Agenda ^(Mitste Aecichten £and: w JMM&OUW JSucqediike Stand Stad m Qmoevüu} Weec&eeidit Jicck School MUSSOLINI NAAR ABESSINIE? DE AARDBEVING OP FORMOSA. 54 dooden in totaal. ZITTING TWEEDE KAMER. Herdenking wijlen Cort v. d. Linden. WEDEROM ARRESTATIES IN OSS. Oude roofoverval opgehelderd? MIJNWEKERSLEIDER WEIGERT ONDERSCHEIDING. VERVALSCHING KAL VER- SCHETSEN. Veekoopman pleegt zelfmoord. De groote feestdag. Wel, enkel dan alleen krijgt gr van elk attentie) Vragen op belasting-gebied worden voor onze abonnees kosteloos beant woord. C. J. TJADEN f Stedelijk Museum, ingan Breedstraat, dagelijks geopend van 12 en van half 2 tot half 4; Zaterdags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Victoria Theater, half 8, hoofdnummer Das Lied der Sonne (hum. zangspel), hoofd rol Lauri Volpi. Toegang voor eiken leeftijd Theater Cinema Americain, half 8, hoofd nummer Peter, Paul en Nanette (hum.), hoofdrol Hermann Thimig. Toegang eiken leefijd. Harmonie, half 8, hoofdn. Vijf vroolijke vrouwtjes (kom.) Toegang alle leeftijden. A. B. T., half acht, hoofdnummer Quo Vadis? (hist.-rom.), hoofdrol Emil Jan- nings. Toegang boven 18 jaar. Woensdag 17 Juli. 8.30 uur, officieele ingebruikneming open luchttheater te Bergen. 7 uur, wielerbaan, club wedstrijden. Donderdag 18 Juli. 8.15 uur, Muziektuin, concert Alkm. Symphonie-orkest. De Parijsfiche „Jour" meldt, dat Mussolini zich per vliegtuig persoonlijk naar Oost-Afrika zal begeven. Vermoedelijk zal dit plaats hebben kort voor het openen van de vijandeuijkheden. Naar thans wordt gemeld, zijn bij de aardbeving op Formosa 54 personen om het leven gekomen. (Ongecorrigeerd De voorzitter van de Tweede Kamer bracht hedenmiddag, terwijl allen opstonden hulde aan de nagedachtenis van mr. P. W. A. Cort v. d. Linden, wiens leven tot het ein de toe in onverzwakte trouw het vaderland was toegewijd Min. Colijn sprak eveneens een herden kingsrede uit, erop wijzend welk een belang rijk man wijlen Cort v. d. Linden is geweest en spr. sloot zich van harte aan bij de door den voorzitter gesproken woorden. Bij deze herdenking en bij de behandeling van het wetsontwerp inzake verlaging van openbare uitgaven was het geheele kabinet tegenwoordig. Hedennacht zijn te Oss weer twee arres taties verricht Thans zijn gearresteerd W. Bloemers en F. de Reuver, die ervan wor den verdacht medeplichtig te zijn aan een in den ochtend van 2 November 1930 in 't gehucht Zevenbergen nabij Oss gepleegden roofoverval bij de familie Ruigers. Vijf ge maskerde personen waren dien ochtend in de woning binnengedrongen. De vrouw werd overvallen en de misdadigers konden met den buit van 1000 ontsnappen. B. is een broer van den man, die gisteren reeds gearresteerd is. Sedert eenigen tijd doet te Londen het gerucht de ronde dat het in de bedoeling had gelegen ter gelegenheid van het zil veren jubileum ook den secretaris van de Britsche Mijnwerkers Federatie E. Eiwards in den adelstand te verheffen, doch dat Edwards voor deze onderschei ding zou hebben bedankt. Thans heeft Edwarde op een desbe t-effende vraag geantwoord, dat hij niet wist welke onderscheiding men hem had willen toekennen doch dat hem inderdaad was gevraagd of hij een ver heffing in den adelstand zou accepteo ren, waarop hij had geantwoord dat hij nog hetzelfde standpunt innam als twee ;aar geloden. toen hij had geweigerd zich te laten ridderen. Een wachtmeester der Kon. Mare chaussee te Leeuwarden, belast met het onderzoek naar het vervalschen van kalver-6chetsen waarin een levendigen handel werd gedreven, heeft te Utrecht een veekoopman aangehouden, die, na dat hij het feit had bekend naar het huis van bewaring aldaar werd overgebracht. Gisteren zette deze wachtmeester zijn onderzoek voort te Voorburg. Ook daar bleek, dat een veekoopman vervalsching had gepleegd. Deze vroeg den wacht meester even een boekje te mogen halen om juiste gegevens te verstrekken. De veekoopman heeft daarop in een ander vertrek zelfmoord gepleegd. HET STADION WORDT VERGROOT. 