De oude korenmolen te Schoorl. ïBitutenland HET GEVONDEN LIJK TE ROTTERDAM. Geen misdrijf in het spel. PAKHUIS INGESTORT. De erwten waren te zwaar. AUTO TEGEN BOOM GEBOTST. Over den kop geslagen. LIJK OPGEHAALD. KNAAPJE VERBRAND. ONVERKOOPBARE GROENTEN. DE K 18 NADERT HAAR EINDDOEL. Uw sympathiebetuigingen Onze Marine. via RADIO-TELEFOONVERKEER MET JAPAN. Het wachten is op de eerste aanvrage voor een gesprek. LANDBOUWER VAN HOOIZOLDER GEVALLEN. Aan bekomen verwondingen overleden. JUovütciaal Tlieuws II De helft van hei benoodigde bedrag bijeen. HOORN JCeck S. School |J0B vaa de Leur, M. Maas, J. van SonsE H. Verdonk, G. Winder, 'soeek, jBucqeeÜjkeSUutd OUDKARSPEL (Juni). BROEK OP LANGENDIJK (Juni) WARMENHUIZEN (Juni). Buqk, oud é'u dag. laatste) is de opbrengst veel beter dan het vorig jaar. De meeningen zijn verdeeld of dit ook voor Beverwijk het geval zal zijn (waar men verleden jaar een behoorlijk be schot had). Veel hangt er van af hoe groot de aanvoer tot ongeveer 20 Juli zal zijn Doch over het algemeen genomen kan men wat opbrengst en prijzen betreft, tevreden zijn. De groentemarkt. Zoodra koeler weer is ingetreden was dit kenbaar aan de frissche kleur der producten en vluggen handel. Echter bleef prijsverhoo- ging uit en meerdere producten (o.m. peul vruchten) hadden de sporen der hitte, welke altijd tot prijsverlaging leidt. Ook de bloem kool is wat kwaliteit betreft er niet op vooruit gegaan en 2e kw. was in de meerder heid. Over het algemeen genomen was de kwaliteit middelmatig en de prijzen aan schommeling onderhevig. Om die reden ge ven we de prijzen van het gemiddelde over de afgeloopen week. Spinazie gold van 20 60 cent per kist. Sla, waarvan les. gewild, gold van 1070 cent per kist. Andijvie, grootendeels mooie kwaliteit, gold 4070 ct. per kist. Breekpeen was in trek en gold 50 70 cent per kist. Bloemkool le s. gold laag, nl. 4— 7, 2e s. slechts 23 per 100 stuks. Komkommem, waarvan ruime aan voer, golden slechts 24 per 100 stuks. Bospeen, mooie kw. gold slechts 36 per 100 bos. Naar tomaten was goede vraag tegen prijzen van 512 per 100 K.G. Doperwten golden slechts 510 per 100 K G. Capucijners (wit) 815 en bruin 1016. Raspers waren meer in trek en golden 1520, alles per 100 K G.; Peu len waren duur, voor zoover le s. De prijzen 1225 per 100 K.G. De prijs der snij boonen en dubbele boonen was lager, nl 2226 en 28—34. Tuinboonen gol den slechts 2.504. alles per 100 K.G. Naar bosgroente, waarvan geen te groote aanvoer, was goéde vraag. De noteering was: rabarber 24.50, Pieterselie 3 4 50 en selderie 3—4. De overige aan voer onveranderde prijzen. In hot ziekenhuis aan den Coolsingel te Rotterdam heeft gisteren in den na middag Dr. E. C. van Rijssel de sectie verricht op het lijk van den assuradeur Suringar, die zooals gemeld, Zondag avmd onder verdachte omstandigheden in zijn woning aan het Ungerplein dood is aangetroffen, waarbij toen werd ge constateerd, dat hij reeds ongeveer twee maanden geleden moest zijn overleden. De sectie had tot resultaat, dat er ge^n sporen van eenig misdrijf zijn ont dekt. fn de komende dagen zullen nog onder zoekingen worden gedaan naar de mo gelijkheid van vergiftiging. Een en ander kost ve.1 moeite, omdat het lijk reeds in verregaanden staat van ontbinding werd aangetroffen. Kennissen van den over ledene hebben meegedeeld, dat deze een paar maanden geleden het voornemen te kennen had gegeven, zich het leven te benemen door het innemen van ver gif. n de keuken is een fleschje aange troffen, waarin vermoedelijk een