Ag enda KINDERFEEST \r n Stad en O KINDERMIDDAG Wzec&ecichi Jitmnieuws Jvoneei Jieck&Sxhool ELF GYMNASIASTEN GEARRESTEERD. WOENSDAC 1 MEI POPPEN-THEATER EN COOCHELEN CENTRALE STIERENKEURING. REORGANISATIE NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. In verband met de opheffing van de inspectie Alkmaar- KINDERFEEST BIJ V. D. Weeroverzicht. PROTESTEERENDE KERKVOOG DIJEN IN NOORD-HOLLAND. De vacatures. Stedelijk Museum ingang B reedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten, Tot 6 Mei, Voorjaarstentoonstelling Nat.- hist. Museum, Laat 35. Bioscopen. A. B. T., half 8, hoofdnummer De arm der wet (detectivefilm); hoofdrol Rex Bell. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, weder-vertoo- ning van De gelaarsde kat (sprookje); toe gang eiken leeftijd. Harmonie, vanaf Zondag, hoofdn. De big van het regiment (hum. Holl. film); optre den Fientje de la Mar, Silvain Poons, e.a. Toegang alle leeftijden. Zondagmiddag, 2, 4.30, 7.15 en 9.30 uur, voorstelling. Victoria-theater, half 8, hoofdnummer Het jolige Weeuwtje (rom.); hoofdrollen Maurice Chevalier en Jeannette MacDonald (Geprolongeerd). Toegang voor eiken leef tijd. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Cinema Americain, half 8, hoofdnummer I give tny love (Artistenlied), hoofdrollen Paul Lukas en Wynne Gibson (dram.-sens.) Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Vrijdag 26 April. 8 uur, 't Gulden Vlies, 2e opvoering operette „Goudhaartje en de Troubadour'' door de zangklassen van Joh. Kuiper. 8.15 uur, Harmonie, opvoering van „Toe komst" door „Het Masker" voor het Comité van Tooneeluitvoeringen. Zaterdag 27 April. A. B. T., 2.30 uur, kindervoorstelling De gelaarsde kat (reprise). 7.30 uur, gebouw Vrijz.-herv., aan de Heul, lichtbeeldenavónd. Door de politie zijn te Czenatochau in Polen II gymnasiasten gearresteerd, meerendeels zoons van welgestelde families, die lid wa ren van een communistischen jeugdbond en op grooten schaal communistische lectuur verspreidden. DE PERS IN DUITSCHLAND. Alleen Rijk en N.S.D.A.P, nog dagblad-uitgevers. De president van de Duitsche rijks- perskamer, Amann, heeft drie verorde ningen uitgevaardigd, waarin de details van het dagbladuitgeverswezen geregeld worden. In de eerste verordening wordt o. a. bepaald, dat uitgevers de Arische af stamming van de financieele deelheb bers aan de uitgeverij moeten kunnen aantoonen, teruggaande tot het jaar 1800. De verordening bepaalt verder, wie geen dagbladuitgever kan zijn. Practisch kunnen alleen het Rijk en de N.S.D.A.P. dit zijn. De verordening schrijft ook voor, dat bladen niet op een confessioneelen, in beroeps- of belangen-opzicht beperkten personenkring „afgesteld" mogen zijn en belast den Rijksbond der Duitsche dag bladuitgevers met de uitvoering der ver ordening. Voor de nauwkeurig voorgeschreven afzonderlijke bepalingen worden over gangstermijnen van 3, 6 en 12 maanden toegestaan en de voorwaarden voor deze overgangstermijnen vastgesteld. De tweede verordening van den presi dent der rijksperskamer bepaalt, dat in een plaats, waarin meerdere uitgaven verschijnen, die op den afzet van een hoogere oplage zijn aangewezen, dan naar de plaatselijke omstandigheden en gezonde uitgeversbeginselen in totaal aan den man gebracht kan worden, som mige uitgeversbedrijven gesloten kun nen worden. In de derde verordening wordt vastge legd, dat die uitgeverijen van de werk zaamheid als dagbladuitgevers zijn uit gesloten, wier bladen hun karakter en hun afzej hierdoor verkrijgen, dat zij berichten geven in een vorm, die ge- eigend is aanstoot te geven, of de waar digheid der pers te schaden. De tekst