£iuAtoaact £atuL mJuiHtmuw Spoel Te Egmondbinnen had Dinsdag de plechtige inwijding der Benedictijner Priory plaats. Z. H. Exc. Mgr. J. D. J. Aengenent, Bisschop van Haarlem zegent de klok. DE INVAL BIJ DE INTERBANK TE DEN HAAG. Weinig slachtoffers in ons land. Men herinnert zich, dat eenigen tijd gele den de politie en justitie een inval hebben gedaan bij de N.V. Interbank (Bank voor Intermediaire Credieten) aan de Parkstraat te 's Gravenhage. De uit buitenlanders be staande directie dezer bank was toen ge vlucht. Naar wij vernemen, is een hunner, S. B. j.1. Zaterdag te Weenen gearresteerd. Hij zal daar vermoedelijk worden vervolgd we gens bedriegelijke handelingen achtereen volgens te Straatburg en te 's-Gravenhage gepleegd. Aanvankelijk moet hij te Straatsburg op lichtingspraktijken hebben uitgeoefend, met nog iemand, welke laatste te Straatsburg gearresteerd werd en nog wordt vastgehou den; B. slaagde erin, uit te wijken. Hij en andere leden van de leiding der zaak brachten de bank naar 's-Gravenhage over. Toen destijds naar aanleiding van in gekomen klachten een inval werd gedaan, was, zooals gezegd, de leiding er van door. Andere personen hebben hier evenwel de zaak voortgezet, zoogenaamd ter afwikke ling, maar vermoedelijk in werkelijkheid als stroopoppen om de praktijken van oplich ting en verduistering te vervolgen. Naar aanleiding van nieuwe klachten heb ben politie en justitie gistermiddag oipnieuw een huiszoeking gedaan in het perceel, waar de bank is gevestigd. Gearresteerd werden twee personen, een Duitscher, L., en een Ne derlander, in België gevestigd en hier tijde lijk verblijf houdende. Zij zullen heden voor den rechter-commissaris worden geleid. In ons eigen land zijn door de praktijken dezer heeren weinig of geen slachtoffers gemaakt. De bank te Den Haag gevestigd, werkte in geheel Frankrijk en Luxemburg en heeft daar velen door haar praktijken gedupeerd. De laatste klacht, welke inkwam en die aan leiding werd tot de huiszoeking van gister middag, kwam uit Luxemburg. Er bestaat ook thans vermoeden van op lichting en verduistering. De administratie is in beslag genomen. De kas was echter niet aanwezig. BLIKSEM IN BOERDERIJ INGESLAGEN. Meisje gedood. Tijdens een hevig onweer sloeg gisteravond de bliksem in in een boerderij van den landbouwer Eb- bens te Zelhem bij Doetinchem. Het zeven-jarig dochtertje van den land bouwer werd door den bliksem ge troffen en gedood. De boerderij brandde geheel af. WEER EEN ARRESTATIE TE OSS. Door de gemeentepolitie van Oss is gister middag gearresteerd de ongeveer 30-jarige vrouw van R.van der E., die ervan ver dacht wordt in 1934 een brandstichting te hebben gepleegd. Tijdens een streng verhoor, waaraan zij op het politiebureau onderworpen werd, bekende zij het haar ten laste gelegde. Zij zal ter be schikking van den officier van justitie te Den Bosch worden gesteld. DE GAANDE EN DE KOMENDE LEGER-COMMANDANT IN INDIE. J. C. Koster. De afgetreden commandant van het Ko ninklijk Nederlandsch-Indische leger J. C. Koster, is den 22en Juli 1902 benoemd tot 2en luitenant der infanterie. In zijn eerste jaren was hij gedetacheerd op Ceram, in den tijd, dat dit eiland nog niet gepacifi ceerd was. Hij is deswege eervol vermeld1 in het 2e halfjaar 1906. Nadat hij in 1906 be vorderd was tot len luitenant, heeft hij van 1907—1909 in deze afdeeling van de resi dentie Amboina de functie van waarnemend civiel gezaghebber vervuld. Van 1911 tot 1915 heeft hij de studiën aan de Hoogere Krijgsschool gevolgd. In Dec. 1915 in Indië terug, was hij, inmiddels bevorderd tot ka pitein, werkzaam bij, den generalen staf, In 1918 volgde zijn benoeming tot leeraar aan de H. K. te 's-Gravenhage voor vijf jaar, welke detacheering verlengd werd tot 1 Nov. 1925. 