vergif heeft gezeten. Omtrent de oorzaak is nog niets be kend, terwijl ook de namen der slacht offers nog niet bekend zijn. Door de marechaussee wordt een onderzoek in gesteld. Omtrent dit auto-ongeluk vernemen wij nog nader, dat het ongeluk geschied is doordat de bestuurder, zekeren v. d. Looy uit Valkenswaard een flauwe bocht, waar het uitzicht eenigszins be lemmerd werdt, links wilde nemen. Toen hij den tegenligger plotseling zag, ging hij weer naar de rechterzijde van den weg, doch vloog toen door de groote vaart, zooals reeds gemeld tegen een boom en sloeg vervolgens over den kop. De beide mede-inzittenden waren zijn zusters, waarvan de oudste, die er het ergst aan toe is, ernstig aan het hoofd, aan de borst en den bovenarm w«-rd ge wond. Dee toestand van den heer v. d. Looi en zijn andere zuster is zoodanig dat zij vermoedelijk vandaag het zieken huis wel weer zullen kunnen verlaten. Gistermiddag tien min. voor half drie is aan pand aan de Haringvliet te Rot terdam ingestort. Het is een oud gebouw waarvan de bovenverdieping gebruikt werd als graanopslakgplaats, terwijl be neden een opslagplaats was van olie en vetten. Op den zolder was een groote pa tij erwten opgeslagen. Men zegt, dat deze partij 10.000.000 K.G. woog. Deze partij schijnt te zwaar geweest te zijn vcor het gebouw. In elk geval is gister middag plotseling de gevel van de tweede verdieping naar voren gevallen. Een stuk van het dak ,ook een deel van de eerste verdieping werd meegesleurd. De puinhoopen en de erwten bedolven een aantal vrachtwagens, die voor het gebouw stonden. Een paard kwam nog net vrij. Aanvankelijk vreesde men, dat er ook menschen bedolven zouden zijn. Voor zoo ver men op het oogenblik weet is dit niet het geval. Een kantoorjuf frouw, die in een erker op de tweede verdieping aan het werk was, is naar beneden gestort doch heeft slechts on beduidende kwetsuren opgeloopen. De brandweer is dadelijk uitgerukt om de opruimingswerkzaamheden te beginnen ook de geneesskundige dienst was dade lijk met twee wagens ter plaatse. Het pand was een graanpakhuis van firma de Visser. Gisteravond laat is het opruimingswerk van de instorting aan het Haringvliet zoo goed als gereed gekomen. Om 11 uur kon men met absolute zekerheid zeggen, dat er niemand onder de puinhoopen en de erwten lawine was bedolven geraakt. Hetz waar ge havende pand is op de gevaarlijkste plekken voorloopig gestut. De afzetting bij het pand is gehandhaafd gebleven. Heden zal wor den onderzocht, of geheele of gedeelte af braak van het pand noodig zal zijn. Gisteravond omstreeks acht uur heeft op den Bestscheweg onder de gemeente Oirschot een ernstig auto-ongeluk plaats gehad, waarbij twee personen gewond werden. Een auto, komende uit de richting Best, kwam bij het passeeren van een t genligger in. botsing daarmede, reed ee st tegen een boom op en sloeg vervol ge' s over den kop. De inzittenden, twee dames en een heer, afkomstig uit Val kenswaard, liepen allen ernstige ver wondingen op en zijn overgebracht naar het R. K. Gasthuis te Oirschot. Een der dames is er zeer ernstig aan toe, Gisteravond is uit de rivier de Maas ter hoogte van de Oude Plantage te Rotterdam het lijk opgehaald van den 25 jarigen schippersknecht O. H. Koster, die verblijf had gehouden op een schip dat ligplaats had gekozen bij de Oude Plantage. Koster ia afkomstig uit Harlingen. Zc.Tidagavond moet hij bij het gaan naar zijn kooi in het vooronder van het schip, over boord zijn geslagen en verdronken. Toen het 6-jarig zoontje van de fami lie