De eere-promotie van Willem Kloos en Lodewijk van DeysselDr. Aljechin in ons land.i ALKMAARSCHE CÖURART S\ Ölhsdag Een kijkje In het nieuwe gemeente-museum te dan Haag, dat Woensdag a.s. door dan commissaris der Koningin In Zuid-Holland officieel geopend zal worden In de aula der Gemeentelijke Universiteit van Amsterdam had Maandag de eere-promotie plaats van Willem Kloos en Lodewijk van Deyssel. Tijdens de rede van prof. dr. A. A. Verdenius Aan den start te Halfweg voor den wegwedstrijd over 106 K.M. die Maandag verreden is en bedoeld was al» selectie-wedstrijd In verband met de uitzending van wielren-. amateurs naar da wereldkampioenschappen en de Olympische, spelen In 1936 Zeeuwsch bezoek aan de wereldtentoonstelling te Brussel. Het gezelschap bezichtig* de expositie in het Nederlandsch Paviljoen Het pantserschip .Deutschland was geheel gepavoiseerd naait. Hamburg gekomen om de viering van den .Dag der Duit- sche zeevaart op te luisteren Meer dan 65 000 personen woonden den Internatio nalen voetbalwedstrijd Duitschland Tsjecho Slowakije te Dresden bij. De match eindigde in een 2 1 overwinning voor het Duitsche team Leden van de Tweede Kamer hebben Maan dag een bezoek gebracht aan de werf Wilton te Schiedam, waar zij den in aan bouw zijnden kruiser bezichtigden Een massa simultaanseance werd Maandagavond in Bellvue te Amsterdam ge organiseerd door het comité Aljechin Euwe. Dr. Aljechin in den stajjd De bekende Duitsche filmster Lee Parry is te Munchen in het huwelijk getreden met dr. Alfred Lottberg-Berlin. Het bruidspaar betreedt de kerk

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5