Aqmda JkowHciaal Tlieuws £antU en Jmm&oim Stad en Omgeving. WeeeAeddht IN ELF UUR DWARS OVER AMERIKA. Met een automatisch bestuurd vliegtuig. ONTVANGZAAL VOOR DEN FUHRER? Een collecte. CASTRICUM HEILOO Bespreking uitstapje. OUDKARSPEL ERNSTIG ONGELUK BIJ VELSEN. Twee Alkmiurders ernstig ge wond. Glimlachje 40-jarig jubileum A. Rol. Stedelijk Museum i n g a n j B reedstraat, eiken werkdag van 9 to 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Tot 6 Mei, Voorjaarstentoonstelling Nat hist. Museum, Laat 35. Bioscopen. A. B. T., half 8, hoofdnummer De arm der wet (detectivefilm); hoofdrol Rex Bell. Toegang boven 18 jaar. Harmonie, half acht, hoofdn. De big van het regiment (hum. Holl. film); optre den Fientje de la Mar, Sylvain Poons, e.a Toegang voor alle leeftijden. Victoria-theater, half 8, hoofdnummer Het jolige Weeuwtje (rom.); hoofdrollen Maurice Chevalier en Jeannette MacDonald (Geprolongeerd). Toegang voor eiken leef tijd. Cinema Americain, half 8, hoofdnummer I give my love (Artistenleed), hoofdrollen Paul Lukas en Wynne Gibson (dram.-sens Toegang boven 18 jaar. Woensdag 1 Mei. 8 uur, bij H. London, Verdronkenoord, openbare verg. communistische partij; spr. De Exter. 8 uur, Wapen van Heemskerk, Breedstr., Mei-ver. rev. soc.spreker D. Woudt. 8.30 uur, 't Gulden Vlies, 1 Meifeest van den A.B.B. en S.D.A.P. Spr.: T. Bonsema. 6 uur: 1 Mei optocht vanaf het Doelenveld Donderdag 2 Mei. 8 uur, café Hecker, Verdronkenoord, verg. Burger IJsclub. 8 uur, 't Gulden Vlies, tooneeluitvoering Alkm. gymnasiasten, voor het Crisiscomité Vrif'iag 3 Mei. 8 uur, Waakt en Bidt, vergadering Ned. Chr. Vrouwenbond, spreker dr. K. Dijk uit Den Haag. Zaterdag 4 Mei. 8 uur, 't Gulden Vlies, Don Kozakkenkoor Platoff. Zondag 5 Mei. 8 uur, 't Gulden Vlies, opvoering operette De koningin van Mor.tmartre. Een Douglas-toestel met giroscopische stuurinrichting heeft de vlucht over het Amerikaansche continent gemaakt in ec nieuwen recordtijd van 11 uur, 5 min. en 5 sec. Gezagvoerder van het toestel was de vlieger Tomlinson. De ge- heele bemanning bestend uit drie kop pen. Het vliegtuig vertrok gisteren te 8.55 uur des morgens van Los Angeles. Eenige minuten na den start werd de automatische stuurinrichting weer bui- king gesteld en naar Tomlinson me dedeelde heeft de bemanning niets behoeven te doen totdat het toestel New York naderde. Eerst toen werd de automatsche stuurinrichting weer bui ten werking gesteld en deed Tomlinson het vliegtuig vlot op het Floyd Bennet- v iegveld landen. Deze vlucht beteekent een verbetering van het record met 28 minuten. Een groot aantal industrieele onder nemingen in Duitschland heeft, naar bekend wordt, een circulaire ontvangen met het verzoek een bedrag beschikbaar te willen stellen voor het stichten van een zaal, opdat de Führer en Rijkskan- soiier in de toekomst de buitenlandsche diplomaten en hun dames in een waar dige omgeving kan ontvangen. Tot dus- ve_*, aldus vermeldt de circulaire, heeft een dergelijke waardige omgeving ont broken en daarom is het gewenscht. den Führer, die in zijn groote bescheiden heid den bouw nog niet heeft doen aan vangen, de benoodigde geldmiddelen daarvoor beschikbaar te stellen. Deze uitnoodiging heeft bij een aantal c ïtvangers der circulaire verwondering gewekt, daar sinds het overlijden van president Hindenburg het paleis van den Rijkspresident in de Wilhelmstrasse uitsluitend voor representatie-doelein den wordt gebruikt. Men hoort het ver moeden uitspreken, dat deze nieuwe collecte in werkelijkheid voor de Duit- sche bewapening bestemd is. In ieder geval achten de industriee'.en zich ver plicht bedragen beschikbaar te stellen van vier tot zes cijfers. Officieel werd tot dusver