M. te Helmond Maandagavond met lucifers speelde, vatten de kleeren van het kind brand. Brandend over het geheele lichaam, kwam de kleine naar beneden, waar zijn vader het vuur wist te dooven» Met zware brandwonden werd het ventje naar het St. Anthoniusziekenhuis vervoerd, waar het gisteren is overieden. DE MECHANISCHE KALENDER. Uitvinding van een Nederlander. Het aantal „uitvindingen", waarvoor ieder jaar octrooi wordt aangevraagd, is legio, maar slechts zelden zijn het vondsten van be- teekenis met practische waarde voor het da- gelijksch leven. De vinding van den heer P. J. Paauwe te Amsterdam maakt hierop echter een uitzon dering. Hij heeft op zeer eenvoudige wijze een mechaniek geconstrueerd, dat op een wijzerplaat van elk willekeurig uurwerk, klok of horloge kan worden aangebracht. Dit mechaniek bestaat uit schijven, waarop de juiste datum, dag der week en maandnaam afgelezen kunnen worden door openingen of transparante gedeelten in de wijzerplaat. Wanneer dus deze vinding is gemonteerd, kan de bezitter van het uurwerk op ieder willekeurig oogenblik van den dag direct ver tellen, hoe laat het is en welke dag en datum zijn „armband-kalender" aanwijst. Het nieuwe eenvoudige instrument bevat geen raderen of andere krachtverspillende onderdeden doch schijven. De energie van de uurwijze van een gewone klok of gewoon hor loge is voldoende om het geheel in werking te stellen. Er bestonden reeds kalenders, welke ver bonden met een uurwerk, datum en maand naam aanwijzen, maar de beweging wordt daarbij opgewerkt door een bijzonder, met het uurwerk verbonden kostbaar raderwerk en soms moet bijstellen met de hand plaats hebben. Bij deze nieuwe vinding echter zijn geen andere krachtbronnen noodig dan de be staande, welke den uurwijzer voortbeweegt. Door de zeer eenvoudige constructie kan het instrument zoo goedkoop worden gefa briceerd, dat het. onder ieders bereik valt. Deze Nederlandsche vinding zal in Zwit serland het centrum van de horloge- en klokkenindustrie worden aangemaakt en gemonteerd op verschillende uurwerken. DE FRAUDE TE WORMERVEER. Het weekblad Handelsbelangen neemt o.m. op den staat van baten en schulden, als be doeld in art. 96 der Faillissementswet om trent de surséance van betaling van de ven nootschap onder firma J. Schaap Lzn., kas siers te Wormerveer en van hare leden Jan Schaap Louriszoon en Louris Schaap Jans- zoon. Het totaal der schulden bedraagt 1 1.925.951, de baten bedragen l 1.506.068 E. A. KINGMA. t Te 's-Gravenhage is overleden de heer E. A. Kingma, oud-burgemeester van Almelo Geboren 12 November 1869 te Reitsum, stu deerde hij na gymnasiale opleiding te Gro ningen, waarna hij achtereenvolgens burge meester van Vlagtwedde, Wildervank en Stad-Almelo is geweest. Aan de Fruit- en Groentenveiling te Poel dijk zijn gedurende de maand Juni 10817 kisten met groenten onverkocht gebleven. Na maandenlange reis is de Nederland sche Onderzeeboot K XVIII thans reeds in de Oost-Indische wateren en zal Donderdag morgen het Marinebassin te Soerabaia bin- nenloopen. Donderdagmiddag zullen we het gesprek kunnen volgen dat door Z.Exc. de minister van defensie met den commandant van Hr. Ms. K XVIII gehouden zal worden. Dan behoort deze vermaarde wereldreis, door landgenoot en vreemdeling vol bewon dering gevolgd weer tot het verleden. Maar onze belangstelling voor de beman ning mag daarmede niet een plotseling ein de nemen. Het Nederlandsche volk leefde mee tijdens de reis en stelde het comité „On- Marine" in staat de bemanning de blijken van sympathie