H. Af.de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana in Engeland. ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 8 Augustus 1933. De vliegers Robertson en Wright uit Lon- den gaven een demonstra tie met hun vliegtuig, dat uitgerust is met een compleet apparaat tegen ijsvorming Een scène uit het openluchtspel .Lanselut ende Sandarijn", dat ter gelegen heid van het 25-jarig jubileum der V.V.V. te Doorn bij kasteel Moersbergen wordt opgevoerd aankomst van H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana te Har- wich op door reis naar Schot land voor haar vacantieverblijf aldaar Robijns, de bekende biljarter, op vaeantie. In de omgeving van Schermerhorn probeert hij kar pers te verschalken Een K.L.M.-vliegtuig waarin twaalf Jon gens gezeten waren, moest Woensdag middag bij Vijfhuizen een noodlanding maken, welke goed verliep. - Het toestel in een bietenveld. Inzett de piloot Frenken Kroonprins Frederik van Denemarken en zijn echt» genoote Prinses Ingrid van Zweden bij aankomst te Harwich voor het doorbrengen van hun vaeantie op het buitengoed van den Hertog van Connaughh de grootvader der Prinses Voor kinderen werd Woensdag te den Haag een groot btoemenoorso georganiseerd. De versohillende voertuigjes voor de jenp De links-back van D.W.S., de heer J. v. Stokken, is Woensdag te Amster dam in het huwelijk getreden met maj, i Caldenhoven, zuster van den be- reeU-beek vee D.WJ, Re aanvoerder ven de Harrow Wanderers, C. R. Anson (heks) ea de aanvoerder dar amingo's, jhr. J. v. d. Bosch (rechts) in gesprek voor den criclcetw«dstr%<k die Woeosdnfl tessehee beide teams te dae Haag werd -

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5