£aatste b ,£1 ti Jij) J* JUoMHciaal Tlieuws JUi&ticaües Machtbecichten Adoeetentim 13-JARIG MEISJE DOOR TREIN OVERREDEN. Direct gedood. JONGEMAN VERMIST. Zonderlinge verdwijning van Leidschen chauffeur. EENHEIDSCORPS RIJKSPOLITIE. Dislocatie en taakverdeeling worden herzien. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. ERNSTIG MIJNONOELUK IN ZUID-AFRIKA. Vijf en veertig personen door water verrast. ITALIË ROEPT RESERVE OFFICIEREN OP. SCHOOLJONGENS EISCHEN BASEBALL INVASIE VAN WITTE MIEREN TE ADELAIDE. Glimlachje NOORDSCHARWOUDE Vergadering Alg. Woningbouwver. UITGEEST Uitvoering tooneelver. Vondel. BERGEN ZIJPE Wegen afgesloten. LIHHEN „Al weer zoo'n strooibiljet I Al weer zoo'n stuk papier!" Het zoontje speelt er mee! Dat 's 't nut, r>t winkelier I EGMOND AAN ZEE DIENSTPLICHT, D. LOOTS, D. LOOTS. ,1 het hoofdbestuur er bij de regeering op aandringen, over te gaan tot pension ering der leerkrachten bij het Nijverheids- Ünderwijs op 60-jarigen leeftijd, inet dien tande, dat het uit te keeren pensioen hetzelfde is, als nu op 65-jarigen leeftijd. Beide voorstellen waren voorzien van een zijM>rae-advies zei het hoofdbestuur Verlaging van den pensioengerechtigden rijtijd een maatschappelijk belang te ach- Bovendien is het van meening, dat voor He leerkrachten bii het Nijvereidsonderwijs He pensioengerechtigde leeftijd te hoog ligt. naar echter, zonder verdere wijziging der penSioenwet, een vervroegde pensionneering betrokkenen ernstig zou dupeere, werd in ?pt bondsrapport als eisch gesteld, verhoo- "L van het percentage van 1 3/4 tot f i voor elk pensioengerechtigd dienstjaar. Deze oplossing leek het hoofdbestuur be ter en ook meer voor verwezenlijking vat bar dan de door de afdeeling Dordrecht voorgestelde. Het hoofdbestuur wilde gaarne een op dracht tot krachtige actie voor verwezenlij king van de in het Bondsrapport neerge legde wenschen aanvaarden. De heer P i 1 k e s te Dordrecht zei, dat het zijn afdeeling er eigenlijk slechts om te doen is geweest het vraagpunt aan de orde te krijgen. De door het hoofdbestuur voorgestelde regeling achtte spreker beter dan die van Dordrecht, maar men zal de bespreking in de centrale toch nog moeten afwachten. De heer K o h n e r t (Alkmaar) herinner de aan het besprokene ter vorige algemeene vergadering, en was verheugd, dat het vraagstuk nu weer ter sprake kwam. Niet vergeten moet worden, dat de leden hooge inkoopsbedragen hebben betaald en premie storten naar een salaris, dat zij slechts en kele jaren genoten. Zij zullen groot nadeel ondervinden van de aanhangige plannen. De afdeeling Alkmaar was net eens met de beide voorstellen. De heer W a p s t r a (secretaris) merkte op, dat aan den inkoop niet meer zal zijn te veranderen. Wij kunnen naar aanleiding daarvan actie voeren en moeten ons niet la ten dringen op zijwegen en niet uit het oog verliezen, dat het een gedwongen pension neering geldt. Wij moeten blijven eischen 2 voor elk dienstjaar en niet, tot de laatste vijf jaren zullen meetellen. Het prae-advies van het hoofdbestuur werd zonder stemming goedgekeurd. Van de af4. Den Haag. De algemeene vergadering spreekt de wenschtlijkheid uit, bij candidaatstelling van een of meer leden het hoofdbestuur een korte mededeeling te geven, betreffende de functie, die de betrokken candidaat bij het nijverheidsonderwijs bekleedt. Het hoofdbestuur zette in zijn prae- advies uiteen, dat het niet kan aannemen, dat de gevraagde mededeelingen den door slag zouden kunnen geven bij het al dan niet verkiezen der candidaten. Noodig zijn man nen en vrouwen, die willen werken voor den bond, de functie, die zij beklemden