60.000 plaatsen in totaal. Hedenmiddag vond in bet Stadion de jaarlijksche algemeene vergadering plaats van aandeelhouders der Maatschappij tot exploitatie van het Ned. Sportpark te Am sterdam. Het voorstel van het bestuur om het Stadion dusdanig uit te breiden, dat het 60.000 toeschouwers kan bevatten, had de volle instemming van de vergadering en met algemeene stemmen werd het aangenomen. (Een waar verhaal). (Vervolg). Maar de donkere nacht, na den feest dag die zoo geheel anders verloopen was, dan men in het gezin van het arme jongetje had kunnen vermoeden, week weder voor de stralen der opkomende zon, die na een langzame herrijzenis, de aarde deed glanzen en mensch en dier en plant met nieuwen moed bezielde. Als gewoonlijk liep het zusje een eind mee naar broertjes school, doch zij keu volden niet ate anders hun gewoonte was. Af en toe zinspeelde hij op den dag der teleurstelling, zij piekerde over den tegenzin in de verhalen van haar kor nuitjes over de genoten feestvreugde. Gelukkig was het slechts enkel 's mor gens les, kon zij zich verheugen in moe ders belofte, 's middags met haar een eindje te wandelen. Naar den eenden vijver in het bosch zou de tocht gaan, prettig, maar lang niet zoo leuk als an ders de boottocht.... Dagen, weken gingen voorbij, steeds weer sprak het ventje over den feestdag, die hem ontgaan was en het leek of de teleurstelling niet vergeten kon worden, hoe ook allen in huis hun best deden zijn gedachten daarvan af te leiden. Toengeschiedde het wonder. In den vroegen avond kwam een mijnheer en vroeg, toen zus op zijn bellen open deed, moeder te spreken. Hij had gehoord van het leed der kleinen en velen met hem betreurden den ongelukkigen samenloop van omstandighe den, waardoor het verdriet veroorzaakt was En hij kwam met een uitnoodigmg voor zus en broer om eenige dagen later, met een groote boot, dezelfde tocht te maken, in ge zelschap van de leden zijner buurtvereeni- ging. Moeder's oogen straalden, zus danste en broers groote bruine oogen glansden toen hij zei: „fijn, hé zus". Het werd „fijn". Moeder bracht hen m de stralende zonneschijn naar de boot, waar tallooze kinderstemmetjes zoemden. Daar werden de kleine gasten ontvangen met een gulle hartelijkheid, die hen den geheelen dag bleef koesteren. Lang bleven ze staan wui ven naar moe, toen zongen ze mee, en geno ten van den tocht op het water. Hij bleef steeds dicht bij zus, samen gleden ze van het hooge duin, waarop ze later speelden, en bleven vroolijk heel den langen dag. 's Avonds behoefde moeder niet te vragen of ze genoten hadden, dankbaar gleed haar blik van de verrukte kindergezichtjes naar de rijzige gestalten van hun begeleiders. Ont roerd dankte ze hen met een stevigen hand druk. Thuisgekomen hielp ze de kinderen spoedig in bed. Er kwam geen eind aan Zus' verhalen, die steeds door het nu zoo geluk kige jongetje werden bevestigd. Veel later ging moe nog even kijken bij de bedjes, waarin de kinderen met vuurrode wangen, rustig sliepen. Weer stond ze voor het raam, turend in de groeiende duisternis, weer drup pelden tranen langs hare wangen. Doch nu van dankbaarheid over de groote goedheid hare kinderen bewezen. Na de duisternis van het leed, was de zon der blijdschap gekomen, hare koesterende stralen hadden hunne har ten verwarmd, nu zij de „groote feestdag" haden kunnen vieren. NIJNKE. HET ITALIAANSCHABESSIN1SCH j CONFLICT. Amerikaansch interview met Mussolini. De New Yorksche bladen brengen groot