De plechtige uitvaart en begrafenis van wijlen Z. Exc. Mgr. Lorenzo ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 27 AprH 1^35. Nederland op de Wereldtentoonstelling te Brussel, die heden door den Belgischen Koning k geopend Een bloemenhulde bij de installatie van mr. J. de Blieck als burgemeester van de Wijk, welke Vrijdag plaats had V Na dan plechtlgen uitvaartdienst In da kerk van den H Jacobus aan de Parkstraat te dan Haag, wordt het stoffelijk overschot van wijlen Z. Exc. Mgr. Lorenzo Schioppa uitgedragen. Vooraan rechts van de kist Z. Exc. A. J. P. Adlercreutz, Deken van het eorps dlp,'iomatiqua; links: dr. H. Colijn. Achter de kist links: de Belgische gezant Ch. Maskens; rechts achter de kist de Zwitsersche gezant Arthur de Pury De viarde bloemententoonstelling op het terrein der .Flora 1935" te Heemstede is Vrijdag door den burgemeester van Heemstede, jhr. J. P, W. van Doorn, officieel geopend Luitenant Wilbrenninck met Fedor tijdens den tweeden deg der Rallye Paper van Vorden De Duitsehe arbeiders op da Azorea. Een dar typtieha op hal eiland Fayal in gebruik zijnde windmolens, dia van zeilen voorziaa zijn en raads van verre opvallen door hun zonderlingen vorm Jubileumzegels In verband met het zilveren regeeringsjubileum van den Engelschen Koning zullen jubileumszegels in omloop- gebracht worden volgens bovenstaande uit voering Een kostbare collectie in de groote tentoonstellingshal der .Flora 1935", waar Vrijdag de vierde bloemententoonstelling Is geopend door den burgemeester van Haamstede

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5