Amsteidamscfie ïBeucs Jkoviitciaal Tlieuws QetHeentecaden JCeckóL School Spoct BERGEN OUDE NIEDORP HOORN LANGENDIJK. VEENHUIZEN OUDKARSPEL GROOTEBROEK SCHAGERBRUG BROEK OP LANGENDIJK De tegenwoordige volontaire vervult a v. a DE LANGENDIJKER GROENTENVEIUNGEN. Wat deze week werd aangevoerd, kon maar weinig wijziging meer brengen in het financieele resultaat van het afgeloopen boekjaar. De aangevoerde peen, die de vorige week nog wel te plaatsen was en toen een nog eenigszins redelijken prijs opbracht, kon nu moeilijk een kooper vinden. Er was bijna geen vraag naar dit artikel. De hoog ste noteering voor grove peen was 1,10. Overigens bracht ze 60 tot 90 cent op. Nog veel slechter ging het met bieten. Hiervan werden nog vrij groote hoeveelhe den aangevoerd. Er was echter geen vraag van eenige beteekenis, zoodat slechts enkele partijtjes tegen den minimumprijs werden afgenomen en het overige onverkoopbaar was. Het geheele seizoen door werden lage prijzen voor dit product betaald, doch zoo slecht als de laatste weken is het nog niet geweest: duizenden kilo's onverkoopbaar. Van de koolsoorten zijn het de Deensche witte, die nog door een vrij groot aantal bouwers werd aangevoerd. Er wordt bij 't bepalen van den prijs minder op het gewicht dan op de kwaliteit gelet. Tweede soort blee:: échter lager in prijs. Die werd voor 3 tot jf 3.40 verkocht. Eerste soort bracht aanvan kelijk 4.20 tot 4.90 op. Op het eind der week noteerde ze aan de Broeker veiling 5.10 tot 6.10. Ofschoon het voor deze kool laat in het jaar is, viel de kwaliteit over 't geheel niet tegen. Voor gele kool was de stemming aanvan kelijk niet veel beter dan de vorige week. De zoo noodzakelijke vraag bleef uit. Later kwam daarin wat verbetering, zoodat iets minder slechte prijzen werden betaald. Werd aanvankelijk niet meer dan 1 tot 2.20 besteed, later lagen de noteeringen tusschen 1.80 en 3.80, waarbij sorteeringen van 1—2 kilo weer het meest gewild waren. Van de nieuwe producten waren het de rabarber en tomaten, die de nieuwe hoop van sommige tuinders opwekten. De uit komsten waren echter niet schitterend. Voor tomaten, waarvan de aanvoer, vergeleken met de vorige week, toenam, werden, in aan merking genomen het begin van het seizoen, maar matige prijzen besteed. Voor A-kwa- liteit werd 44 tot 45 betaald, voor B 49, C 35 tot ƒ37 en voor CC f 22 tot 29. De meeste rabarber werd niet over de vei ling verkocht. Wat ter markt werd aangebo den, bracht 1.70 op, een slechts matige prijs. Motorongeluk. Zondag in den namiddag, toen de heer de J. op zijn motorrijwiel door de Stations straat reed, had deze het ongeluk zijn stuur kwijt te maken, vermoedelijk door het te sterk aanzetten van de motor, waardoor het voor wiel werd opgelicht, en kwam met motor te vallen. E>e berijder werd aan hoofd en handen vrij ernstig gewond, terwijl het motorrijwiel niet onbelangrijke schade bekwam. Daar het ongeval plaats had in de onmid dellijke nabijheid van de woning van dokter v. G., werd de heer de J. bij deze binnenge bracht en kon na verbonden te zijn huis waarts worden gebracht. Opbrengst collecte. Ondanks het slechte weer is de opbrengst van de op Zaterdag j.1. te Bergen gehouden collecte ten behoeve van de Reclasseering niet onbevredigend te noemen. De weinig dames en jongedames, die zich voor dit goede doel beschikbaar hadden gesteld, hebben nog een mooi resultaat weten te bereiken. De totale opbrengst heeft bedragen f 222,25. Schoolreisje O.L. school te Oude Niedorp. Woensdag had het schoolreisje van de leerlingen van de hoogste klasse van de O.L school plaats. Reeds om 7 uur werd onder gejuich ver trokken naar