KOUDER^ Weec&ecicht J(eck S. School Stad en Omgeving Ayenda MacfUhecicfUen Advertentien naviê- BRAND OP DE OUDEGRACHT. Bovenverdiepingen geheel uitge brand. EERVOL ONTSLAO VERLEEND. UITBREIDING KOFA-MAGAZIJNEN. De uitbreiding. VRAGEN OP BELASTING-GEBIED. Jb. PLUIS rER Cz. A. FLUISTER—DONKER Pd. MLNNY B. SMIT FERDINAND HOLLSTEEV RENS SLIK TRIEN MUIJS Kd. COR HEMKE TRIEN L GO VERS. DIRK BRAK Kz. MARIE LEEGWATER Dd. LENI EICKHOLT MART1NUS WITTE. waarnemingen, verricht in den morgen naar van u April. bedeeld door het Kon. Nederl. Inst. Alt te de Bilt. Hoogst barometerstand 764,7 m.M. te ^Laagste barometerstand 731,2 m.M. te ^Verwachting, geldig tot den avond van 12 April 1935: Krachtige tot matige later afnemende 7uid-westelijlce tot westelijke wind; half tot zwaarbewolkt of betrokken; nog kans op enkele regenbuien en iets koeler. Weeroverzicht. In den toestand kwam weinig verandering, de diepe depressie in het noorden beweegt zich niet snel en ligt voor de Nooreche kust. Het luchtdruk-verval tot diep in het bin nenland van Europa is zeer groot, zoodat het tusschen de 50sten en ÓOsten breedte graad overal stormt. De depressie breidde zich sterk naar het oosten uit en omvat thans geheel Scandi- Ver in het westen ligt een nieuw minimum met uitloopers tot ver in het zuiden. In de Middellandschezee-landen blijft de druk hoog, evenzoo boven Groenland. Aan de oostkust van Groenland worden nog tempe raturen gemeld, beneden 30 gr. C., terwijl de groote warmte doordrong tot in Polen De temperatuur daalde in het westen weer tot normale verhoudingen. Op IJsland komt nog steeds vorst en sneeuw voor. De veran deringen in den druk wijzen op afnemende windsterkten met geleidelijk dalende tempe ratuur. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 7.14 uur licht op. EEN KLEUTERSCHOOL TE OUDKARSPEL. Naar wij vernemen zal het bestuur van „Volksonderwijs" op de a.s. vergadering met een voorstel komen tot stichting van een kleuterschool te Oudkarspel. VERGADERING GEREFORMEERDE SCHOOLVEREEN1GING. De Geref. Schoolverecniging te Noord- scharvvoude vergaderde in het lokaal achter de Geref. kerk. De voorzitter opende na het zingen van Ps. 81 12 met gebed en lezen van Prediker 12. De notulen en de jaarverslagen werden goedgekeurd. Hierna volgde het jaai verslag van den penningmeester. Bij ae gehouden bestuursverkiezing werd de heer Jb. Jong met bijna algemeene stem men herkozen. Ook werd het jaarverslag van den secre taris uitgebracht. Bij de rondvr-.ag werden nog verschillende zaken van meer internen aard oesproken. De eere-voorzitter, de heer G. Barten, sloot hierna de vergadering met dankzeg ging. Gisteravond ruim kwart over negen is de Alkmaarsche brandweer uitgerukt voor een brand aan het einde van de Oudegracht, nÜ°Ver Keb°uw van Gemeentewerken De krachtige wind wakkerde de vlammen aan en in een oogenblik sloegen de vlammen uit de ramen. Het was een dubbel pand, be woond door den heer J. D. Dubbeld, een winkel-hoekhuis en een daarnaast gelegen woonhuis met tusschenverbinding met den winkel. De brandweer was in verband met het ge vaar in deze dicht bevolkte buurt met veel materiaal aanwezig. Gebruik werd gemaakt van twee motorspuiten en een autospuit, als mede de Magyrus-ladder, terwijl een derde motorspuit in reserve werd gehouden. Daar omwonenden mededeelden, dat er vermoedelijk nog een kind in het brandende perceel zou zijn, drongen enkele brandweer mannen voorzien van rookmaskers naar bin nen en constateerden, dat er gelukkig geen kind te ontdekken was. De brandweer pakte onder leiding van den commandant, den heer Fr. Ringers, het vuur forsch aan en wist het naastgelegen woon huis van den heer J. W. Berkhout geheel te vehouden. Van de beide perceelen van den heer Dub beld eigendom van den heer Bot te Heer- hugowaard zijn de