Agenda ^Binnenland tBucg edijke Stand £aatste AeeicfUen Stad en Omgeving. WeedecUM DE VREDE IN DEN GRAN CHACO. Nationale feestdag in Brazilië. VERLENGING VAN CONTINGENTEERINGEN. DE ONTPLOFFING TE REINSDORF. DE 40-URIGE ARBEIDSWEEK. Hedenochtend eerste zitting der commissie. NIEUWE BEKENTENIS VAN P. DE BIE. Thans inzake de moord op zijn neef. LOTING VOOR DE DIENSTPLICHT. Max Blom is de gelukkige. HULDIGING SIENI VAN DER MOLEN. Er moet geld zijn! Valsche munterij te den Helder ontdekt. Dader is gearresteerd en heeft bekend. MEVROUW KOPPENOL TER AARDE BESTELD. Stedelijk Museum, ingang Breedstraat, dagelijks geopend van 9 12 en van half 2 tot half 4; Zaterdags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Harmonie, half 8, vanaf hedenavond t/m Maandag a.s. hoofdnummer „Da stimmt was nicht" (kom.); hoofdrollen Victor de Korva, Adèle Sandrock. Van Dinsdag t/m. Donderdag Een auto en liefde (hoofdrol Dolly Haas). Toegang alle leeftijden. Victoria Theater, half 8, hoofdnummer Kleine Dora (dram.); hoofdrol Anny Ondra. Toegang boven 14 jaar. Theater Cinema Americain, half 8, hoofd nummer Langs het leven (rom.-dram.) hoofdrol Claudette Colbert. Toegang alle leeftijden. A. B. T., half 8, hoofdnummer De geluk ster!; hoofdrol Edmund Lowe. Toegang alle leeftijden. Vrijdag 14 Juni. Muziektuin, 8 uur, opvoering massa-spel „Naar de nieuwe tijd", door „De Jonge Spelers", uitgaande van de S.D.A.P. Spre ker de heer W. v. d. Vall. Bergen, café Hilbrand, 8 uur, S.D A.P. vergadering; spr. C. Brak en L. den Das over de soc.-dem. gem.-politiek. Zondag 16 Juni. 2 uur, Pesie's fam. bad, nationale zwem wedstrijden van D.A.W. O.a. zal Rie Mas tenbroek starten. Midden Beemster, Groot nationaal mu ziekconcours. Café H. London, 8 uur, openbare verga dering der comm. partij. Spreker Mr. S. de Jong. ORKAAN IN RUSLAND. Groote verwoestingen. In het district Belobeisk in de Sovjet-repu bliek Basjkir, heeft een orkaan, die 28 minu ten duurde, groote verwoestingen aange richt. Tengevolge van den hagel werd de nieu we uitzaai bijna geheel vernield. Veel vee kwam om en ook menschen levens zijn te be treuren. Door een wolkbreuk spoelde bouw materiaal over een afstand van 10 K M. weg. Boomen werden ontworteld. De Sovjet-regeering heeft buitengewone hulpmiddelen voor het geteisterde gebied ge last. De Braziliaansche regeering heeft wegens de totstandkoming van den wapenstilstand in de Gran Chaco, bepaald dat heden de Vrijdag in geheel Brazilië als nationale feestdag zal worden gevierd. De tot stand koming van den wapen stilstand tusschen Bolivia en Paraguay, is in geheel Zuid-Amerika met groote vreugde gevierd, doch het grootst was de geestdrift te Buenos Aires, de Argen- tijnsche hoofdstad, waar de bemidde laars het heugelijke resultaat hebben bereikt. Groote groepen bewogen zich overal door de versierde straten en een groote studentenbetooging met vaandels en op schriften begaf zich naar het regerings gebouw, waar de Argentijnse!)e Presi dent, Generaal Justo, met ver6Chiller.de leden van het kabinet en de ministers van buitenlandsche zake nvan Bolivia en Paraguay, op het balcon verschenen. Onder reusachtige geestdrift van ie me nigte drukten de beide laatsten elkaar de hand en omarmden elkaar, wat schier eindelooze daverende toejuichin gen uitlokte. Op de Plaza Mayo werd in aanwezig heid van de vertegenwoordigers van alle aan de vredesconferentie deelnemende Amerikaansche staten een groote zang uitvoering gegeven. Het officieel e gedeelte der feestelijkhe den werd besloten met een groot banket, aangeboden aan alle afgevaardigden