 220% 84% 20% pl.m. 1.30 26 307a 34 63 32 222% 84 pl.m. 1.45 100% 26P/io pl.m. 2.00 26% 30% "i pl.m. 2.15 26%» 221 -2% 83%-i 721% 83»/» t i zu% Anaconda m.v R«»LIaL Cl-.1 w 3 _/l 15%» 1®% 2% 167% 86% 82% 5% 6 141 41% 17% 170 111% 1346/g 97'/, 9%a 91% 62i/4 27 «Va 33% 142 1 .5% 135*/, 168-7% 167%-J 167%-i 151 170 Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden15" Uito actions o»n MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton f f Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi tn, Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. l%# Kon. Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. At liison Topeka 05 Southern Railw. Cert. mi §Noteering per 50 +ExC'aim PROLONGATIE Vorige koer» 1 pCt. Heden 1 WISSELKOERSEN AMSIERDAM. 220I-U 83»/» 5%-6 14%55 17%a 1361-7J 96 3%-J 76 27 135J-61 9 913-% IV» 1357» 91/» 9 3% 91% 60»/» 142 1356/8 135 54% 'Exdividend. pCt New-Work NIET OFFICIEEL. Berlijn Parijs v,~ Brussel (Belgaj 3160 °aMl 47,84 Kopenhagen31 60 Stockholm Oslo Madrid itaiü Vorige Koer» op koer» heden 2 uur 147% 1.48 7 061/, 7 07 59.8 59 377, 9.75*/, 9.75% 33.60 13 80 47,84 47 85 31 60 31 50 36 50 36 40 35.55 35 40 20 20 20 "0 12.30 17.15

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 10