bij het N. O. is daarbij van ondergeschikt belang. De behartiging der speciale vakbelangen be hoort trouwens meer thuis in de gevormde en nog te vormen vakgroepen. De afd. Den Haag zei, n. a. v. het prae-advies, dat zeer vaak gevraagd is naar de functie en bevoegdheid van de candida ten. Om daaraan tegemoet te komen, was het voorstel ingediend. De voorzitter meende, dat de onbe kendheid van candidaten niet zal worden weggenomen, als men weet welke functie zij uitoefenen. Het is toch slechts de bedoeling leden te kiezen, die willen werken voor de organisatie. Als de leden allen meeleven met den Bond, zullen zij al gauw leeren kennen allen, die op den voorgrond treden en in het hoofdbestuur zulle., kunnen worden gekozen. Leiden onderschreef wat de voorzitter betoogde en zei, dat zijn afd. tegen het voor stel was. Spr. gaf in overweging dit voor stel te wijzigen door te vragen naar de ante cedenten van de candid .ten. Amersfoort sloot zich hierbij aan. Schiedam was het eens met het prae advies. De afdeelingen, die de candidaten stellen, waren eigenlijk verplicht een en an- ®.r °ver hen mee te deelen in het orgaan. Yas onmogelijk geweest doordat de t'jd daartoe ontbroken had. Leeuwarden vond het voorstel onbe- tangnjk, het zou slechts eenige nieuwsgierig- neuj bevredigen. Spr. ried aan het in te trek .Apeldoorn was vóór het ongewij- fiffde voorstel, maar zou wijziging toe juichen. Intusschen is men ook dan nog niet er te bereiken wat men wil, al is het een s<ap ra de goede richting. ^.voorzitter antwoordde op de be- ra? van Schiedam, dat de afdeelingen a» k JPet haar opgave van candidaten een anbeveling kunnen inzenden aan den redac teur van h't orgaan Deze wenk werd door de vergadering onder applaus aangenomen. "'erna werd de vergadering gescho st tot 1 uur (om 1 uur werd geluncht). j-AATSTE OPTREDEN DIT SEIZOEN IN ALKMAAR VAN MEVR. ESTHER DE BOER-VAN RIJK. In de voorstelling van Maandag 29 April _s" v®n «Pension Zonneschijn", het oor- J>ronkelijke Hollandsche tooneelwerk in 3 drijven van Cor Hermus, door het De Boer ~~van fljjij Ensemble, in tOulden Vlies, 2!!/® optreden: mevr. Esther de Boer—van 55,7 Willem van der Veer, Jaap van der 01', Fie de Vries—de Boer, Lize v. d. Poll— Si Mieke Flink—Verstraete en ni Hamburger. De pers schrijft van dit stuk: ue Nieuwe Rotterdamsche Courant: /~"V€rm°eid gaat mevr. de Boer—van Rijk w !?le* h€t geven van premières en telkens h» versteld over de vitaliteit van vj? tachtigjarige. Na ieder bedrijf moest "i^fldelijk worden gehaald en aan het ^hield het applaus minutenlang aan. De Telegraaf: J,®'on „Zonneschijn" krijgt tal van open e"een hartelijke ontvangst bij het P bliek. Mevr. de Boer—v. Rijk verovert het Publiek weer volledig. Het Haarlem's Dagblad: Een uitverkocht huis bij de première van een Hollandschen schrijver! En dan een stuk, dat amuseerde en boeide. Pension „Zonne schijn" is voortreffelijk geslaagd. De Tijd: Stuk en spelers hadden een ongemeen succes. Het Vaderland: Er werd tot groote voldoening van het publiek gespeeld, dat van harte het applaus aan het slot in een ovatie metamorfoseerde Het Volk: Er was een stampvolle Stadsschouwburg en zoo beleefden wij een avond van „ouder wets" tooneel, met een bijzonder soort charme. Oprechte Haarlemsche Courant: Het applaus waarmee tenslotte de spelers werden beloond, was rechts hartelijk en vol komen verdiend. Dit nieuwe stuk van Cor Hermus is een aanwinst voor het oorspron kelijk Hollands repertoire. Leeuwarder Nieuwsblad: daarom heeft dit stuk, dat gisteren voor een tjokvolle zaal hier werd opgevoerd, ook overal zoo'n succes. De Maasbode: Het zeer talrijke