de Flora. Na een buitengewoon aardige rit o.a. over het Kopje te Bloemen- daal en naar de Ruïne van Brederode werd de tentoonstelling bereikt. Daar de reis een vlot verloop had, waren de kinderen vroeg aan wezig en konden zij onder geleide alles be zichtigen. Een en ander was voor hen zeer leerzaam. Na zich in den speeltuin wat opgemonterd te hebben, werd de tocht voortgezet naar Schiphol. In verband met het 15-jarig bestaan der K.L.M. waren vele typen vlieg tuigen aanwezig, die op aangename en bui tengewoon leerzame wijze bezichtigd werden. Vandaar ging de tocht naar Amsterdam Ondanks het minder goede weer werd een tocht door de havens gemaakt, hetgeen zeer in den smaak viel. Na afloop ging het naar de „Cineac", waar vooral de jongens genoten van België—Holland en de meisjes Betty Boop „schattig" vonden. „Heek" was het be sluit om te bekomen van de vermoeienissen. Met ieder een aardige verrassing werd de terugtocht aanvaard naar Oude Niedorp, waar al verschillende ouders stonden te kij ken of hun kinderen „nog niet" kwamen. Het was een langen, maar heerlijken dag ge weest. Nu straks de kleintjes nog. 't Is geluk kig, dat wij door offervaardigheid der dorps- genooten in deze donkere tijden de school kinderen toch kunnen laten genieten. WIERMGEM Alhier had de aanbesteding plaats van den bouw van een landbouwschuur met wo ning voor rekening van den heer Jn. Metse laar Jbz. te Den Oever. Ingeschreven werd door Dekker en Lont met 5943, J. C. de Vries 5195, D. Bakker Zn. 5150, Gebr. Boersen 5090, J. C. Klein 4749, W. Hermans 4480, Gebr. Hegeman 4179. Gegund aan de laagste inschrijvers. Mej. T. Stom alhier slaagde voor Steno-typiste; de dames M. Zinger en M. Veer en de heer J. Schouten slaagden voor kantoor-stenograaf. WINKR Opbrengst collecte. De fn deze gemeente gehouden collecte voor de vereeniging tot werkverschaffing aan hulpbehoevende blinden te Amsterdam heeft opgebracht 31.50. Naar wij vernemen is in de vergadering van de Vleeschkeuringsdienst, kring Oud karspel, waaronder zijn begrepen de Lan- gendijker gemeenten en Harenkarspel, beslo ten, de keuringskosten iets te verhoogen, op dat wordt voorkomen, dat deze dienst weer een nadeelig saldo zal opleveren, evenals verleden jaar het geval was. Polderlasten verlaagd, De polderlasten zijn hier weder mét 1 per H.A. verlaagd. Wanneer wij bedenken dat de geheele polderweg stofvrij is gemaakt, terwijl bovendien een nieuw electrisch gemaal is ge plaatst, dan -is deze verlaging wel een ver heugend feit. Kook- en vcrstclcursussen. Voor de gratis te houden kook- en verstel- cursussen hadden zich hier een 40-tal vrouwen opgegeven. Waar de cursussen slechts uit 20 cursisten kan bestaan, zijn zij welke dit het meest noodig hebben hiervoor aangewezen. De cursus zal Woensdagavond beginnen. Opbrengst collecte De opbrengst der gehouden collecte, ten behoeve van de Reclasseering, heeft in deze gemeente 17.50 opgebracht. Heele velden zwart geworden. De nachtvorsten van de afgeloopen week zijn voor de vroege aardappelteelt in de ge heele streek fataal geweest. Geheele velden zijn zwart gevroren. Ook erwten en bloemza den hebben door het gure weer zeer geleden. Certificaat behaald. Bij de te Heiloo gehouden keuring van politiehonden behaalde de hond „Robby" van den heer J. Homan, gemeente-veldwach ter alhier het certificaat surveillance-hond Maandag vergaderde de raad. De minister van sociale zaken had be' richt, dat de proef met toeslag op het loon der overheid is verlengd tot einde Juni. Idem verlenging erkverschaffing bag geren tot 1 Juni a.6. Van de Ned. Spoorwegen was er be richt, dat het gegarandeerde bedrag dei- lijn