De overeenkomst voor den schaakwedstrijd Euwe Aljechin geteekend. Schapenmarkt op TexèL Het teenen schillen langs de rivieren is weer in vollen gang. Een kijkje bij IJsselstein (Utr.) De Berlijnsche voorjaars-roeiwedstrijden zijn nabij Grünau gehouden. Niet minder dan 116 booten met 550 roeiers namen er aan deel. Een overzicht bij de finish De onderteekening van het contract voor dan wedstrijd Euwe-Aljechln om het wereldkampioenschap schaken heeft Wie Zal het winnen? De laatste training der Oude Vieren, die Op Hemelvaartsdag Dinsdag te Amsterdam plaats gehad, V.l.n.r.s dr. Vos, wethouder van Amsterdam; dr. Max Euwe en dr. Aljechln hgt hoofdnummer van de jaarlijksche Varsity zullen VOrmen De School voor Reserve-officieren der Infanterie en der Militaire admfnU - stratie te Kampen vierde haar 10-jarig bestaan, waarvan de opleiding voor de militaire administratie in den tegenwoordigen vorm vijf jaar. Een overzicht tijdens de feestmarsch door de stad. Op den achtergrond de IJselbrug Op het Sparta stadion te Rotterdam heeft Dinsdag de voetbalwedstrijd Zwaluwen tegen de Engelsche profclub Reading plaats gehad. Een spelmoment Kapitein L. A. v. d. Berge is met ingang van 1 Juli a.s. benoemd tot com mandant der Koloniale Reserve te Nijmegen Het Internationaal Congres der Vereenigingen voor Vreemde lingenverkeer is Dinsdag in de Treveszaal te den Haag door mi nister mr. Steenberghe geopend. Op Texel is deze week de bekende schapenmarkt gehouden, waarbij duizenden dieren aangevoerd en verhandeld werden. Een kijkje op de markt

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5