geen mededeeling over het voornemen van den bouw van nieuwe ontvangstgelegenheid gedaan. BELANGRIJKE LAGERHUIS-ZITTING. Morgen bespreking buitenland- schen toestand. De belangrijke debatten over den buiten- landschen politieken toestand, die morgen in het Lagerhuis te Londen zullen worden gehouden, wordt geopend met een verklaring van de regeering, welke naar wordt ver wacht de eerste minister over de jongste gebeurtenissen in Europa zal afleggen. De voornaamste onderwerpen, waarover de leden van het parlement en het publiek in lichtingen wenschen, zijn de conferentie te Stresa, welke volgde op de bezoeken van de Britsche ministers aan de Europeesche hoofdsteden; vervolgens de Zitting van den Volkenbond te Genève, de uitbreiding van de Duitsche luchtmacht, den bouw van duikboo- ten door Duitschland en de houding van de Britsche regeering ten ozichte van deze zaken. In het algemeen kan men de vraagstukken in twee categoriën verdeelen, ten eerste de methodes, welke moeten worden gevolgd tot behoud van den vrede in Europa en ten twee de de uitvoering van alle nooaige maatrege len om de verdediging van Brittannië op vol doende peil te houden. DE NOBELPRIJS VOOR DEN VREDE. Te Londen worden op het oogenblik pogin gen in het werk gesteld om dit jaar den No belprijs voor den vrede te doen toekennen aan den zich nog steeds in een Duitsch concen tratiekamp bevindenden Duitschen schrijver Karl von Ossietsky. Zijn candidatuur zou de steun hebben van verscheidene dragers van den Nobelprijs voor den vrede. Ook in Enge land zouden er tal van vooraanstaande per sonen zijn, die den Nobelprijs voor den vrede aan dezen Duitschen schrijver toege kend willen zien. Feestvergadering E-H.B.O. Gisterenavond had in de zaal van de Rustende Jager de aangekondigde vergade ring plaats van de plaatselijke E.H.B.O.-ver. De zaal was tot de uiterste hoeken bezet, wel een bewijs dat de Ver. leeft onder de bevol king van Castricum en dat met recht, want de vereeniging, die tevens haar eerste lus trum vierde, werd A oor 5 jaar opgericht door een zevental jongelui die geslaagd waren voor het door het Oranje Kruis afgenomen examen voor E.H.B.O. en thans telt deze vereeniging meer dan 140 leden en meer dan 40 gediplomeerden. Bij het korte openingswoord van den voor zitter, den heer Veenstra, werd een en ander gememoreerd, terwijl de voorzitter van de propagandacommissie, de heer v. Eijk, een en ander mededeelde wat de leden van E. H. B. O. doen, vooral in verband met het voortdurend toenemen van het aantal vreem delingen in het dorp en voornamelijk op het strand. Niet te lang werden we daarmede bezig gehouden, maar toch wel zoo, dat de aanwe zigen een duidelijk inzicht kregen in het werk van de vereeniging. Hierna werd het meer prettige van dien avond afgewikkeld, hetgeen geschiedde on der leiding van den heer A. Twisk, die als altijd het publiek wist te pakken. Geopend werd met een tableau van de Nederl. provin ciën, waarbij als laatste de Wieringermeer was gevoegd, op aangename en getstige wijze, op rijm en zang, werd dit numrrer door 6 dames en 6 heeren uitgebeeld. Daarna kregen we een accordeon-virtuoos, die wel in den smaak viel. ook bet muzikaal gehalte was zeer goed. Met verschillende nummers werd het programma voortgezet, waaronder zeer aardig aandeel het Veiligheidswondier, een komische één-ader, waarbij we zagen, hoe een eenzame wandelaar, die alles op en naast zijn rug had gemonteerd, we zagen richting-aanwijzer, stoplichten, enz., niette genstaande dat toch door een onnoozelen straatjongen omver werd gereden, waarbij de hulp van de E.H.B.O. moest te pas komen. Tijdens óp pauze werden een 3-tal taarten en andere versnaperingen verloot, waarmede de kas met