ter conferentie, in het regeeringspaleis. Ook buiten Argentinië is in alle hoofd straten feest gevierd en vele Zuid-Ame rikaansche parlementen zijn in feestzit ting bijeen gekomen. De neutrale militaire commissie tot vaststelling van de grenzen is naar het Gran Chaco-gebied vertrokken. HET ITALIAANSCHABESSINISCH CONFLICT. Interview met Mussolini in de „Excelsior". De buitenlandsche medewerkster van de Parijsche „Excelsior" heeft gisteren een in terview met Mussolini gehad, waarhij de Duce over het ItaliaanschAbessinisch cbnflict o.a. verklaarde: „Wij hebben militaire maatregelen geno men en zullen deze ook in de toekomst ne men. Niettemin hebben wij toegestemd in 'n scheidsgerecht en een scheidsrechterlijke procedure, die zich uitsluitend beperkt tot 'n onderzoek naar de incidenten van Oeal- Oeal. Want deze incidenten waren het alarm signaal voor een toestand, die sedert jaren steeds ernstiger werd. Reeds sedert 1929, ik wijs hier met nadruk op, is Abessinie be gonnen zijn leger met behulp van Europee- sche opleidings-officieren, te reorganiseeren. De bedreigingen, waaraan onze Oost-Afri- kaansche grenzen blootgesteld zijn, zijn niet in hun begin stadium. Zij zijn reeds in feite aanwezig en worden steeds grooter. Zij dwingen ons de kwestie der Italiaansch- Abessinische betrekkingen van den oorsprong af aan de orde te stellen. Dat wij een volk zijn dat koloniseeren, organiseeren en een land pacificeeren kan, bewijzen de toestan den in Lybie", DE RAMP VAN DE UIVER. Het rapport van de commissie- Schorer binnen enkele dagen te verwachten. Naar wij van betrouwbare zijde verne men, is de commissie-Schorer, welke de ramp van het K.L.M.-vliegtuig Uiver heeft onder zocht, kort geleden met haar arbeid gereed gekomen. Binnen enkele dagen is de publicatie van dit rapport te wachten. Men verzoekt ons mede te deelen, dat bij de hier na te noemen contingentee- ringen, welke per 1 Juli zullen worden verlengd, de navolgende autonome per centage zullen worden vastgesteld voor de daarachter vermelde perioden: 1) Steenkolen a) huisbrand b) industriekolen c) cokes en cokes gruis d) steenkool briketten percentage 60 bruto gewicht. Tijdvak 9 maanden. 2) Overhemden percentage 30 v. d. waard tijdvak 11 maanden. 3) Zakdoeken - percentage 60 v. d. waarde tijdvak 10 maanden. 4) Super Phosphaat percentage 100 v. h .gewicht tijdvak 12 maan den. De aandacht wordt er op gevestigd dat bovengenoemde percentages geen be trekking hebben op de bij handelsver drag verleende contingenten. Vóór de contingenteering van steenkolen wordt a s basis periode gehandhaafd het jaar 1933, terwijl de verdeeling der toewij zingen wordt gebaseerd op den gemid- de den invoer in het 3de, 4de en 1ste kwartaal van de jaren 19311932, 1932 1933 en 19331934. Voor de contingen- te ring van overhemden en zakdoeken blijven de basisjaren ongewijzigd. De basis-periode voor de contingenteering van superfosmeit blijft 1931'32, terwijl de verdeeling der toewijzingen wederom zal geschieden op basis van den gemid delden invoer in de jaren 1933 en 1934. Ten aanzien van de wijze van verlen ging van de contingenteeringen van stikstof houdende meststoffen en chili- salpeter zullen nog nadere mededeelin- gen volgen. HEERHUGOWAARD (Juni). Geboren: Divera Suzanna, d. van C. Dekker en D. van Schagen. Nicolaas Nico- laas, z. van S. J. Onneweer en W. Schilder. Martinus, z. van G. Huizinga en N. Otto. Theodorus, z. van Th. van Stralen en A. M. v. Langen. Petrus, z. van M. van Lan gen en J. A. Roozendaal. Aleida Wilhel- mina Maria, d. van P. J. A. Bulte en A, E. M. van