3 Jan. 1926 in Indië terug werd hij ge plaatst aan het hoofd van den staf der eer ste divisie in Weltevreden. In Maart werd hij majoor, in December van hetzelfde jaar lui tenant-kolonel. In 1928 heeft hij het legerbe- bestuur vertegenwoordigd bij de legeroefe- ningen in Britsch-Indië. Februari 1929 werd hij bevorderd tot ko lonel en dezelfde maand benoemd tot chef van den generalen staf, inspecteur van den militairen luchtvaartdienst en hoofd van de Vlle afd. A. van het departement van oor log te Bandoeng. In November volgde de benoeming tot op- perofficier. Na verlof in Nederland, in 1932, werd hij einde van d'it jaar bevorderd tot luitenant-generaal en commandant van het leger als opvolger van generaal Cramer. Generaal Koster, die in October 1925 be noemd was tot ridder in de Oranje Nassau- orde, werd in 1928 bevorderd tot officier in die orde en in Augustus 1931 benoemd tot ridder van den Nederlandschen Leeuw. M. Boerstra. De nieuwe legercommandant, Murk Boerstra, bij K. B. van 19 Juni benoemd tot die functie, welke hij 30 Juli zal overnemen van zijn voorganger, is 28 Nov. 1883 gebo ren en ging in Dec. 1904 als luitenant der artillerie naar Indië. Na twee jaar volgde zijn benoeming tot eersten luitenant. In 1910 werd hij voor drie jaar gedeta cheerd bij het Nederlandsche leger om belast te worden met de taak van leeraar bij de K.M.A. In Nov. 1913 werd hij aangewezen den cursus aan de Hoogere Krijgsschool te vol gen. Na de bevordering tot kapitein in 1918 keerde hij in 1919 naar Indië terug, waar hij geplaatst werd bij den generalen staf. In April 1920 werd hij benoemd tot mili tair attaché bij de gezantschappen te Tokio en Peking. Juli 1922 was hij weer in Indië terug. Na een jaar verlof van Nov. 1925 tot 1926 volgde bevordering tot majoor in 1927 en tot luitenant-kolonel in Maart 1928. In het 2e halfjaar van 1930 werd hij aangewezen de legermanoeuvres in Tonkin te volgen. Februari 1931, na terugkomst uit Irido- China, zag de overste zich belast met het be vel over het le reg. artillerie. 2 October van dat jaar werd hij bevorderd tot kolonel, en in Maart 1932 aangewezen tot hoofd van den generalen staf. In November van dat jaar volgde de benoeming tot generaal-ma- joor. Met ingang van 14 April 1934 ging de heer Boerstra met verlof naar Nederland, waarvan hij nu terugkeert om het bevel van het leger in Indië op zich te nemen. Hij is eervol vermeld in het le halfjaar van 1907, werd officier in de orde van Oran je-Nassau in 1930 en ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw in 1933. HET CONFLICT TE BUDEL. Thans opgelost. Eenigen tijd geleden hadden onder leiding van den rijksbemiddelaar in het 4de district, prof. mr. P. J. M. Aalberse, besprekingen plaats met partijen, betrokken bij het conflict bij de N.V. Zincs de la Campine te Budel. Wegens betalingsmoeilijkheden met het bui tenland konden deze besprekingen geen suc ces hebben. Daar deze moeilijkheden sinds dien opgelost konden worden, was het den plaatsvervangenden rijksbemiddelaar in het 4de district, prof. mr. A. C. Josephus Jitta, in een volgende bespreking mogelijk over eenstemming tusschen partijen te bereiken. Het conflict is hiermede opgelost. ONWEER BOVEN NOORD-BRABANT. Vee door den bliksem getroffen en gedood. Gisteravond ontlastte zich boven een gedeelte van Oostelijk Noord Brabant een hevig onweer. In den Dungen hield het noodweer niet lang aan. De bliksem sloeg evenwel in de boerderij van den landbouwer R van der Steen op de Keer. In een minimum van tijd brandde de stalling als een fakkel, Het talrijke gezin kon zich ternauwernood redden. Do brandweer was spoedig ter plaatse e- bestreed met eenige stralen de vuur zee. Het achterhuis met stalling zijn ge heel in de asch gelegd. Het woongedeel te liep groote waterschade op. Een aan tal kippen is in de vlammen omgeko men. De schade wordt door verzekering gedekt. Te Berlicum (N.