bovenverdiepingen geheel uitgebrand en de beneden-panden hebben belangrijke waterschade opgeloopen. Zoo nu en dan wakkerde de wind het nasmeu- lende vuur onder de dakpannen weer eens aan en schoten de vonken weer naar boven maar de brandweer was actief en wist het telkens weer opduikend gevaar in weinige °bgenblikken den kop in te drukken. De belangstelling van de zijde der Alk- maarders was bijzonder groot. De overkant van de Oudegracht stond vol belangstellen de toeschouwers, die vandaar den brand uit stekend konden zien en de brandweer niet in den weg stonden. De bewoner en zijn vrouw waren afwezig toen de brand uitbrak en de heer Dubbeld kwam eerst ter plaatse toen de brand reeds zo9 goed als gebluscht was. Hij deelde mede in den vooravond eenige moeite met den kachelpijp en den schoorsteen te hebben gehad maar kon de oorzaak van den brand niet nader verklaren. De in boedel was verzekerd voor f 5000 bij de firma De Langen en de Moraaz. De panden zelf waren voor 6000 verzekerd. DE ERNSTIGE BOTSING. Omtrent de ernstige botsing, welke gisterochtend om kwart voor zes op den hoek Zeglis2e Kmaalstraat heeft plaats gehad en waarbij de wielrijder, de heer Leenders uit de Uitenbosch- straat door een vrachtauto werd aange reden, vernemen wij nog nader, dat het slachtoffer na voorloopig verbonden te zijn in het Centraal ziekenhuis alhier, naar huis vervoerd mocht worden. Ge bleken is dat de heer Leenders een schouderblad had gebroken, zoodat alsnog operatief ingrijpen noodig zal zijn. De toestand van het slachtoffer is redelijk wel. Bij Kon. besluit van 6 April is, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend uit fs rijks dienst aan mr. A. W. Udo, ontvanger der directe belastingen te Delft, vroeger te Alk maar, met ingang van 15 April 1935. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken zijn de faillissementen van: lo. D. Stam, bakker te Uitgeest, met be noeming van mr. Krabbe tot rechter-commis saris en van mr. Scholten tot curator; 2o. N. Tegeling, tuinder te Hoogkarspel, met benoeming van mr. Ubbens tot rechter commissaris en van mr. v. d. Loos tot cu rator. DE LAATSTE ONTSPANNINGS AVOND VOOR DE WERKLOOZEN. De laatste ontspannigsavond voor de werkloozen wordt woensdagavond 17 April te 8 uur in 't Gulden Vlies gehouden. Dan zal door de Alkm. Operette- en Orchestver- eeniging een opvoering gegeven worden van De koningin van Montmartre. FOTOGRAFISCHE KRING IRIS. Gisteravond had in de keurig daartoe in gerichte bovenzaal van het gebouw de Unie, de prijsuitreiking plaats van den door den „Fotografische Kring Iris" gehouden onder- lingen fotowedstrijd^ Nadat de voorzitter, de heer H. J. Ruijgh, de aanwezigen in een kort speechje had ver welkomd, werd de uitslag van den wedstrijd bekend gemaakt. De prijswinnaars waren in de seniorenklasse de heeren A. B. Winters, P. van Dijk en P. Pijnenburg en in de ju niorenklasse de heeren H. J. Ruijgh, I. G. M. G. Lemmers en W. J. G. v. d. Heuvel. Het spreekt vanzelf, dat de prijswinnaars door den voorzitter van harte werden geluk gewenscht met het door hen behaalde suc ces. De prijzen bestonden uit fraaie plaquet tes voor de senioren en uit dito medailles voor de junioren. Hierna werd het woord verleend aan den heer H. J. Hens uit Amsterdam, voorzitter van den Bond van N.A.F.V., die een critische beschouwing hield over het voor den wed strijd ingezonden werk. Iedere foto afzonder lijk werd aan een gedegen crhiek onderwor pen, in welke critiek echter het opbouwend element een groote plaats innam. Waar reden bestond voor lof, en dat was vooral in de se niorenklasse het geval, werd deze niet ach terwege gehouden. De heer Hens mocht voor zijn uitstekende beschouwing een hartelijk applaus en een even hartelijk dankwoord van den voorzitter in ontvangst nemen. Aan het slot van den avond werd door den heer P. v. d. List nog een aardige smal film vertoond. Vermelden we nog, dat de wedstrijd-foto's op keurige wijze aan de wanden waren ten toongesteld, zoodat ze door de aanwezigen 3> rustige wijze konden worden bezichtigd. et dikwijls buitengewoon fraaie werk trok zeer de aandacht Hedenmiddag om 4 uur werd de uit breiding van de Kofa-Magazijnen van de firma Spruijt aan de Langest.