Gaaien. Jacob, z. van J. Bas en T. Worp. Adriaantje, d. van H. Bierman en G. Klerk. Ondertrouwd: A. J. H. Kops te Bergen en C. M. Groot. W. Haveman te St. Pancras en A. F. R- Beens. J. P. Lee ring en C. J. Mourits. J. Kieft en Nantje Groot. J. Verwer en A. J. Ursem. P. Mul te Spanbroek en J. v. Leijen. Th. Braas te Avenhorn en A. M. Pronk. T. Insing te Hensbroek en C. Groot. P. P. den Hartigh en D. Wagenaar. P. Vroegop te Broek op Langendijk en N. A. Wagenaar. S. Stam te Noordscharwoude en G. Lief hebber. N. Kieft te Koedijk en C Praat. Getrouwd: C. A. Dudok en C. Smit. J. Stoop en H. Beerse. J. J. Baars en C. A. Portegijs. J. Huisman en A. M. Bos. H. Schouten en G. Beers. A. J. Klomp maker en W. Boekestein. J. Jelsma en G. Kooij. A. J. H. Kops en C. M. Groot. J. P. Leering en C. J. Mourits. W. Have man en A. F. R. Beens. J. Kieft en N. Groot. J. Verwer en N. Groot. P. Mul en J. v. Leijen. Th. Braas en A. M. Pronk. T. Insing en C. Groot. Overleden Cornelis Groenveld, echt genoot van A. Jonker, 50 jaar. Simon Koning, 90 jaar. Klaasje Stam, echtg. van C. Wonder, 73 jaar. EGMOND AAN ZEE (Mei). Geboren: Albertus Gerardus, z. van Leendert de Graaff en Jacoba van der Pol. Cornelis, z. van Engel Stam en Aaltje Zwart. Margaretha, d. van Dirk Gerrit Neven en Maria Renssen. Harry Nico laas, z. van Arie Vuil en Dirkje de Groot. Ondertrouwd: Petrus de Graaff en Arendje de Groot. Albert van Pel en Anna Hulda Henkei. Leendert Wijker en Arendje de Groot. Jan Bas en Antje Zwart. Jan van Slooten te Velsen en Jansje Elisabeth Halff. Getrouwd: Jan de Groot en Maria Groen. Petrus de Graaff en Arendje de Groot. Cornelis Wijp en Anna Marga retha Wijker. Albert van Pel en Anna Hulda Henkei. Overleden: Engeltje Prins, 86 j., we duwe van Gerrit Dekker, Reintje Kok, 84 j., weduwe van Pieter Wijker. Cornelis Wijn, 50 j„ echtgen. van Sannetje Dekker. Johanna Visser, 62 j., echtgenoote van Jan Zwart. Maria Elisabeth Johanna Ruigewaard, lj. Leonardus Cornelis van Dam, 67 j. Trijntje Dekker, 71 j., echt genoote van IJsbrand Conijn. Gerrit Buis, 77 j., weduwn. van Neeltje Zwaan. (Ongecorrigeerd.) Het oprnimingswerk. Op de plaats van de ontploffing te Reinsdorf is het opruimingswerk in vollen gang. Te Wittenberg was vanmorgen de rust teruggekeerd. Als teeken van rouw zijn alle bioscopen en plaatsen van ontspanning ge sloten en ook de sportvereenigingen hebben hun wedstrijden voor Zondag a.s. afgelast. Alle zaken, die na het ongeluk hadden gesloten, zijn weer geopend, doch in alle straten ziet men met planken dichtgespijker de etalages en beschadigde daken. Glazenmakers en dakdekkers zijn reeds weer aan het werk om de schade te herstel len. Volgens de laatste mededeelingen zijn tot nog toe 36 dooden geborgen. Een groot aantal licht gewonden hebben het werk reeds hervat. In de eerste opwelling van schrik hebben vele bewoners hun bedden naar buiten ge haald en de nacht in de openlucht doorge bracht. In de straten van Wittenberg ziet men vele menschen, die zijn verbonden. Het zijn lichtgewonden, die weer uit de zieken huizen zijn ontslagen en thans van hun schrik bekomen. De commissie van de internationale arbeidsconferentie die zich bezig houdt met de kwestie van de invoering van de 40-urige arbeidsweek in verscheidene industrieën hield Vrijdagochtend haar eerste zitting. Zij koos den vroegeren Franschen minister van arbeid Justin Godart tot voorzitter en begon onmid dellijk met de bespreking van een alge meens conventie, waarin het beginsel van de 40-urige arbeidsweek wordt vast gesteld, en waarin de wijze van geleide lijke