Br. op Langendijk, zijnde 2817.68 is verminderd met 478,49. Een voorstel van B. -m W. tot afwij king der gemeerscbappe'ijke regelingen van de 1'chtbedrrven door het saldo 1935 geheel ten goede te doen komen aan de gemeente, werd aangenomen. Enkele administratieve wijzigingen werden aangebracht betreffende de ge meente-rekening 1933. Naar aanleiding van een voorstel van B. en W. betreffende beschikbaarstelling van 2.10 per werklooze voor steunver- leening B over 1935, werd door den heer v ,d. Molen gevraagd of dit bedrag ten goede komt aan de toenmalige werk- loozen of aan degenen, die nu werkloos zijn. De voorzitter antwoordde, dat er een gemiddelde aangenomen is van 5 pet. De eerste helft van het bedrag wordt voor 1 Juli a.s. verstrekt in natura en de tweede helft na 1 Juli. Aangenomen werd een voorstel van B. en W. tot wijziging der begrooting 1934 eii 1935. Verder werd door B. en W. voorge steld om te bepalen, dat men minstens 1 jaar in de gemeente woonachtig moet zijn geweest .onmiddellijk aan de aan vrage voorafgaande, om in aanmerking te kunnen komen voor plaatsing bij de werkverschaffing of voor opneming in de steunregeling. De voorzitter memoreerde, dat in buurtgemeenten ook bepalingen dien aangaande gemaakt zijn en achtte het gewenscht in in verband met voor komende moeilijkheden, deze bepaliugen ook hier te nemen. De heer v. d. Molen zou gaarne zien, dat hierin een soepele toepassing plaats vond en enschte ieder geval afzonderlijk te behandelen. De heer Koedijk en Zuidam achtten den maatregel wel wat kras, waarbij de laatste gevallen aangaf van personen, welke een half jaar bij een patroon werk zaam zijn en dan ontslag krijgen. Wat moet daar mee gebeuren. Worden deze ook uitgesloten? De voorzitter antwoordde, dat met uit zonderingsgevallen rekening zal worden gehouden. De heer v. d. Molen kan zich wel met het voorstel vereenigen, maar wenschte er tusschen gevoegd, dat men in het al gemeen minstens 1 jaar in de gemeente woonachtig moet zijn. Vervolgens kwam aan de orde een voorstel van B. en W. tot het vaststellen van een verordening, regelende de be zoldiging van de ambtenaren ter secre tarie. De voorzitter deelde mede, dat het de bedoeling is een aanvang-salavis te geven van 156 met 4-jaarlijksche ver hoogingen van 50 tot een maximum van 350. een betrekking in verband met de vele werkzaamheden, verbonden aan werk- verschafing en steunverleening, hetwelk de secretaris alleen niet kan doen, wes halve B. en W. ook met vrijmoedigheid met dit voorstel komen. De bedoeling is in verband met de 3 jaren dienst der be trokkene, het aanvang-salaris te bepalen op 200 per jaar. Ten slotte werd door B. en W. voor gesteld het maken van een nieuwe weg over de terreinen van den heer van der Molen e.a. vanaf den Dijk naar de nieuw te maken verbindingsweg met Heerhu- go waard. De voorzitter memoreerde in dit ver band, dat voor het maken der weg dooi de gemeente de provincie 6000 geeft, waarvoor de gemeente in ruil geeft een gedeelte water, kade en het rietland „de Pomp". De heer van der Molen achtte het een prachtig werk-object voor werkverschaf fing. De heer Koedijk vond het eveneens een pracht oplossing en had niet gedacht, dat deze op zulk een manier komen zou. Spr. kan ook niet anders zeggen, dan dat het voor onze gemeente zonder be zwaar aan te gaan is, het is financieel goed voor elkaar en er wordt in ruil ge geven eigendommen van geringe waarde. Niemand meer het woord verlangende, werd aldus besloten. Daar de rondvraag niets van belang opleverde, volgde sluiting. (Ongecorrigeerd) KAPELAANSBENOEMING. Door den bisschop van Haarlem is kapelaan C. van der