een 45 werd gestijfd. Alles bijeen een mooie en gezellige avond, die door een geanimeerd bal werd besloten. Raadsverkiezing. In het verslag van de stemming voor de groslijst der katholieken wordt als 3e per soon genoemd de heer J. Eengers. Dit meet zijn J. Sengers (oud-raadslid). V. V. V. In de bestuursvergadering der V. V. V. is de bazar ten bate der zomerfeesten, be paald op 14, 15 en 16 Mei a.s. Ook is beslo ten om deel te nemen aan den folklorischen optocht van „Mooi Nederland" te houden op 11 Mei a.s. te Amsterdam. De oplossing van een Verkeershuis, wat meermalen naar voren is gebracht (en op de laatste vergade ring weer naar voren is gekomen) heeft meer vorm gekregen. Het bestuur besloot in principe, om een Verkeershuis te stichten en daarvoor een geldleening te sluiten. Indien men hiertoe be sluit, zal de ledenvergadering hieraan zijn sanctie moeten geven. Het bezetten van het secretariaat heeft tot een resultaat geleid. De heer P Vierkant is benoemd tot le secretaris en G. Smits tot 2en secretaris. WARMENKUiZEH Jaarvergadering „Utile Dulci". Bovengenoemde vereeniging hield de zer dagen haar jaarvergadering in het Patronaatsgebouw. De voorzitter, de heer P. Tesselaar, opende met den chr. groet. Na het korte openingswoord volgde voorlezing van de notulen door den secretaris, den heer W. Dekker. Volgens het jaarverslag was het aan tal leden met 3 verminderd en (hans 18. Verkiezing voorzitter. De heer P. Tes selaar werd met algemeene 6temmen herkozen. De rekening en verantwoor ding van den penningmeester werd in de beste orde bevonden. Het bestuur stelde voor dit ja r weer eens een uitstapje te maken en stelde voor dit te maken naar „Flora". Goedgekeurd. Hierna hield de heer P. Ligthart nog een korte inleiding. Plaatselijke Kiesvereeniging. De groslijst van de plaatselijke kiesver eeniging, vroeger de afdeeling van den V. D. bond, is als volgt samengesteld: 1 P. Kostelijk aftr., 2 C. P. Eecen aftr., 3 A. Ootjes, 4 Jb. Kroon Jbz., 5. P. Kroon, 6 Jb Eecen. KENNEMERLAND Nu de vroege groenten weer de eerste plaats op de markt opeischt, kunnen we ons wekelijksch overzicht weer hervatten. De geweldig groote aanvoer van spinazie drukt de prijzen, hoewel we dit jaar nog niet be leefden, dat ze naar de vuilnisbelt werd ver wezen. Niettemin waren de prijzen na Pa schen laag en tijdens de koelere dagen her stelde de markt zich. Een gewoon verschijn sel, wat we telkens weer beleven. De prijzen varieerden van 0.15 tot 0.45 per kist en de geheele week was de prijs in Alkmaar hooger dan in Beverwijk. Postelein, waarvan nog kleine kwantums, golden 0.90 tot 0.10 per bakje. Andijvie, over het generaal genomen middelmatige kwaliteit, gold 1 tot 3.50 per 100 stuks. Kropsla, voor zoo ver mooie kwaliteit, was duur. De noteering was 1.50 tot 4.50 per 100 stuks. Bloem kool natuurlijk mooi en duur had aller belangstelling, tegen prijzen van 18 tot 24 per 100 stuks. Dit kan ook van komkom mers gezegd worden, welke tegen prijzen van 13 tot 15 per 100 van eigenaar ver wisselden. De „eerste" snijboonen waren peperduur 0.420.50 oer Kilogram. Mooie bospeen was zeer in trek, de noteering 1014 per 100 bos. Ook werden kleine partijtjes peulen aangevoerd, die een luxe prijs van 0.70 per kilogram opbrachten. De „eerste" aard beien golden 13—24 cent per doosje. Wan neer we ook rabarber nog onder nieuwe greenten rangschikken, dan is dit toch niet geheel juist, doch we kunnen die anders nier thuis brengen. Hoe dan ook, rabarber gold bitter weinig, n.1. 