publiek beloonde het ge zelschap met een geestdriftig applaus. (Ongecorrigeerd Hedenmorgen omstreeks 10 uur is het 13-jarig meisje H. E. Alders uit Hille- gom, toen zij per fiets boodschappen ging doen, op den onbewaakten overweg bij Nieuwe Weg door den juist passee- renden D-trein uit Parijs gegrepen en enkele 10-tallen meters meegesleurd. Het slachtoffer was onmiddellijk dood. Het lijkje werd onherkenbaar verminkt aan den kant van de spoorbaan gevon den. De machinist van den trein schijnt van het ongeval niets te hebben be merkt, doch niet lang daarna merkte hij, dat de remmen niet op de gewone wijze werkten. Met eenige vertraging is de D-trein te Amsterdam aangekomen. Hier kon worden geconstateerd dat het niet normaal functionneeren van de remmen voorbij Hillegom aan het onge val te wijten moet zijn geweest Omwonenden hebben het lijkje van het meisje op de spoorbaan gevonden en nadat de politie van Hillegom was ge waarschuwd, werd het stoffelijk over schot naar het St. Joseph gesticht aldaar overgebracht Sinds gisterochtend ongeveer tien uur wordt vermist de 20-jarige chauffeur van der Water uit Leiden, die wel op zeer zon derlinge wijze is verdwenen. De jongeman was in dienst van de A.P.C. en bestuurde een der benzine-auto's van deze Maatschappij. Gisterochtend werd hij als ge woonlijk verwacht bij den vertegenwoordiger der Maatschappij te Alphen aan den Rijn, doch toen hij daar in den middag nog niet was aangekomen, werd een onderzoek inge steld. Het bleek toen, dat de wagen, waarop van der Water dienst deed', reeds sinds 's morgens tien uur on beheerd aan den Rijksstraatweg on der deze gemeente stond. De jas van den vermiste lag in den wagen, evenals de portemonnaie met het geïncasseerde geld. Hieraan ontbrak slechts een bedrag van 0.25. De politie heeft daarop, geassisteerd door eenige vertegenwoordigers der Maatschappij, bij wie van der W. als een zeer oppassend jongmensch bekend stond, per auto de gehee- le omgeving afgezocht. Daarbij kwam aan het licht, dat van der W. gisterochtend bij 's Molenaarsbrug per pontveer den Ouden Rijn is overgestoken, daarna is hij 's middags om drie uur gesignaleerd in een weiland onder de gemeente Woubrugge waar hij lag te sla pen. Vandaar is men echter het spoor kwijt geraakt. Den geheelen avond heeft men alle nliggende gemeenten afgezocht, doch tot hedenochtend zonder eenig resultaat. Men vreest dan ook, dat hem een ongeluk is over komen. Ingevolge een gemeenschappelijke be schikking van de ministers van justitie er defensie is een commissie ingesteld aan welke is opgedragen: 1. na te gaan op welke wijze de dis locatie en de taakverdeeling van de rijkspolitie ware te herzien, teneinde, zoolang de gewenschte totstandkoming van een eenheidscorps nog niet heeft plaats gehad, een zoo doeltreffend en economisch mogelijk gebruik van het thans nog tweeledig gezag*instrument te verkrijgen waarbij als richtlijn is aan te nemen, dat het militaire karakter, hetwelk thans meer bepaaldelijk de kon. marechaussee bezit, dit wapen voors hands nog in het bijzonder geschikt m* akt om te worden gebruikt op plaat sen waar krachtdadig moet wor len op getreden, met name bij onlusten en bij het beteugelen van smokkelarij en voorts ter bewaking van de kust- en an dere werken, welke mede uit een defen- siooogpunt van bijzonder belang zijn, terwijl voorts in aanmerking zou moe ten genomen de door artikel 225 van de gemeentewet geopende mogelijkheid van overneming der gemeentelijke poli tiezorg door de rijkspolitie. (Een karak teristieke zin van het regeeringspers- bureau. Red.) 2. Na te gaan op welke wijze tusschen de beide deelen van