Sman te Muiden benoemd tot kapelaan te Schagen. MEJ. WOUDA. f Mej. A. J. Wouda, die jarenlang onder wijzeres is geweest aan de Openbare Lagere school te Hensbroek, is te Warmenhuizen, waar zij zich na haar vertrek uit de school had gevestigd, overleden. Den laatsten tijd was mej. Wouda lijdende aan een slepende ziekte. Bij velen zal de nagedachtenis aan mej. Wouda, die bij hun de eerste grondsla gen voor het verdere leven heeft gelegd, in dankbare herinnering blijven voortleven. KERKELIJKE VERKIEZINGEN TE HENSBROEK. Bij de te Hensbroek gehouden kerkelijke verkiezingen werden tot notabel gekozen de heeren Jn. Naastespad en Jn. Vergaai, we gens vertrek van den heer Jongsma en we gens benoeming van den heer C. v. d. Berg als diaken. De heeren J. Kolder en A. Vol- kers werden als zoodanig herkozen. Voetbal. NEDERLAND—ENGELAND. Een Duitsche persstem- Ook enkele Duitsche bladen hebben een afgevaardigde naar Amsterdam gestuurd voor den wedstrijd tegen de Engelschen. In Der M i 11 a g vinden wij dan ook een uit voerige beschouwing. Daarin wordt gezegd, dat de wijze, waarop de Engelschen hun overwinning behaalden, weinig imponeerend was en dat de toeschouwers dan ook zoo te leurgesteld waren, dat reeds een kwartier voor het einde de uittocht begon. Het terrein van het stadion leek door den regen een glij baan en hier kon Engeland dus spelen zoo als bij hen thuis in de meeste maanden het geval is. Hier trad ook duidelijk naar voren, wat Engeland in de eerste plaats nog op het vasteland voor heeft, n.1. de beheersching van het lichaam en van den bal. De manier waarop de stevig gebouwde Engelschen den bal in elke positie stopten en onmiddellijk verder speelden en vrijwel nooit misten in tegenstelling met de Nederlanders bijna geen enkele maal uitglijdend, toonde de wa re Engelsche voetbalkunst. Het blad vertelt verder, dat de Engelschen de W-formatie tot het allerluiterste doorzet ten. Het had op eenige overdrijving in die richting wel gerekend, doch zóó had het zich de zaak niet voorgesteld. De Engelschen speelden van de eerste minuut af met slechts drie voorwaarts. De spil Barker speelde steeds als derde back en zijn taak bestond alleen daarin om met het voortreffelijke backstel Male en Hapgood het strafschopge bied vrij te houden. De Engelschen verander den hun speelwijze ook niet in het laat ste halfuur de Hollandsche spelers vermoeid raakten. Het geheele Engelsche spelsysteem is op het oogenblik zoo verstard, dat het be angstigend wordt. Kunnen deze technisch voortreffelijke spelers in hun spel geen va riatie meer brengen, vraagt het blad. Het zegt verder, dat Mijnders zwak was en dat met een van Gelder in vorm de wed strijd anders zou zijn verloopen. Over onze verdediging is het blad vol lof. Het meent dat onze achterhoede en middenli nie beter speelden dan tegen Duitschland. Het blad besluit met de opmerking, dat de wedstrijd beneden dien van Duitschland tegen Spanje stond. Een Duitsch elftal in vorm had op Duifschen bodem stellig Enge land kunnen slaan. Wij weten niet, met welke ideeën deze Duitsche verslaggever naar AnTsterdam is gekomen, maar wij kunnen het toch moeilijk met den man eens zijn. Zeker, de Engelschen beheerschten hun lichaam beter dan de Hol landers, ze gleden minder en vielen heel weinig. Maar overigens? De Engelschen speelden waarachtig niet met drie man in de voorhoede, maar wel degelijk met vijf. En de spil trok bij de aanvallen naar voren en steunde de voorhoede! Dat Barker in de tweede helft, toen Nederland alles op -den aanval zette, allereerst dacht aan zijn verde digende taak, was niet meer dan logisch. Welke andere spil zou niet