-aat in gebruik genomen, waardoor de zaak een frontbreedte van 26 Meter heeft verkregen en door voor de etalage ruimte een diepte van 12 M. te bestem men, de beschikking is verkregen over 22 groote en kleine etalagekasten. Voor den heer Spruijt wiens zaak voor 53 jaar in het Payglop is gevestigd en die de voldoening smaakte voor 10 jaar zijn winkelbedrijf in het bekende moderne pand aan de Langestraat te kunnen onderbrengen, moet de dag van heden wel een zeer bijzondere zijn vol herinneringen. In het Payglop slaagde hij er in om de zaak, die thans een familie-vennoot schap is geworden, dermate op te voe ren, dat daarin met 22 ir.an personeel gewerkt kon worden. Thans bestaat het personeel uit 74 personen. Dit cijfer bewijst wel, dat deze zaak voor Alkmaar er een van beteekenis is geworden. Reeds lang werd de behoefte gevoeld aan uitbreiding, met het oog op de af- deeling meubelen en tapijten. Toen de heer Spruijt aan het einde van het vorig jaar vernam, dat de fami lie de Lange aan de firma Ringers op- dncht had gegeven om het bekende heerenhuis van mevr. de LangeWage- maker tot winkelpanden te verbouwen, aarzelde hij niet langer en stelde zich met deze familie in verbinding om de verbouwing overeenkomstig zijn wen- schen te doen geschieden. Men werd het eens en ongeveer 1 Nov. verkreeg de firma Ringers, die nieuwe piannen had ontworpen, opdracht voor den bouw onder voorwaarde, dat de werklieden er 1 April uit moesten zijn Prompt op één April ontvingen de heeren Spruijt de mededeeling, dat aan Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Cinema Americain, half 8, hoofdnummer De dolle auto-race Hiep hiep, hoera (kom.); hoofdrol Robert Woolsey. Toegang voor el- ken leeftijd. A. B. T., half 8, hoofdnummer Zijn vader gewroken (rom. Wild-west-film); hoofdrol Tom Tyler. Toegang boven 14 jaar. Harmonie, half 8, hoofdnummer Op hoop van zegen (Ned. iilm uit het zeemansleven); hoofdrol Esther de Boer—van Rijk als Kniertje. Toegang boven 14 jaar. Victoria-theater, half 8, hQofdnummer Een millioen en een mannequin (amus hoofdrollen Gustav Fröhlich en Camilla Horn, Toegang voor eiken leeftijd. Donderdag 11 April. 8 uur, 't Gulden Vlies, uitvoering „De poort van Kasjgar" door Nico Snel's koor klassen. Vrijdag 12 April. 8 uur, dancing Tiarmonie, jaarvergade ring associatie voor lijkbezorging. 7.30 uur, herv. kerk te Oudorp, samen komst prot. kiezers, bespreking raadsverkie zing. 8 uur, De Unie, concert Annie Veenenbos en Jan Couvee. d> opdracht voldaan was. Thans wilden zij ons wel verklappen, dat zij het niet mogelijk hadden geacht, dat in zoo'n korten tijd een dergelijk omvangrijk werk tot stand kon worden gebracht. Zij waren daarover dan ook vol lof en verzekerden ons dat voor een groot deel dit schitterende resultaat bereikt was, door de energie van den opzichter, den hoer Bijl, die voortdurend de werklieden wist te bezielen. Parterre werd een meeider winkelop pervlak verkregen van 924 M2., terwijl op de eerste étage de expositie-ruimte met 200 M2. vermeerderde. De uitbreiding heeft het bovendien mogelijk gemaakt de bestaande zaak te reorganiseeren, door de kantoren naar het nieuwe gedeelte over te brengen, waardoor de verschillende afdeelingen konden worden uitgebreid en men ge splitste afdeelingen kon samenvoegen. Zoo werd in de oude zaak de garnituur- a'deeling direct tegenover de etoffen- afdeeling geplaa,tst. Het