de rijkspolitie zijnde de Kon. Marechaussee en de rijksveld- wacht tot een nauw verband en een vruchtdragende samenwerking kan wor den gekomen, waarbij het verkrijgen van eenheid in den vorm van een corps rijkspolitie wordt gesteld als einddoel, hetwelk spoedig ware te bereiken. De Pelikaan (thuisreis) is te Singa pore geland. In de New Machavie-mijn nabij Johannesburg in Zuid-Afrika nabij Potchefstroom is een waterader ge sprongen, waardoor 45 personen, die zich in de mijn bevonden, n.1. drie Europeanen en 42 inboorlin gen, werden verrast en ingesloten. Men vreest, dat zij allen verdronken zijn. Tot nog toe is slechts één lijk gevonden. Kort voor de Paaschdagen hebben in Tirol alle reserve-officieren van de lichtingen 1901 tot 1910 opdracht gekregen in verschillende plaatsen van het koninkrijk en voor een deel op Italiaansche eilanden zich voor den actie ven dienst te melden. (In tegenstelling met de hier te lande gang bare beteekenis van het woord lichting, wordt in Italië onder „lichting 1901" ver staan die dienstplichtigen die in 1901 zijn geboren. Red.) Het meerendeel der scholieren van de Haverstraw school te New York, zijn in staking gegaan en hebben een optocht gefor meerd, waarin zij borden met opschriften meevoerden, om uiting te geven aan hun verontwaardiging over het feit, dat de schoolcommissie het spelen van baseball op de school had verboden. Ongeveer 200 jongens verzamelden zich voor de school. De borden droegen opschrif ten zooals: „Wij eischen baseball. Geen baseball geen school". Vervolgens begaf de stoet zich naar de huizen van de leden der schoolcommissie, van wie bekend was, dat zij voor het verbod hadden gestemd. Hier werd een gejoel aangeheven, totdat de poll tie ingreep en de jongens verspreidde. Dezer dagen zagen de bewoners van ver schillende wijken der stad Adelaide in Aus tralië geheele zwermen witte mieren, die zich in Zuidwestelijke richting over de stad bewogen. Aanvankelijk dacht men aan een sprinkhanenplaag, doch toen heele scharen op de straten neerdaalden, ontdekte men, zooals gezegd, dat men met witte mieren te doen had, die op de paringsvlucht waren. KORTE BERICHTEN. H. M. de koningin is voornemens zich Vrijdagmiddag a.s. per auto naar het Loo te begeven. De prinses wordt Zaterdag op het Loo verwacht. Te Amsterdam is in den ouderdom van 62 jaar overleden de dichter E. Brom, sedert vele jaren voorzitter van den R.K. kunstkring „De Violier". HIJ: „Wie was die man met dat domme gezicht, waar mee Je zoo pas danste 7 7 Zij „Dat was mijn broer." Hij„Pardon.,., ik had de gelijkenis moeten zien. (Passing Show). UITSLAG VEILING. Bij de opveiling op 23 April 1935 te Alk maar gehouden ten overstaan van den nota ris P. J. C. van Toornenburgh, aldaar, zijn de navolgende perceelen te Alkmaar in bod gebracht als: Het woon- en winkelhuis met werkplaats aan het Verdronkenoord met eigen uitgang in de Kapelsteeg, geteekend No 105, groot 1 Are 98 centiaren, op 6300. Het woonhuis met erf aan de Noorderkade No. 47, groot 1 Are 42 centiaren, op 1405. De afslag blijft bepaald op Dinsdag 30 April 1935 des avonds 7 uur in het café ,,'t Gulden Vlies" aan de Koorstraat te Alkmaar. Bovengenoemde vereeniging vergaderde Dinsdagavond in „Concordia". De voorzit ter, de heer J. Kliffen, zeide, dat hoewel de opkomst der vergaderingen doorgaans ge ring is. dit nu wel heel erg is, daar niet eens het voltallige bestuur aanwezig is. Dat de leden niet aanwezig zijn beschouwt spr. als een uitspraak van vertrouwen in het bestuur, De voorzitter deelde mede, dat door het bestuur pogingen in het werk gesteld zijn, om tot verlaging te komen van de huur