-Br.) ging het onweer gepaard met zwaren hagel, waardoor groote schade werd aangericht aan de te velde staande gewassen. De bliksem sloeg in het woonhuis van den groenten- kweeker v. d. Heyden op den Dijk, zon der evenwel brand te verooraaken. Het dak van het woonhuis werd gedeeltelijk vernield. Voorts werd eenig vee in de weide gedood. DE FRAUDE TE WORMERVEER. De dader blijft zoek. Sedert verleden Zaterdag is er geen nieuw licht in de fraudezaak gekomen. AH© nasporingen naar de verblijfplaats van den gevluchten bankier zijn vruch teloos gebleven. De bijeenkomst van ge dupeerden, die gisteravond onder voor zitterschap van burgemeester Draayer in het gemeentehuis is gehouden en waar twintig safe-houders aanwezig -waren, leverde geen bijzonderheden op. DE SNIP-BEMANNING. Zilveren gedenkpenning der K.L.M. gekregen. Maandag s de marconist v. d. Molen in het vaderland teruggekeerd en de tweede be stuurder van Balkom komt over enkele weken ook terug via New York, Voordat beide Snip-leden van Curagao ver trokken, heeft Zondag 2 Juni op Cura?ao een bijeenkomst plaats gehad, waarbij de heer Bouman, vertegenwoordiger der K.L. M., de zilveren gedenkpenning dezer maat schappij heeft uitgereikt aan van Balkom, v. d. Molen en Stolk. Hondong heeft deze penning reeds in Nederland ontvangen, DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. Sperwer (heenreis) vertrokken van Djask aangekomen te Allahabad. Lijster (terugreis) vertrokken van Bagdad aangekomen te Athene. Nachtegaal (terugreis) vertrokken van Jodpoer aangekomen te Bagdad. EEN „ROBOT-MACHINE". Engeland is het eerste land, dat een vol ledige „robot-machine" bezit. Dit toestel vliegt zonder piloot ruim 100 mijl per uur en zal kunnen stijgen tot ruim 10.000 voet hoogte. Het zal geheel langs draadloozen weg worden bestuurd en heeft een actie radius van 10 mijlen van het uitgangs station. Een zoodanige machine zal Zaterdag tentoongesteld worden Dij de demonstraties van de Royal Air Force in Hendon. De machine is gebouwd door de Havilland Maatschappij met Gypsy-motoren, nadat het studiewerk verricht was door de technische afdeeling van het ministerie voor luchtvaart. Het voornaamste doel van deze toestellen zal zijn een mikpunt te vormen voor oefe ning van luchtafweergeschut. VLIEGTUIG NEERGESTORT. Een Engelsch vliegtuig, waarin lucht-vice- maarschalk Burnette zat, is gister bij Swan- nington in Leicestershire neergestort. De vice-maarschalk bekwam slechts lichte ver wondingen. De piloot werd zwaar gewond. Het toestel werd vernield. DE RIETVINK NAAR INDIE. Heden vertrok het K. L. M.-vliegtuig de Rietvink van Amsterdam naar Batavia. De bemanning van het toestel bestaat uit de heeren: K. D. Parmentier, eerste bestuur der; H. Brinkhuis, tweede bestuurder; B. Prins, werktuigkundige en C. van Brugge, radio-telegrafist. IR. F. J. PHILIPS MAAKT EEN NOODLANDING. Vliegtuig zwaar beschadigd, bestuurder ongedeerd. Gistermiddag omstreeks half zes moest het sportvliegtuig P. H.