invoering van deze sociale hervor ming in de onderscheidene industrieën zou moeten geschieden. Hedenmorgen heeft P. de Bie voor de marechaussee te Uden ook bekend den moord te heb ben gepleegd op zijn neef G. de Bie, voor welk feit hij tot 15 jaar gevangenisstraf werd veroor deeld. DE HEFFING VAN BOTER. De heffing van boter en de vervoer- vergunning voor buitenlandsche boter zijn voor de volgende week vastgesteld ou 1.10 per K.G. Hedenmiddag te 2 uur heeft in de rolzaal op het Binnenhof te Den Haag de loting voor den dienst plicht plaats gehad voor de lichting 1937. Hierbij werd gebruik gemaakt van het alphabetisch register van Amsterdam voor de lichting 1934. Uit de bus werd getrokken no. 557 onder welk nummer in genoemd register stond ingeschreven: Max Blom, geboren 25 April. Op aanwijzing van de dienstplich tigen voor de lichting 1937 begint dus in iedere gemeente bij deze naam of zoo deze naam niet voor komt in het alphabetisch register der gemeente voor de lichting 1937 bij den daarop volgenden naam. Een zeer groot aantal Alkmaarsche veree nigingen had gisteravond haar afgevaardig den (het waren er 27) gezonden naar het café van Doorn, waar een voorloopig comité een vergadering belegd had, om een commis sie en een uitvoerend werkcomité te benoe men. De heer de Haas (Alcmaria Victrix) leidde deze vergadering, die een zeer prettig en vlot verloop had en deelde mede, welke voor- loopige plannen er op het programma ston den. Om de vergaderkosten en allerlei an dere kleine onkosten voor administratie, por to's, enz. te kunnen bestrijden, meende spr., dat de vereenigingen elk een klein bedrag zouden moeten storten tot een maximum van 2.50. (Dit bedrag is natuurlijk niet bedoeld als bijdrage in de huldigingskosten! Red.) Na enkele besprekingen werd een commis sie benoemd, bestaande uit de heeren de Haas (Alcm. Victrix), Oostinga (Kegelbond), Hanko (Jeugdluchtvaartclub), Elte (Alcm. Victrix), Bettink (V.V.V.), Haasbroek (Zang verenigingen), Oolders (Kaasdragers), Bak (Kath. Padvinders) en de Moel.(S.S.S.) Deze commissie verdeelde de functies on derling en zoo werd de heer de Haas tot voorzitter, de heer Elte tot secretaris en de heer Oostinga tot penningmeester benoemd Zeer voorloopige plannen. Het spreekt vanzelf, dat de plannen nog op zeer lossen schroef staan. Voorzitter de Haas heeft er iets van verteld. Zoo zal Siem v. d. Molen op een nader te bepalen namid- dig van het station afgehaald worden, daar ontvangen worden door de commissie en ver volgens naar het stadhuis gebracht worden. Op den Stationsweg zullen de vereenigingen met vlaggen en vaandels opgesteld worden, evenals de muziek en zoo zal er een groote eerewacht gevormd worden, die zich achter de stoet kan aansluiten. Op het stadhuis wordt de heer v. d. Molen dan ontvangen door den burgemeester, die hem namens de gemeente op eenvoudige wij ze zal huldigen, waarna de huldiging door de bevolking in den Muziektuin zal plaats vinden. Hoe dat allemaal precies zal gaan, wordt later wel bekend gemaakt. Veel hangt natuurlijk af van het geld, dat binnen komt. En waar het comité niet met lijsten wil loopen, maar iederen Alkmaarder in de gelegenheid wil stellen, zijn deeltje bij te dragen, heeft zij de hulp en medewerking der plaatselijke dagbladen ingeroepen. Zoowel het N.H.D. als de Alkm. Courant hebben zich bereid verklaard, een inzameling te openen en gelden in ontvangst te nemen, die dan natuurlijk verantwoord zullen wor den in de krant. Vanaf heden kan dat dus geschieden en reeds hebben wij van een bekend Alkmaar der de toezegging gekregen van 10 gulden. Moeten wij onze lezers nog opwekken, om hun dubbelje, kwartje of gulden te offeren! Iedereen weet, dat Siem v. d. Molen een zeer belangrijke rol heeft gespeeld in de vlucht naar West-Indië. Steeds is een maconist op de K.L.M.