der verordeningen telt onge veer 12 bladzijden. TWEE GOUDEN HUWELIJKS- FEESTEN. Dat het landbouwersleven, door den omvang met de natuur, een gunstige factor is om in het huwelijksleven in harmonie oud te worden, wordt heden weer bevestigd door twee gouden huwe lijksfeesten in onze stad. Het echtpaar Js. Eyssen Pz. en C. E. EyssenKooy, Kennemerstraatweg, al hier, beiden geboortig uit de Beemster, waar ze voor 20 jaar op een eigen boer derij, na hun huwelijk hadden gewerkt, herdacht heden het feit, waarop zij voor 50 jaar in de echt werden verbonden. De vrouw telt 80 en de man 68 levensjaren en beiden achten zich gelukkig reeds 30 jaren een rustige ouden dag in Alk maar te hebben genoten. Toen ik op de boerderij zat, zoo deelde de heer Eyssen ons mede, wist ik wat een koe waard was. Ik taxeerde ze op 2 pond na. De eerste jaren hebben wij op de boerderij zelf gekaasd, doch toen de fabrieken kwamen, ging de melk naar de fabrie ken en voor het bedrijf was dit een uit komst. Mevr. Eyssen was in hooge mate ver rukt over de groote belangstelling, die zij mochten ondervinden en tot uiting kwam in tal van bloemstukken, geluk wenschen en telegrammen. Het schonk laar groote voldoening, dat ze van de 12 meiden die zij had gehad van 10 een gelukwensch mocht ontvangen en zij hoopte, dat zij van de nog ontbrekende twee des middags op de receptie in den muziektuin nog een teeken van belang stelling mocht ondervinden. Ons werd het duidelijk, dat het heel wat waard is, als men op zijn levens avond mag ervaren nog een plaats in de harten van velen in te nemen. Het tweede gouden echtpaar. Het echtpaar K. Hemke en A. Hemke Meijer, Friescheweg alhier, dat ook he den zijn 50-jarig huwelijksfeest vierde, werd hedenmorgen vroeg verrast door een eerepoort, die de buren in de vroeg te voor hun woning hadden aange bi acht. Mevrouw Hemke toonde zich daardoor in hooge mate verheugd. Wij hebben, zoo zeide zij, bijzonder goede buren, mochten van hun verschillende cadeaux ontvangen en onderyonden in de 8 jaar die wij hier woonden, de har- t dijkste vriendschap. Als plattelanders vreesden wij dat voor ons de menschen in deze buurt niet te deftig zouden blij ken. Dit is echter niet het geval geble ken, want tegenover ons zijn ze zoo vriendschappelijk, dat wij niet beter konden wenschen. Wij hebben ons daarover niet verwon derd, na kennismaking met deze vrien delijke bruid, die begreep dat ieder mensch genoeg heeft aan zijn eigen moeilijkheden en door het leven geleerd heeft, dat het verstandig is om zich niet met de huiselijke aangelegenheden van anderen te bemoeien. Het gouden paar telt beiden 69 levens jaren. De man is nog steeds actief als vee-commissionnair en dat hij als zoo danig nog gewaardeerd vvordte bleek uit het feit dat hij vanmorgen, namens de Zaterdagavond club, een prachtige wan delstok met zilveren handvat mocht ontvangen. Ook dit echtpaar, de vrouw is geboor tig uit de Schermer, de man uit H.-Hu gowaard, heeft 26 jaar op de boerderij gearbeid, waarvan 6 jaar te Assum bij Uitgeest en 20 jaar in de H.-Hugowaard. Achtien jaar wonen ze thans in Alk maar en de groote belangstelling bij hun gouden huwelijksfeest was ook voor hen eei openbaring. Vanmiddag werd er receptie gehouden in het café van den heer C. de Boer aan de Frieschebrug, gevolgd door een fami lie-diner. Beide paren brengen wij ook hier gaarne onze gelukwenschen. in onze Lunchroom onder leiding van den bekenden kindervriend, den heer WILLIAM met zijn Geschikt voor eiken leeftijd. Aanvang der voorstellingen om 2 en 4 uur Plaatsen worden gereserveerd aan onze cassa Ie étage TOEGANG bij gebruik van een KINDER-COMPLET 25 cent