De tweede bloemententoonstelling op het „Flora 9-terrein te Heemstede geopend ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdao 30 Maart 1935. Da Engelsche kruiser .Australië arriveerde Donderdag in da haven van Portsmouth met aan boord den Hertog ven Cloucester, die terugkeerde van zijn Australische reis. Da aankomst in de haven Het score-bord voor den interlandwedstrijd Nederland België wordt in het Amsterdamsche stadion in gereedheid gebracht In verband met den Landdag van den NSB is een marechaussee- versterking uit verschillende dealen van het land naar Amsterdam gekomen. De versterking gaat een .versterking" nemen in de Oranje Nassau kazarne Offfciersbeëediglng van de burgerwacht. Overzicht van de zaal van het Concertgebouw ta Amsterdam, alwaar de plechtigheid Vrijdagavond plaats vond Earste rij v.r.n I.vice admiraal Quant, generaal Snijders, mevrouw Snijders, generaal-majoor Bauduin an J. J. G. baron van Voorst tot Voorst De eerste overspanning voor de brug over het Hollandsch Diep over den Moerdijk, die Vrijdag van Dordrecht naar de plaats van bestemming werd gesleept, kon wegens het ruwe weer niet op de pijlers gezet worden. Het ge vaarte op de bokken Aan boord van de .Rita', het nieuwe bij de Nederlandsche Scheeps bouw Mij. gebouwde tankstoomschip, dat 2 April zal proefvaren De statiekoets van den .speaker" wordt ge reed gemaakt voor de (eesten ter gelegen heid van hat rageeringsjubilaum van Koning Gaorga Het kampioenschap van Nederland 1e klasse klein biljart is Vrijdag te Am sterdam begonnen. H. Scholten aan stoot Afc-ntr. dr. A Roêll, commissaris der Koningin In Noord Holland, heeft Vrijdag de tweede bloemententoonstelling, mf. die der Aalsmeersche cultures, in het hoofdgebouw op de bloemententoonstelling .Flora 1935" te Heemstede geopend

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5