opgemaakt een interview met Mussolini, dat een New Yorksch journalist, een zekere Hans von Kaltenborn, met Mussolini zou hebben gehad. Op de vraag of het niet juist was dat Mussolini zijn standpunt inzake de oost- Afrikaansche kwestie tamelijk slecht had uiteengezet, zou Mussolini hebben toegege ven dat dit probleem niet goed begrepen was. Op de vraag, of er geen mogelijkheid voor een gemeenschappelijk Italiaansch Fransch—Engelsch protectoraat zou be staan, zou Mussolini hebben geantwoord dat een dergelijk protectoraat naar zijn mee ning onmogelijk was. Hij zei woordelijk: „Meerzijdige protectoraten zijn waarde loos". De Amerikaan vroeg verder of Italië over weegt uit den Volkenbond te treden of wel uittreding uit den Volkenbond wenschelijk- acht, waarop Mussolini antwoordde, dat hij uittreding van Italië uit den Volkenbond in het geheel niet wenschte. Mussolini zou voorts hebben gezegd dat het naar zijn mee ning mogelijk was den vrede te handhaven: „Wij zouden met Abessinië tot overeenstem ming kunnen zijn gekomen indien niet be paalde Europeesche mogendheden tegen ons geageerd hadden. Door onze vriendschap met Frankrijk is deze toestand inmiddels gewij zigd en op het oogenblik wordt geen wezen lijke druk op ons uitgeoefend". Aan het slot van het onderhoud gaf Mus solini uitdrukking aan zijn overtuiging, dat een Europeesche oorlog voor de komende jaren waarschijnlijk was. Waarom de voorkeur aan een dagblad-advertentie? STEUN AAN AARDBEIENTEELT. Een cent per K.G. voor de veilin gen Beverwijk, Castricum, Heilo en Alkmaar. De minister van Economische Za ken heeft bepaald, dat steun wordt verleend aan hen, die als teler van den tuinbouw in het jaar 1934 wa ren aangesloten bij de Stichting Ned. Groenten- en Fruitcentrale te 's-Gravenhage, en hun aardbeien over de veilingen te Beverwijk, Castricum, Heiloo en Alkmaar heb ben geveild in het tijdvak 25 Juni 1934—22 Juli 1934. De steun is bepaald op 1 cent per kilogram tot een totaal bedrag van ten hoogste f 26000. VARIA UIT DE VOGELWERELD. Een en ander over de Neushoorn vogels. Aan den opvallend grooten, gewoonlijk ge bogen snavel, die meestal een hoorn-, hefm- of ook wel knotsvormig uitwas draagt en aan zijn randen min of meer als een zaag getand is, danken de Neushoornvogels hun naam Niettegenstaande zijn reusachtigen omvang, is de bovensnavel zéér licht, aangezien ook diens binnenste, evenals dat der meeste overi ge beenderen der Neushoornvogels, uit zéér groote, uiterst dunwandige cellen bestaat en in hooge mate luchthoudend is. Bij vele soor ten strekt zich het vermogen om zich met lucht te vullen ook tot op de huid uit; deze laaste zit slechts héél losjes aan het lichaam gehecht on enkele plaatsen schijnt ze er zelfs niet mede verbonden te zijn en onder haar bevinden zich talrijke, met elkaar in verbinding staande luchtcellen; zooals men bij de kikvorschen het lichaam gemakkelijk uit de huid kan trekken, zoo kan men dit na genoeg eveneens met dat dezer vogels doen. De Neushoornvogels, wier grootte afwis selt tusschen die van een Ekster tot die van een Kalkoen, zijn bewoners van het oerwoud op het meer open, doch in elk geval boomrijke landschap. Zij voeden zich met vruchten, vruchtenpitten, insecten en kleine gewervelde dieren. Men telt thans ongeveer 70 soorten, in 16 geslachten ondergebracht; verspreid zijn ze over Zuid-Azië, Midden- en Zuid- Afrika en de Austromaleische eilanden Hoogst eigendommelijk is bij vele soorten de nestwijze. Volgens Reichenow metselt het broedende wijfje de ingangsopening van een ruime boomholte met haar faeces tot op een smalle spleet na dicht, door welke het man netje haar en later ook den jongen voedsel toereikt. Eerst als de jongen vlug zijn al dus Reichenow verlaat het