VROOM DREESMANN ALKMAAR. Het bezoek aan den Centrale Stierenkeu ring vanwege de Provinciale commissie tot bevordering van de Rundveefokkerij, welke heden in den Bergerhout werd gehouden en door schitterend voorjaarsweer werd begun stigd, was bijzonder groot. Ook uit andere provincies was groote belangstelling. Uit Groningen waren zelfs een tweetal autobus sen met veehouders aanwezig. De handel was goed. De prijzen voor de één-jarige stieren, waarvan de kwaliteit bijzonder goed was waren laag en varieerden tusschen 175- 600. Bekroningen. Éénjarige stieren geboren 1 April 1934 of later. Bronzen medailles werden toegekend aan „Hendrik" van W. Jimmink Jbz., „Henriot 2" van Gebr. Ruyter, „Blok Max" van Jb. Broersma, „Mina's Meine" van N. Ruyter, „Frans 172" van W. IJff Gz. Éénjarige stieren geboren tusschen 15 Jan en 31 Maart 1934. Bronzen medailles werden toegekend aan: „Athleet" van H. C. Kooy, „Frans 104" van P. Sikkes, „Wodan Frans 8'' van A. Francis, Wodan Jan 21" van P. Waal, „Constantijn Frans'' van F. A. F. Groneman, „Prins" van W. P. Koning, „Frans 150" van Jb. Kaan Kzn., „Mina's Frans" van A. IJff Gzn „Frans 104" van P. Sikkes, „Wodan Jan 4" van W. Jimmink Jbz., „Zeppelin" van J. de Boer Czn. Uw strooibiljet verdween verfomfaaid in de mand! Uw advertentie niet! Want die stond in de krant. SCHOORSTEENBRANDJE. Bij de politie werd gistermiddag medege deeld, dat er 'n schoorsteenbrandje woedde in een perceel aan de Dubbelebuurt. Bij de komst der politie met een brandbluschappa- raat bleek, dat het brandje van geen betee- kenis was. De bewoners hadden het vuur zelf gebluscht. LICHTBEELDENAVOND. Morgenavond half acht zal een lichtbeel denavond worden gehouden in 't gebouw der Vrijz. Hervormden aan de Heul, alhier. Me vrouw v. Randwijk zal zingen, mej. Velthuy- zen zal spreken. AMERIKANEN NAAR ALKMAAR. Niet minder dan 111 leden van „The Gar den Club of America zullen Maandag 13 Mei een bezoek brengen aan Noordholland. Deze Amerikanen zulléh allereerst de groot- sche Zuiderzeewerken bewonderen en daar na trekt het gezelschap naar Alkmaar, waar de V.V.V. aan allen het bekende „beschuitje met kaas" zal aanbieden. En daarna zal Alkmaar bezichtigd worden. Men ziet, Alkmaar ontwaakt weer: de buitenlanders komen, wij krijgen dus zomer! „DOOD WATER" TE BERLIJN. Gunstige Duitsche beoordeelingen. Men schrijft ons uit Berlijn: De première van de film „Dood water", die in het theater „Die Kurbel" plaats had, oogstte een groot succes. Het talrijke pu bliek, w.o. veel prominente figuren uit de Duitsche filmwereld, heeft den aanwezigen regisseur en componist een ovatie gebracht. Heden heeft de uitzending van de proloog over den Deutschlandsender plaats. De eerse critieken zijn zeer gunstig. Het „12-Uhrblatt" schrijft: „Men moet betreu ren, dat deze film, die even goed in Duitsch land had kunnen spelen, geen Duitsche film is. Deze film bewijst tegelijkertijd, dat der gelijke nationale films ook in het buiten land de grootste belangstelling en de diep ste bewondering kunnen wekken. De presta ties der acteurs zijn zoo overtuigend, dat eigenlijk iedere lof overbodig is. Desniette min moeten Jan Musch, Max Croiset, Helga Gogh en Johan Schilthuizen in het bijzonder genoemd worden. De in Berlijn met groote spanning verwachte film rechtvaardigde vol komen den grooten roep, die haar vooraf ging- B.Z. am Mittag schrijft: Men zal deze de tailschildering nooit meer vergeten evenmin als de gezichten dezer Volendamsche vis- schers. Het publiek apprecieerde den diepen ernst van dit filmwerk en huldigde in het bijzonder zijn Berlijnschen componist Walter Gronostay, die aanwezig was. DE WERKZAAMHEDEN