in elke aanloophaven toe te den. Thans bestaat nog de gelegenheid mede werking te verleenen aan het Nationaal Hul deblijk K XVIII en het inzenden van geluk- wenschen, kaartjes, brieven enz. Laat de marinemannen ervaren dat het Nederlandsche volk deze prestatie van zijn marine weet te waardeeren. Men zende bijdrage en gelukwenschen aan Onze Marine, Postbus 6 Den Helder, giro 42883. Van het radio-telefoonverkeer met Japan, dat 1 Juli j.1. is geopend en waartoe alle kantoren en stations in Nederland en de aangeslotenen in de voornaamste netten in Japan zijn toegelaten, is naar wij van de zijde van den telefoondienst vernemen tot nu toe nog geen gebruik gemaakt. Dit beteekent echter allerminst zoo zeide men ons dat dez verbinding geen bestaans recht zou hebben; met dergelijke verre ver bindingen, waarvan de kosten duur zijn, zoodat er alleen wegens bijzondere redenen gesprekken worden aangevraagd, gaat het in den beginnen altijd zoo, dat men eerst de kat uit den boom kijkt. Toch heeft men de bewijzen, dat er in za- kenkringen belangstelling in deze verbin ding bestaatmen verwacht dan ook, dat de eerste aanvragen niet lang meer op zich zul len laten wachten. Naar eerst thans bekend wordt, is de 74-jarige landbounwer A. Vroomen te avond van zijn hooizolder gevallen. In zijn val kwam hij op zijn schoondochter terecht, welke juist aan kwam loopen. Zij lie peenige inwendige kneuzingen op, welke niet ernstig bleken te zijn. De landbouwer was er echter ernstiger aan toe. Nadat geneeskundige en geestelijke hulp was verleend, is hij enkele uren na het ongeluk aan zijn bekomen ver wondingen bezweken. N. HOLL. ZANGERSBOND. ZANGCONCOURS Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Santpoort's gemengd Koor „Vox Huma na", dirigent Joh. Brands, werd het jaar- lijksch zangconcours van de N. Holland- schen Zangersbond te Santpoort gehouden. Zondag was het de eerste concoursdag. Begunstigd door goed weer is deze eer ste dag vlot verloopen. Een zeer talrijk pu bliek heeft de verrichtingen van de diverse zangvereenigingen gevolgd. De officieele ontvangst vond plaats in de zaal van de vereeniging Spaarnberg, waar de eere-voorzitter van „Vox Humana", de heer J. P. Nijssen, de aanwezigen toesprak. De jury bestond uit de heeren J. Bonset, Amsterdam; Isr. J. Olman Amsterdam en P. Versloot te Nijmegen. Voor de eerste maal werd er op het con cours geen eere-wedstrijd gehouden door de eerste-prijs winnaars. De uitslag van het concours was als volgt: 3e afdeeling A gem. koren. „Oostwoud", Oostwoud, dir. de heer G. Groen, eerste prijs 306 punten; „Tot ons plezier", Bobel- dijk, dir. P. Kist, derde prijs 250 punten; „Zanglust" Sint Pancras, dir. H. J. Zaal, tweede prijs 299 punten; „Ned. herv. Kerk koor", Schagen, dir. Jb. I. Hovenier, tweede prijs 285 punten; „Crescendo", Stompeto- ren, dir. H. J. Zaal, eerste prijs 319 pun ten. 2e afdeeling gem. koren „Zang en Vriendschap", Wieringen, dir. Jb. I. Hovenier, eerste prijs 330 punten; „Zang en Vriendschap", Eenigenburg, dir. J. Vlam, tweede prijs 280 punten; „Niedorps Ge mengd Koor", Nieuwe Niedorp, dir. Jb. I. Hovenier, tweede prijs 262 punten. lste afdeeling gemengde koren. „Varia", Warmenhuizen, dir. J. Vlam, eer ste prijs 323 punten; T.A.V.E.N.U., Andijk West, dir. G. Groen, tweede prijs 295 pun ten; Kunst en Vriendschap, Sint Maarten, dir. P. Grin, tweede prijs 286 punten. Na afloop van den wedstrijd werd inplaats van den eere-wedstrijd 'n demonstartief con cert gegeven door eenige kinderkoren, met Tezamenlijk pl.m. 350 