diezelfde tactiek gevolgd hebben! Wij hebben nimmer een alleruiterste W- formatie bij de Engelschen kunnen, ontdek ten en in geen enkel verslag hebben wij gele zen over die beroemde W-formatie. Veeleer waren allen het er over eens, dat de binnen- spelers weliswaar de halflinde hielpen verde digen, als dat noodig was, maar dat ze bij eigen aanval op hun plaatsen in de voor hoede waren. Als dat W-formatie is, wel, dan heeft ook Nederland in de W-formatte gespeeld, misschien nog meer dan Enge land. Want Smit was bijvoorbeeld herhaal delijk zoover achterwaarts getrokken, dat hij niet meer op tijd in de voorhoede zijn plaats kon innemen. Tenslotte de vermoeidheid. Wij willen graag gelooven, dat onze spelers na afloop moe waren, maar dat een vermoeidheid, tij dens den wedstrijd te bespeuren was,wie heeft het ontdekt? Wij niet en duizenden met ons niet. De laatste 10 minuten speel de de Oranjeploeg even fel en frisch als de eerste tien minuten. Wij voor ons zouden zeggen: „De Nederlanders bleken uitstekend getraind door zulk een allesvergenden wed strijd tot de laatste seconde te kunnen vol houden, zonder dat er ook maar één Oran jeman was, die vermoeid scheen!" Zou de Mittag-verslaggever misschien wrevelig zijn geweest, nu Engeland slechts met 1—0 won? En zou hij het minder aan genaam gevonden hebben, dat wel Neder landEngeland, maar niet Duitschland Engeland gespeeld werd? En dat de wed strijd zoo prettig en sportief verliep?! HET AFSCHEID VAN DE ENGELSCHEN. Dank aan het Nederlandsche publiek. Men hoopt op een spoedige revanche in Londen. Ook de laatste dagen van het verblijf van de Engelschen in Nederland zijn op voor hen uiterst prettige wijze verloopen. Zij be zochten Zondag de Flora te Heemstede en den wedstrijd om den Daviscup op de banen der M.E.T.S. en keerden 's avonds weer naar Amsterdam terug. Gisteren werden Volen- dam en Marken bezocht en daarop vond des avonds in het Amstel Hotel een afscheids maaltijd van den Engelschen voetbalbond plaats, waaraan o.a. ook de heeren K. J. J. Lotsy, dr. Bauwens en mevr. Bauwens aan zaten. Bij die gelegenheid heeft de leider van het Engelsche gezelschap, mr. Wreford Brown, namens de F.A. het woord gevoerd en zijn hulde gebracht aan de spelers van beide ploegen voor den fraaien en uiterst fairen kamp, die een ware propaganda ge weest is voor de voetbalsport. Spreker was er van overtuigd, dat in Engeland het ver langen ook gekoesterd zal worden naar een revanche in Londen. In het bijzonder huldigde mr. Brown het Nederlandsche publiek dat zijn weerga mist in objectiviteit. Tenslotte bood mr. Brown namens de F.A. als herinnering aan dezen wedstrijd den heer Lotsv een zilveren siga retten-doos met het embleem van de F.A. en een inscriptie aan, waarna nog de bekeiyk Engelsche journalist Ivan Sharpe den hé*} Lotsy voor al zijn goede zorgen aan het gelsche gezelschap besteed dankte onder aatfc bieding van een prachtige reis-necessaire mei initialen als herinnering aan deze voor de Engelschen onvergetelijke dagen. Bij het afscheid heeft men daarop vriendelijk ver. zocht om door de Nederlandsche pers danlc te betuigen aan het Nederlandsche publiek voor de bijzondere sympathieke houding. Automobilisme. HET HANDBOEK 1935 DER KN.A.C. Sinds 1932 geeft de K. N. A. C. ieder jaar een handboek uit. Dit steeds omvangrij. ker wordende boekwerk (het telt niet minder dan 440 bladzijden) blijft zich in de steeds stijgende belangstelling van autorijdend Nederland verheugen. Dit is nu werkelijk een handboek in den waren zin des woords een vraagbaak op automobilistisch ge- bied, welke aan alle daaraan te stelle eischen beantwoordt. De