H. M. de Koningin te Barneveld. De regeering maakt een rondvlucht boven Nederland. ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 8 Juni T935. De regeering ziet Nederland vanuit de lucht. Verschillende leden van het kabmet hebben Vrijdag met een der Douglas-vliegtuigen van de K.L.M. een rondvlucht boven Nederland gemaakt. Hierboven een foto even voor het vertrek van Waalhaven. De tocht werd meegemaakt door jhr. mr. De Graeff, dr. H. Colijn, mr. Van Schaik, prof. dr. ir. Gelissen, mr. Van Lidth de Jeude en mr. Oud H. M. de Koningin tijdens het défilé Sir Philip Game, die als opvolger van op den Veluwschen Landstormdag, die Lord Trenchard benoemd is tot hoofd- Vrijdag te Barneveld door de vorstin commissaris van politie te Londen werd bijgewoond Een fraaie sprong van Rosabel Walker met „Phil the Fluter op het concours hippique, dat deze week in verband met de landbouwten toonstelling te Weymouth in Dorset (Eng.) werd gehouden Laval heeft een nieuwe Fransche regeering weten te vormen. Hierboven een foto, genomen Vrijdagmorgen te vier uur, onmiddellijk nadat de nieuwe premier zijn kabinet aan president Lebrun had voorgesteld Nederlandsche scholieren, die in België vertoeven, hebben Vrijdag een krans gelegd bij het graf van den Onbekenden Soldaat te Brussel Het parcours van den driedaagschen betrouwbaarheidsrit voor auto's en motoren door Duitschland liep o.m. door het om zijn natuurschoon bekende Oberschönau in Thüringen. Eenige deelnemers in actie Daar H. K. H. Prinses Juliana de onthulling der gedenkplaat in de Koningin Emma-brug te Baarn niet kon bijwonen, is de plaat Vrijdag zonder eenige plechtigheid ter plaatse aangebracht

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5