kinderen. Ook voor iit concert was de belangstelling heel groot. Het Comité tot behoud van de oude Schoorlsche Korenmolen, dat enkele maanden geleden een oproep deed tot de molenvrienden en natuurlief hebbers van heel Nederland, kon in zijn dezer dagen gehouden vergadering tot zijn groote vreugde vaststellen, dat velen, uit alle hoeken van ons land, zoowel uit het Zuiden als het Noorden, uit de steden als de dorpen gehoor hadden gegeven aan dien oproep; vele giften groote en kleinen kwamen binnen en zoo kan met voldoening worden geconstateerd, dat deze eerste oproep het succes had, dat de helft van bet benoodigde bedrag, n.1. dat reeds 1000.is binnen gekomen. Nog verschillende toezeggingen werden gedaan; nog vele verzoeken bleven echter onbeantwoord. Het Comité, waarvan de voorzitter van de Ver. De Hollandsche Molen, Mr. P. G. van Tienhoven het eere-voorzitterschap bekleedt, herhaalt bij dezen zijn oproep tot alle molen- en natuurvrienden; de eerste duizend gulden kwam bijeen door groote en kleine giften. Weinigen kunnen veel geven, maar velen kunnen een weinig geven. Stort daarom uw gave, groot of klein op het giro-nummer van den penningmeester van het comité, den heer Fl. Schermer, gironummer 212166 te Schoorl en werk aldus mede aan het behoud van dit stukje natuurschoon in het dorp, dat genoemd wordt de parel van Kennemerland. Oranjevereeniging. De Oranjevereeniging te Hoorn heeft in de Keizerskroon een ledenvergadering gehou den onder leiding van den vice-voorzitter, den heer Weyling. De voorzitter deelde mede, dat er in het bestuur belangrijke wijzigingen plaats vonden. Bedankt hebben als bestuurs lid mevr. KeyserLenz wegens a.s. vertrek uit de gemeente; de 2e secretaris, de heer J. Sipkes, om gezondheidsredenen en de heer Koldijk wegens vertrek. Verder bestaat er een vacature van voorzitter wegens het bedanken van den heer Stumpel. Voorts is het bestuur van meening, dat het werischelijTc is het uit te breiden met enkele R.K. leden. De voorzitter dankte in wergekozen woor den de uitgetreden bestuursleden voor het vele, dat ze in het belang der vereeniging hebben verricht. In het jaarverslag van den heer Sipkes wordt gevoelvol herdacht het overlijden van H.M. de Koningin-Moeder en Z.K.H. Prins Hendrik. In verband hiermede zijn het vorig jaar de Oranje-feesten afgelast. Het bestuur organiseerde een uitstekend geslaagden auto tocht voor ouden van dagen. De afgetreden voorzitter, de heer Stumpel, werd tot eerelid benoemd. Uit de rekening van den penningmeester, den heer Quax, bleek, dat de ontvangsten hebben bedragen 750.01; de uitgaven 435.43, zoodat er een batig saldo is ad 314.58. Het ledental verminderde, hoofdzakelijk tengevolge van de ongunstige tijdsomstan digheden. De bestuursverkiezing had den volgenden uitslag: tot voorzitter werd gekozen de heer Poll, dir. der R.H.B.S. De aftredende leden, de heeren J. T. Quax en C. G. L. Dokter, werden bij acclamatie herkozen. In de vacatures van mevr. Keyser en de heeren Koldijk en Sipkes werden respectieve lijk gekozen mej. van Unen en de heeren Potter en Back. Voorts werd het bestuur uitgebreid met de verkiezing van mevr. Rupert—Vlaar, mej. van Diepen en de heer Scnneyders. Hierna werden de plannen besproken voor de Oranje-feesten, welke gehouden zullen worden op 2 Sept. a.s. MURMELLIUS-GYMNASIUM. Overgangsexamens. Bevorderd van de le naar de 2e klasse: C. M. van Breukelen, C. Dekker, W. van Domselaer, E. G. Eriks, G. Ferf, L. J Hof- hand, A. P. Kikkert, H. Niehaus, V. Weyand T. J. Wortel, E. H. Zeiler, T. Schithuis, H* van