-L. P. S., dat van Brussel kwam en bestuurd werd door Ir. F. J. Philips, tengevolge van een defect aan den motor een noodlanding maken, op een weiland nabij Yerseke, waarbij het over den kop sloeg. riet toestel werd zwaar beschadigd, doch de heer Philips had slechts lichte schram metjes opgeloopen. Hij is later per trein naar Eindhoven ver trokken. DENATURATIE VAN AARDAPPELEN. De Nederlandsche Staatscourant van 17 Juni 4935 bevat de beschikking van den mi nister van economische zaken, waarbij de termijn voor denaturatie van aardappelen door handelaren is verlengd tot 16 Juli 1935 Zij die van deze gelegenheid tot denaturatie gebruik willen maken, moeten zorgen dat daarvan tijdig d.i. tenminste 3 volle dagen voordat zij tot de denaturatie willen over gaan, dus uiterlijk op 12 Juli a.s. mede- deeling is ingekomen bij de Landbouw-Crisis- Organisatie van het gewest, waarin de aard appelen zijn opgeslagen. Eene zelfde regeling zal binnenkort wor den getroffen ten aanzien van de denaturatie van aardappelen door telers. TUINBOUWSTEUN 1935. In verband met de tot nu ondervonden moeilijkheden bij de steunuitkeering aan kweekers, die hun producten anders dan via een veilingsvereeniging in vrijen handel heb ben afgezet, worden markttuinders, venters enz. er nog eens uitdrukkelijk op attent ge maakt, dat van een eventueele steunuitkee ring over 1935 slechts dan sprake kan zijn, indien de betrokkenen de hand houden aan de volgende voorschriften. 1. Bijhouden van een eenvoudige boekhou ding, waaruit voldoende blijkt welke pro ducten dagelijks zijn verkocht en tegen welke prijzen. 2. Geen producten worden verkocht beneden de door den minister voor den verkoop op de veilingen gestelde minimumprijzen. 3. Geen producten worde nverkocht die niet voldoen aan de eveneens voor den ver koop aan de veilingen door den minister gestelde kwaliteitseischen. Gedurende het geheele jaar zal op de na koming van deze voorschriften controle wor den uitgeoefend. Wordt aan deze voorwaar den niet voldaan, zoo zal geen steunuitkee ring kunnen worden verleend. Zwemmen. D.A.W. NAAR AALSMEER. Goede training is noodzakelijk. Zondag a.s. zullen te Aalsmeer natio nale zwemwedstrijden plaats hebben, waar aan onze Alkmaarsdie zwemvereeniging D.A.W. op verschillende banen zal deelne men, o.m. aan de 40 M. vrije slag, 200 M schoolslag, 5 x 40 M. vrije slag en misschien nog aan enkele andere nummers. Na afloop van deze wedstrijden zal D.A. W. haar tweede competitie-waterpolo-wed- strijd spelen tegen Aalsmeer I. Het eerste zevental komt volledig uit, omdat het inziet, dat alleen een zoo sterk mogelijk zevental kans heeft tegenAalsmeer zegevierend uit den strijd te komen. ZWEMVEREENIGING „VELSEREND" OPGERICHT. Op initiatief van verschillende bezoekers van het nieuwe plaatselijke natuurbad werd Maandagavond te Santpoort opgericht, met voorloopig 31 leden de zwemvereeniging „Velserend". Als domicilie werd het natuur bad „Velserend" gekozen, terwijl het plan bestaat des winters gebruik te maken van een der Haarlemsche overdekte zweminrichtin gen. Tot voorloopig bestuur werden aangewe zen de heer D. Klay, voorzitter; A. Kamp man, penningmeester en mej. zuster A van Oostveen, Provinciaal Ziekenhuis, Santpoort, secretaresse. Voor de overige functies hebben zich een vijftal dames en heeren beschikbaar gesteld. Wielrennen. SPARTA CLUBKAMPIOEN. Gisteren is op het circuit van Hoogerheide het clubkampioenschap van Nederland ver reden. Een zeer groot aantal clubs nam deel aan dezen wedstrijd, maar het veld dunde zeer snel en tenslotte bleven er slechts een klein aantal clubs over. Toen de laatste ronde in ging, waren er nog 20 teams in den strijd. Toen gelukte het Sparta (Den Haag), dat steeds nummer 2 lag, Feijenoord voorbij te komen en den titel te winnen. De uitslag was: 1. Sparta, Den Haag, in 4 uur 21 min. 4 sec. 2. Feijenoord, Rotterdam, 4 uur 25 min 41 sec. 3. De Kampioen, Haarlem, 4 uur 27 min. 41 sec. Onderling Genoegen (Nd.