wijfje met hen haar „kerker". Wat het inmetselen van het wijfje betreft, geschiedt dit volgens andere auteurs niet door haar zelf, maar door het mannetje, bij sommige soorten met houtsplinters, vermengd met speeksel, bij andere met een mengsel van aarde en faeces. Hierin doen zich, naar ik vermoed, bij de onderscheidene soorten of geslachten verschillen voor, evenals dit het geval is wat het verlaten van het nest door het wijfje aangaat, zooals uit het volgende blijkt. Bij recente waarnemingen constateerde S. A. Child, dat het wijfje van een der kleinere Neushoomvogelsoorten ongeveer 58 dagen ingemetseld zat. Zoodra zij van het nest was gekomen, werd de holte opnieuw gedicht en hielp zij haar mannetje met het voeden der beide jongen gedurende 4 weken. Hetzelfde werd onlangs bij den Geelsnavel-Toko en jaren geleden reeds bij den Zwart-witte Toko vastgesteld. Bedoelde drie soorten behooren alle tot één geslacht; hun gewoonten zijn dus allicht daaraan eigen. R. E Moreau, van het „East African Agricultural Research Station" te Amani (Tanganyika Territory) hield een nestholte van den Groote Bosch-Neushoornvogel gedu rende twee opeenvolgende seizoenen in ob servatie. Het wijfje zat in het eene ongeveer 159 en in het andere circa 137 dagen inge sloten en kwam niet van het nest vóór dat de jongen in staat waren haar te vergezellen Gedurende de gevangenschap van vrouw en kroost was het mannetje dus alleen verant woordelijk voor de voedering van zijn gezin, waaraan het minstens 3000 maal voedsel bracht. A. A. VAN PELT LECHNER. ALKMAAR. GETROUWD: Johannes de Wite en Pieternella Kramer. GEBOREN: Jacobus Franciscus, z. van Christiaan Hoekmeijer en Alida Nijman. Tecla, d. van Wouter Kraakman en Maria Beentjes. Helena Maria, d. van Cornelis Balder en Jantje Witte. OVERLEDEN: Cornelia Johanna Dekker, 2 dagen. Aaltje van der Leek, gehuwd met Johannes Cornelis Meeuwsen, 49 jaar. Johannes Franciscus Blom, 30 jaar. Jannetje van Duijn, wed. van Jacobus van Weenen, 69 jaar. David van Diepen, 2 jaar. Marie Margaretha Molenaar, 18 jaar. KLEINE BOTSING. Op den hoek Heerenstraat—Kanaalkade vond gistermorgen een aanrijding plaats tusschen een auto, komende uit de Heeren straat en een vrachtauto, welke vanaf de Kanaalkade kwam. De vrachtauto liep hierbij eenige schade op. De bestuurders verklaarden beiden sig nalen te hebben gegeven, doch dit van el kander niet te hebben gehoord. De schade is onderling geregeld. JONG POESJE TE BEKOMEN. Aan het bureau van politie is een katje terug te bekomen, dat hedenmorgen het bu reau kwam binnen wandelen. Gegadigden kunnen zich bij de politie vervoegen ter bekoming hiervan. Het is een aardig zwart beestje. ZAKENJUBILEUM. Op 1 Augustus zal de zaak van den heer Jan de Vries, Zaadmarkt 74, het 25 jarig bestaan herdenken. EEN ONBETEEKENEND BRANDJE. In een schuurtje van een perceel aan de Ricardostraat ontstond gistermorgen eai brandje tengevolge van het inslaan van de vlam in een petroleumstel. De vlammen zijn door een agent van politie en enkele buren met een slang op de waterleiding ge- bluscht Toen onze vroegere stadgenoot de heer C. J. Tjaden zich hedenmorgen in ge- ze schap van zijn echtgenoote, om kwart voor twaalf in den Stationstunnel be vond om met de tram naar zijn woon- p aats te gaan, werd hij plotseling door een hartaanval getroffen, met het noodlottig gevolg dat hij ter plaatse overleed. Dr. Dijkhuizen van den geneeskundi gen dienst, die spoedig ter plaatse was, kon slechts den dood constateeren. Het stoffelijk overschot van den heer Tjaden werd per ziekenauto naar het Centraal ziekenhuis vervoerd. De heer Tjaden, die in Haarlem werd geboren, bereikte den leeftijd van 68 jaar. 11 Juli 1924, dus juist vandaag 11 jaar geleden, vestigde