K. N. A. C. leden, die dit boek ieder jaar gratis en franco ontvangen zouden het dan ook slechts noode willen missen. De talrijke verbeteringen, welke reeds het vorig jaar de voornaamste kenmerken vorm den van het toen verschenen handboek, heb ben ook nu weer de basis gevormd voor de veranderingen, welke in de uitgave voor 1935 noodzakelijk waren. De kaarten der provincies en die van de plattegronden der steden met de doorgaande verbindingen zijn alle weer geheel vernieuwd en tot het laatst toe bijgewerkt. Aanvullingen en verbeteringen bleken ook noodig in de opgaven der voor het publiek opengestelde landgoederen, de afstandtabel len voor binnen- en buitenland en bij vele andere hoofdstukken. De wijzigingen in motor- en rijwiel-regle ment en beschikking, benevens de daarbij in gevoerde nieuwe verkeersborden zijn uit voerig vermeld. Voor het eerst zijn in deze uitgave door middel van kaartjes de uren van openstel ling der douanekantoren voor het voornaam ste reisgebied van Europa vermeld, een aan vulling, welke door haar handigheid in een behoefte voorziet. Deze kaartjes zijn in kleurendruk uitge voerd en door een uiterst practisch systeem kan de autotoerist, die op een gegeven mo ment, hetzij overdag of 's nachts de grens over wil, in één oogopslag zien, welke grens- kantoren hem hierbij nog kunnen helpen en langs welke wegen hij op de snelste wijze het door hem uitgezochte grenskantoor kan bereiken. Het is handig bedacht en vele automobilisten zullen alleen hierom reeds het handboek waardeeren. Alles bijeen zal het handboek 1935 weer een betrouwbare en veel geraadpleegde gids voor den automobilist zijn. van Donsdag OPGAVE VAN NÖÜRDHOLLANDSCH (Ontvangen per STAATSLEENINGEN. 4 NederL 1931 4 1934 4 Ned.-Indië 1934 4 1934 A 5% Duitschland 1930 ldeir met kettingverklaring BANKINSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Nederl. Ford ex. 40 afst Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am Smelting Anaconda Betbleh. Steel Cities Serwce Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boe ton 21 Mei 1935. LANDBOUWCREDIET N. V. draadlooze telefoon). Koers van heden te: Vorige pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.00 pl.m. 2.15 I f f Redjang Lebong "ÏUA" PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union lIBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat, Rubber Hessa Rubber Oostkust oerbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. v Kon. Ned, Stoomboot TAMKIR"' o±bd."'\ Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific gNoteering per 50. +Exclaim. PROLONGATIE Vo.ltfe 'Exdividend. 98»/8 986/g 979/ic 979/ie 177s 21»/i6 1167, 30 397, 75 106 261/8 51 615/g 2547» 249V, 985/16 26% §108/l6 167i« 1 l/l6 20% 48/l6 171 Va 927a 88 187, 12.10 1787, 45 164*/, 180 89 1218/i8 67» 106 64% 907, 27 57*/, 17» 135 126 137 257, 6*/, 5778 98«/8-*/, 996/8-*/, 976/8 97»/, 19*/, 24?-24 39 19%-i 237,-4 26 26-1/8 261/g 261/8-1 253 2517,- 987,-i 2507,-1 2507,-1 987,-1 2507,-1 983/8 267, O8/16 -10 167)6 168/g 10 165/s 10-I/M 2016/,6 46/J6 20i6/,g-l 47» 170-69-i 170 1707, 42 162 1797,-1 89 12?-6/,8 67t« 'i 178|-9J 179 V, 178J-9J 67» 67» 67» 1058/g-i 64»/, 90 30 105-i/g 105-78 647, 1051/, 1 Va l1/, 1357, 137»/, 126V, 277, 67, 58 koers 2 pCt. Heden 2 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs t Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm Oslo Madrid Italië Vorige koers t fl 1.4778 7 267, 59.40 9.737, 25.027, 47,777, 32.40 37.40 36 40 20.177, 12.17»/, Koers op beden 2 uur 14711/,. 7 268/, 59 40 9.73 24 977, 47.75 32 40 37.40 36 40 20 177, 12.17»/,

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8