3—6.50 per 100 bos De aanvoer van prei die zachtjes aan afloopt had geen groote belangstelling en gold 3.50—6.50 per 100 bos. Witlof was meer in trek dan we gewoon zijn, le soort gold 1424, 2e soort 7 —f 10 per 100 K.g. De restanten gele kool, peen, rapen en wortelen hadden weinig belang stelling en werden voor alle prijzen maar dan lage prijzen verhandeld. AFLOOP VAN VERKOOP1NGEN. Uitslag veiling gehouden bij opbod, te Alk maar, op Vrijdag 26 A'pril 1935 ten over- staart van den notaris rnr. C. J. de Lange, van 1. De overdekte garage met bovenwoning en erf, aan de Langestraat te Alkmaar, groot pl.m. 102 c.A. 10450 2. Het hotel de Burg, met bijge bouwen, schuur en erf, aan de Nieuwesloot No. 49, groot pl.m. 523 c.A., alsmede den mede-eigendom voor 22 c.A. in de naastgelegen steeg, 10500 te zamen 20950 De afslag en combinatie blijft bepaald op Vrijdag 3 Mei a.s. des avonds 6 uur, in bo vengemeld Hotel De Burg. Gisteravond is op den Rijksstraatwég na bij Velsen een ernstig ongeluk gebeurd. Om streeks tien uur vond een aldaar passeeren- de automobilist op den weg twee personen en een motor liggen. De personen waren bei den zwaar gewond en zijn nadat de eerste hulp verleend was, naar 't St. Antonius zie kenhuis te IJmuiden-Oost overgebracht. Ver moed wordt, dat de motorrijder in een kuil terecht is gekomen, geslipt en daarna over den kop geslagen is. De weg is daar ter plaatse zeer slecht verlicht. Aanvankelijk kon de identiteit van de beide zwaar gewonden niet vastgesteld worden, doch later bleek, dat het waren de heer C. Timmer uit Alk maar, die het motorrijwiel bestuurd had en U'F&l v de duopassagier de heer J. Slijdferink, even eens uit Alkmar afkomstig. Beiden wonen aan den Baansingel alhier. Vooral eerstge noemde, die een zware hersenschudding be komen heeft, is er het ergst aan toe. Naar wij nader uit een telefonisch onder houd vernemen, is de toestand van de slacht offers nog zeer ernstig. De heer Timmer is bij kennis, doch zijn toestand is door opge- loopen verwondingen bedenkelijk; de heer Slijderink was nog geheel buiten kennis, zijn toestand baart eveneens veel zorg. OPBRENGST BOLLENDAG. Voor het Crisiscomité. Dank zij den ijver van allen die daartoe medegewerkt hebben en wij denken hier in de eerste plaats aan het verplegend per soneel van het Centraal Ziekenhuis is er gister voor niet minder dan 814.26 Yt aan oliebollen verkocht. Het crisis-comité kan tevreden wezen. HONDJE OVERREDEN. Gistermiddag is op den Kennemerstraat- weg een hond door een luxe auto overreden De eigenaar van den hond, die van het on geval zelf getuige was, deelde mede dat den bestuurder geen schuld trof. OPENBARE DRONKENSCHAP. Terzake openbare ronkenschap is gister middag door de politie tegen een mansper soon proces-verbaal opgemaakt. Hij is ter ontnuchtering aan het bureau van politie in bewaring gesteld. HIJ WERD GEZOCHT EN GEVONDEN Gistermiddag werd door de politie een persoon opgebracht, die in het algemeen politieblad stond gesignaleerd tot het onder gaan van hechtenisstraf of betaling van boete. Toen hij de boete had betaald en het bureau weer zou verlaten, maakte hij zich schuldig aan beleediging van een agent van politie. Terzake dit feit is hij in arrest ge steld en is proces-verbaal tegen hem opge maakt. KWADE HOND? Gistermiddag werd een juffrouw in het Groot Nieuwland door een hond zoodanig gebeten, dat zij zich onder dokters behande ling moest stellen. De eigenaar van den hond, die hiermede reeds meerdere malen last heeft gehad, zal den hond laten afma ken. EEN NIEUWE JEUGDHERBERG TE ALKMAAR. Naar wij vernemen zal op 1 Juni a.s. te Alkmaar een nieuwe jeugdherberg worden geopend en wel in het pand Verdronkenoord 46, thans bewoond door den brievenbe steller P. J. Korver. Herbergvader wordt de heer Helder, die thans in de Stations straat woont. De vorige jeugdherberg „de Lijsterbes" op het Zeglis, is sinds eenigen tijd parti culieren woning