hij zich in Bergen. De heer Tjaden, die van christelijken huize was, was bezield met een sterk rechtsgevoel, waardoor hij zich tot de socialistische beweging gevoelde aange trokken. Tegen de materialistische strooming in die beweging heeft hij ech ter steeds front gemaakt, waarom hij een der eersten was die zich voor 20 jaar aansloot bij de door Ds. den Hartog ge stichte vereeniging „De Middaghoog te", onder de leuze: „De Godsdienst ge handhaafd door de Wetenschap." In Bergen was hij met zijn echtgenoote een ijverig lid van de Rechtzinnig-Her- vormde Evangelisatie „Maranatha". Ook daar bleef hij echter met groote belangstelling de verschillende geestes stromingen volgen. In Alkmaar is hij ook eenige jaren voorlezer geweest in de Hervormde Kerk. Door een groep „Alkmaarsch Be lang" liet hij zich ook eenmaal in Alk maar candidaat voor den gemeenteraad stellen en het scheelde toen slechts enkele stemmen of hij was als zoodanig gekozen. In den heer Tjaden is een man heen gegaan bezield met warme belangstel ling voor het gemeenschapsleven. SCHURFT BIJ KATTEN. In verband met het reeds gepubliceerde over schurft bij katten verzoekt een abonné ons nog het volgende middel te willen publi- ceeren, dat hij meermalen met succes heeft toegepast. „Men koope 10 cent zwavellever. Het is niet vergiftig en bij eiken drogist verkrijg baar. Daarvan neemt men de helft en doet er een liter kokend water op. Wanneer het koud is, wascht men de kat er goed mee af, zoodat zij goed nat is. Den volgenden dag wascht men het dier met een flink zeepsopje. Een zwavelwassching volgt den derden dag en weer een zeepwas- sching groene zeep met water den vierden. Dan is de kat genezen. KINDERFEEST T. O. G. Zoo is dan gistermiddag het laatste ge deelte afgewerkt van het kinderfeest van bo vengenoemde speeltuinvereeniging. In den morgen liet het weer- zich dreigend aanzien voor een tuinfeest, zoodat het bestuur ver plicht was een andere gelegenheid voor feest viering te zoeken. Het vroeg en kreeg voor deze gelegenheid de beschikking over het voor dergelijke gelegenheden zoo bij uitstek geschikte gebouw de Korenbeurs. Zoo heb ben dan een goede honderd kleintjes van 3 tot 6 jaar van hun feestmiddag kunnen ge nieten. Het ging er zeer gezellig toe. Zij werden onthaald op ranja, korstjes, krente- broodies, bananen, chocolade en frujetta, terwijl er nog verschillende wedstrijden werden georganiseerd, zoodat vele kinderen nog met een prijsje naar huis gingen. Wij kunnen constateeren, dat ook dit gedeelte bij zonder geslaagd is en de organisatie van een en ander niets te wenschen heeft overgelaten. HET IN BESLAG GENOMEN VEE. De Crisis-Zuivelcentrale alhier verzoekt ons te melden, dat het hoornvee bij den vee houder B. aan den Westdijk niet op last van deze crisisorganisatie in beslag is ge nomen. UITBREIDING ZAAK. Het Huis met de Luifel der befaamde kap perszaak van den heer H. P. van Dijk, aan het Payglop, heeft een belangrijke inwendige uitbreiding ondergaan. De voormalige woon kamer, achter den winkel en de vroegere sa lon gelegen, maakt nu een deel uit van de zaak. Zij is veranderd in scheersalon waar bij de heer van Dijk erop heeft gelet hét oude karakter der kamer te bewaren. Er is nu een flinke ruimte geschapen, zoodat de op hun beurt wachtende klanten niemand meer in den weg zitten, zooals dat tot dusver wel ge schiedde. s De winkel is vergroot met de vrijgekomen vroegere salon, zoodat de verschillende ge ëtaleerde artikelen beter tot haar recht komen vinden3 allicht gemakkelijker koopers Alles te zamen genomen een verbetering, die de zaak zeer zeker ten goede zal komen en waarvan de heer van Dijk veel voldoening zal beleven. b naar waarnemingen, verricht in den morgen van Woensdag, 17 Juli. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 727,0 m.M. Rocheford. Laagste barometerstand 746,1 m.M. tt Isafjord. Verwachting, gt ldig tot den avond van Donderdag, 18 Juli: Zwakke tot maüge zuidwestelijke tot noordwestelijke wind; betrokken tot zwaar bewolkt; kans op eenige regen; iets koeler. Weeroverzicht. In de algemeene drukverdeeling kwam weinig verandering. Over Scandinavië ver sterkte zich de depressie-toestand. Het hoo. ge drukgebied verloor een weinig in beteeke- nis. In zuid-Frankrijk steeg de temperatuur van beteekenis, terwijl het in bijna het ge- heele verdere gebied koelr werd. Over Scan dinavië viel nogal wat regen, terwijl ook in Duitschland neerslag van beteekenis werd afgetapt (plaatselijk na onweer 1) Het waar. nemingsgebied is rustig. Slechte nabij IJs land komen harde winden voor. Ten onzent is verdere afkoeling te wachten met tosm- mende regenkans. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, nwtonijhijgen en andere voertuigen 9.42 uur licht op, HOOG- EN LAAGWATER TE BERGEN AAN ZEE. (In Zomertijd). Juli. DJ. Hoogwater Laagwater vm. nam. vm. nam. 18 5.27 5.58 1-58 223 19 6.11 6.40 247 3.11 20 6.57 7.26 3.32 3.53 21 7.42 8.09 4.21 4.38 22 8.31 9.02 5.04 5.21 23 9.29 9.59 548 6.10 HOOG- EN LAAGWATER TE EGMOND AAN ZEE. Hoogwater Laagwater Dat. vm. nam. vm. nam 18 5.24 5.55 1.46 211 19 6.08 6.37 2.35 259 20 6.54 7.23 3.20 3.41 21 7.39 8 06 4.09 4.26 22 8.28 8.59 4.52 5.09 23 9.26 9.56 5.36 5.56 JONGETJE DOOR TREIN DOOD GEREDEN TE DEN HELDER. Gistermiddag is op den onbewaakte overweg nabij het vliegkamp De Kooy t« den Helder door den trein, welke om 16 sur te den Helder arriveert, het negenjarig* jongetje P. H Bruins, wonende aan d Doggersvaart te den Helder, overreden «n gedood. Het ongeluk werd in den trein niet opgemerkt, zoodat deze is doorgereden. CARILLON-CONCERT. Voor het carillon-concert door den heer P A. van Langen op Donderdagavond 8 309.30 luidt het programma als volgt: Es is bestimt in Gottes Rart Mendelssonn Ich bete an die Macht der Liebe Marche Funébre Chopin Heer Jesus heeft een hofken (oud Holland») Jesus en St. Janneke Ave Maria Schubert The Rosary E. Nerin FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken is het faillissement van K. Nottelman, caféhouder te Schagen, vroeger rijwielhandelaar te St. Maarten, met benoe ming van mr. Ubbens tot recnter-commi»* saris en van mr. Belonje tot curator. Mej. C. J. Leyding te Hoorn slaagde voor de hoofdakte voorbereidend onderwijs De heer G. Appel te Opmeer slaagde aan de Rijksuniversiteit te Leiden voor het doctoraal examen indologie. TOT PROFESSOR BENOEMD. Pater H. Knüwer van Schagen, than* leeraar aan het seminarie te Roosendaal, i» door den generaal-overste tot professor te Mill Hill (Engeland) benoemd. U. L. O.-SCHOOL. Bevorderd van IA naar 2A: Jannie Bakker, N. Beekman, W. Brouwer, A. Dilg, D. van Dijk, W. de Hoog, M- J Maarleveld, P Maars, P. Mantel, C v-1 Meulen, Tr. Rens, W. van Rutten, A. bch<*- ker M. Schole, A. Torenvliet. C Veen, Verhagen, M. de Waal, I. Wensink, W- IJ® seis, M. Schouten, D fransen, H. A. Ens (v.w.), P. Scheltus fv.w.), J.Meir>' L Franse, W. de Geus, J. Groeneveld Y. d Hoff, P. <te Jong, T. 'e Jong, M- dijk, M. Kramer, A. Huymans, R- (V'W;), D. Luiting, P. Luiting, B. v. d- M® v A. Oudes, C. Peereboom, H Reuling (v A. Pieper, P. de Ruiter (v.w.), „lliver, Schaage, K. Timmerman, J. van ^wu C. Visser, J. de Vries. J. Waag<^3 3 (v w.), H. van Woerden (v.w.), T- Vis®®1» Langenberg, W van Doorn. Niet bevorderd 14. Van 1 B naar 2B: p. M. Admiraal, J. Bakker, I. Bierta*^ieri Blankman (v.w W v d Brink, M- C. Hartog, O. Heep, M. de Jooe.JjJ- f. J. Minderhout, J. k'ugter, R-

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3