AAN DE WALMUREN. De afdamming van de Voor- en Zijdam wordt tot nog toe niet voor nieuwe verrassin gen gesteld. Het water is op een diepte van 1.50 M. uitgemalen en de aannemer doet al het mogelijk om aan de kaasmarktzende bij de Mient een gedeelte van de walmuren te sloopen, om met het heien van betonpalen een aanvang te kunnen maken. De werk zaamheden trekken nog steeds belangstel ling. ZOON VAN RECHTER SCHIET ZIJN OUDERS DOOD. Te Austin in den staat Texas (Am.) heeft de 20-jarige Howard Pierson, zoon van den rechter Pierson in het Hooggerechtshof van den staat Texas zijn vader en moeder op een stillen landweg doodgeschoten. De genees heer Dr. Wooden, een vriend des huizes, verklaarde dat de zoon reeds twee jaar lang broedde over vermeend hem aangedaan on recht, waardoor op het laatst zijn geestver mogens waren gaan lijden. Na een verhoor van 9 uur legde de jongeman tegenover den sheriff Lee O. Allen en tegenover een colle ga van zijn vader, een rechter uit het Hoog gerechtshof, een volledige bekentenis af. DE KAASMARKT, De prijzen waren heden niet veranderd. De handel was stug, aangezien de toestand voor den export nog steeds onzeker is. DE HEER H. WOLZAK NEEMT AFSCHEID ALS CONCIËRGE VAN DE GRAANMARKT. De familie Wolzak heeft vanaf 1880 haar goede zorgen aan de graanbeurs gewijd. In 1880 werd de vader daaraan als conciërge verbonden en na zijn overlijden in 1888 heeft de moeder van den tegenwoordigen func- tionnaris die arbeid voortgezet. De zoon hielp zijn moeder een 12-tal jaren belange loos bij dit werk en werd in 1900 officieel als conciërge aangesteld. Thans heeft hij den pensioengerechtigden leeftijd bereikt en heden was het de dag, dat de 65-jarige amb tenaar voor het laatst in functie was. De handelaren waardeeren zijn arbeid. Hij luidt de bel als de markt begint en ein digt, verzorgt de marktnoteeringen en be dient de telefoon. Even voor 12 uur heeft de heer Blokpoel van de firma Zaadnoordijk de attentie der handelaren voor dit afscheid gevraagd en in een hartelijk speechje de verdiensten van den scheidenden ambtenaar naar voren ge bracht. Den heer Wolzak, die door deze attentie zeer getroffen was, werden eenige geschen ken aangeboden, een tafel met stoel, een fraaie plant en een meerschuimen pijp met inscriptie herinnerd aan deze voor den heer Wolzak zoo veelbewogen dag. DE ZWERVENDE HOND. Door den heer De Jager aan den Sta tionsweg is eergisteravond een zwervende straathond binnengehaald, die aldaar door een motorrijwiel was aangereden en daarbij een poot brak. De hond is aan het slacht huis afgemaakt. Alleen de tram mag ronder richting aan te geven en met een altijd geldend voorrangsrecht rijden. Voor auto mobilisten en wielrijders rijn de regels van weg en veiligheid gegeven en het is hun eigen belang om geen „trammetje te spelen". AL WEER EEN RIJWIEL VERMIST. Bij de politie is gisteravond aangifte ge daan van de vermissing van een rijwiel, dat voor een perceel aan het Ritsevoort was ge plaatst. Een onderzoek wordt ingesteld. HOND KOMEN AANLOOPEN. Bij J. Bruin aan den Helderscheweg 20 is een wit-bruine hond terug te bekomen, die aldaar is komen aanloopen. ZAKKEN MET ZAAD. Zaterdag j.1. zijn op de markt vijf zakken karweizaad achtergebleven, welke zakken met zaad zijn opgeborgen in het gemeente pakhuis aan de Laat. De eigenaar kan zich ter terugbekoming daarvan aan het bureau van politie vervoegen. Zooals bekend is, worden de inspecties Alkmaar en Amersfoort van den dienst van 't vervoer en exploitatie, met ingang van 1 October, wegens bezuiniging, opgeheven en ingedeeld bij andere inspecties. Het ligt in de bedoeling de inspectie Alkmaar