Fee sten in Groningen. Klompenbeurs te St. Oedenrode. Mussolini te Bolzano. Ml 1 i\ Te Groningen vond Woensdag de feestelijke herdenking van het ontzet der stad in 1672 plaats. De plechtigheid op de Groote Maarkt werd o.m. bijgewoond door den commissaris der Koningin in de provincie Groningen, dr. J. P. Fockema Andreae en den burgemeester van Groningen, mr. P. W. J. H. Cort van der Linden De .King George V", de groote locomotief, die den trein wet genoodigden Zaterdag naar Bristol zal rijden ter bijwoning der eeuwfeesten van de Great Western Railway, wordt grondig nagezien De manoeuvres van het Italiaansche leger nabij Bolzano. Een der afdeelingen beklimt langzaam een hellenden bergweg 5* feestelijkheden ter herdenking van woningen s ontzet in 1672 werden Woensdag opgeluisterd door de „Gele jaers Een typisch snapshot. Op den achtergrond de Martinitoren De nieuwe Engelsche oorlogs bodem .Deptford" was deze week in de haven van Dept ford voor het eerst voor ge noodigden te bezichtigen In de veemarkthallen van 's Hertogenbosch is Woensdag een groote schapeniokdag gehouden, uitgeschreven door de besturen der vereeniging het „Texelschapen Stamboek" voor Noord Bra bant en de Ver. tot bevordering van veemarkt belangen telegrafisch overgebrachte foto Mussolini tijdens de manoeuvres Bolzano, welke door hem worden bijgewoond De commissaris der Koningin in Noord Brabant opende Woensdag te St. Oedenrode de tiende Brabentsche klompenbeurs K.a; De .wilde textielstaking In Tilburg. Politiemannen patrouilleeren op verschillende punten der Industriestad» teneinde eventueele ongeregeldheden tegen te gaan

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5