der woningen. Dit zal waarschijnlijk wel eenig resultaat hebben, doch het zal miniem zijn. Het bestuur kan er echter niets aan doen, dat geen meer verlaging gegeven kan wor den. De balans over het afgeloopen boekjaar is als volgt: Verlies- en winstrekening ontv. en uitga ven 7515.39, het nadeelig saldo bedraagt 2730.34. De balans geeft aan in ontvang sten en uitgaven 131664.79. Bij de bestuursverkiezing werd de heer J. Heeman weder herkozen. De voorzitter dankte voor deze herkiezing welke zeker in het belang der woningbouwyereeniging is. Bij de gehouden rondvraag zr 'e de heer Ootjers, de administrateur der w„ningbouw- vereeniging dat de couponbladen opgebruikt zijn. Spreker wilde nu de rente per kwitan tie uitbetalen. Besloten werd te onderzoe ken of dit volgens de wet mag, en dan zoo danig te handelen. Hierna sluiting. Maandag gaf de tooneelvereen. „Von- del'' te Uitgeest haar 2e uitvoering in dit seizoen. Opgevoerd werd „Robbedoes", spel in 3 bedrijven door Christien van Bommel Kouw en de heer Henk Bakker. De voorzitter, de heer Winkelman, opende den feestavond. Heel veel is er gelachen en zeer veel geno ten in het bijzonder van Robbedoes. Haar spel was keurig en zij was dan ook de draag ster van het succes van dien avond. Jammer was het, dat de heer Louis Terlaet in deze wel wat miste. Zijn spel schoot tegenover Robbedoes wel wat eens te kort en gaf ons in deze niet waartoe hij wel in staat was, terwijl dit door het mooie spel van Robbedoes soms wijlen wel even scherp naar voren kwam. Tante Guusje speelde haar rol met veel ge voel evenzoo de haar minende oom Simon. Nicht Florry was geheel en al het type van de jonge weduwe uit de groote stad, die door den nood gedwongen haar leven in het dorp, ver van de stad moest doorbrengen. Dezelfde verhouding tusschen Robbedoes en den heer Terlaet vonden we terug tus schen nicht Florry en haar partner den heer Hein de Bon. Hoewel ook hij goed spel lever de was zijn spel ten opzichte van nicht Flor ry iets te mat en terughoudend. Maarten was op en top een ware huisknecht. Zeer goed heeft hij zijn rol vervuld, evenals Geertje de dienstbode, al was haar rol dan ook niet zeer groot. Vondel heeft dien avond' een zeer goed ge slaagde uitvoering gegeven. Zoowel de regie, die in handen was van den heer A. Winkelman, als de aankleeding van het tooneel waren zeer goed en The Wil- ly Band zorgde voor en in de pauze voor een pittig stukje muziek. Zaterdagavond wordt te Bergen in de Rustende Jager een uitvoering gegeven van Schoorl's Kinderkoor onder leiding van Com. Jonker. Opgevoerd wordt Hotel Prins Piccolo, 'n modern kinderoperette van Rein Valkhooff uit Bergen. De muziek is van mevrouw Van der Haas—Böttger in Den Haag, de regie van Cor Hoogvorst te Groet en de toiletten staan onder leiding van Tini van Gulik te Bergen. Er werken 60 kinderen aan deze operette mee. De aandacht zij er op gevestigd, dat in verband met de werkzaamheden aan het Ka naal Stolpen—Schagen, voor alle verkeer zullen zijn afgesloten de volgende wegen: a. de Ruigeweg in de gemeente Zijpe vanaf 29 April t/m 1 Mei a.s.; b. de oostelijke rijweg 'angs de Groote- sloot in de gemeente Zijpe (Schagerbrug) vanaf 6 Mei a.s. tot nadere aankondiging. Bij de r.k. kiesvereeniging, waar nog al eens verschil van inzicht is over de bezetting van bestuurszetels, samenstelling statuten, enz. en waar de arbeiders en tuinders geen genoegen nemen met de inzichten van besfuur en de samenstelling van den raad (de r.k. bezetten 6 van de 7 zetels), heeft thans het geheele bestuur en bloc zijn ontslag geno men. Cursus voor jeugdige werkloozen. De minister van sociale zaken