geheel bij die te Amsterdam te voegen en deze in spectie te ontheffen van de lijn Den Haag- Haarlem, die bij Rotterdam zal komen. Onder leiding van den bekenden kinder vriend William, zal Woensdag een kinder feest gehouden worden in de lunchroom van V. en D. Een opvoedkundig poppenspel en goochelvoorstellingen, waaraan de kinderen zelf mogen meedoen, zijn de beide hoofd punten van het uitgebreide programma. Er zullen 2 voorstellingen gegeven wor den en wel om 2 en 4 uur. Daar slecht 120 a 150 plaatsen beschikbaar zijn per voorstel ling, is het raadzaam reeds te voren z'n plaatsje te reserveeren. UITVOERING BILDERDIJK. Onze oude Alkmaarsche Koninklijke Rederijkerskamer: Bilderdijk heeft gis terenavond in de Harmonie het seizoen besloten met een alleraardigste opvoe ring van het Amerikaansche blijspel „Haar andere man", van Larry Johnson. De kunstlievende leden (het aantal is gelukkig stijgende, doch is nog sterk voor uitbreiding vatbaar) hebben zich met het amusante, luchtige blijspel uit stekend vermaakt en de werkende leden hebben onder leiding van den heer M Kater goed werk geleverd. De geschiedenis is zoo ingewikkeld, dat het bijna niet mogelijk is een gere geld verhaal van Harvey's avonturen en de fantasie van zijn vrouwtje te vertel len. Men zal dit eenigszins kunnen be grijpen als men weet dat de model-echt genoot van Mary Harvey door de over dreven filmfantasie van zijn vrouwtje gedwongen wordt als buttler op te tre den in zijn eigen huis, tijdens het bezoek van oom Elmer. Maar omdat er ook een echtgenoot moet zijn, treedt als zoodanig op zekere Jerry (dr. G. Niles) die echter met alle familieomstandigheden niet op de hoogte is en de familie telkens in de meest pijnlijke situaties brengt. Boven dien zal hij gaan trouwen met 'n nichtje van oom Elmer, maar dat nichtje ziet hem nu als de echtgenoot van Mary. De ongelukkige Harvey wordt bovendien voor een berucht inbreker aangezien, terwijl ten slotte ook de kwestie van het gestolen kind nog in 't geding komt. Dat een volledige bekentenis van Mary te genover oom Elmer (zij heeft zich in haar brieven steeds rijker en voornamer voorgedaan en nu haar huis ingericht met geleende meubels enz.) ten slotte alleen een einde kan maken aan de ver warring spreekt van zelf. En zooals het meer gaat in dergelijke gevallen: oom had alles al van te voren doorzien. Ma- vey's zoontje krijgt toch grootvader's erfenis. Dat de spelers een moeilijke taak had den, omdat zij tegenover de meest inge wikkelde situaties werden geplaatst, is duidelijk. Maar zij hebben zich er kra nig doorheen geslagen. Tal van goede scènes behaalden een groot succes. De heer W. Vuyk heeft de rol van Har vey Marshall op kalme en sobere wijze gespeeld, de situaties niet geforceerd en daardoor een mooi resultaat bereikt Het geheel was wel overdacht. Mej. Rie Ven heeft uitstekend voldaan als Mary. Deze rol eischte heel veel, maar zij wist zco charmant te jokken en te fantaseeren. dat men haar alles gaarne vergaf. Mej. R. Hollants was een behulpzame vrien- naar waarnemingen, verricht in den morgen van 26 April. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 770,8 m.M. te Stornoway. Laagste barometerstand 752,9 m-M. te Dresden. Verwachting, geldig tot den avond van 27. April: Matige noord-oostelijke tot noordelijke wind; toenemende bewolking; weinig of geen regen in het westen; in het oosten meer kans op regen; iets kouder. De nieuwe depressie in noord-Scandinavië neemt minder snel toe dan gisteren, maar een eerste daalgebied vertoont zich reeds aan de Duitsche oostzeekust en veroorzaakt daar vrij veel regen. Overigens is de toe stand weinig veranderd. De