pe vierde motorpont op de Waal bij Nijmegen in gebruik genomen. Prof. Kielstra te Amsterdam. ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 23 Augustus *935. [ito De vierde groote motorpont van de gemeente Nijmegen, die dienst zal doen op de Waal, is in gebruik genomen Slr Philip Cunliffe-Lister, sir Samuel Hoara en Lord Irwln arriveeren aan Downing Street 10 te Londen voor de buitengewone zitting van het Engeische Kabinet De internationale voetballer ir. Law Adam, is Donderdag uit den Haag naar Marseifle vertrokken om msh vandaar in te schepen naar Ned. Indië, waar hij zijn werkzaamheden zal hebben. Bij het afscheid wès o4t ook oud-minister Kan aanwezig Jbr. dr. W. A. Beefaents van Blokland, griffier der Eerste Kamer, is te Ooster beek overleden Het nieuwe pompstation en de drinkwaterleiding ta Eist zijn Donderdag door den commissaris der Koningin in Gelderland, mr. P. Baron van Heemstra, otiicieel in gebruik gesteld. Met ambtsketen, de burge meester van Eist, de heer W. Th. de Leeuw Prof. mr. J. C. Kielstra, gouver neur van Suriname, arriveerde Donderdag met zijn echtge- noote en dochter pers.s. .Van Rensselaer" te Amsterdam Japansche prinsesjes Taka en Yori, die haar vacantie te Hayama oorbrachten, bij haar terugkeer per trein naar Nasu, niet ver van Nikko, de zomerresidentie van den Keizer Een zinkend en scheurend mijndorp. Chèvremont is een der gemeenten in de Zuid Limburgsche mijnstreek, die het meest van de mijnbouwschade te lijden heeft Een foto, die voor zich zelf spreekt De buiteniandsche roeiers en roeisters, die deelnamen aan de wedstrijden om het kampioenschap van Europa te Berlijn, hebben gezamenlijk een roeitocht rond en door de Duitsche hoofdstad gemaakt Het gezelschap onderweg

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5