groote nieuwe wolvak gelijkt een bloemenveld. Een blik in het kousenvak schenkt de overtuiging dat er thans heel wat voor noodig is om aan de eischen van de dames te kunnen voldoen. In verband hiermede is in het oude gedeelte ook een rustig hoekje met een leestafel aangebracht waar de dames kennis kunnen nemen van verschillen de mode-tijdschriften. Beneden is het nieuwe gedeelte uit sluitend benut voor de meubelafdeeling. Verschillende modelkamc-s, die steeds veranderd kunnen worden, zijn hier aangebracht en men krijgt hier een overzicht van woon-, eet- en slaap kamers, waarbij het opvalt hoe men tegenwoordig aan een notenhouten com binatie de voorkeur geeft. In deze afdeeling is een nieuw ver- warmingssyste^m toegepast. Men heeft hier n.1. te doen met een uit 't plafond stralende warmte, een aangename warmte die het voordeel heeft, dat de meubelen er niet door krimpen. Door de doorbraak, die het nieuwe gedeelte met het oude verbindt, heeft men een bijzonder mooien kijk op de L.eubelafdeeling. Door den nieuwbouw is het mogelijk geworden voor het personeel aan de Nieuwesloot een aparten ingang te maken. Vandaar bereikt men, evenals vanuit den winkel, een hall, die verbinding geeft met een sanataire afdeeling. Aan de Nieuwesloot grenst ook de expe- de grossierderij met een étalage, die op verzoek van de Nieuwesloot bewoners is aangebracht. Aan de ieuwesloot grenst ook de expe- ditie-afdeeling, een garage met een pak huis voor meubelen, dat in verbinding st .at met een binnenplaats waar de auto's geladen en gelost kunnen worden. De offerte-kamers voor de reizigers Levinden zich achter de expoditie-afdee- ling, daarachter het kantoor, waar met ruim voldoende daglicht kan worden gewerkt. Dit kantoor grenst aan de directiekamer, keurig in eikenhouten betimmering met ingebouwde kasten uitgevoerd en met de mogelijkheid om de meubelafdeeling te overzien. Boven de garage is de woning van den chauffeur aangebracht. Boven het nieuwe gedeelte aan de Langestraatzijde is de ruimte benut voor tapijten, zeil, kleeden, vitrage, gor dijnstoffen, dekens en ledikanten. Alles is zoo tentoongesteld dat men gemakke lijk en overzichtelijk een keuze kan doen. Vooral doe avonds zulten do étalago6, die van indirecte verlichting zijn voor zien, bijzonder de aandacht trekken. De Neonverlichting over een lengte van 28 M. om den luifel met de 80 c.M. h'joge letters „J. Spruijt" en „Kofa" zal als reclamemiddel zeker van waarde blijken te zijn. De passages tusschen de étalages wor den des avonds door schermen afgeslo ten. Vermelden wij nog, dat de electnfica- tio verricht werd door den heer Meiman en het schilderwerk door den heer Lan- gendijk, terwijl de firma Coppens het sanatair verzorgde en de heer Mize het marmer. Het tot stand brengen van deze zaak legt ongetwijfeld getuigenis af van een groot vertrouwen in de toekomst van Alkmaar als centrumstad voor Noord holland boven het IJ. Het getuigt van ondernemingsdurf gegrondvest op toe- koir.stvertrouwsn, waaraan het helaas in dezen tijd bij velen te zeer ontbreekt. Moge reeds daarom de heer Spruijt het succes ondervinden dat hij zich heeft voorgesteld. De echte zakenman is trouwens sport man en de sportman schept bovenal voldoening in succes en weet dat succes voortdurend activiteit vordert. OPENBARE PSYCHOMETRISCHE SEANCE. Men schrijft ons: Toen de voorzitter, de heer D. Rus, Dins dagavond in het Logegebouw deze bijeen komst opende,was de zaai tot in alle hoeken bezet, en moesten velen zich met eet. staan plaats tevreden stellen. Als psychometrist was de heer Foppele uit Den Haag aan wezig, die voor den tweeden keer voor „Harmonia" in Alkmaar een seance hield. Na een korte inleiding, waarin de heer F. naar voren bracht, dat datgene, wa* dezen avond zou doorkomen, niet aan hem te danken was, maar