hooge druk bij Schotland nam nog toe, de depressie in Duitschland ligt iets oostelijker en bracht zwaren regen in zuid-Duitschland en Zwit. seriand. In Duitschland is de bewolking toegeno men en de vorst in het noorden tot matig ge daald, er valt op verscheidene plaatsen sneeuw. In Denemarken en de randstaten heerscht nog fraai weer met vrij hooge tem- peraturen. Op de Britsche eilanden blijft het guur, in oost-Engeland viel regen. Frank rijk heeft grootendeels betrokken lucht met veel regen in het midden en oosten. Door het naderen van de depressie uit het noorden is eenige afkoeling met toenemende bewol. king en kans op regen, vooral in het oosten, te verwachten. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 7.42 uur licht op. din. Veel succes behaalde mej'. Jo Kuhl, die als de dienstbode Stella buitenge woon op dreef was en deze alleraardig ste rol een voorname plaats in het stuk gaf. Mej. Clary Kater wist van het door den schrijver slecht uitgewerkte rolletje toch nog iets te maken. De heer J. Best had als Jerry een rol, die hem zeer goed lag. Hij kwam in me nige pijnlijke situatie, maar hij redde zich telkens met veel bravour. Oom El mer was echt iets voor den heer L. C. Koster, die deze rollen met groot gemak en routine speelt. Noemen wij ten slotte nog de heeren J. Peereboom en R. Nottelman, die als de werkelijke inbreker en de politiebriga- dier het geheel zeer goed aanvulden. Het tooneel zag er goed uit. Na afloop klonk er voor de spelenden een luid ap plaus, dat zij wel verdiend hadden. Voor entre-acte muziek zorgden de heeren Sieuwerts en v. d. Brink. In de pauze sprak de voorzitter van Bilderdijk, de heer J. Lakeman, een op wekkend woord om de actie, die de Ka mer voert om haar aantal kunstlievende leden op te voeren, nog de noodige kracht bij te zetten. Deze actie mag niet zonder resultaat blijven. Een vereeni- ging die bijna 70 jaar bestaat, moet haar plaats in het Alkmaarsche leven behouden. G. In een te Hoorn gehouden vergade ring van de afd. Noord-Holland der Vereeniging van Protesteerende Kerk voogdijen in de Ned. Herv. Kerk zijn, naar „De Standaard" meldt, opnieuw mededeelingen gedaan over den slech ten toestand van het kerkelijk leven in deze provincie. Algemeen was de klacht, dat het kerkelijk leven sterk achteruit ging, bijzonder in die gemeenten waar de pastorie leeg staat. In Bovenkarspel, waar de Ned. Herv. Gemeente 600 zielen telt, is in '34 niet één dooplid bevestigd. Desniettemin wenschen de protesteeren de kerkvoogdijen hun verzet tegen het h. i. niet rechtsgeldige reglement op de predikantstraktementen niet te staken. D~ vergadering heeft in een motie uitge sproken, dat de instelling van den Raad van Beheer geleid heeft tot een noodtoe stand; gezegd, dat de verzorging der geestelijke belangen primair is, en aan gedrongen op een regeling, welke, met behoud van de levensmogelijkheden der gemeenten, een normale verzorging van de geestelijke belangen zal schenken. In vele gevallen zoo bleek ter ver gadering wordt in Noord-Holland in den predikantennood voorzien door de aanstelling van godsdienstonderwijzers of -onderwijzeressen, hoewel dit offi cieel niet geoorloofd is. De crisis is ech ter oorzaak dat wegens financieele be zwaren ook deze oplossing niet altijd kan worden te baat genomen. Een zekere John. D., millionnair. PREDIKBEURTEN. Zondag 28 April. Groote Kerk, 10.30 uur, ds. Deetman. Kapelkerk, 10 uur, ds. Terlouw. Rem. Geref. Gemeente, 10.30 uur, ds. H Cramer, van Oosterbeek. Ev. Luth. Kerk 10.30 uur, ds. Makkink. Doopsgezinde Kerk10.30 uur, dr. S. Gooszen, van Delft,

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2