Begrafenis der slachtoffers van het auto ongeluk bij St. Michiels Gestel. ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 4 April 1935. Op Kat tarrain dar Wereldtentoonstelling te Bruital heeft aan aantal autorltaltan, ondar wla da burge meester van Brussel, de eerste rit meegemaakt van den lilliputtreln, die de duizenden bezoekers langs da verschillende paviljoens zal rondrijden D« voorjaarsbloem«nmarkt op den Goudscbe Singel te Rotterdam. De Itoop wordt gesloten Vijf slachtoffers Te Vught heeft onder groote belangstelling de plechtigs uitvaart en begrafenis plaats gehad van de vijf slachtoffert van het tra gisch auto-ongeluk te St Michiels Gestel. Een foto tijdens de aangrijpende plechtigheid De -Graf Zeppelin" verscheen Dinsdagmid dag boven Berlijn, waarna het gevaarte eea vlotte landing op het vliegveld Staakess naakte. Het statige gevaarte trok veel belangstelling Het tragisch vliegtuigongeluk ven het toestel van gouverneur-generaal Renard en zijn metgezellen In Afrika. - Wat de expeditie vond, die uitgetrokken was om naar de vermiste machine te zoeken De In ons land vertoevende beroemde bpeansche danse res La Argentina bracht Woensdag een bezoek aan de bloemententoonstelling te Heemstede, waar zij eae aantal exemplaren ven een naar haar genoemde Anjer- soort in ontvangst mocht nemen De ooievaar In den Haagschen dierentuin heeft zijn nest reeds gebouwd en de vogel zit thans te broeden Ter gelegenheid van het 1 20-jarig bestaan van het 2e halfreglmant huzaren te Breda, werd Woensdag door de manschappen een wandelrit in de omgeving der stad gehouden Autoriteiten op luchtvaartgebied bi] de aankomst van de -Graf Zeppelin" op het vliegveld Staaken; dr. Eckener, kapitein Lehmann, commandant Christiansen en dr. Lippert t

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5