-Scharwoude) werd 11de in 4 uur 45 min. 37 sec. Toerisme. GEEN RIJWIEL-DOUANEKAARTEN MEER VOOR BELGIE. De A.N.W.B. schrijft ons: Nadat wij kort geleden in de pers hadden bericht, dat de rijwiel-döuanekaarten, voor het meenemen van een gebruikt rijwiel naar België door buiten België woonachtige per sonen, voorloopig tot 15 November waren afgeschaft, zijn er door enkele der vereeni- gingen, welke deze douanekaarten plegen te verkoopen, berichten gepubliceerd, welke ons aanleiding hebben gegeven, zoowel aan de grens, als bij de Belgische regeering, een onderzoek in te stellen. In deze berichten werd n.1. beweerd, dat men zonder douanekaart de grens alleen kon overschrijden ten koste van tijdroovende formaliteiten en alleen op bepaalde uren, zoodat men verstandig zou doen, toch zulk een kaart te koopen. Wij kunnen deze voorstelling van zaken, welke wij zeer betreuren, thans op grond van bovengenoemd hernieuwd onderzoek ten stelligste tegenspreken. Wie nu nog een rijwiel-douanekaart voor België koopt, schaft zich een volkomen overbodig en dus waar deloos document aan. Zonder douanekaart kan men, voorloopig althans tot 15 November, op precies dezelfde uren de grens passeeren als mèt een douane kaart en zonder die kaart behoeft men geen enkele andere formaliteit te vervullen dan mèt douanekaart. Het heeft dus geen zin, zich zulk een over bodig document te laten verkoopen. Tennis. WIMBLEDON IN DEN REGEN. Mevr. MoodyWills winf. Het goot gisteren op Wimbledon; de ten nisvelden stonden blank en heel lang duurde het, voordat het tournooi kon worden voort gezet. Pas om 3 uur gistermiddag kon wor den begonnen. Alles was geconcentreerd op mevr. Moody Wills, de oud-kampioene, die voor het eerst weer terug gekeerd is. Zij moest op een zeer glad veld spelen tegen een Hongaarsche speelster, mevr. Baumgarten, die niet tegen haar was opgewassen en met 60, 61 werd geslagen. Mevr. Sperling had ook al geen moeite met mej. Beasly en won, nadat ze slechts twee games had moeten laten gaan 6—0, 6—2. Mej. Jacob6 had het heel wat moei lijker met mej. Adamson en won met 63, 6—2, en mej. Round had het nog moeilijker tegen mevr. Mc. Ostrich, 't werd 8—6, 6—3. De uitslagen waren: Dames-enkelspel, eerste ronde: mevr. MoodyWills slaat mevr. Baumgarten (Hongarije) 6—0, 6—1; Howard—Metaxa (Eng.) slaat mej. James 62, 36, 64; mej. Jacobs (Amerika) slaat mej. Adamson (België) 6—3, 6—2. Tweede ronde: mej. Round (Eng.) slaat mevr. Mc. Ostrich (Ierl.) 86, 6—3; mevr. Sperling (Denem.) slaat mej. Beazly (Eng.) 6—0, 6—2. Heerendubbelspel, eerste ronde: Yama» gishi en Nishimura (Japan) slaan Hines en Culley (Amerika) 6—4, 6—1, 63; Mal- froy en Stedman (Nieuw Zeeland) slaan Henkei en Lund (Duitschl.) 6—1, 64, 3—6, 63. Bernard en Boussus winnen van Hebda en Wittman (Polen) w.o. Wandelen. D. W. S. V. „QUICK". Deze Delftsche wandelsportvereeniging organiseert op 6 en 7 Juli a.s. haar jaar- lijksche 35 K.M.-marsch, waaraan door een ieder aan deelgenomen kan worden. Het geheele parcours moet binnen 7 uuï worden afgelegd. Het tempo is vrij. Ieder die dezen tocht binnen den vastgestelden tijd volbrengt, ont vangt een fraai nerinneringskruis met draag- lint. Vereenigingen of groepen, welke met min stens 9 personen plus leider aan dezen tocht deelnemen en zonder uitvallers of achter blijvers den tocht volbrengen, ontvangen een1 vereenigingsprijs. Militaire of politiegroepen behoeven slechts met 6 personen plus leider uit te ko men, willen zij in aanmerking komen voor een vereenigingsprijs. Tevens zullen er nog verschillende extra- prijzen beschikbaar worden gesteld Tijdens den marsch is het niet geoorloofd van politieke gevoelens blijk te geven. E. H. B. O. en auto voor eventueele uit vallers is aanwezig. Gestart zal worden vanaf het Stations koffiehuis, Houttuinen, des Zaterdags te 2.30 uur en des Zondags te 10.30 uur. Inlichtingen en inschrijvingen bij B. v. d, Burg, Palsmodosstraat 26, Delft. Bij inschrij- ving moet vermeld zijn of men Zaterdag