Begrafenis van mr. Har men Het vertrek van H. de Koningin naar België. Af. ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag U Nki t995. Te Assen heeft Maandag onder groote belangstelling de begrafenis plaats gehad van het stoffelijk over schot van wijlen Harmen Smeenge, lid der Eerste Kamer Laval te Warschau De Fransche minister van Buitenlandsehe Zaken Is gezelschap van de echtgenoote van den Poolschen minister van Buitenlandsche Zaken, Beek, ter gelegenheid van de officieele ontvangst op het ministerie in de Poolsche hoofdstad De Prins van Wales heeft als vertegenwoordiger van den Engelschen Koning Ie verband met dient zilveren H. M. de Koningin Maandagavond V8fl Utrecht vertrokken VOOT h«®r besoek aan Befcjfë. ragaeringijubileum «an officieel bazoak gebracht aan Cardiff, waarvan niarbovan aan foto. Da Prfns waf gek laad a J LI kJ I j. -Li in de uniform der .Welsh Guards" Aan het station werd H. M. l«ioe toegeju+cht Van het gebouw der Poolsche Legatie te den Haag hangt da vlag halfstok in verband met het overlijden van Maarschalk Pilsudsld Meisjes in de nationale kleederdracht van Wales verwelkomden den Prins van Wales bij diens offftdeel bezoek een Cardiff ter gelegenheid van het zilveren regearlngsjubileum van den Koeing De nieuwe veerdienst Dintelsas Ooltgensplaat is Maandag door den com missaris der Koningin in Noord-Brabant, mr. dr. A. B. G. M. van Rijckevorsel, officieel geopend In tegenwoordigheid van verschillende autoriteiten heeft Maandag de proefrit plaats gehad met den electrischen trein van Rotterdam naar Hoek van Holland. De genoodigden voor den versierden trein te Hoek van Holland De Koning en de Koningin van België bi hun officieel bezoek aan Antwerpen, ter gelegenheid waarvan zij door de bevolking enthousiast ontvangen werden

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5