-machines een belangrijke man (men denke aan de diensten op Batavia!), maar de Snip-marconist was wel een zeer be langrijke figuur, omdat het meest gevaarlij ke gedeelte van den tocht gevlogen moest worden op de instrumenten en Hondong zich geheel moest bepalen tot de aanwijzingen, die hij kreeg van marconist van der Molen. De K.L.M. vertrouwde v. d. Molen de zeer belangrijke post van marconist toe, Hondong vertrouwde op zijn marconist en wij allen weten, hoe schitterend de vlucht geslaagd is. Een pioniersvlucht werd volbracht. En een van de vier pioniers was Siem v. d. Mo len, ónze Siem! Alkmaar zal hem op prettige, maar een voudige wijze willen huldigen, Alkmaar, d.w.z. de geheele bevolking. Welnu, geeft uw bijdrage groot of klein af aan ons bureau. Wij zullen elk bedrag verantwoorden; wij zullen alles straks af dragen aan het comité. En als dan de huldi gingsdag er is, en gij allen naar den Muziek tuin komt, dan kunt gij zeggen: „Aan die huldiging heb ik ook deelgeno men Daar gaan we! Voor vrijContact! FIETSENDIEF GEARRESTEERD. Door de politie te Venhuizen is aange houden de arbeider J. D. uit Bovenkarspel, die na verhoor bekende op 9 Juni j.1. aldaar een bij het café van Druif staand rijwiel te hebben ontvreemd. J. D. is ter beschikking van de justitie naar Alkmaar gesteld. EXAMEN RIJKSKWEEKSCHOOL. Geëxamineerd zes vrouwelijke candidaten, afgewezen twee. Geslaagd de dames: M. J. Schrikker te Grootebroek; C. van Til te Heiloo; W. J. G. J. Vogelaar te Alk maar en M. Wagenaar te Heer-Hugowaard. DE EERSTE TUINBOONEN. Op de veiling alhier zijn hedenmorgen de eerste tuinboonen van den kouden grond aan gevoerd door den heer L. A. Wetsteijn te Huiswaard. GEKOMEN EN GEPAKT. Door de politie is gistermorgen een per soon aangehouden die in het Algemeen Politieblad stond gesignaleerd tot het on dergaan van eenige dagen hechtenisstraf. Hij is daartoe overgebracht naar het Huis van Bewaring alhier. DAT MOCHT NIET! Dezer dagen is door de politie proces verbaal opgemaakt tegen een ingezetene de zer gemeente, die aan een vreemdeling inwo ning en nachtverblijf verschafte zonder hiervan aan het bureau van politie aangifte te hebben gedaan. Door een sigarenwinkelier te Den Helder werd dezer dagen aan de politie kennis gegeven, dat hij een valsche gulden had ontvangen. Een vaag signalement, dat kon worden opgegeven, leidde al spoe dig tot de aanhouding van een zekere Kuipei afkomstig uit Fra- neker, in wiens bezit nog eenig valsch geld werd gevonden. Een door de politie ingesteld onderzoek wees uit, dat deze K. tezamen met een naamgenoot in een woonhuisje, dat onder de gemeente van Ewycksluis lag, woonde en aldaar werd door de Heldersche politie een volledige, zij het primitieve-installatie voor het vervaardige van valsche guldens in beslag genomen. Intusschen waren door en kele jongens een aantal van deze muntstuk ken op het politiebureau gedeponeerd, zij hadden dit gevonden in een luchtkoker van 2 naar waarnemingen, verricht in den morgen van 14 Juni. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bildt. Hoogste barometerstand 766,8 m.M. te Warschau. Laagste barometerstand 748,0 m.M. te Blacksod. Verwachting, geldig tot den avond van 15 Juni: Zwakke tot matige wind uit zuidelijke richtingen; betrokken tot zwaar of half be wolkt; kans op regen of onweer; later waar schijnlijk iets kouder. Weeroverzicht. De depressie jver de Britsche eilanden bleef vrijwel stationnair. Aan haar zuidzijde vormde zich een nieuwe secundaire welke zich thans boven de Golf van Biscaye be vindt. Het minimum over midden-Zweden verplaatste zich verder noordwaarts. Rond deze beide depressiekernen vielen zware tot matige regens en het is er ook thans nog re genachtig of betrokken weer. Het hooge drukgebied over centraal- Europa verloor aan beteekenis. Het weer is er nog goed, sinds gisteren is de tempera tuur in Duitschland sterk gestegen. Ook in Frankrijk werd het wat warmer evenals in Denemarken en het noorden van ons land. Het weer blijft in onze omgeving nog zijn zelfde karakter behouden. Onder invloed van de depressie in het westen en haar secun daire zal de bewolking nog zwaar blijven, de regenkansen zijn nog groot terwijl morgen overdag nog eenige afkoeling te wachten is. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 9.54 uur licht op. HOOG- EN LAAGWATER TE BERGEN AAN ZEE. (In Zomertqd). Juni. Hoogwater Laagwater Dat. vm. nam. vm. nam 14 2.00 2 29 10.35 11.13 15 2.47 3 14 11.24 11.59 16 3.29 3 58 0.17 17 4.15 4.44 0.43 1.07 18 4.58 5.28 1.28 1.49 19 5.44 6.12 2.15 2.38 HOOG- EN LAAGWATER TE EGMOND AAN ZEE. Hoogwater Laagwater Dat. vm. tam. vm. nam. 14 1 57 2.26 10 23 11.01 15 2.44 311 11.12 11.47 16 326 355 0.05 17 4.12 4.41 0.31 0.55 18 4.55 5.25 1.16 1.37 19 5.41 6.09 2.03 226 een woning in de Breewaterstraat. De aan gehoudene. die eerst ontkende, heeft na een langdurig tot diep in den nacht voortgezet verhoor, tenslotte bekend. Zijn mededader en naamgenoot, die te Ewycksluis in hech tenis werd genomen en naar den Helder werd vervoerd, bleef evenwel hardnekkig ontkennen. Dit is eer. recidivist, die reeds vele inbraken heeft gepleegd en een langdu rige gevangenisstraf achter den rug heeft. Beiden zijn in het Heldersche politie-bureau ingesloten en zullen ter beschikking van de justitie worden gesteld. Voor zoover thans is na te gaan, zijn slechts weinig guldens uit gegeven en vermoedelijk uitsluitend in dep Helder. In totaal zijn door de politie 30 gul dens in beslag genomen. FIETSDIEFSTAL TE OUDORP. Hedenmorgen omstreeks 7 uur begaf mej. G. Baltus zich te Oudorp naar de katholieke kerk aldaar. Zij zette haar splinternieuwe rijwiel tegen de kerk en kwam tot de minder aangename ontdekking, dat haar fiets na den kerkdienst was ontvreemd. Omtrent den dader tast men volkomen in het duister. De politie heeft de zaak in onderzoek. Men schrijft ons uit Hensbroek: Gistermiddag heeft op de algemeene begraafplaats te Akersloot de teraarde bestelling plaats gehad van onze plaatsgenoote mevrouw Koppenol, die Zondag (len Pinksterdag) op zoo nood lottige wijze om het leven is gekomen. Een schat van bloemen en kransen dek te de baar. Behalve door familie en kennissen waren er ook kransen aangeboden door de schoolkinderen en de voetbal vereen i- ging O. K. B. De belangstelling op het kerkhof voor al van de zijde van Akersloot, was zeer groot. Vele vrienden en kennissen, ook van Hensbroek, gaven door hunne aanwezig heid blijk van belangstelling. Ds. Mulm. predikant te Akersloot, sprak aan de groeve woorden van troost en opbeuring tot den zoo zwaar getroffen echtgenoot en zijn beide kinderen die reeds zoo jong hun zorgzame moeder moesten ver liezen. Namens de familie dankte een broer van den heer Koppenol vóór de vele blijken van belangstelling en medeleven in de zoo droeve omstandigheden, waarmede de plechtigheid geëindigd was.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2