hoofdzakelijk aan de aan wezige ongeziene geestenvrienden, die alleen de gave gebruikten om in contact te komen met hun nog levende stoffelijke vrienden, die dezen avond in zoo grooten getale aanwezig v/aren, werden de voorwerpen opgehaald. Al de behandelde voorwerpen te noemen is niet noodig, daar haast allen op eenzelfde manier werden doorgegeven. Frappant was het evenwel, dat alles, wat werd doorge geven, op een hooge uitzondering na, door de betrokkenen in de zaal toestemmend werd beantwoord. De manier, waarop de heer F. werkt, is als volgt: Een overgegane (intelligentie) wordt door den heer F. waargenomen en beschreven. Vervolgens vertelt hij, waar de waarge nomen intelligentie naar toe loopt. Hij noemt den persoon, waar ze blijft staan, en gaat dan met de handen over de tafel met voorwerpen en pakt er iets tusschen uit, wat voor de verbaasde toeschouwers blijkt precies het voorwerp te zijn, dat de persoon had inge leverd, bij wien de 'ntelligentie was blijven staan en door dezen was aangewezen. Laten we nog het volgende vermelden: De heer F. nam uit de voorwerpen een enveloppe en beschreef hierbij de intelligentie van een verpleegster. Deze zocht in de zaal iemand en bleef eindelijk na lang zoeken achter in de zaal bij een dame staan, aan welke de heer F. vroeg of zij den brief had ingeleverd omdat de intelligentie haar aanwees. Dit bleek precies juist te zijn. Hier na werd een klein plaatsje beschreven in de buurt van Alkmaar, waar ook wel bloemen werden gekweekt, hoewel 't geen kweekers- plaats was. Na zich even ingesteld te hebben, vroeg de heer F.: Is U afkomstig uit Heiloo? waarop de dame erkende, dat dit juist was, waarna nog eenige bijzonderheden uit haar leven weraen vermeld en ook dingen, die nog bewaarheid moeten worden. Een tiental dergelijke gevallen werden door den heer F. behandeld. Maar bij allen kwam het zuivere bewijs, dat onze geestes- vrienden aanwezig waren en zorgden, dat velen overtuigd worden, dat met den „dood" het leven niet ophoudt, maar voortgang vindt, al is het dan ook voor ons onzichtbaar m „het land aan gene zijde". D. Aangezien u op 1 Januari 1934, in het kohier als eigenaar stond vermeld, is door u de belasting verschuldigd, dus ook de vervolgingskosten. Ik zou dus maar betalen voordat u een dwangbevel beteekent krijgt. Ik weet niet of in de koopacte de bepaling is op genomen dat de lasten vanaf den dag van transport voor rekening van den kooper ko men, alhoewel dit wel gebruikelijk is; u dient dan wat u te veel betaalt als nog van hem op te vorderen. Het heeft misschien wel eenig nut als u zich nog eens met den betrokken notaris hierover in verbinding stelt. v. d. H. Art. 12. Ink. Bel. vermeld, dat voor de heffing der belasting de opbrengst wordt bepaald van de bronnen van inkomen, die bij den aanvang van het belasting plichtige bestaan. Het belastingjaar vangt aan 1 Mei a.s. U kunt dus zelf wel nagaan, welke bedragen u als inkomen moet opgeven. Uw zaak gaf over 1934 een na- de e 1 i g saldodit saldo moogt u aftrekken van de zuivere opbrengst der verdere bronnen van inkomen. Van de opbrengst on roerende goederen (huur plus huurwaarde) moogt u aftrekken grondlasten, straat- en rioolbelasting, assurantie-premie en hypo theek-rente (dus geen aflossingen). Ziekenfondsgelden e.d. mogen niet wor den afgetrokken. W. O. (St.) Art. 19. Ink. Bel. bepaalt oun., dat geen aftrek is toegelaten ter zake van onderhoud en opvoeding van min derjarige kinderen, vandaar dat slechts de halve waarden van uw inkomen wordt afgetrokken. (Vragen betreffende deze rubriek kunnen worden ingezonden aan de Redactie onder motto: „Vragen op Belasting-gebied".) ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 10 April 1935. Op de heden fehouden veiling werd betaald voor: Aard- eien per doos 28—38 cent; Andijvie per 100 stuks 1.80—4.40; Bloemendaler kool per 100 stuks 1—/ 5; Bloemkool 2e s. per 100 stuks 6.50—14; Bieten per 100 K.G. 0.70; Gele kool per 100 K.G. 2—3.40; Kropsla per 100 stuks 1.90 4.40; Komkommers per 100 stuks 10 12; Prei per 100 bos 2.90-/ 7.10; Pieterselie per 100 bos 2.60; Postelein per bakje 1.46; Rabarber 7.5010, Raap stelen 2.603.30 en Radijs per 100 bos 2.60—/ 4.90; Selderie per 100 bos 0.50 1.40; Spinazie per bak 0.871.20; Uien per 100 K.G. 5.2O-6.90; Worte len per 100 K.G. ƒ3; Wortelen (wasch) 7.50—10; Witlof le s. 5 50-/ 8 en 2e s. 3.50—4.50 per 100 pond. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 11 April 1935. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsch: bonten f 3.20 3.50, blauwen 3.804.30 en Red- stad 3—3.20; IJpolder; bonten 2 2.60, blauwen 2.40—2.80, redstar 2.50 en Bevelanders 2 30—2.60; Frie- sche blauwen 3.40—4 per H.L.; Malta 13 cent per K.G. Aanvoer 89900 K.G. HOORN, 11 April 1935. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 7 stapels kleine fabriekskaas 12.50, 1 stapel kleine boerenkaas 13. Totaal 8 stapels, wegende 9206 K.G. De handel was vlug. SCHAGEN, 11 April 1935. Op de heden gehouden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 13 Paarden 125—250 55 Geldekoeien (mag.) 80—130; 15 Kalfkoeien 110—7 155; 7 Pinken 60— 85: 20 Schapen (vette) 16—22; 188 Overhouders 10—15.50; 379 Lammeren 3—10; Varkens (vette) per K.G. 40 ct.; 130 Biggen 9—16; 15 Kippen 060— 1.25; Eenden 50 cent; 60000 stuks Eend eieren 1.80—f 1.90; 11 Kalkoeneieren 3.40; 39 Kievitseieren 12—14 ct. en 108000 stuks Kipeieren, waarvan de prijzen als volgt: 54—56 1.70-/ 1.80, 56—58 1.80-/ 1.90, 58—60 1.80-/ 1.90, 60 —62 1.90-/ 2, 62-64 2-ƒ 2.10. WARMENHUIZEN, 10 April 1935. Gele kool 2e s. 1:30—1.70; D. witte kool le s. 0.70—1.10. Aanvoer: 2800 K.G. Gele kool en 4200 K.G. D. witte kool. NOORDSCHARWOUDE, 10 April 1935. 3200 K.G. Uien: uien ƒ4.60—5.30 en gro ve 5.80; 15900 K.G. Gele kool 1.60— 3.10; 16500 K.G. D. witte kool 0.90— 2.20, alles per 100 K.G. BROEK OP LANGENDIJK, 11 April '35. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 4300 K.G. Roode kool 14.20-18.30; 90.000 K.G. Gele kool 1.20-/ 3.10, 2e s. 1—1.60; 46000 K.G. D. witte kool 0.801.90, 2e s. 0.70-ƒ 1; 6500 K.G. Uien: gele 4.90—5.60, grove 5.20—5.40, drielingen ƒ2 .20—2.70; 925 K.G. Peen 1.701.80; 4500 K.G. Bieten O.tHW 0.70, alles per 100 K.G. Op den 19 April a.s. hopen onze beste Oom en Tante en hunne 50-jarige Echtvereeniging te herdenken. DE FAMILIE. Alkmaar, Stationsweg 152. Receptie in „Hotel Butter", nabij 't station van IV2 tot 5 uur. Ondertrouwd: en Ober-V erwaltungsinspector der Gemte. Frankfurt a. Main. Huwelijksvoltrekking 25 April a.s. te Noord-Scharwoude. Receptie in Concordia te Noord» Scharwoude op 17 April des nam. van half 3 tot 4 uur. Noord-Scharwoude, 1Q AprU 1935> Frankfurt a. Main, en hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar» van de voltrekking zal plaats heb ben op Donderdag 25 April a.s. Huwelijksinzegening door den Wel- Eerw. Heer Ds. Bloemhoff, 's mid dags 2.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Heiloo. Barsingerhorn, j n April 1935 Heiloo, Thuis Heiloo 14 April, 25 uur. Thuis Barsingerhorn 21 April 25 uur. Toekomstig adres Barsingerhorn. Ondertrouwd en H.H. Waard ,Q- >11 April '35. Stompetoren r Huwelijksvoltrekking 24 April a.s. Ondertrouwd j en St. Maartensbrug, Bergen, De huwelijksvoltrekking zal plaats hebben op Vrijdag 26 April a.s. te Bergen. Thuis: 21 April vanaf nam. 2 uur te St. Maartensbrug. Ondertrouwd 1 en Alkmaar, 11 April 1935. Verdronkenoord 69. Geb. De Unie, Koorstraat 10. Huwelijksvoltrekking 28 April a.s. 11 uur. Receptie Dinsdag 28 April 2.30— 4D0 Gebouw De Unie. 11 April 1935.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3