De luchtlijn Amstei Jam Praag geopend. De „Hydrograaf" in dienst gesteld. Titulescu bij Laval. ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag April 1935. P* heer N. van da Grlendt, "at vijf da slachtoffer van hal •matig auto-ongeluk ta St Michlels Gastal Dr. W. Lutofs, de directeur der Gemeentelijke Electriciteitswerken te Amsterdam herdacht Maandag den dag, waarop hij 25 jaar geleden in dienst trad van de gemeente Amsterdam. Vele autoriteiten kwamen den jubilaris hun gelukwenschen aanbieden Generaal Ludendorff, die 9 April zeventig jaar wordt, dazer dagen gelotograteerd op zijn landgoed Tutzlng bij Münehen De .Leeuwerik", het toestel, waarmede Maandag de luchtverbinding tusschen Schiphol en Praag geopend werd wordt getankt, terwijl de post wordt ingeladen Voor kinderen uit de hoogste klasse van Opanbare an Bijzondere scholen te Haarlem wordt deze week theo. etisch en practisch verkeersexaman gehouden. Een der candidaten ontvangt instructies van aan inspecteur van politie Een der schilderijen arriveert aan de Ko ninklijke Academie te Londen voor de groote schilderijententoonstelling, welke er binnenkort geopend wordt De ontvangst van Titulescu bij Laval ta Parijs. Laval en Flandin onderhouden zich met den Roemeenschen gast Te den Haag had Maandag de première plaats van Emile Hulle- broek's operette „Sepp'l". Boven: een scène uit het spel. Ondert de componist, die de première zelf dirigeerde Hr. Hs. Opnemlngsvaartulg ^Hydrograaf" Is Haandag te Willemsoord In dlenstgesteld teneinde opnieuw de wisselen de zandbanken en vaargeulen langs de Nederlandsche kust ie teekening te brengen De Amsterdamsche wethouders mr. G. C. J. D. Kropman en dr. L H. J. Vos be- geven alch naar de .Leeuwerik' voor de eerste vlucht Amsterdam-Praag, welke nieuwe luchtlijn Maandag officieel werd geopend I

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5