Sir John Simon en Anthony Eden te Berlijn. De begrafenis van Graaf van Regteren Limpurg. ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 26 Maart 1935. De werkzaamheden bij de Oosterdoksluis te Amsterdam, die een on derdeel vormen van de firoote spocrwegwerken rond de hoofdstad vor- r?nL 9°®d- Een over zicht van het werk Van Zeeland, vlca-praildant van da Belg!- Da huldiging van Lodewijk van scha Nationale Bank, da nieuwe Belgische Deyssel door de Pen-club ten minister-president stadhulze te Brussel. Links burgemeester Max Tijdens da kijkdagen voor de bontveiling In Met Europeesch kampioenschap biljarten driebanden Is Maandagavond te Amsten» de veillnglokalen van de Centrale Markt te dam door den Franschman Lagache gewonnen. De winnaar neemt de prijzen ia Amsterdam ontvangst Het mijnconflict. De minister van Waterstaat, jhr, Ir. O. C. A. ven Lidt de Jeude, heelt Maandagmiddag de directies van de mijnbedrijven en de voorzitters van de mijnwerkersbonden in audiëntie ontvangen. De mijndirecteuren verlaten het Departement Dr. C- P. van Nes, die be noemd Is tot directeur der Anna-kllnlek te Lelden De aankomst der Engelsche staatslieden te Berlijn Sir John Simon In gezelschap ven den Duitschen Rijksminister Von Neurath bij aankomst op het vliegveld Tempelhof Suvlch, de Italiaensche onderstaatssecretaris, bij zijn aankomst aan het Gare de Lyon te Parijs voor zijn onderhoud met Laval en Anthony Eden De F. 36, de .Arend die Ingericht Is voor de Europeesche lijnen, is Maandag officieel in dienst gesteld Het tijdingbord op Schiphol, waarop de vertrektijd, 9.30 uur van de J. A. voorkomt Onder groote belangstelling heeft Maandag te Almelo de begrafenis plaats gehad van wijlen Graaf van Regteren Limpurg, oud-commissaris der Koningin in Overijssel

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 7