of Zondag wenscht te loopen. Automobilisme. STERRIT DER K.N.A.C. NAAR 's-HERTOGENBOSCH. Op Zondag 21 Juli a.s. De K.N.A.C. organiseert op Zondag 21 Juli e.k. een Sterrit voor automobilisten naar 's-Hertogenbosch ter gelegenheid van de vie ring van het 750 jarig bestaan van deze Bra- bantsche hoofdstad. Het ligt in de bedoeling ditmaal de dee!» neming aan dezen Sterrit, waarvoor de Ko- ninklijke Begeer een speciale plaquette heeft ontworpen, ook open te stellen voor niet-leden der Club, teneinde ook anderen in de gelegen heid te stellen kennis te maken met het werk van de K.N.A.C. Dit heeft tevens het voor deel, dat een groote deelneming kan worden verwacht, welke natuurlijk noodzakelijk is om\ dit gebeuren in alle opzichten tot een succes te maken. Er is namelijk gerekend op een totaal van 500 automobielen en 2000 inzit- tenlen. Meer inschrijvers kunnen in verband met de capaciteit van het feestterrein in Den Bosch niet worden toegelaten. Ofschoon de inschrijving tot 18 Juli bij het Secretariaat der K.N.A.C., Lange Vijverberg 10 te 's-Gravenhage, zal worden opengesteld blijft de mogelijkheid bestaan, dat die datum ver vroegd zal moeten worden, indien de hier boven genoemde aantallen zijn bereikt. Het inschrijfgeld bedraagt voor leden der K.N.A.C. 2 en voor niet-leden 2,60; voor mede-inzittenden moet een bedrag van 0.50 per persoon extra worden betaald voor den toegang tot het feestterrein. Omtrent den Sterrit zelf kunnen wij de vol gende bijzonderheden vermelden: De deelnemers zulen om in aanmerking te komen voor de plaquette drie controles moe ten aandoen. De eerste is gevestigd bij het Stadhuis in Den Bosch, en geopend van 9.30 uur tot 12 uur. Vandaar moet men via Vught (de controle) naar St. Michiels rijden, waar de derde controle gevestigd is. Deze regeling heeft het voordeel, dat alle deelnemers langs denzelfden weg tenslotte het feesttterrein be reiken, waar de eindcontrole gevestigd zal zijn en de plaquettes zullen worden uitge reikt. De eindcontrole zal te 12 uur 30 wor den gesloten. Bij het feestterrein is een apart parkeerterrein voor de K.N.A.C. gereser veerd, waar de deelnemers hun wagens gra tis zullen kunnen parkeeren. Om 12.45 uur is er een officieele ontvangst op het Stadhuis van Oud Den Bosch, waar na in de groote Stadsherberg van 1.15 tot 2.15 uur een Brabantsche koffietafel zal worden geserveerd. Des middags is er van 2.30 tot 5 uur een groot feest op het terrein met gildefeesten z o.m. een optocht van 1200 gildebroeders, wedstrijden in Vendelzwaaien, Standaardrij den, Concours voor het schoonste Standaard- paard, filmvertooningen, groepsvendelen, concert, enz. Van 5 tot 6 uur zal er gelegenheid zijn tot bezichtiging van de Kathedraal en de ver sierde stad, waarna van 6 tot 7.30 een gezaj menlijke maaltijd zal worden gehouden. Tenslotte is er dan 's avonds van 8 tot 10 uur opvoering van het Spel Beatrijs met Jan Musch in de hoofdrol en 500 medewerken den, w.o. een Gemengd Koor en Philharmo- nisch Orkest van Rotterdam onder leiding van Eduard Flipse. De dag wordt dan besloten met een groot avondfeest, waar het op de gebruikelijke Bra bantsche wijze gezellig zal toegaan. Men ziet het is een rijk voorzien programma, dat naar wij hopen zeer velen naar Eten Bosch zal lokken. Duiven. POSTDUIVENVEREENIGING „STEEDS IN SPANNING". Bovengenoemde vereeniging hield Zondag 16 Juni een wedvlucht met oude duiven vanaf Chalons sur Marne Frankrijk, afstand 651 K.M., los 5.30 uur, wind West. Aankomst als volgt: 1. J. Huiberts Jzn. 2.10.29 2. G. Hijmans 2.10.34 3. A. Kleef 2.16.35 4. G. Hij mans 2.19.57 5. J. Huiberts Jzn. 2.22.53 6. A. Kleef 2.28.11 G. Hijmans - 2.29.10 ■L

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 16