heeft zijn goedkeuring gehecht aan en subsidie toege zegd voor een cursus in netten-boeten en splitsen voor jeugdige werkloozen. Ontsporing. Waarschijnlijk doordat de rails weinig gebruikt wordt is een tractor van de Neder- landsche spoorwegen, die een wagon kolen aanvoerde, bij de wissel uit de rails ge sprongen. Het gevaarte kwam dwars over de rails te staan en het kostte heel wat moei te om 't weder in het rechte spoor te brengen i Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Raadsverkiezing. De verkiezing voor den gemeenteraad is nader vastgesteld op Dinsdag 4 Juni in plaats van op Woensdag 12 Juni. Oproeping herhalingsoefeningen. De Burgemeester van Alkmaar brengt, on der verwijzing naar de persoonlijke oproe ping, welke ter gemeente-secretarie ter afha ling gereed ligt, ter kennis van den dienst plichtige KORNELIS SCHAAPHERDER, be- hoorende tot de lichting 1931 der gemeente Utrecht, dat hij op DONDERDAG 12 SEP TEMBER a.s., te Amersfoort voor herha lingsoefeningen moet opkomen bij het Ie Re giment Huzaren. Alkmaar, 24 April 1935. De Burgemeester voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT. DE PAARDENMARKT. ALKMAAR, 24 April 1935. Op de heden gehouden Paardenmarkt werden aangevoerd in totaal: 214 Paarden (209) en 1 Veulen. De prijzen waren resp. 1935 en 1934 als volgt: Rijpaarden 200—350, 150 425; Werkpaarden 100-/ 200, 100- 400; Hitten 100-/ 250, 80—225; Ponny's en/of Veulens 50—120, 70 120 en Slachtpaarden 80—170. Han del goed. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL- PRIJZEN. AMSTERDAM, 24 April 1935. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd Aanvoer 38.000 K G. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 24 April 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 246 vette kalveren le kw. 4650 cent enkele hooger, 2e kw. 4044 cent, 3e kw. 34—38 cent per K.G. lev. gew.; 63 Nuchtere kalveren 2.50—6; 242 Var kens, vleeschvarkens 90110 K.G. 4647 cent, zware varkens 4445 cent, vette var. kens 43—44 cent per K.G. slachtgewicht. Ter veemarkt waren heden 3 wagons ge slachte runderen uit Denemarken aange voerd. BROEK OP LANGENDIJK, 24 April '35. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 34000 K.G. Gele kool 1.20—3.10, door schot 1.101.20; 18000 K.G. Deensche witte kool 1.30—2.10, doorschot 0.70; 4875 K.G. Bieten 60—90 cent, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 23 April '35. Gele kool le s. 1.20-/ 1.40, 2e s. 1. Aanvoer: 1850 K.G. Gele kool. NOORDSCHARWOUDE, 23 April '35. 2900 K.G. Gele kool 2.10—2.30; 4700 K.G. D. witte kool 1 1.60, alles per 100 K.G. EIERENVEILING TEXEL. TEXEL, 23 April 1935. Op de heden ge houden eierenveiling waren in totaal 111366 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: 5862 K G. (per 100) 1.85-/ 2.10, 62-64 2-ƒ 2.20, 66—70 2.25—2.70 en 50-56 1.65—1.90. TEXEL, 23 April 1935. Op de heden ge houden weekveemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 3 Koeien 110150; 1 Pink 75; 4 Graskalveren 12—18; 22 Nuchtere kalveren 3—7; 3 Biggen 9 -/ 12. Algemeene kennisgeving. Heden overleed, na een kortstondig lijden, onze on vergetelijke zorgzame lieve Man, Vader, Broeder, Be- huwdbroeder en Oom, den Heer in den ouderdom van bijna 46 jaar. Namens de familie, A. E. M. LOOTS— VAN HEUNK en KINDEREN. Alkmaar, 23 April 1935. Robert Owenstraat 12. Hedea overleed mijn be- drijfschef, de heer Hij was mij een trouwe medewerker; zijn nage dachtenis zal door mij in hooge eere worden gehou den. E. Th. v. d. STOK. Alkmaar, 23 April 1935. Suikerwerkfabriek „De Zeehond". Luttik Oudorp 34. uk.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3