geworden. „Wat vindt JU ervan, Hendrik 7 Denk Je dat onze Ueve Toetoe zich daar gelukkig in zou voelen (Humorist). Voor den heer A. Rol, carrosseriebouwer bij de N.V. Jac. Met, was het heden een ge denkwaardige dag. Hij vierde n.1. het feit. waarop hij voor 40 jaar bij den grondlegger der N.V., den heer Jae. Met, destijds wagen maker te Heerhugowaard, ir. dienst trad en hij heeft dus den groei meegemaakt van het bedrijf, dat van een bescheiden wagen makerij uitgroeide tot het bekende bedrijf, waarin thans 65 menschen werkzaam zijn en dat thans ook voor Noordholland de ver tegenwoordiging heeft van de General- auto-producten. Om twaalf uur werd de jubiiaris met zijn echtgenoote de nieuwe showroom binnen geleid, waar de directie en een deputatie van het personeel zich hadden vereenigd. Hier werd de jubilaris allereerst toege sproken door den patroon, den heer Jan Met, die den heer Rol huldigde als iemand van de oude garde, die veel lief en leed in de zaak had medegemaakt, vooral vioeger, toen men in de Heerhugowaaid nog één groot gezin vormde. Spr. betieurde het, dat de oude patroon dit jubileum niet heeft kunnen mede maken. Spr. herinnerde aan de oorspronke lijke wagenmakerij, een oude barak, in de Heerhugowaard, die spoedig te klein bleek en vervangen werd door een ruimere wagen makerij, welke in 1903 door brand werd verwoest. Het is toen een gelukkige gedachte gebleken, om het bearijf van de Heerhugo waard naar Alkmaar te verplaatsen. De mo derne werkplaats aan den Frieschenweg kwam tot stand en, aldus spr., wij zijn het gansche personeel dankbaar, het bedrijf in deze moderne werkplaats tot de beieikte doogte te hebben kunnen opwerken. In de eerste plaats zijr. wij jeu Arie, dankbaar voor de wijze, waarop je ons hebt ter zijde gestaan. Jij was eenvoudig en bent het ge bleven, maar met je groote bekwaamheid en snelheid wat en w;j ;n -,taat nej werk af leveren. Wanneer wij met ce rijtuigen naar de tentoonstelling trokken, dan waari gij het, die daaraan de laatste hand legde en mede daardoor gewerd ons succes. Veel hebben wij met elkander medege maakt en ik hoop, dat jc ook in de zaak je 50-jarig jubileum zult kunnen vieren. Namens d.e N.V. bood spr. den heer Rol hierop als stoffelijk blijk van waardeering een enve lopje met inhoud aan. Fien zuster van den patroon, mevr. Luiting herinnerde den jubilaris aan hetgeen hij voor het gezin was. In de Waard, toen wij klein waren, maakte je voor ons scheepjes en wa gentjes en wat je voor ons deed, doe je ook thans nog voor onze kinderen. Het eenige verschil is, dat de bootjes auto's met stroom lijn zijn geworden. Je bent dezelfde gebleven en ik hoop, dat je nog jaren bij ons zult blij- ven. Aan de echtgenoote van den jubilaris bood zij hierop een bloemstuk aan. i .^eer Rhrk Smits als oudste personeels lid, die een hartelijk woord van gelukwen- schen sprak,, hij herinnerde aan de drukte die er vroeger in de rijtuigmakerij tusschen Pasdien en Pinksteren heeischte en aan de tochten, door rlen jubilaris met de oude ket lm.us Femaa'c'>cm Je ijtuigen naar de ver schillende boeren tc brengen. Nu zijn de rij- naar waarnemingen, verricht in den morgen van 1 Mei. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 770,4 m-M. te Blyavands Luik. Laagste barometerstand 755,4 m.M. t« Vest Manör. Verwachting, geldig tot den avond van 2 Mei: Zwakke tot matige noordoostelijke tot zuid- oostelijke wind; licht tot half bewolkt; wei. nig of geen neerslag; waarschijnlijk nacht- vorst; overdag iets zachter. Weeroverzicht. Het gebied van hoogen druk drong naar het zuiden en ligt thans op de Noordzee. Het is nog bezig zich naar het zuiden uit te breiden. De depressie in oost-Duitschland verdween naar het oosten en ligt nog over Polen. De depressie in 't westen geeft lichte regen om de Iersche zee en tot in zuid-oost Engeland, doch dringt niet of slechts zeer langzaam naar het oosten door. De noord oostelijke koude luchtstroomingen, die giste ren aan de oostzeekust en in Duitschland sneeuw brachten, transporteerden de koude naar het zuiden en zuiawesten. De atmosfeer is over Duitschland en oost-Europa zeer koud met temperaturen, omstreeks 30 gr. C. op 5000 M. In de Alpen sneeuwt het met temperatuur van 14 gr. op et Jungfrau Joch. Bij de opklarende luchten kwamen zware nachtvorsten voor. In het westen van IJs land is de temperatuur boven normaal, in het binnenland van Zweden komt nog ma tige vorst voor. In oost-Duitschland ligt een gebied van lichte vorst. Het is te verwach ten, dat de helderheid en de droge en koude atmosfeer aanleiding zal geven tot schade lijke nachtvorsten, doch dat het weer voors hands overdag zonnig en guur zal blijven. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 7.54 uur licht op. tuigen auto's geworden. Het te verwerken hout is door ijzer vervangen. Van wagen makers zijn wij carrosseriebouwers gewor den en in dezen nieuwen tijd viert gij Uw jubileum, doordat de firma zich op tijd wist aan te passen. Deze dag getuigt van eenheid tusschen de patroons en de arbeiders en daarom feliciteerde spr. ook de firma met dit jubileum. Evert Asjes, ce chef van de carrosseriebou werij, sprak hierna een woord van geluk- wensch en voegde hieraan toe een woord van hartelijken dank voor al hetgeen de heer Rol al de voorbije jaren voor zijn collega's was geweest. Spr. schetste het goede humeur van den jubilaris en bracht dank aan zijn echtge noote voor de steun, aan den jubilaris in het bewaren van ziin goed humeur verleend Spr. eindigde met de wensch, dat de ju bilaris, die voor velen in de ontelbare ca- rosserieën voor een goede zitplaats een steun in den rug en een steun voor zijn voeten, dit zelfde in zijn levensavond mocht vinden, oj> dat hij van een welverdiende rust zal kunnen genieten. Namens het personeel bood hij den jubi laris een schilderij en een barometer aan, terwijl mej. Cornelissen mevrouw Rol een bloemstuk offreerde. De heer Kraaijo huldigde hierna den ju bilaris namens de aan de zaak verbonden sortvereeniging, waarbij hij deed uitkomen, dat de jubilaris is een bekwaam vakman, passend in het corps arbeiders der N.V. Met, die voor alles eischt uiterst solied werk, waardoor de carosseriebouw zich overal een uistekende naam veroverde. Namens de sportvereeniging bood spr. den jubilaris een vaste plant aan. De voorzitter van de afdeeling Alkmaar der Maatschappij tot Nut van het Algemeen, de heer Massink, had in de toon van het ge sprokene beluisterd, dat de jubiiaris zich heeft doen kennen als een goed vakman met groote plichtsbetrachting, die ook een plaats inneemt in het hart van de famiiie. Ook uit het gesprokene van het personeel had spr. beluisterd, dat de jubilaris zich daar veel vrienden had gemaakt. Spr. achte zich dan ook gelukkig aan den jubilaris namens het departement van het Nut het bekende diplo ma in lijst als herinnering te kunnen aanbie den. De heer R o 1 sprak hierna een kort woord van dank voor de hem gebrachte hulde en gaf de verzekering, dat ook hij hoopte in het bedrijf zijn 50-jarig jubileum te kunnen vie ren. Nadat de patroon nog een dankwoord had gesproken, werden ververschingen rondge diend, waarmede de plechtigheid werd be ëindigd. W. VERMEULEN 25 JAAR BIJ HET ONDERWIJS. Vandaag herdenkt de heer W. Vermeulen, leeraar in het Fransch aan het r.k lyceum alhier den dag. dat hij voor 25 jaar zijn in trede deed in de 'onderwijzerswereld.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2