Amerongen, C. M. Bloemhoff, A. d! Bonnet^ C- E. Dun, K. Eriks, N. J. de Groot, r l ik ^°eAk' £:.,vai\Kleef- J- Küjn, T C. Kolb, J. A. A. Rijks, A. M. Schierbeek J. Schoorl, E. Woelders. Van de 2e naar de 3e klasse: P. Adriaanse, P. Baretta, J. J Barkman, E. A. Beyerinck, M. Z. Bos, P. Bruin, N. Degenaar, M. van Domselaer, A. A. Eriks, J. W. Franken, E H. IJ. van Hees, W. L. Hekket, A. M de Lange E. A. van Rossem, H. Schiphorst W ,J- i J' van Sluys' M'. J. van Sonsbeek, C. L. Zaman. Van de 3e naar de 4e klasse; J Adriaanse (herex.) R. Anegarn, C. D. Barkman, 1 Beyneveld, T. Broersma, J. Dekker (herex D. Franken J. Heringa, G. Heringa, C Holsmuller, A. E. van Kleef, A. C. Kleiman v m u l?' c' G' Lesterhuis, G. P g' Vos-M- V* H. F. Wiebols, M. Wiggers I van der Winden, J. Woelders. J' Van de 4e naar de 5e klasse: K. Berk- houwer A Boomgaard, B. Castendijk H V? Jon«' H L Tkyen; Van de 5e naar de 6e klasse: A. I. Augu stijn, G. Bos, G. A. Buyze, I. de Castro Jo- hai. B., H. P. Cloeck (herex A. F. Dekker, G. C. Dun, A. van Foreest, J. M. Gerritsen, N. J. de Groot, J. Hemelrijk B, J. J. Keu- ning, E. C. Schuller tot Peursum, E. H. van Sonsbeek, J. H. Vogelenzang, J. H. van Walbeek B, B. Weyand. EXAMEN M.U.L.O. Gister zijn geslaagd voor diploma B: J. Everts te Barsingerhorn, M. Geertsema te Waardpolder, C. Marees en B. de Vries te Schagen. Het diploma A werd werd behaald door. D. A. Zoetelief, M. Klimp, N. Huysman en N. C. Koorn te den Burg (Texel), M. Daalder te De Cocksdorp (Texel), D. J» Wansink, L. Uithol, H. Vries, F. de Koning, A. Boerdijk, K. de Jong en G. Groen allen te Den Helder, S. C. Jansen te Wieringer- waard, A Kingma te Slootdorp, T. Vergaay M. K. de Waal, Jan Nierop en H. Jonkman allen te Alkmaar, M. M. Swart te Sint Pancras, E. J. A. v. Heelsbergen te Schoorl, W. Ch. Jansen en A. H. Modder "te Ber gen. Afgewezen negen candidaten. STAATSEXAMEN AKTE ONDERWIJZER. Voor het staatsexamen akte onderwijzer is te Amsterdam geslaagd de heer J. Twaalfhoxfen te Uitgeest. Geboren: Durk IJpe z. van li- Groenhout en G. Bakker. Jan z. van K. van Oversteeg en G. van Twuijver. Geori d. van H. J. Mooij en Tr. Keizer. Jon z. van J. Th. Valkonet en G. de Wit- Justine Wilhelmine d. van H. W- Möller en M. Koe. Maria d. van M. Hoogland en C. Schuitomaker. Jan i- van K. Kliffen en J. F. Valkonet. L Ondertrouw d W. G. F. de Ruij- ter en J. van Herwerden. Overleden: G. W. Vlot, 68 jaar, echtgen. van C. van Herwaarden, wo» nende te Hardinxveld. Geboreu: Grietje, d. van J. Jonker en G. Timmerman. Trijntje, d. van A- Dekker en T. Glas. Klaas, z. van T- Goet en T. van der Wa.. Antje, d. van P Boeijer en A. Strijbis. Jan, z van J Pik en R. Wever. Elisabeth, d. van W. Klingeier en E. Hollenberg. Ge t r o u w d J. D. Snel te Haarlem en W. Wiering. P. Pilkes te Heiloo«n T. Bruin. Overleden: Klaas van der Mole®' oud 57 jaar, gehuwd met J. M. Deel"® 1 overleden te kmsterdam. Geboren: Antonius Petrus, z0®'' van Martinus Mattheus Hoogeboom Catharina Vlugt. Jacobus Matth«u- zcon van Cornelis Rozendaal en E'1. heth Adriana Pronk. Johannes Aar^ nus, zoon van Theodorus te Bu!; rv 1'e'ronella Slijkerinan. ^®ai„anci®' tharina Antonia, dochter van cu, Antonius Legdeur en Maria 1 jg. Adrianus Antonius Maria, ZOOIl.\'LriuS cob de Nijs en IJda Vader. - Ambrosius, zoon van Ambrosia rak en Hendrika Anna van Gehuwd: Cornelis Nicolaae /o- Elizabeth Christina BIankendaaj- hannes Mekken en Cornelia S®'n„s te Overleden Johannes Ad"

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8